Uitslagenlijst Ekensteinloop Appingedam

Appingedam - Zaterdag 22 oktober 2016

TRIM, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Harald Kiewiet
Winschoten
17:15
17:14
2
Wouter Dijkstra
Groningen
18:00
17:58
3
Jesper Bergsma
Uithuizermeeden
19:26
19:23
4
Dirk Vries
Appingedam
19:34
19:32
5
Robin Bruins
Bedum
19:56
19:53
6
Frank Berghuis
Groningen
20:06
20:00
7
Wubbo Gremmer
Winschoten
20:51
20:48
8
Wim Ammeraal
Leens
21:20
21:16
9
Jeroen Werkman
Uithuizermeeden
21:26
21:13
10
Alex Oskam
Onderdendam
21:36
21:33
11
Bert van Popta
Uithuizen
21:55
21:52
12
Eltjo Kooi
Usquert
21:58
21:45
13
Kor van der Kooi
Groningen
22:18
22:16
14
Corrine van der Meer
Eelde
22:21
22:18
15
Jeroen Lueks
Groningen
22:37
22:32
16
Maarten Knol
Delfzijl
22:48
22:45
17
Tjerk Bos
Uithuizermeeden
23:20
23:20
18
Danielle Hoogvliet
Scharmer
23:53
23:49
19
Vera Verhagen
Zuidwolde
23:58
23:55
20
Klaas Sminia
Woltersum
24:04
23:59
21
Jurre Boerema
Paterswolde
24:19
24:10
22
Yardan Kruijer
Delfzijl
24:33
24:25
23
Sebastiaan Verstappen
Delfzijl
24:34
24:28
24
Vincent van de Vuurst
Bedum
24:43
24:39
25
H.A. Goedhart
Appingedam
24:50
24:43
26
Hans Pinkster
Zuidhorn
24:59
24:55
27
Sander Bogema
Ten Boer
24:59
24:48
28
Dick Pluim
Groningen
25:14
25:10
29
Thomas Lueks
Groningen
25:34
25:27
30
Douwe Kosmeier
Ten Post
25:44
25:31
31
Jarno Bruins
Bedum
25:53
25:47
32
J.P. Bakker
Garrelsweer
25:57
25:45
33
Nathalie Willemsen
Appingedam
25:59
25:52
34
Rogier Goossen
Middelstum
25:59
25:44
35
Marieke Booisma
Uithuizermeeden
26:32
26:29
36
Ida Joustra
Appingedam
26:57
26:51
37
Aafke Hof
Uithuizen
27:08
26:54
38
B. van der Laan
Meedhuizen
27:19
27:04
39
DaniŽlle Kors
Ten Boer
27:23
27:12
40
Jip Boerema
Paterswolde
27:50
27:40
41
Bianca Boerema
Appingedam
28:18
28:11
42
Marike Goossen
Middelstum
28:26
28:11
43
Diederik Albeda
Appingedam
28:32
28:22
44
Siert Bruins
Bedum
28:35
28:28
45
Erwin Visscher
Loppersum
28:39
28:20
46
Elsbeth Werkman
Loppersum
28:45
28:26
47
Fred Wieringa
Uithuizen
28:48
28:33
48
Siepko Scheper
Slochteren
28:58
28:42
49
Antje Scheper
Slochteren
28:58
28:42
50
Bert Jansen
UsQuert
29:08
28:54
51
Grietje de Jong
Bedum
29:15
29:06
52
Esther Poort
Bedum
29:36
29:23
53
Bertus Visscher
29:47
29:28
54
Susan Werkman
Uithuizermeeden
29:47
29:30
55
Diana Schuiling
Uithuizermeeden
29:49
29:32
56
Henstra
Groningen
29:53
29:37
57
Esther Inklaar
Delfzijl
29:53
29:46
58
Jans
Stedum
29:54
29:38
59
Sander de Vries
Bedum
30:00
29:39
60
Nienke van der Laan
Meedhuizen
30:02
29:48
61
Barbro Melgert
Groningen
30:16
30:10
62
Stefan Rozeboom
Amsterdam
30:17
30:02
63
Mignon Hekkema
Middelstum
30:22
30:00
64
Marion Booisma
Zijldijk
30:40
30:37
65
Astrid Pestman Galema
Spijk
30:47
30:41
66
Anita Meter
Appingedam
31:21
31:13
67
Rits Woldendorp
Appingedam
31:28
31:09
68
Mik Boerema
Paterswolde
31:45
31:37
69
Jos Boerema
Paterswolde
31:47
31:35
70
M.F. Wieringa
Usquert
32:21
32:07
71
Johan Hekkema
Uithuizermeeden
33:20
33:04
72
Mignon Noordegraaf
Noordwolde
33:24
33:07
73
Karla Woldhuis
Ten Post
33:35
33:23
74
Helma Weijenberg
Uithuizermeeden
33:42
33:25
75
Hetty van der Molen
Ten Post
33:46
33:34
76
Karin Brantsema
't Zand
37:28
37:08
77
Lydia Kuper
't Zand
37:30
37:09
78
Dineke Kok
Delfzijl
38:32
38:20
H, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Gerard Vos
Appingedam
33:50
33:49
2
Luc Sillen
Groningen
34:11
34:10
3
Maurice Smit
Delfzijl
34:30
34:30
4
Gerben Vermij
Leens
35:19
35:18
5
Freek Welbedacht
Groningen
36:38
36:36
6
Maurice Kram
Groningen
37:20
37:19
7
Harmen Stam
Ten Boer
38:41
38:39
8
Pieter Prins
Bergum
39:32
39:31
9
Ricardo Damminga
Baflo
39:54
39:53
10
Ferdie Witvoet
Groningen
40:13
40:11
11
Alwin Kruijt Spanjer
Zuidwolde
41:45
41:42
12
Derk Pestman
Spijk
43:31
43:29
13
Willem Hofman
Winsum
43:44
43:39
14
Bas Huseman
Groningen
49:46
49:35
15
Jeroen Bisschop
Onderdendam
49:50
49:37
16
David Samson
Bedum
51:50
51:41
17
David van Diepen
Groningen
54:45
54:28
18
Sander Boer
Wagenborgen
56:10
55:50
19
Lex Doornbos
Groningen
56:14
56:04
H40+, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jan Venhuizen
Smilde
34:02
34:02
2
Marcel Stoffers
Appingedam
36:09
36:08
3
Pieter- Jan Kooi
Loppersum
36:56
36:55
4
Ronald v/d Haak
Aduard
37:12
37:12
5
Remco Oost
Kantens
37:19
37:18
6
Harry Faber
Veendam
38:15
38:14
7
Fjodor van der Sluijs
Gasselte
38:39
38:38
8
Stefan Dagelet
Lellens
39:28
39:26
9
Aris Pestman
Spijk
41:06
41:06
10
Ab Slagter
Uithuizermeeden
41:51
41:46
11
Matthijs ter Steege
Groningen
42:32
42:27
12
Richard van der Werff
Usquert
43:56
43:49
13
Menno v/d Meer
Gartelsweer
44:49
44:43
14
Ferry Goike
Winschoten
45:32
45:21
15
Wouter Jan van den Berg
Warffum
45:56
45:48
16
Marnix v.d. Brink
Groningen
47:29
47:22
17
Renť la Crois
Uithuizermeeden
47:34
47:26
18
Jacob de Vries
Bedum
47:47
47:44
19
Rob Libbers
Adorp
48:13
48:08
20
Thom Snijder
Bedum
51:37
51:27
21
Otto Albeda
Appingedam
54:13
54:03
22
Erik Bakker
Uithuizermeeden
56:01
55:54
23
Sjouke de Vries
Delfzijl
1:00:40
1:00:40
H50+, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Siemon Hinrichs
Delfzijl
38:05
38:05
2
Henk Por
Groningen
38:42
38:40
3
S.C.Riemens
Zwolle
38:58
38:57
4
Henk Helmantel
Sellingen
39:36
39:31
5
Klaas Brouwer
Zuidbroek
41:23
41:22
6
Maarten Hoeksema
Groningen
42:04
42:03
7
Henry Kuipers
Bedum
42:36
42:31
8
Roelof Berends
Oudeschip
42:40
42:35
9
Jeroen Feringa
Garrelsweer
43:21
43:18
10
Bram Noordhuis
Appingedam
43:56
43:52
11
Jan Vos
Uithuizen
44:09
44:06
12
Menco van der Berg
Thesinge
44:19
44:13
13
Piet Tjeerdsma
Groningen
44:49
44:41
14
Klaas Bijsterveld
Sauwerd
45:06
45:01
15
Andries Neutel
Appingedam
45:39
45:34
16
F Walker
Uithuizen
46:31
46:26
17
Martieu Wienke
Sauwerd
47:01
46:55
18
Eric Helmantel
Eelde
47:03
46:59
19
Harm-Jan Postmus
Vierhuizen
47:48
47:41
20
Bobby Broersma
Groningen
47:59
47:56
21
Kor Tillema
Uithuizen
49:08
48:53
22
Hedzer Rozeboom
Usquert
49:49
49:35
23
Garrelt Rosenboom
Sauwerd
50:25
50:11
24
Hendrik Kok
Westerlee
50:50
50:42
25
Wouter Meerman
Ten Boer
51:28
51:20
26
Peter Kremer
Appingedam
51:54
51:50
27
Heino Pot
Ten Boer
53:41
53:20
28
Jacob Rinsma
Wagenborgen
54:32
54:21
29
Erik Stam
Ten Boer
56:03
55:52
30
Hendrik Topper
Hoogezand
58:20
58:07
H60+, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Karel Edens
Groningen
38:33
38:31
2
Dirk Heun
Appingedam
45:34
45:26
3
Henk Smit
Groningen
45:53
45:49
4
Jan Henderik Polhuis
Spijk
46:11
46:06
5
Koos Durenkamp
Winsum
46:52
46:48
6
Nico Vierkant
Bedum
50:16
49:59
7
Jelle Slager
Usquert
52:26
52:10
8
Piet Kerstholt
Groningen
52:57
52:45
9
Klaas Oosterhof
Zeerijp
53:27
53:15
10
Sjaak Schipper
Groningen
53:45
53:28
11
Jan Helmantel
Ten Boer
54:27
54:18
12
Riete Boerema
Uithuizermeeden
54:40
54:31
13
Dirk Franssens
Saaksum
56:16
56:03
14
Johan Betsema
Ten Boer
57:32
57:13
15
Lucas Kamps
Scheemda
59:49
59:38
16
Wim Vos
Westeremden
1:02:56
1:02:45
V, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Lydia Doornbos
Appingedam
43:33
43:33
2
Marieke Lokhorst
Groningen
44:06
44:04
3
Femke Veldman
Delfzijl
45:38
45:33
4
Gwenda Vasse
Groningen
45:57
45:53
5
Renate Tjeerdsma
Groningen
49:20
49:12
6
Annelies Kamminga
Middelstum
51:32
51:23
7
Leonie Woldendoep
Appingedam
51:50
51:30
8
Manon huseman
Groningen
52:41
52:31
9
Tina Bosker
Bedum
57:53
57:41
10
Jenny van der Veen
Uithuizen
58:59
58:42
V40+, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marjan Oostinga
Eelde
41:30
41:29
2
Simone Binnema
Eenrum
43:08
43:04
3
Nienke Klok
Vierpolders (z.h)
47:35
47:30
4
Elise Kool
Loppersum
47:50
47:45
5
Desiree Nieborg
Adorp
47:51
47:46
6
Carla Frankruijter
Bedum
47:53
47:46
7
Ina Schuitema
Appingedam
52:34
52:26
8
Siegrit Bisschop
Uithuizen
58:09
57:50
9
Maria Oosten
Roodeschool
58:12
57:55
10
Emmy Klein
Garsthuizen
58:12
57:55
11
Johanna de Bruin
Groningen
58:23
58:18
12
Erna Veening
Noordwolde
59:04
58:46
13
Jessica Tuinstra
Uithuizermeeden
1:00:24
1:00:06
V50+, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ans van der Meer
Garrelsweer
50:28
50:23
2
Frouk van Dijken
Loppersum
51:39
51:33
3
Aukje Woltjer- Veenstra
Steendam
53:51
53:43
4
Anneke Krijger
Uithuizermeeden
57:22
57:11
5
Linda van Vliet
Delfzijl
58:25
58:12
6
Harma Wieringa
Usquert
58:56
58:40
7
Klaske Betsema
Ten Boer
59:01
58:43
8
Gea Elzerman
Meedhuizen
59:10
58:56
9
Janna Sieburgh
Borgsweer
1:00:24
1:00:10
10
Jeannet Bakema
Loppersum
1:00:58
1:00:47
11
Trijnie Doornbos
Appingedam
1:01:20
1:01:12
www.uitslagen.nl
23-10-2016 19:06