Uitslagenlijst Van Bank tot Bank

Heerde - Zaterdag 2 juli 2016

J-8, 500 METER J
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Aron de Wilde
Het Talent
1:44
1:43
2
Siem Vos
Het Talent
1:47
1:46
3
Stein Smeets
Heerde
1:48
1:47
4
Bram van den Braak
Vaassen
1:52
1:52
5
Jan Polinder
Doornspijk
1:55
1:55
6
David Kwakkel
Het Talent
1:55
1:55
7
Hidde van den Brink
1:59
1:58
8
Pablo San Miguel
Heerde
1:59
1:58
9
Mick Hanekamp
Epe
2:00
2:00
10
Niek Draaijer
Epe
2:01
1:59
11
Jari Wolf
Heerde
2:03
2:01
12
Stijn Meisner
Het Talent
2:04
2:03
13
Sam Bebelaar
Het Talent
2:07
2:06
14
Lucas Alexander Dokman
Wapenveld
2:08
2:06
15
Stijn Bredenhof
Heerde
2:08
2:07
16
Liam Hanekamp
Epe
2:12
2:12
17
Rens Draaijer
Heerde
2:12
2:11
18
Gerrit Wensink
't Loo Oldebroek
2:20
2:19
19
Stan van der Maten
Heerde
2:26
2:26
20
Sem van Bennekom
Heerde
2:30
2:29
21
Jens van Ommen
Het Talent
2:34
2:33
22
Ruben Hartgers
Heerde
2:34
2:33
23
Kay Dijkstra
De Gemzen
2:36
2:35
24
Twan Dijkstra
Heerde
3:03
3:02
25
Melvin Dokter
Heerde
3:06
3:04
M-8, 500 M M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Mente Kommer
De Gemzen
1:51
1:51
2
Noa Westemeijer
Zwolle
1:52
1:52
3
Roos Hollander
De Gemzen
1:53
1:52
4
Lydia Teule
Het Talent
1:54
1:54
5
Jorinde Nap
De Gemzen
1:56
1:56
6
Eva Boldewijn
Staphorst
1:58
1:57
7
Merel van der Haat
Heerde
1:59
1:58
8
Noëmi Blankvoort
Hattem
2:03
2:02
9
Isabel Elferink
Heerde
2:04
2:02
10
Sara Kwakkel
Het Talent
2:04
2:03
11
Renée Blok
De Gemzen
2:05
2:05
12
Noor Boldewijn
Staphorst
2:08
2:08
13
Brenda Wensink
't Loo Oldebroek
2:09
2:09
14
Carice van Arken
De Gemzen
2:11
2:09
15
Inez Montfrooy
Heerde
2:14
2:12
16
Amber van der Maten
De Gemzen
2:14
2:12
17
Brechtje van de Meent
De Gemzen
2:15
2:15
18
Rebecca Bakker
Hattem
2:17
2:15
19
Merle Kwakkel
Het Talent
2:19
2:17
20
Kate Ketelaar
De Gemzen
2:20
2:18
21
Elise van de Vosse
Het Talent
2:21
2:19
22
Merle Snijders
Heerde
2:21
2:20
23
Mirna Rorije
Heerde
2:24
2:23
24
Margot Waucomont
Heerde
2:27
2:26
25
Lisette Veldkamp
Epe
2:29
2:27
26
Romée Bood
Het Talent
2:32
2:32
27
Amber Ketelaar
De Gemzen
2:32
2:31
28
Rosalie van der Stoop
Heerde
2:35
2:34
29
Anne Bagerman
Het Talent
2:37
2:34
30
Ziva Zweris
Het Talent
2:39
2:37
31
Charlotte Straathof
Het Talent
2:40
2:37
32
Iris Montizaan
Het Talent
2:44
2:42
33
Noa Warlich
Het Talent
2:45
2:43
34
Merle Westemeijer
Zwolle
2:47
2:47
35
Julia Kaal
Zwolle
2:47
2:45
36
Bo Tuin
Het Talent
2:49
2:46
37
Marit Smit
Het Talent
2:54
2:53
38
Noa van Dijk
Heerde
3:04
3:02
39
Chanel Derim
Heerde
3:09
3:07
40
Lian Stijf
Heerde
3:29
3:26
41
Sara Boldewijn
Staphorst
3:29
3:26
J9-10, 1000 M 9/10 J
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jelle van Gool
Harderwijk
3:15
3:15
2
Maikel Potkamp
Heerde
3:16
3:16
3
Ivan van de Beek
Heerde
3:31
3:31
4
Jelmer Kommer
Heerde
3:40
3:40
5
Nick Fibbe
Het Talent
3:55
3:55
6
David Kole
Het Talent
3:55
3:55
7
Kiran Rorije
De Gemzen
4:01
4:01
8
Jonas Bakker
Hattem
4:11
4:10
9
Lars Eikelboom
Het Talent
4:33
4:32
10
Aaron Polinder
Doornspijk
4:37
4:36
11
Matthijs Ketelaar
Hattem
4:45
4:45
M9-10, 1000 M 9/10 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Esmee Vis
De Gemzen
3:30
3:30
2
Fleur Gerrits
Heerde
3:40
3:39
3
Elodie van Arken
De Gemzen
3:42
3:42
4
Renske Hanekamp
De Gemzen
3:43
3:43
5
Suusje Berkenbosch
Het Talent
3:51
3:50
6
Hilde Teule
Het Talent
4:32
4:31
7
Noa Moerenhout
Heerde
4:33
4:33
8
Bente Hanekamp
De Gemzen
4:36
4:36
9
Britt Berghorst
Het Talent
4:38
4:38
10
Elise Eikelboom
Het Talent
4:44
4:43
11
Merte Haas
Heerde
4:48
4:48
12
Tess Bebelaar
Het Talent
4:49
4:48
13
Quinn Zweris
Het Talent
4:51
4:50
14
Jasmijn Bagerman
Het Talent
4:55
4:55
15
Marit Fuite
Het Talent
5:15
5:15
16
Britt Meisner
Heerde
5:17
5:16
17
Luna Warlich
Het Talent
5:18
5:17
MAN, ATLANTISDATA5KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Bas Hollegien
NOP
16:11
16:11
2
Andre Venter
Johannesburg
17:01
17:01
3
Sander Kloosterziel
PEC 1910
17:18
17:18
4
Matthieu van den Broeke
De Gemzen
17:40
17:40
5
Ronald Derksen
Veluwe
17:50
17:50
6
Jasper Mosterd
De Noordgouw
18:30
18:27
7
Henk Slager
Staphorst
18:34
18:32
8
Mart Rozema
Zwolle
18:39
18:38
9
Gert Jan Tichelaar
Oldebroek
18:41
18:41
10
Matthijs Bruggeman
Utrecht
18:55
18:53
11
Ricardo Doyer
Epe
18:55
18:55
12
Jeroen Driehuis
PEC 1910
18:58
18:57
13
Michiel Bronsink
Oldebroek
18:59
18:58
14
Erik-Jan Korenberg
Oldebroek
19:05
19:05
15
Ruben Fix
De Noordgouw
19:13
19:11
16
Ger Siemerink
Rijssen
19:25
19:21
17
Gerard Kroes
BB lopers
19:27
19:27
18
Eric Kloosterziel
PEC 1910
19:29
19:29
19
Gert-Jan Doorneweerd
Wezep
19:31
19:30
20
Leon van Lunzen
Lionitas
19:34
19:33
21
Mattijs ter Veen
Nieuwegein
19:35
19:32
22
Thom Koster
De Noordgouw
19:36
19:26
23
Albert Lantink
Zwolle
19:50
19:46
24
Remco Boer
Wezep
20:06
20:05
25
Arno Dokman
Wapenveld
20:11
20:10
26
Karsten van Ommen
Isala '96
20:14
20:12
27
Arnoud Kamp
De Noordgouw
20:17
20:14
28
Niels van Lohuizen
De Gemzen
20:18
20:17
29
Rick Gal
Zutphen
20:30
20:28
30
Klaas Draaijer
De Gemzen
20:37
20:33
31
Robin Kroon
Flevo Delta
20:50
20:45
32
Andre van Oort
Heerde
20:56
20:54
33
Michael Schakelaar
De Noordgouw
21:05
20:58
34
Gijs van de Wetering
De Noordgouw
21:10
21:01
35
Timo Haak
De Noordgouw
21:15
20:57
36
Joachim van Olst
De Noordgouw
21:15
21:13
37
Stefan Roelink
Zwolle
21:31
21:28
38
Bauke Busscher
Hattem
21:40
21:38
39
Peter Tims
NOP
21:46
21:44
40
André Jonkheid
Heerde
22:01
21:55
41
Niels Schuuman
Heerde
22:01
21:58
42
Erwin van Loo
Hattem
22:10
22:03
43
Henk van der Plas
Odiliapeel
22:11
22:08
44
Jochem Huisman
De Noordgouw
22:21
22:19
45
Marcel Wagtelenberg
De Gemzen
22:21
22:16
46
Patrick Wessels
De Gemzen
22:35
22:30
47
Stefan Reurink
De Gemzen
22:46
22:44
48
Rens Elbertsen
De Noordgouw
22:48
22:28
49
Gerbrand Spierenburg
Cialfo
22:55
22:32
50
Arne Sellies
Heerde
23:02
22:46
51
Robert Jan van den Hoek
De Noordgouw
23:14
22:49
52
Bauke Verrips
Cialfo
23:20
22:58
53
Lasse van den Berg
Hattem
23:29
23:16
54
Hagedoorn
De Noordgouw
23:29
23:15
55
Youp Dil
Heerde
23:30
23:21
56
Jochem Tellegen
23:30
23:20
57
Lucas van Rennes
Zwolle
23:34
23:30
58
Steven Hanekamp
De Noordgouw
23:35
23:32
59
Kay Hatzmann
De Noordgouw
23:36
23:33
60
Bas Gerrits
De Noordgouw
23:46
23:27
61
Jeroen de Wit
Zwolle
23:47
23:41
62
Daan Steenkamp
Heerde
23:53
23:47
63
Philip Jalving
De Noordgouw
23:55
23:41
64
Ivor Bakker
De Noordgouw
23:57
23:38
65
Mark Hoekstra
Hardenberg
23:57
23:43
66
Matthijs van den Berg
De Noordgouw
24:03
23:59
67
Ronald Harbrink
PEC 1910
24:11
24:11
68
Henk van Dorp (Warmloper)
Zwolle
24:13
23:58
69
Twan Wagtelenberg
De Noordgouw
24:19
24:13
70
William Wolff
De Noordgouw
24:23
24:17
71
Matthias Eikelboom
Het Talent
24:25
24:17
72
Mathias Eikelboom
Heerde
24:25
24:17
73
Bert Prins
Heerde
24:41
24:15
74
Patrick Hanekamp
Epe
24:46
24:41
75
Robbert van der Hoff
Heerde
24:46
24:43
76
Wouter Oldenhof
De Noordgouw
24:48
24:30
77
Dennis Huisman
Heerde
24:50
24:32
78
Nathan Kalle
Nunspeet
24:55
24:46
79
Thomas Pannekoek
De Noordgouw
24:56
24:36
80
Erik ten Hove
Rijssen
24:57
24:49
81
Jens Polling
De Noordgouw
24:57
24:38
82
Milan Harbrink
Zwolle
25:04
25:03
83
Rick Panman
Zwolle
25:06
24:53
84
E. van de Wall
Heino
25:06
24:57
85
Theo Schouwstra
Wezep
25:07
24:50
86
Corné van Velzen
Heerde
25:09
24:53
87
Marc Noorda
Zwolle
25:12
24:47
88
Sybren Tancock
Culemborg
25:12
25:05
89
Martijn Eghuizen
Elburg
25:23
25:10
90
Joost Bruggeman
Zwolle
25:24
25:18
91
Jonathan Spiering
De Noordgouw
25:37
25:17
92
Anne Bartelds
Start '78
25:42
25:41
93
Bas Wesler
Heerde
25:50
25:26
94
Bennie van Riessen
Heerde
26:00
25:51
95
Mitchel van Putten
Wezep
26:10
26:02
96
Joran Schouwstra
Wezep
26:12
25:54
97
Mike voor 't Hekke
Hattemerbroek
26:13
26:05
98
Marcel Commandeurs
Epe
26:17
25:55
99
Arnaud vd Hoorn
Nunspeet
26:20
26:08
100
Anne Docter
Heerde
26:28
26:07
101
Jonathan Rekers
Nunspeet
26:33
26:21
102
Erik Rijnders
Vroomshoop
26:42
26:39
103
Ted Bagerman
Heerde
26:49
26:35
104
Joost Bagerman
Heerde
26:50
26:35
105
Tim Bagerman
De Noordgouw
26:50
26:35
106
Maurice Kommer
Heerde
26:51
26:41
107
Nick Mulder
Wezep
26:58
26:42
108
Gerben André
Wezep
26:58
26:42
109
Matthijs Vieselman
Utrecht
27:10
27:10
110
Arthur Kerkdijk
Zwolle
27:10
26:57
111
Martin Borreman
Heerde
27:11
27:06
112
Sander Nikkels
De Noordgouw
27:12
26:47
113
Jesse Hanekamp
De Noordgouw
27:13
26:55
114
Jan Peter van keulen
Heerde
27:16
27:03
115
Dylan Houtman
Heerde
27:16
26:57
116
Erwin Bredewolt
De Gemzen
27:23
27:14
117
Wouter de Roos
De Noordgouw
27:24
26:59
118
Rowin Moerenhout
De Noordgouw
27:24
27:02
119
Joris van de Meent
De Noordgouw
27:25
27:21
120
Jan Mulder
Zwolle
27:26
27:16
121
Jan Strik
De Gemzen
27:26
27:22
122
Rick van Limburg
De Noordgouw
27:29
27:09
123
Robin Hoekstra
Heerde
27:34
27:19
124
Daan Binnendijk
De Noordgouw
27:40
27:22
125
Toine Moerenhout
Heerde
27:46
27:30
126
Bart Van Rijn
Hendrik-Ido-Ambacht
27:49
27:34
127
Gijs Adrichem
De Noordgouw
28:05
27:42
128
Ruben Kas
De Noordgouw
28:09
27:46
129
Stan Woensdregt
De Noordgouw
28:26
28:06
130
Marco Bijsterbosch
De Noordgouw
28:28
28:09
131
Martin Mekelenkamp
Epe
28:30
28:19
132
Gert Brussee
Nunspeet
28:40
28:30
133
Nick Aalderink
De Noordgouw
28:42
28:24
134
Giovanni van Velde
Heerde
28:43
28:19
135
Hans Siefers
Kampen
28:47
28:22
136
Marcel Plakmeijer
Heerde
29:21
29:13
137
Cees Vork
Heerde
29:23
29:12
138
Peter Jansen
Heerde
29:25
29:20
139
Han van de Pol
Veessen
29:26
29:14
140
Jan Steenbergen
De Gemzen
29:43
29:28
141
Xiaoboa Kippers
De Noordgouw
29:58
29:40
142
Tim van Limburg
De Noordgouw
30:00
29:50
143
Johan van Santen
avVN
30:07
30:02
144
Henk Rozendal
Cialfo
30:10
29:49
145
Lukas Metzger
't Harde
30:29
30:15
146
Erick Urbanus
De Noordgouw
30:31
30:05
147
Dick de Graaf
Heerde
30:31
30:22
148
Max Terwel
Ugchelen
30:44
30:41
149
Jowi van Norel
De Noordgouw
31:22
30:58
150
Dick Ubro
Wapenveld
33:00
32:47
151
Eddy van Dijk
De Gemzen
33:03
32:44
152
Gerrit Dijk
Zuidwolde Dr
34:42
34:32
153
Eric van Schaick
Trecho
34:44
34:27
154
Bert Kistemaker
De Noordgouw
34:51
34:28
155
Piet van Ooij
Trecho
34:54
34:36
156
Wim Krooshof
De Gemzen
35:11
34:55
157
Gert-Wim Fuite
De Gemzen
35:22
35:07
158
Dick Stam
Trecho
37:33
37:15
159
Piet de Vos
NOP
41:18
40:57
160
Danny Kolkman
Rabobank NoordVeluwe
58:15
58:15
VROUW, ATLANTISDATA5KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Gerja Zielman
BB lopers
19:15
19:14
2
Danique Bosgoed
Zwolle
21:01
21:00
3
Tessa Harbrink
PEC 1910
21:18
21:18
4
Tamara de Vries
Meppel
21:42
21:41
5
Truus Verbiesen
Hattem
21:50
21:49
6
Tamara Pleiter
Heerde
21:52
21:51
7
Nardie Mulder
PEC 1910
22:08
22:06
8
Silke Wijnstok
De Gemzen
22:12
22:09
9
Geke Fix
De Noordgouw
23:21
23:04
10
Marlou Koopman
Flevo Delta
23:30
23:25
11
Bertine Engelsman
Wezep
23:36
23:33
12
Esther Montfrooij
Heerde
23:45
23:37
13
Maud van de Meent
De Noordgouw
24:05
24:04
14
Myrthe Renshoff
De Noordgouw
24:40
24:38
15
Benthe Guezen
Heerde
24:44
24:19
16
Romee de Weerd
De Noordgouw
24:51
24:34
17
Daphne Wagtelenberg
Het Talent
24:56
24:48
18
Mariske Van der Wall
Heino
25:06
24:56
19
Renate Kamp
De Noordgouw
25:11
25:08
20
Sandra van Lierop
Zwolle
25:29
25:23
21
Manon Siemerink
Rijssen
25:30
25:22
22
Naomi van de Meent
De Noordgouw
25:35
25:34
23
Kimberley Kleiboer
Heerde
25:36
25:32
24
Kelly Cornelissen
Heerde
25:38
25:34
25
Sarah Vos
De Noordgouw
25:54
25:33
26
Merlin Eilander
De Noordgouw
25:55
25:38
27
Zahira Elhamdaoui
De Noordgouw
25:58
25:38
28
Marjolein Schaap
De Noordgouw
25:58
25:38
29
Britt van der Deen
Amsterdam
26:02
25:49
30
Hellen Simens
Wapenveld
26:02
25:52
31
Renate Kroes
Oldebroek
26:09
26:07
32
Noah van Diepen
De Noordgouw
26:46
26:27
33
Arjanne Rorije-Lever
De Gemzen
26:47
26:38
34
Carina Fijn
Hattemerbroek
26:51
26:42
35
Jaèl van Drie
De Noordgouw
26:55
26:46
36
Hanneke Steenbergen
Wapenveld
26:57
26:42
37
Marieke Bouwhuis
Heerde
27:05
26:53
38
Iris Verstegen
Zutphen
27:09
27:06
39
Sindy Borreman
Heerde
27:11
27:05
40
Heleen Hage
Heerde
27:18
27:10
41
Manon Hooikammer
Hattem
27:25
27:18
42
Amber Mars
Dalfsen
27:43
27:37
43
Esther Boogaart
Zwolle
27:54
27:47
44
Dessa Elskamp
De Noordgouw
28:02
27:38
45
Ciska Bos
Oosterwolde Gld
28:03
27:45
46
Esther van den Berg
Hattem
28:04
27:50
47
Lisa Vos
De Noordgouw
28:21
28:00
48
Dorien Akse
De Noordgouw
28:22
28:01
49
Ellen Meppelder
Zwolle
28:23
28:03
50
Romée Telkamp
De Noordgouw
28:23
28:00
51
Marlene Verbeek
Gouda
28:27
28:08
52
Rianne van der Wal
Utrecht
28:30
28:25
53
Ineke Siemerink
Rijssen
28:32
28:25
54
Danielle Helmink
Apeldoorn
28:33
28:26
55
Willy Jansen-Achterhof
Heerde
28:34
28:30
56
Anita Dijk
Zuidwolde Dr
28:44
28:34
57
Annemien van Keulen
Heerde
28:53
28:42
58
Marjolein Veenendaal
Epe
28:59
28:48
59
Ellis Pleijsier
Wezep
29:16
28:58
60
Margreet Smit
Heerde
29:23
29:18
61
Janine Borreman
De Noordgouw
29:28
29:22
62
Merie Schrijer
Kampen
29:36
29:11
63
Ilse van Arken
De Gemzen
29:41
29:30
64
Wendy Eghuizen
De Gemzen
29:57
29:44
65
Annemiek van Limburg
De Noordgouw
30:13
29:55
66
Joanna van Triest
De Noordgouw
30:23
30:03
67
Carlijn Gijsendroffer
De Noordgouw
30:37
30:16
68
Romy Hofman
De Noordgouw
30:37
30:17
69
Mery Kreutzkamp
Huizen
30:38
30:38
70
Lieke Wolf
De Noordgouw
30:46
30:23
71
Elma Weller
't Harde
30:47
30:40
72
Enny Vros
Hattem
31:06
30:59
73
Destiny Balster
Veessen
31:18
31:18
74
Miram Borreman
De Noordgouw
31:20
30:59
75
Esmé Bastiaannet
De Noordgouw
31:33
31:22
76
Marijke Hesselink
Epe
31:37
31:20
77
Miranda van Petersen
De Gemzen
31:39
31:39
78
Marleen Pathuis
Zwolle
31:39
31:26
79
Rina Kommer
Heerde
31:40
31:31
80
Chantal de Graaf
Epe
31:43
31:31
81
Meike Plas
De Noordgouw
31:50
31:27
82
Geke Kegelaar
Wapenveld
31:55
31:49
83
Ingrid van Keulen
Zwolle
31:55
31:43
84
Tamara Nijhof
Oene
31:57
31:40
85
Maaike Eilander
De Noordgouw
32:00
31:38
86
Dione van der Laan
De Noordgouw
32:00
31:38
87
Marit van Velzen
Heerde
32:01
31:45
88
Elisabeth Berghuis
De Noordgouw
32:17
31:54
89
Des Hatzmann
De Noordgouw
32:17
32:13
90
Annemiek Derks
Laag Zuthem
32:30
32:12
91
Jannine van der Grift
Wezep
32:32
32:16
92
Auk Siefers
Kampen
32:35
32:11
93
Petra Terwel - Vincent
Ugchelen
32:37
32:29
94
Miranda van der Haar
Veessen
32:42
32:30
95
Miranda van Werven
Veessen
32:42
32:30
96
Gerrie Mulder-van Weeghel
De Gemzen
33:04
32:47
97
Ans Nijhoff
Elburg
33:19
33:19
98
Esmé Bastiaannet
De Noordgouw
33:24
33:02
99
Veronie de Graaf
De Noordgouw
33:24
33:05
100
Annemiek Pleiter
Heerde
33:25
33:21
101
Nastasja Blankvoort
Hattem
33:26
33:13
102
Gerrie Mulder de Graaf
Zwolle
33:28
33:16
103
Herma Zielman
Hasselt
33:30
33:27
104
Astrid de Groot
Zwolle
33:50
33:44
105
Erna Oosterveen
PEC 1910
33:55
33:53
106
Aletta Steenbergen
De Gemzen
34:02
33:47
107
Heidi Vierhuizen
Wezep
34:10
33:54
108
Corina Ritsema
Hattemerbroek
34:10
33:54
109
Esmé van Nijen
Emmeloord
34:16
34:02
110
Ilona Bagerman
De Noordgouw
34:48
34:29
111
Susan Boll
De Noordgouw
34:51
34:30
112
Ingrid van den Broek
Wezep
35:05
34:58
113
Jolanda Henniphof
Wezep
35:05
34:59
114
Jannie Hoegen
PEC 1910
35:06
35:05
115
Renate Breetveld
Wezep
35:11
34:54
116
Dini van Werven
De Gemzen
36:55
36:55
117
Lotte Schipper
De Noordgouw
37:24
37:13
118
Imane Kharchoufa
Nijmegen
37:29
37:07
119
Nicole Bossenbroek
Nijmegen
37:30
37:08
120
Jenny van Schaick
Trecho
37:33
37:16
121
Jacqueline Stam
Trecho
37:33
37:15
122
Ina van den Essenburg
Wezep
37:36
37:28
123
Ilona Bagerman
De Noordgouw
41:35
41:19
124
Esther Budding
De Gemzen
42:27
42:27
MAN, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Tim den Besten
Elburg
34:17
34:16
2
Michiel Veldman
Nieuwleusen
34:20
34:20
3
Jeroen Kwakkel
Rabobank NoordVeluwe
37:23
37:23
4
Marcel de Bats
Cialfo
37:30
37:30
5
Thijs Boddeus
Zwolle
37:47
37:45
6
Dennis Koetsier
AV '34
37:49
37:48
7
Roel-Jan Heeringa
PEC 1910
37:51
37:51
8
André Kramer
Zwolle
39:07
39:05
9
Gerrit van der Veen
BB lopers
40:10
40:08
10
Kaspar van den Brink
AV Gouda
40:14
40:13
11
Arnoud Lammers
PEC 1910
40:30
40:29
12
Martin Boersma
Kampen
40:37
40:35
13
Ruben Draaijer
Zwolle
41:18
41:17
14
Sander Weustink
Arnhem
41:20
41:17
15
Jaap Schoonhoven
Oosterwolde Gld
41:31
41:30
16
Aalt Wensink
De Gemzen
41:56
41:56
17
Albert Mussche
Running2000
42:13
42:12
18
Gerrit van 't Ende
Zwolle
42:13
42:10
19
Muriel Brink
Rheden
42:18
42:13
20
Marcel Wichers
Hattem
42:50
42:48
21
Albert Jan van Rossem
Elburg
44:12
44:07
22
Jordy van Leeuwen
Heerde
44:16
44:09
23
Wilfred van Es
Trecho
44:17
44:10
24
Gijs Bonestroo
Nunspeet
44:34
44:27
25
Erik Looze
Trecho
44:49
44:40
26
Kevin Tolkamp
Terborg
44:53
44:38
27
Michael van Den Berg
Cialfo
44:59
44:56
28
Gerard Coes
Epe
45:06
45:06
29
Thijs van Essen
Welsum
45:14
45:01
30
Willem-Jan Visser
Ermelo
45:17
45:02
31
Gerwin Vis
Wezep
45:35
45:29
32
Bas Reuvekamp
Zwolle
45:40
45:34
33
Van Oosten
Cialfo
45:48
45:45
34
Arno Klein
Elburg
46:04
46:01
35
Lageman Frank
Veenendaal
46:13
46:11
36
Rob Streek
PEC 1910
47:00
46:57
37
Jan van Velde
Heerde
47:03
46:57
38
Dirk Stijf
De Gemzen
47:12
46:58
39
Henry Terwel
Ugchelen
47:15
47:13
40
Willem Verdouw
Flevo Delta
47:32
47:29
41
Rufus van den Berg
Zwolle
47:51
47:36
42
Arnejan van der Wal
Hattem
48:00
47:44
43
Ronald Zwarts
Zwolle
48:32
48:17
44
Edward van Veen
Zwolle
48:33
48:22
45
Matthias de Rooij
Heerde
48:36
48:25
46
Henk Jager
Hattem
48:45
48:39
47
Ben Teunissen
Kampen
48:53
48:39
48
Chris Heg
Apeldoorn
49:00
48:53
49
Richard vd Streek
Heerde
49:01
48:57
50
Tom Bosch
Epe
49:03
48:57
51
Nico Roza
Zwolle
49:10
49:06
52
Herman Westhof
De Gemzen
49:11
48:58
53
Theo Hanekamp
De Gemzen
49:14
49:04
54
Bart van der Gaag
Dutch Runners
49:16
49:12
55
Erwin Scheve
Zwolle
49:26
49:02
56
Werner Schoenman
Zwolle
49:27
49:14
57
Aschwin Smid
Zwolle
49:30
49:16
58
Rik Boersma
Dalfsen
49:31
49:27
59
Frits Poppema
Epe
49:37
49:34
60
Pol Hakstege
Trecho
49:45
49:37
61
Henry Velthuijzen
Epe
49:49
49:45
62
Eric Lorist
Kampen
50:13
50:02
63
Kees den Besten
Elburg
50:40
50:34
64
Paul Termes
De Gemzen
50:50
50:50
65
Ben Roke
Epe
51:00
50:48
66
Hans Schulz
Nunspeet
51:01
50:58
67
Sander Looise
Deventer
51:07
50:51
68
Jan Jager
51:25
51:15
69
Theo van den Berg
Vorchten
51:50
51:34
70
Henny Berends
Spurt '88
51:54
51:46
71
Robert Meulman
Zwolle
52:03
51:50
72
Eric Boerkamp
Twello
52:35
52:23
73
Dick Frinsel
Trecho
52:36
52:27
74
Marco Leurink
Wapenveld
52:50
52:38
75
Ronald Raidt
Hasselt
52:54
52:43
76
Bart Veen
Wezep
52:59
52:48
77
Remko Korthagen
Hasselt
53:09
52:58
78
Wim Riphagen
Heerde
53:21
53:15
79
Ard Veenvliet
Veenendaal
53:21
53:12
80
Rob Glebbeek
Lelystad
53:29
53:23
81
Johan Metzger
Rabobank NoordVeluwe
53:34
53:16
82
Harold Neijenhuis
Hattem
53:41
53:35
83
Anton Bos
Wapenveld
53:41
53:26
84
Pascal Remmerts
Rabobank NoordVeluwe
54:11
53:54
85
Harm Stegeman
Rouveen
54:18
54:05
86
Flip Nijhoff
De Gemzen
54:28
87
Dan Butler
Trecho
54:41
54:32
88
Gerhard Koele
Wapenveld
54:43
54:27
89
Corne van de Pol
Veenendaal
55:19
55:09
90
Hans Vagevuur
Cialfo
55:51
55:46
91
Wim Mouwer
avVN
56:21
56:11
92
Emile de Hosson
Veenendaal
56:31
56:20
93
Teus den Hollander
Trecho
56:45
56:35
94
Paul Brans
Dutch Runners
58:17
58:00
95
Suhat Bulutlar
Zwolle
59:12
58:57
96
Aram Tonus
Nijkerk Gld
59:16
59:10
97
Peter Koetsier
Eerbeek
59:42
59:26
98
Ruud Horst
Epe
1:00:03
59:52
99
Edwin Leatemia
Zwolle
1:01:51
1:01:37
100
Jurrie Teeuwen
De Gemzen
1:03:42
1:03:34
VROUW, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Fleur Baljet
Horror
38:09
38:09
2
Marion Hofenk
Cialfo
42:36
42:32
3
Monique Fibbe
De Gemzen
45:15
45:14
4
Esther Bruggeman
Statina
46:34
46:31
5
Hetty Wierenga-Groen
De Gemzen
47:20
47:17
6
Gillian Butler
Trecho
48:11
48:02
7
Geertruida Brommer
Hattemerbroek
48:18
48:12
8
Marieke Middel
Kampen
48:57
48:53
9
Natasja Scholten
Kampen
49:28
49:26
10
Carla Salet
Trecho
50:11
50:03
11
Iris Bakker
Hattem
51:14
51:02
12
Eveline de Valk
Zwolle
51:22
51:18
13
Ria van Wezep
Spirit Lelystad
51:46
51:41
14
Joanne de Jong
Zwolle
52:19
52:14
15
Aaltje Post
De Gemzen
52:32
52:30
16
Antine Sytsma
Heerde
52:49
52:36
17
Stefanie Jansen
PEC 1910
52:54
52:51
18
Annemiek van der Maten
De Gemzen
53:01
52:48
19
Jeannet Kommer
De Gemzen
53:01
52:54
20
Marjorie van den Brink
De Gemzen
53:04
52:56
21
Ellen van de Streek
Heerde
53:21
53:16
22
Lora Willekes
Ens
53:37
53:28
23
Ellen Brendeke
Epe
54:17
54:10
24
Lucienne Draaijer
Heerde
54:33
54:20
25
Helma Bloemert
Staphorst
54:35
54:31
26
Jorien Kroeze
Zwolle
55:14
55:03
27
Femke Sytsma
Nijmegen
55:16
55:04
28
Angela Jacobs
Amersfoort
55:21
55:16
29
Mieke Sellis
Staphorst
55:46
55:41
30
Tamara Vasilica-Mouwer
Heerde
56:21
56:11
31
Susanne Thierry
Heerde
56:29
56:22
32
Aletta van Bezoen
PEC 1910
56:34
56:30
33
Anne Julia Schut
Trecho
56:36
56:28
34
Carolien Meuleman
IJsselmuiden
57:07
56:55
35
Ingrid 'Hart
Lelystad
58:28
58:17
36
Margreet Vossebelt
De Gemzen
58:48
58:32
37
Martine Arkema
Flevo Delta
59:12
59:06
38
Gerieke Hermse
Zwolle
59:14
58:59
39
Jacoba Smits
Spirit Lelystad
59:17
59:06
40
Berlinda Dokter
Isala '96
59:18
59:00
41
Francisca van Dorp
Isala '96
59:26
59:08
42
Anita van Dijk
Isala '96
1:00:08
59:50
43
Monique Borst
Hattem
1:00:14
59:58
44
Betty van Gelderen
Lelystad
1:00:35
1:00:24
45
Windy Draaijer
Epe
1:00:55
1:00:36
46
Jantina van den Bosch
De Gemzen
1:01:05
1:00:53
47
Geralde Steenbergen
De Gemzen
1:01:37
1:01:21
48
Mirella Dallinga
Apeldoorn
1:02:02
1:01:44
MRECR, 15 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Garyi Hawery
Spirit Lelystad
53:08
53:08
2
Ronald Nooteboom
Apeldoorn
57:22
57:21
3
Niek Rijnja
Zwolle
57:43
57:41
4
Maurits Altena
Zwolle
58:44
58:43
5
Theo Veldhuis
Wijhe
59:58
59:55
6
Emiel Speets
Enschede
1:00:01
59:55
7
Jorg Basten
Nijmegen
1:00:13
1:00:06
8
Rolf Nijboer
Dalfsen
1:00:22
1:00:20
9
Jeffrey ter Steege
PEC 1910
1:02:39
1:02:37
10
Kevin Diender
PEC 1910
1:04:41
1:04:38
11
Bert Jan Hartman
Zwolle
1:04:41
1:04:40
12
Davy Kastelein
Daventria
1:05:18
1:05:13
13
Dennis Mensink
De Gemzen
1:05:22
1:05:19
14
Jeroen de Lange
Harderwijk
1:05:42
1:05:34
15
Johan Simon
Terschuur
1:07:08
1:06:58
16
Jeroen Quist
Apeldoorn
1:07:20
1:07:13
17
Piet de Wildt
Cialfo
1:08:16
1:07:57
18
Alphous Vlabbers
Spirit Lelystad
1:08:54
1:08:45
19
Pascal Diender
Heerde
1:09:52
1:09:44
20
Robin van Kuijk
Epe
1:09:58
1:09:52
21
Joep van Huijstee
Cialfo
1:10:30
1:10:28
22
Wim Spijker
Nieuwleusen
1:10:43
1:10:38
23
Richard Hofmeijer
Heerde
1:10:45
1:10:35
24
Jelmer Zandbergen
Wageningen
1:10:46
1:10:44
25
René Pasman
Ermelo
1:11:37
1:11:29
26
Jan Eisse de Haan
Zwolle
1:11:54
1:11:46
27
Martien van Putten
Wezep
1:12:37
1:12:28
28
Tino Verburg
Daventria
1:13:12
1:13:06
29
Hendrikus van de Schootbrugge
Oldebroek
1:13:51
1:13:44
30
Edwin Van Leussen
Zwolle
1:13:56
1:13:51
31
Rene van Leussen
Nieuwleusen
1:13:57
1:13:50
32
Erik Jan Everts
Zwolle
1:14:00
1:13:54
33
Jelle Koetsier
Heerde
1:14:01
1:13:50
34
Johan van Leusen
Nieuwleusen
1:14:07
1:14:01
35
Matthijs Talen
Nieuwleusen
1:14:14
1:14:07
36
Stefan Arkes
Lemelerveld
1:14:33
1:14:25
37
Marco Ritsema
Wezep
1:17:44
1:17:35
38
Gert Knijnenberg
Heerde
1:18:24
1:18:09
39
Andre de Zwaan
Loopgroep PK
1:21:04
1:20:55
40
Alex van Amersfoort
Rotterdam
1:21:07
1:20:49
41
Rainier Koers
Zwolle
1:22:25
1:22:17
42
Senl Hoekstra
NOP
1:23:35
1:23:19
43
Robert Krol
Kampen
1:24:25
1:24:14
44
Peter Geurtsen
Spirit Lelystad
1:25:40
1:25:27
45
Arjan Sleurink
Kampen
1:27:04
1:26:57
46
Jan Stuij
Kampen
1:27:31
1:27:24
VRECR, 15 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Hanneke Koenjer
PEC 1910
1:08:19
1:08:16
2
Evelien Lozeman
Marienheem
1:08:52
1:08:45
3
Miriam Geerdes - Gazzah
Veluwe
1:10:53
1:10:46
4
Linda Polinder
De Gemzen
1:14:34
1:14:31
5
Jojanneke Kers
De Gemzen
1:14:38
1:14:34
6
Melanie Hartgers-Tjapkes
Veluwe
1:17:41
1:17:31
7
Katja Talens
Zwolle
1:18:23
1:18:09
8
Ingrid Dijkgraaf
Beekbergen
1:20:14
1:20:00
9
Wanda Krol
Isala '96
1:29:10
1:28:59
10
Frederiek de Boer
Staphorst
1:34:27
1:34:14
11
Marleen Boessenkool
Staphorst
1:34:27
1:34:14
MRE40, 15 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ten Klooster
Loopgroep Aart Stigter
55:54
55:53
2
Klaas Van Pijkeren
Dronten
58:21
58:18
3
Rico Huijsmans
Athlos
59:46
59:44
4
Andre Gijsendorffer
Zwolle
59:56
59:53
5
Henri Plender
't Loo Oldebroek
1:02:59
1:02:57
6
Henk ter Steege
Balkbrug
1:03:19
1:03:15
7
Bjørn van Til
Raalte
1:04:03
1:04:00
8
Wojciech Slawiak
Maarssen
1:04:36
1:04:29
9
Alwin Richter
Spirit Lelystad
1:05:27
1:05:25
10
Jurriën de Haer
Zwolle
1:05:29
1:05:14
11
Hubert Bögemann
De Gemzen
1:05:32
1:05:31
12
Gert Tadema
Zwolle
1:05:34
1:05:30
13
Olaf Prins
Hasselt
1:05:43
1:05:41
14
Corné van der Worp
Hattem
1:05:44
1:05:40
15
Rob Diender
Hattem
1:06:51
1:06:43
16
Leon Slegten
Daventria
1:07:15
1:07:10
17
Hugo van Dijk
Zwolle
1:07:16
1:07:10
18
Herbert Koerhuis
Algemene Bathmense SV
1:07:18
1:07:14
19
Gert uit de Bulten
De Gemzen
1:08:13
1:08:04
20
Wilco Fiechter
Zwolle
1:08:23
1:08:11
21
Erik Bezema
Spirit Lelystad
1:08:52
1:08:43
22
Peter Kroek
Zwolle
1:09:10
1:08:49
23
Gé de Leeuw
Zwolle
1:09:10
1:08:58
24
Martin Oosterveld
Enschede
1:09:22
1:09:12
25
Bram Leferink
Zwolle
1:09:22
1:09:15
26
Leonard Ruyter
Elburg
1:09:54
1:09:46
27
Jan Roeke
Heerde
1:10:08
1:09:58
28
Jan Willem Hanekamp
De Gemzen
1:10:09
1:10:05
29
Rudie Krukkert
De Gemzen
1:10:16
1:10:12
30
Arie Slob
Zwolle
1:10:23
1:10:13
31
Theo Knippenberg
Oene
1:11:55
1:11:47
32
Jan Willem Wieman
De Gemzen
1:12:13
1:12:08
33
Harrie Fokkens
Nieuwleusen
1:13:38
1:13:33
34
Jan Reuvekamp
Zwolle
1:13:56
1:13:44
35
Richard Monden
Spirit Lelystad
1:15:56
1:15:46
36
Rinke Visscher
Urk
1:15:57
1:15:57
37
Johan Hofstra
Kampen
1:16:27
1:16:17
38
John de Heij
De Gemzen
1:17:00
1:16:55
39
Theo Sleurink
IJsselmuiden
1:17:09
1:17:06
40
Bas den Hollander
AV '34
1:17:24
1:17:11
41
Arthur Vriend
Zwolle
1:17:30
1:17:16
42
Jan Lassche
Hattem
1:18:23
1:18:11
43
Ronald Heirbaut
Heerde
1:18:54
1:18:43
44
Huyb Klooster
Epe
1:19:27
1:19:13
45
Ake Sikkema
Dutch Runners
1:19:47
1:19:36
46
Sjaco Aalbers
Nieuwleusen
1:20:55
1:20:44
47
Wim Tillema
Zwolle
1:22:25
1:22:16
48
Martien van Veen
Krimpen aan de Lek
1:22:37
1:22:29
49
Johan Voorhorst
Veluwe
1:22:56
1:22:55
50
Tonny Holleboom
Broekland Ov
1:24:34
1:24:19
51
Jacob van der Gaast
De Gemzen
1:24:52
1:24:43
52
Ronald Loof
NOP
1:25:22
1:25:07
53
Edwin Claessens
Espel
1:25:32
1:25:16
54
Piet Kool
Heerde
1:28:31
1:28:22
55
Eildert H Delger
De Gemzen
1:29:05
1:29:05
56
Pieter Hospes
Bussum
1:29:27
1:29:21
57
Ernst Alewijnse
Apeldoorn
1:30:52
1:30:38
58
Adrie Bijsterbosch
Heerde
1:33:23
1:33:13
VRE40, 15 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jannie Nijenhuis
Raalte
1:12:45
1:12:39
2
Ingrid Hazeleger
Veluwe
1:13:47
1:13:39
3
Anita van Nijen
Emmeloord
1:16:50
1:16:38
4
Nanette Dijkman
De Gemzen
1:18:40
1:18:37
5
Annet Buitenhuis
De Gemzen
1:21:32
1:21:28
6
Liesbeth Horstman
Elburg
1:24:46
1:24:31
7
Marry Hooijer
Zwolle
1:27:28
1:27:19
MSEN, 15 KM ATLETIEKU
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Edwin Slijkhuis
Groningen Atletiek
49:03
49:03
2
Erwin Akkerman
HAC '63
51:09
51:08
3
Sjoerd van Westerop
Loopgroep PK
57:13
57:11
4
Joris van de Meent
Heerde
57:56
57:54
5
Marcel de Ruiter
BB lopers
59:33
59:31
6
Richard Kroon
Isala '96
1:00:59
1:00:59
7
Erwin Schoneville
Cialfo
1:05:35
1:05:30
M40, 15 KM ATLETIEKU
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jay Sauer
Cifla
51:17
51:16
2
Remon van Lunzen
Lionitas
53:20
53:20
3
Martijn Schakelaar
BB lopers
56:44
56:43
4
Roel van der Steege
Isala '96
57:47
57:47
5
Janko van Arken
De Gemzen
1:00:02
1:00:01
6
Ronald Kraaijenzang
Daventria
1:01:21
1:01:15
7
Rens Wijnands
Trecho
1:03:28
1:03:24
8
Christiaan van Putten
Cialfo
1:05:34
1:05:28
M50, 15 KM ATLETIEKU
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Robert Reitsema
Isala '96
59:07
59:07
2
Gertjan Keijl
De Gemzen
1:02:11
1:02:10
3
Wim Potjes
De Gemzen
1:06:37
1:06:34
4
Johan Zandbergen
Flevo Delta
1:07:11
1:07:09
5
Joop de Zwaan
Loopgroep PK
1:13:05
1:12:55
M60, 15 KM ATLETIEKU
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Willem de Weerdt
Cialfo
57:12
57:12
2
Rudi Hoffman
avVN
1:03:45
1:03:43
3
Jan Fieten
HAC '63
1:06:55
1:06:53
4
Maarten Schoone
Spirit Lelystad
1:18:04
1:17:52
5
Hans Oostigdien
BAV
1:20:11
1:20:09
6
Willem Landsman
Spirit Lelystad
1:21:01
1:20:58
VSEN, 15 KM ATLETIEKU
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Maureen Houtman
De Gemzen
1:04:33
1:04:32
V40, 15 KM ATLETIEKU
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jacqueline Rustidge
Isala '96
59:33
59:33
2
Saskia Schutte
Cialfo
1:03:15
1:03:14
3
Anne van Schuppen
Cialfo
1:03:27
1:03:26
4
Erna van Es-Keen
De Gemzen
1:05:57
1:05:55
5
Cora Kloosterziel
PEC 1910
1:08:55
1:08:47
6
Anja Zweekhorst
Cialfo
1:10:30
1:10:28
7
Esther Labohm
Veluwe
1:11:06
1:11:03
www.uitslagen.nl
03-07-2016 17:52