Uitslagenlijst Coevorder Grachtenloop
Coevorden - Zondag 26 juni 2016
J-7, 1 KM 6-7 JAAR
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Coen Groeneveld
OBS Buitenvree
4:11
4:09
3
Sven Hageman
RKBS St. Willibrordus
4:29
4:28
4
Stijn Kuiler
OBS Parkschool
4:36
4:34
5
Raphael Kok
RKBS St. Willibrordus
4:43
4:42
6
Midhaysa Zekir
OBS De Wilhelminaschool
4:43
4:42
7
Bram Bakker
RKBS St. Willibrordus
4:54
4:53
8
Mika Breed
OBS Stidalschool
4:54
4:52
9
Noah Woldring
OBS Parkschool
4:55
4:54
12
Binq Groeneveld
OBS Buitenvree
5:18
5:16
13
Thijs Lomulder
OBS De Vlinderhof
5:23
5:20
15
Thijs Braakman
OBS Parkschool
5:29
5:27
16
Julian Mink
RKBS St. Willibrordus
5:40
5:38
17
Sem Zwarteveen
CBS Paul Kruger
5:57
5:55
18
Cedric van Leeuwen
RKBS St. Willibrordus
6:20
6:19
19
Jaimy Bosch
RKBS St. Willibrordus
6:23
6:20
20
Mylan van der Laak
OBS De Wilhelminaschool
6:26
6:24
21
Yasin Baran
OBS De Wilhelminaschool
6:32
6:31
22
Floren Heijnen
RKBS St. Willibrordus
6:35
6:33
23
Mahamed Amin Ali
OBS De Wilhelminaschool
6:42
6:41
24
Azaan Chohan
OBS De Wilhelminaschool
6:48
6:47
M-7, 1 KM 6-7 JAAR
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
2
Isa Scholing
andere school
4:15
4:15
3
Yara Mink
RKBS St. Willibrordus
4:51
4:48
5
Celien Reinders
BWB School
5:02
5:02
6
Urjii Abadinsa
OBS De Wilhelminaschool
5:16
5:16
7
Noa Eising
CBS Dr. Picardt
5:42
5:40
8
Berber Reinsma
CBS Dr. Picardt
5:43
5:41
9
Iris Reinsma
CBS Dr. Picardt
5:43
5:41
10
Melanie Kataxakis
RKBS St. Theresia
5:56
5:56
12
Sanne Scholte
RKBS St. Theresia
5:59
5:57
14
Danisha Kampherbeek
CBS Mijndert vd Thijnen
6:07
6:05
16
Laura Geerdink
RKBS St. Willibrordus
6:24
6:21
17
Maria Abdullahi Qumane
OBS De Wilhelminaschool
6:28
6:26
19
Dana Bekman
OBS Buitenvree
6:43
6:41
20
Maud Hermes
RKBS St. Willibrordus
6:45
6:42
21
Yenah Sanli
RKBS St. Willibrordus
6:49
6:49
22
Zhilya Nouri
OBS De Wilhelminaschool
6:51
6:50
J8+9, 1 KM 8-9 JAAR
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Aris Remmerde
OBS De Vlinderhof
3:36
3:36
2
Colin Breed
OBS Stidalschool
3:40
3:40
3
Frank Joling
RKBS St. Willibrordus
3:51
3:51
4
Lars van de Griend
RKBS St. Willibrordus
3:58
3:57
5
Stijn Guichelaar
Nieuwlande
4:00
3:59
6
Ingmar Olthuis
CBS Dr. Picardt
4:03
4:03
7
Jesper Wesseling
RKBS St. Willibrordus
4:07
4:07
8
Lenn Eising
CBS Dr. Picardt
4:12
4:12
9
Maikel Bosch
RKBS St. Willibrordus
4:13
4:12
10
Sego Veenvliet
CBS Dr. Picardt
4:17
4:16
13
Stijn Mast
RKBS St. Willibrordus
4:20
4:19
14
Thijmen Bosch
andere school
4:39
4:39
16
Hossein Bahmani
OBS De Wilhelminaschool
4:56
4:56
17
Justin Jonker
OBS Parkschool
5:00
4:58
18
Bram Bartels
RKBS St. Willibrordus
5:03
5:02
19
Mohamed Ahmed Hassan
OBS De Wilhelminaschool
5:07
5:07
20
Leon Kapteijn
OBS Buitenvree
5:08
5:06
21
Gammachu Zekir
OBS De Wilhelminaschool
5:11
5:10
22
Maurice Hof
RKBS St. Willibrordus
5:11
5:11
23
Matteo Snel
CBS Paul Kruger
5:31
5:30
24
Joey Perdijk
RKBS St. Willibrordus
5:40
5:40
25
Jordy Perdijk
RKBS St. Willibrordus
5:44
5:44
26
Kamil Jaruszewski
OBS De Wilhelminaschool
6:14
6:12
27
Dilan Koerts
RKBS PantaRhei
6:20
6:18
28
Hadi Chohan
OBS De Wilhelminaschool
7:33
7:31
M8+9, 1 KM 8-9 JAAR
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Sabine Struik
andere school
3:56
3:56
4
Madelief Verweij
RKBS St. Willibrordus
4:27
4:26
5
Sophie Croon
OBS Parkschool
4:30
4:29
6
Lieke Tromp
OBS Parkschool
4:36
4:35
7
Roos Elsman
RKBS St. Willibrordus
4:39
4:38
8
Isatsajeva Rajana
OBS Buitenvree
4:39
4:37
9
Fleur Leistra
RKBS St. Theresia
4:45
4:43
10
Isis Hageman
RKBS St. Willibrordus
4:47
4:47
11
Yfke Vos
RKBS St. Willibrordus
4:48
4:48
12
Silke Vos
RKBS St. Willibrordus
4:52
4:50
13
Karlijn Elsman
RKBS St. Willibrordus
4:53
4:53
15
Jennifer Tietema
OBS Parkschool
5:07
5:05
16
Bo Kemna
RKBS St. Willibrordus
5:07
5:06
17
Mandy Jacobs
RKBS St. Willibrordus
5:08
5:07
19
Nova Vredeveld
RKBS St. Willibrordus
5:13
5:13
20
Iftu Abadinsa
OBS De Wilhelminaschool
5:16
5:16
21
Tessa Geerdink
RKBS St. Willibrordus
5:18
5:16
22
Kyara Gasman
CBS Mijndert vd Thijnen
5:19
5:19
23
Iris Vojcena
RKBS St. Willibrordus
5:20
5:19
24
Ruqiyo Omar Sayid
OBS De Wilhelminaschool
5:21
5:19
25
Lieke Cremer
RKBS St. Willibrordus
5:22
5:22
26
Marèl Schlepers
CBS Paul Kruger
5:25
5:25
27
Meyke Zwarteveen
CBS Paul Kruger
5:28
5:28
28
Elise-Marie van t Hul
RKBS St. Willibrordus
5:53
5:53
29
Lotte Colmer
RKBS St. Willibrordus
5:53
5:52
31
Melody Grobbe
Willem Alexanderschool
6:00
6:00
32
Maud Beukeveld
CBS Paul Kruger
6:01
6:00
33
Tara Kampherbeek
OBS De Wilhelminaschool
6:01
5:59
34
Sarissa van Bueren
OBS De Wilhelminaschool
6:16
6:13
35
Marleyne van Bueren
OBS De Wilhelminaschool
6:16
6:14
36
Madelief Slomp
OBS De Wilhelminaschool
6:22
6:19
37
Saida Mohamed Muminn
OBS De Wilhelminaschool
7:11
7:11
J-G, 1 KM G-GROEP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
M-G, 1 KM G-GROEP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
5
Anita Lautenbach
andere school
9:23
9:23
J-12, 2 KM 10-12 JR
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
2
Julian Vrielink
CBS Dr. Picardt
8:00
7:59
3
Merijn ter Horst
CBS Paul Kruger
8:15
8:15
4
Levi Zandkamp
RKBS St. Willibrordus
8:21
8:21
5
Bart Joling
RKBS St. Willibrordus
8:24
8:24
6
Jord Egberts
OBS Parkschool
8:32
8:32
7
Ian Timmerman
CBS Paul Kruger
8:37
8:36
8
Niek van der Berg
CBS Dr. Picardt
9:18
9:17
9
Abdi Mohamed Muminn
OBS De Wilhelminaschool
9:24
9:24
10
Jelmer Rook
OBS Parkschool
9:31
9:30
11
Remco van der Geest
CBS Dr. Picardt
9:36
9:35
12
Leendert Zwarteveen
CBS Paul Kruger
9:44
9:43
13
Gijs Gritter
CBS Dr. Picardt
9:50
9:49
15
Twan Vredeveld
RKBS St. Willibrordus
10:22
10:21
16
Daniel Kampherbeek
CBS Mijndert vd Thijnen
10:27
10:25
17
Pelle Drijfhout
OBS Buitenvree
10:35
10:34
18
Amir Ali Bahmani
OBS De Wilhelminaschool
11:03
11:02
20
Sten IJdens
OBS Buitenvree
11:05
11:04
21
Mahamed Omar Sayid
OBS De Wilhelminaschool
11:29
11:29
22
Nick Perdijk
RKBS St. Willibrordus
11:34
11:33
23
Jonathan Speelman
CBS Dr. Picardt
11:39
11:38
24
Chris Zwiep
OBS Buitenvree
11:49
11:48
25
Christiaan Zwiep
OBS Buitenvree
12:04
12:03
M-12, 2 KM 10-12 JR
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
2
Lotte Gritter
CBS Dr. Picardt
9:19
9:18
3
Lotte de Jonge
OBS Parkschool
9:21
9:21
4
Marielinde Heijnen
RKBS St. Willibrordus
9:25
9:24
5
Loes Leistra
RKBS St. Theresia
9:29
9:28
6
Ilse Braakman
OBS Parkschool
9:46
9:46
7
Vera Kampherbeek
OBS De Wilhelminaschool
10:08
10:08
8
Marit Reinsma
CBS Dr. Picardt
10:09
10:08
9
Isabel Slomp
OBS De Wilhelminaschool
10:57
10:57
10
Anouk Jonker
OBS Parkschool
11:12
11:11
11
Mirte Mast
RKBS St. Willibrordus
11:15
11:14
12
Nilay Eski
RKBS St. Willibrordus
11:17
11:16
13
Lotte Huizinga
RKBS St. Willibrordus
11:58
11:57
14
Megan Scheerhorn
CBS Paul Kruger
11:59
11:59
15
Gwen Winter
CBS Paul Kruger
12:22
12:22
DAMES, 5 KM LOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
3
Manon Otter
Nieuw-Dordrecht
19:47
19:47
4
Melissa Uiterwijk Winkel
Emmen
21:27
21:15
5
Steffany Heeringa
Groningen
22:48
22:48
6
Eveline Heeringa
Leeuwarden
22:49
22:49
8
Sharmishtha Thole
Coevorden
23:53
23:53
9
Ilse Lankhorst
Klazienaveen
24:18
24:18
10
Marieke van Dijk
Coevorden
24:19
24:14
11
Annemieke Kuipers
Coevorden
24:25
24:08
12
Sabrina Wakker
Klazienaveen
24:29
24:23
13
Melissa Bosma
Nieuw-Weerdinge
24:48
24:40
14
Kathy Schaepkens
Schoonoord
24:49
24:41
15
Marijke Schepers
Coevorden
24:59
24:42
17
Esmeralda van der Heide
Nieuw-Amsterdam
26:23
26:15
18
Lieke Boesenkool
Coevorden
26:31
26:23
25
Melanie van `t Zand
Coevorden
27:59
27:44
26
Marja Koops-Mittendorff
Dalen
28:00
27:35
27
Irma Mittendorff
Coevorden
28:00
27:49
33
Karin Bast
AgrarischCentrumSnijders-Jager
29:09
28:56
37
Melissa Kolstein
Coevorden
29:39
29:25
38
Melissa Vriesema-Witting
Schoonebeek
29:57
29:50
39
Ulli van de Vegte
Schoonebeek
30:09
30:03
40
Saranne AB
Echte Bakker sieben - 3
30:49
30:44
41
Kirsten Schlepers
Coevorden
31:07
30:52
43
Verena Oudhuis-Sanders
Coevorden
34:50
34:39
D40+, 5 KM LOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
4
Margriet Hingtsman
Benneveld
24:32
24:19
6
Sannie Woortman
Stadskanaal
24:42
24:33
7
Roelie Heijting
Echte Bakker sieben - 2
25:21
25:16
12
Marjolein Elsman
Coevorden
28:24
28:18
13
Klarina Jansen
Sluyters Sport - 2
28:26
28:10
14
Nicolet Battenburg
Coevorden
28:40
28:27
15
Carmen van Tellingen
Emmen
28:57
28:35
16
Germa de Grootte
Echte Bakker sieben - 3
29:14
29:08
17
Ingrid Kataxakis
Coevorden
29:36
29:24
20
Monique A B Roose
Klazienaveen
31:17
31:04
22
Caroline Kleine
Sluyters Sport - 2
32:06
31:51
23
Lea Langezaal
Echte Bakker sieben - 3
33:23
33:19
24
Len Leijendekker-Feijen
Coevorden
41:43
41:20
HEREN, 5 KM LOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
William van Eeken
Wielen ( Dld)
16:09
16:09
5
Andre Scholing
Noordscheschut
18:19
18:19
14
Kenny Boer
Nieuw-Amsterdam
19:47
19:47
17
Stijn van de Griend
Coevorden
20:32
20:32
18
Sjors Boesenkool
Coevorden
20:33
20:33
26
Wouter van Dunen Sessa
Coevorden
21:40
21:28
27
Michel Soppe
AgrarischCentrumSnijders-Jager
21:44
21:31
36
Michel Lode
Echte Bakker sieben - 3
22:54
22:47
37
Arjen van der Ziel
Coevorden
23:24
23:15
43
Daan van Dijk
Sluyters Sport - 1
25:18
25:02
45
Thom van der Weide
Hoogeveen
25:54
25:44
48
Raphael van de Vegte
Schoonebeek
27:10
27:04
56
Nick Strating
Klazienaveen
30:15
30:08
H40+, 5 KM LOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
5
Richard Bult
Echte Bakker sieben - 1
19:27
19:27
6
Cristian Gozevoort
Echte Bakker sieben - 1
20:03
20:03
9
Lambert Guichelaar
Nieuwlande
20:58
20:58
10
Eric van den Broek
Coevorden
21:37
21:37
11
Roelof Sieben
Echte Bakker sieben - 1
21:54
21:49
12
Vincent Wesseling
Coevorden
22:20
22:11
15
Albert Geerlings
Echte Bakker sieben - 2
23:17
23:12
19
Johan Strating
Schoonebeek
24:06
23:59
22
Arno Keuter
Sluyters Sport - 1
24:32
24:15
25
Marcel Jonker
Sluyters Sport - 1
24:37
24:21
26
Arnold Sluyters
Sluyters Sport - 1
24:37
24:21
30
Roeland Kwint
Sluyters Sport - 1
25:35
25:16
31
Martijn van Tellingen
Emmen
25:51
25:31
34
Egbert Boesenkool
Coevorden
26:31
26:23
40
Wilko Jansen
Sluyters Sport - 2
32:06
31:48
H50+, 5 KM LOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
2
Horst van den Berg
Hoogeveen
18:12
18:12
3
Gert van de Belt
Hardenberg
19:04
19:04
8
Herman Klaassen
Echte Bakker sieben - 1
22:03
21:59
9
Willy Zandbergen
Coevorden
22:14
22:09
10
Luc Lufting
AgrarischCentrumSnijders-Jager
23:16
23:02
13
Jaap Lubbers
Nieuw-Amsterdam
23:39
23:34
15
Harrie Kramer
Echte Bakker sieben - 2
25:22
25:17
22
Swara Burkhard
Meppen (Dld)
28:38
28:20
DAMES, 10 KM LOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
6
Marlies van Dijk-Bouwman
Coevorden
49:54
49:51
9
Annet Zwiekenberg
Groningen
55:57
55:50
D40+, 10 KM LOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
2
Cathy van Es-Bode
Hoogeveen
40:38
40:36
5
Wil Inge Hulzebos
Zuidwolde Dr
46:19
46:15
8
Erna Jasper-Sturris
Kloosterhaar
53:00
52:53
HEREN, 10 KM LOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Alwin Heijting
Nieuw-Amsterdam
31:20
31:19
12
Sebastiaan Rozema
Dedemsvaart
42:53
42:48
14
Floris-Jan van den Hout
Coevorden
45:11
45:07
17
Eric Knevelbaard
Coevorden
46:18
46:13
H40+, 10 KM LOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
11
Ronald Strijken
Nieuw-Buinen
46:53
46:49
13
Aljo van der Sleen
Coevorden
47:22
47:15
14
Erik de Haan
Nieuw-Amsterdam
48:05
47:59
16
André van der Schuur
Gramsbergen
52:40
52:31
H50+, 10 KM LOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
5
Gerard Vogelzang
Kerkenveld
41:21
41:19
13
Bennie Beerling
Schoonebeek
46:25
46:20
14
Hans Schulenberg
Coevorden
48:52
48:45
17
Karst Schonewille
Klazienaveen
55:18
55:08
18
Frans Suelmann
Klazienaveen
58:59
58:49
ESTAF, ESTAFETTE 4X2.5
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
2
De Fontein Coevorden 2
De Fontein 2
45:28
45:26
3
HockeyMasters Coevorden
Hockeymasters Coevorden
48:42
48:37
BEDR, TIMING BEDR 3X5
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Echte Bakker Sieben - 1
Coevorden
1:01:24
2
Sluyters Sport - 1
Coevorden
1:13:46
3
Echte Bakker Sieben - 2
Coevorden
1:14:00
4
Agrarisch Centrum Snijders-Jager
Wachtum
1:14:09
5
Echte Bakker Sieben - 3
Coevorden
1:22:57
6
Sluyters Sport - 2
Coevorden
1:32:38
Winnaar bedrijvenloop 5 km:
Winnend team 4x2.5 km:
Uitslagen.nl
16-07-2016 07:39