Uitslagenlijst Midwinterloop

Den Ham Ov - Zaterdag 31 december 2016

J-6, 500 METER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ries Holsappel
De Smithoek
2:41
2:39
2
Aron Jurjens
Den Ham Ov
2:42
2:40
3
Stijn van Buren
De Smithoek
2:42
2:40
4
Tim ten Brinke
De Smithoek
3:33
3:31
5
Maro Fokke
Vroomshoop
4:17
4:16
6
Y Huysmans
Lemelerveld
4:19
4:17
M-6, 500 METER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Lise Stokreef
De Smithoek
2:30
2:28
2
Florien Bouwhuis
Domino
2:50
2:49
3
Bobby Broekmate
De Smithoek
2:50
2:49
4
Jula Lindeboom
De Smithoek
2:54
2:53
5
Aimee Bosch
De Smithoek
2:56
2:54
6
Mirthe Scholten
De Smithoek
2:56
2:55
7
Jurre Soepenberg
Den Ham Ov
3:16
3:14
8
Lise van Buren
De Smithoek
3:18
3:17
9
Veerle Bolhuis
De Smithoek
3:24
3:23
10
L Huijsmans
Lemelerveld
3:53
3:51
J-9, 1 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Hessel Weideman
Den Ham Ov
4:20
4:18
2
Kevensly Tanate
De Smithoek
4:26
4:23
3
Nout Meijer
Witharen
4:28
4:24
4
Yael Bosch
De Smithoek
4:40
4:36
5
Jim
Vroomshoop
4:58
4:56
6
Roan Voorbergen
De Smithoek
4:59
4:56
7
Daan van der Sluis
Zwolle
5:07
5:04
8
Gijs Stokvis
De Smithoek
5:08
5:05
9
Ryan Laarman
Vroomshoop
5:10
5:08
10
Jesper Hemmink
De Smithoek
5:11
5:08
11
Zeb Olsman
Den Ham Ov
5:11
5:08
12
Fender Koggel
Vilsteren
5:18
5:15
13
Siem Kleinjan
De Maten
5:19
5:15
14
Bram Japink
De Maten
5:23
5:20
15
Floris Dieleman
Tilburg
5:28
5:24
16
Nick Scholten
De Smithoek
5:42
5:40
17
Douk Oosterveen
De Smithoek
5:43
5:40
18
Jur Holsappel
De Smithoek
5:43
5:40
19
Lourens Bouwhuis
Domino
5:49
5:46
20
Niels Braakman
De Smithoek
6:11
6:08
21
Jan Stokreef
De Smithoek
6:11
6:07
22
Niek ten Brinke
De Smithoek
7:56
7:53
M-9, 1 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Anne Kolkman
De Smithoek
4:11
4:09
2
Naell Huijsmans
Lemelerveld
4:16
4:13
3
Marlou Hijssoon
Nijverdal
4:30
4:28
4
Jolein Huijssoon
Nijverdal
4:37
4:35
5
Daantje Broekmate
De Smithoek
4:51
4:49
6
Joëlle Schutte
Ommen
4:55
4:52
7
Meike Haanstra
Den Ham Ov
5:05
5:02
8
Julian Voorbergen
De Smithoek
5:20
5:16
9
J Huijsmans
Lemelerveld
5:23
5:18
10
Lindy Kramer
Dedemsvaart
5:29
5:27
11
Evie Marsman
Den Ham Ov
5:42
5:38
12
Nouk Hogenkamp
De Smithoek
5:49
5:46
13
Lise vd Ploeg
Vlaardingen
5:53
5:51
14
Maura Stolte
De Smithoek
6:12
6:09
15
Noor van den Enk
Ommen
6:23
6:19
J-12, 1,5 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Bjorn Bruinsma
Nijverdal
6:21
6:16
2
Mikel Berenst
Vroomshoop
6:54
6:50
3
Milan Voorbergen
De Maten
7:06
7:00
4
Wout Slot
Domino
7:07
7:02
5
Tijmen Kottier
De Maten
7:08
7:02
M-12, 1,5 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Janne Nijhof
Hengelo Ov
6:19
6:14
2
Laura Boers
Vriezenveen
6:50
6:44
3
Iris Vorderman
De Maten
7:57
7:52
4
Sanne Scholten
De Smithoek
9:06
9:01
5
Esmee Begeman
De Maten
9:06
9:01
J-16, 1,5 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ruben Koppelman
Hoge Hexel
5:35
5:31
2
Gerjan Noeverman
Rijssen
6:01
5:56
M-16, 1,5 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Danique Willems
Hardenberg
7:08
7:04
HSEN, 5.3 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
William van Eeken
Raamsdonk
17:23
17:22
2
Michiel Veldman
Nieuwleusen
17:50
17:49
3
Ephrem Kuiper
Enschede
18:53
18:52
4
Jasper van Haaster
Gorssel
19:02
19:01
5
Ruben Koppelman
Hoge Hexel
19:06
19:04
6
Edwin Visserman
Nijverdal
20:09
20:08
7
Rene de Jager
Sibculo
20:15
20:12
8
Jan Akkel
Vroomshoop
20:21
20:17
9
Jasper Visserman
Nieuwleusen
20:24
20:22
10
Bart Blaauwgeers
Harbrinkhoek
20:31
20:25
11
Reinier de Boer
Dalen
20:38
20:36
12
Nick Schuurs
Den Ham Ov
21:10
21:05
13
Bram ter Harmsel
Nijverdal
23:09
23:00
14
Joris Bosch
Vroomshoop
23:19
23:10
15
Jeroen Jansen
Markelo
24:11
23:59
16
Richard Bosch
Den Ham Ov
24:41
24:24
17
Wouter Post
Vriezenveen
24:59
24:37
18
R Abbink
Vriezenveen
25:07
24:44
19
Robert Kramer
Dedemsvaart
25:21
25:06
20
Wilco Nijkamp
Rijssen
26:02
25:50
21
Edwin Dieleman
Tilburg
27:46
27:27
H40, 5.3 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Henkjan van Goor
Daarlerveen
20:19
20:16
2
Gert Berenst
Vroomshoop
20:44
20:41
3
Edwin van Laar
Balkbrug
21:06
21:05
4
Jan Noeverman
Rijssen
21:28
21:25
5
Alex Wermink
Wierden
22:03
22:00
6
Allard Olsman
Den Ham Ov
22:21
22:11
7
Schwaanhuyser
Ommen
22:29
22:21
8
Jan Schutte
Sibculo
22:46
22:42
9
Harrie Bloeming
Vroomshoop
23:32
23:26
10
Marc Wekamp
Beerzerveld
23:48
23:41
11
Ard Riemers
Nijverdal
23:53
23:43
12
Harry Jurjens
Den Ham Ov
24:00
23:48
13
Johan Blekkenhorst
Den Ham Ov
25:46
25:41
14
Marcel Kerskes
Den Ham Ov
26:26
26:10
15
Edwin Marsman
Den Ham Ov
27:45
27:33
16
JAn Kwakkel
Vroomshoop
27:49
27:39
17
Derk Hendriks
Sibculo
28:05
27:56
H50, 5.3 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marco Kuipers
Nijverdal
19:52
19:52
2
Henk Jan Meier
Hardenberg
20:37
20:35
3
Erik Nijhof
Hengelo Ov
20:39
20:38
4
Roelof van der Velde
Daarlerveen
21:52
21:50
5
Petras Kavaliauskas
Hoogeveen
22:13
22:09
6
Leo Meijerink
Ommen
22:44
22:40
7
Teun Biglaar
Westerhaar-Vriezenv Wijk
22:45
22:42
8
Dick Dubbink
Vroomshoop
23:11
23:03
9
Adri Deemter
Dedemsvaart
23:16
23:14
10
Albert Dankelman
Arrien
24:09
24:06
11
Tony Ruiter
Den Ham Ov
24:12
24:03
12
Gerrit Mulder
Harderwijk
25:36
25:32
13
Theo Oldehinkel
Hardenberg
26:09
25:53
14
Hilbert Niks
Westerhaar-Vriezenv Wijk
26:17
26:09
15
Ben Binnenmars
Den Ham Ov
26:58
26:41
16
Johan Kippers
Wierden
26:59
26:44
17
Tonny Kosse
Vroomshoop
27:35
27:22
18
Roel Gaasbeek
Ommen
28:23
28:08
19
Johan Nijland
IJhorst
30:26
30:26
20
Albert Kuilder
Almelo
30:28
30:14
DSEN, 5.3 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marije Dankelman
Arrien
20:39
20:39
2
Elianne Huitema
Sittard
22:09
22:04
3
Wendy Albada
Groningen
23:41
23:39
4
Melissa Grondman
Daarle
25:01
24:53
5
Marlies Nevenzel
Den Ham Ov
26:18
25:58
6
Vivianne Wuite
Daarle
26:52
26:44
7
Karen Laarman
Den Ham Ov
28:53
28:39
8
Leonie Veldman
Vroomshoop
29:40
29:30
9
Daphne Schutte
Sibculo
29:40
29:28
10
Laura Nijkamp
Rijssen
30:37
30:24
11
Britt Dankelman
Arrien
30:57
30:52
12
Eline Timmer
Den Ham Ov
32:44
32:25
13
Martine Timmer
Den Ham Ov
32:44
32:25
14
Karin Timmer
Den Ham Ov
32:45
32:25
15
Roos Dieleman
Tilburg
35:07
34:47
D35, 5.3 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Yvonne Meijer
Witharen
19:49
19:49
2
Marieke ten Brinke
Westerhaar
20:51
20:48
3
Linda Gerrits
Vroomshoop
26:16
26:09
4
Luciënne Entjes
Vroomshoop
26:19
26:13
5
Inga Sasnauskiene
Hoogeveen
26:48
26:31
6
Aukje Bolt
Rijssen
26:58
26:48
7
Marjolein van Sermondt
Vriezenveen
27:35
27:29
8
Janneke Kleinlugtenbeld
Nijverdal
27:47
27:42
9
Dini Wolters
Vriezenveen
28:08
28:00
10
Ciska Dankelman
Arrien
28:17
28:12
11
Sandra Berenst
Vroomshoop
28:17
28:10
12
Wendy Stokvis
Den Ham Ov
28:43
28:30
13
Rita Knol
Westerhaar-Vriezenv Wijk
28:47
28:37
14
Janneke Schutmaat
Den Ham Ov
28:53
28:45
15
Gerry Meier
Hardenberg
29:16
29:05
16
Corine Dankelman
Hellendoorn
29:36
29:30
17
Bianca van Haarst
Vroomshoop
29:36
29:26
18
Hetty Looms
Vriezenveen
30:09
29:54
19
Herma Brinkhuis
Ommen
30:22
30:04
20
Hester Marsman
Den Ham Ov
31:01
30:47
21
Christel Braakman
Den Ham Ov
31:01
30:46
22
Hetty Ligtenberg-Grondman
Hellendoorn
31:23
31:20
23
Coos Moes-Veldman
Balkbrug
31:50
31:32
24
Klazien van der Klis
Balkbrug
32:24
32:05
25
Jacqueline vd Boon
Ommen
32:46
32:27
26
Anita Kolthof
Hellendoorn
36:04
36:00
27
A Warmelink-Kottier
Giethmen
36:04
35:48
28
Yfke Abma
Vriezenveen
37:56
37:34
HSEN, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Danny Koppelman
Hoge Hexel
32:10
32:09
2
Rudi Jansen
Markelo
36:15
36:13
3
Mark Spang
Vroomshoop
36:45
36:43
4
Harald Huijssoon
Nijverdal
37:26
37:24
5
Andreas van Scherpenzeel
Almelo
39:38
39:36
6
Harold van Goor
Vroomshoop
40:30
40:26
7
Arnout Brouwers
Rotterdam
40:51
40:44
8
Erik Fokke
Vroomshoop
42:57
42:51
9
Ferry van Laar
Meppel
45:59
45:56
10
Freddy Bouwhuis
Den Ham Ov
47:40
47:32
11
Lars Zandbergen
Den Ham Ov
49:25
49:15
12
Gerard Kottier
Den Ham Ov
50:29
50:12
13
Jack Lindeboom
Den Ham Ov
50:30
50:17
14
Gerco Bakker
Den Ham Ov
55:34
55:22
H40, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Berthold Berger
Zwolle
35:47
35:46
2
Bennie Thunker
Kampen
36:42
36:41
3
Bert Kelder
Den Ham Ov
36:53
36:52
4
Igor van Elberg
Ommen
37:13
37:08
5
Udo Zwijnenberg
Lemelerveld
37:55
37:55
6
Martijn Schutteman
Rijssen
39:18
39:16
7
Jeroen van Duijn
Den Ham Ov
40:11
40:06
8
Barry ten Hove
Nijverdal
42:15
42:11
9
Hendri Schipper
Sibculo
42:30
42:28
10
Anne Marsman
Ommen
44:45
44:37
11
Gerwin Wermink
Den Ham
46:19
46:06
12
Wim Vogelzang
Dedemsvaart
46:48
46:33
13
Richard Everhardus
Dedemsvaart
47:18
47:03
14
Martin Koggel
Ommen
51:15
50:54
15
Henk-Jan van der Klis
Balkbrug
52:07
51:55
16
Arian van Gaal
Nijverdal
54:00
53:44
17
Rik Nijkamp
Vriezenveen
54:20
54:01
H50, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Aje Niks
Westerhaar-Vriezenv Wijk
37:01
36:59
2
Jerry de Jong
Vroomshoop
40:40
40:38
3
Dirk Platjes
Sibculo
41:32
41:30
4
Ben Davenschot
Vroomshoop
42:18
42:12
5
Harry Dommerholt
Nijverdal
42:27
42:19
6
Henk Oldehinkel
Dedemsvaart
43:51
43:42
7
Vincent Kosse
Geerdijk
45:21
45:07
8
Eduard Helthuis
Hardenberg
45:23
45:05
9
Rinus Marsman
Den Ham Ov
45:39
45:28
10
Henk Laarman
Nieuwleusen
47:57
47:42
11
Roelof Pepping
Dronten
49:18
49:15
12
Gertjan Bosch
Den Ham Ov
49:18
49:07
13
Wiel van der Veen
Ommen
51:48
51:31
14
Henny Berends
Balkbrug
52:38
52:19
15
Henk ter Steege
Balkbrug
55:56
55:50
16
Henk de Kleine
Dalfsen
1:04:24
1:04:01
DSEN, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ilona Bolks
Sibculo
42:48
42:43
2
Moniek van Buren
Den Ham Ov
48:20
48:15
3
Lineke Smit
Rijssen
52:33
52:22
4
Elleke Tijman op Smeijers
Vriezenveen
54:20
54:02
5
Helen Vuurboom
Den Ham Ov
58:52
58:39
D35, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Hellen de Vries
Zwolle
37:33
37:32
2
Yvette van der Ploeg
Vlaardingen
49:36
49:31
3
Anita Deemter
Dedemsvaart
50:43
50:34
4
Anouk IJmker
Vroomshoop
50:57
50:46
5
Gerda Kloek-Tusveld
Dedemsvaart
52:49
52:46
6
Hilda Juurlink-Wermink
Hellendoorn
54:00
53:45
7
Jacqueline Davenschot
Vroomshoop
55:59
55:52
8
Karola Drost
Hellendoorn
56:00
55:45
9
Brigitte van der Veen
Ommen
59:00
58:41
Met dank aan: BULL Bouwmarkt, Jumbo Veltkamp,
Lenters Kraanverhuur, Bosma Vuurwerk, H.O.C,
Gewoonstralendschoon.nl, Studio Brainstorm

De eerstvolgende door ons georganiseerde wedstrijd
is de 3e Zandstuve Bosloop op 14 januari.
Organisatie: Loopgroep De Zandstuve.
Uitslagen via www.loopgroep-dezandstuve.nl
Uitslagen.nl
01-01-2017 18:44