Uitslagenlijst Erima Jaspercross

Asten - Zondag 8 januari 2017

JPUPM, JPC M - 1000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jarne Reijnen
Helmond
5:56
2
Stijn Vissers
Atletiek Helden
6:41
3
Koen Verheijen
Nederweert
7:30
4
Joep Linders
ATV Venray
7:35
5
Aron Kovacs-Borbas
ATH
7:43
6
Tobias de Smit
't Jasper Sport
7:45
7
Bram Rekmans
Stramproy
8:51
MPUPM, MPC M - 1000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Aila Colijn
AV Weert
6:27
2
Maud Helmink
Scopias
7:06
3
Jelyna Leenders
ATV Venray
7:13
JPUPC, JPC - 1000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Adam Kovacs-Borbas
ATH
5:43
2
Tim Michiels
ATH
5:49
3
Mike van Tilburg
HAC
5:52
4
Ravi Classen
Scopias
5:53
5
Remco Adriaans
Gemert
6:06
6
Pepijn van den Hurk
ATH
6:17
7
Casper Rekmans
AV Weert
6:25
8
Giel van Oosterwijk
GAC Gemert
6:25
MPUPC, MPC - 1000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jaydee Leenders
ATV Venray
5:31
2
Lieve Derks
ATH
5:47
3
Nina Flipsen
Lopersgroep Deurne
5:49
4
Maud Kroef
GAC Gemert
6:00
5
Renske Mennen
Lopersgroep Deurne
6:02
6
Hedwig Tabor
HAC
6:06
7
Els Neuteboom
Atletiek Leudal
6:30
8
Loena Leppink
HAC
6:32
9
Pip Mezenberg
GAC Gemert
6:43
10
Nina Gipmans
Venlo
7:00
11
Imke Wijnen
AV Weert
7:10
12
Neomi Peeters
Scopias
7:10
JPUPB, JPB - 1200M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jorg Klomp
ATH
6:26
2
Myka Kuijpers
Lopersgroep Deurne
6:28
3
Ivar Colijn
AV Weert
6:33
4
Stijn Pelzer
Achilles-Top
6:54
5
Pieke Billekkens
AV Weert
6:56
6
Mads Verhofstadt
HAC
7:26
7
Ties van de Werken
AV Weert
7:32
8
Giel Pennings
GAC Gemert
7:36
9
Tim Steijvers
't Jasper Sport
7:37
10
Henrik Hoeben
't Jasper Sport
7:37
11
Sven Verbakel
HAC
7:46
12
Gijs op ´t Root
AV Weert
7:50
13
Faas Wanten
Scopias
8:02
14
Mo Philipsen
AV Weert
8:05
15
Robert van Rooijen
Atletiek Leudal
8:10
16
Jop Gubbels
Scopias
8:13
17
Sven Theunissen
AV Weert
8:13
18
Kevin Van Gerwen
't Jasper Sport
8:14
19
Teun Daniëls
HAC
8:29
20
Thijs Mennen
Lopersgroep Deurne
8:43
21
Fabian Kessels
AV Weert
8:53
MPUPB, MPB - 1200M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anouk Langstraat
ATH
6:27
2
Sofie van Wouwe
ATH
6:31
3
Kirsten van den Hurk
Lopersgroep Deurne
6:34
4
Amina Dillmann
Achilles-Top
6:36
5
Ilse Hanraets
Scopias
7:08
6
Maeve ENgels
HAC
7:35
7
Simone Verbakel
HAC
8:03
8
Danique Adriaans
GAC Gemert
8:13
9
Dagmar Oosting
ATV Venray
8:14
10
Sofie Soer
AV Weert
8:16
11
Jara Beks
ATV Venray
8:18
12
Fiene van de Werken
AV Weert
8:21
13
Luna Badur
HAC
9:07
JPUPA, JPA - 1200M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Abel Kovacs-Borbas
ATH
5:57
2
Fergus Tabor
HAC
6:03
3
Rik Janissen
Belfeld
6:05
4
Julian van Rens
ATV Venray
6:13
5
Thomas Aerdts
Scopias
6:31
6
Lasse Reijnen
HAC
6:33
7
Ramses ten Houten
HAC
6:40
8
Ivar van den Hurk
Deurne
6:41
9
Finn Janssen
Atletiek Helden
6:41
10
Tuur Simons
Scopias
6:43
11
Dylan Hameetman
HAC
6:44
12
Stan Hendriksen
Scopias
6:44
13
Noud Janssen
Scopias
6:49
14
Simon Goossens
Atletiek Helden
6:52
15
Daan Kluijtmans
GAC Gemert
6:56
16
Marco van Gelder
Prins Hendrik
6:56
17
Bo Gipmans
Venlo
7:03
18
Bas Verheijen
AV Weert
7:05
19
Tijn Bruins
ATV Venray
7:07
20
Sam Steeghs
Atletiek Helden
7:09
21
Tjisse Winkelmolen
't Jasper Sport
7:15
22
Koen Martens
Helmond
7:17
23
Danny Boerekamp
't Jasper Sport
7:17
24
Max van de Vondervoort
Lopersgroep Deurne
7:24
25
Abel Brom
AV Weert
7:30
26
Nick Jorissen
AV Weert
7:41
27
Levi Vissers
Atletiek Helden
7:45
28
Abel Welten
't Jasper Sport
7:54
29
Florian Scholte
HAC
7:55
30
Bram la Brijn
HAC
7:56
31
Ian Waals
AV Weert
8:08
32
Timo Flipsen
Lopersgroep Deurne
8:09
33
Giel Moonen
Scopias
8:21
34
Rens Vermazeren
Lopersgroep Deurne
8:55
35
Lowie Aerdts
Scopias
9:02
36
Daan Fransen
't Jasper Sport
9:19
37
Mathieu Huijs
Scopias
9:27
38
Tim Trienes
Scopias
9:32
39
Siem Wanten
Scopias
9:51
MPUPA, MPA - 1200M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lynn Thijs
't Jasper Sport
6:25
2
Meike Bliek
Achilles-Top
6:32
3
Emma Aarts
Atletiek Maastricht
6:35
4
Floor van Riel
Atletiek Helden
6:46
5
Bente Jacobs
Scopias
6:49
6
Evy Kuppens
AV Weert
6:50
7
Vera van Erp
Atletiek Leudal
6:52
8
Amy Verkampen
GAC Gemert
6:55
9
Sofie Bos
Scopias
7:02
10
Claire van den Hurk
ATH
7:06
11
Renske Gottenbos
HAC
7:12
12
Mirthe Reijnen
HAC
7:15
13
Sanne Michiels
ATH
7:15
14
Sophie van den Boogaart
HAC
7:17
15
Danique Willemsen
Scopias
7:18
16
Loes Neuteboom
Atletiek Leudal
7:21
17
Sjuulke Heinrichs
Scopias
7:29
18
Layla van Berkel
HAC
7:31
19
Ossa Kouwenberg
't Jasper Sport
7:48
JJUND, JD - 2000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Falco Aarts
Atletiek Maastricht
8:20
2
Timo Klomp
ATH
8:25
3
Liam Ernst
Scopias
8:28
4
Arno Raymakers
HAC
8:31
5
Max Kees
Generaal Michaelis
8:41
6
Tim Kees
Generaal Michaelis
8:47
7
Tijn Meuwissen
AV Weert
8:49
8
Gijs Buist
AV Weert
9:01
9
Justin Steenkamp
GVAC
9:03
10
Jeroen van Lith
ATH
9:03
11
Joep ten Houten
HAC
9:07
12
Ramón Setz
Geldrop
9:21
13
Gijs van de Ven
GAC Gemert
9:23
14
Tjeerd Buist
AV Weert
9:25
15
Thijmen Martens
ATH
9:27
16
Stijn Hilhorst
't Jasper Sport
9:29
17
Dinand Weerts
ATH
9:39
18
Riks Pollen
Scopias
9:40
19
Gijs van Lieshout
HAC
9:40
20
Mees van Haeff
Scopias
9:40
21
Teun van Dijk
't Jasper Sport
9:46
22
Lars van der Zanden
HAC
9:47
23
Rion van Eerd
ATH
9:47
24
John Linders
Lopersgroep Deurne
9:55
25
Guus van Riel
Atletiek Helden
9:55
26
Ralf Steinmetz
AV Weert
10:09
27
Storm Marris
AV Weert
10:17
28
Jesper de Beer
HAC
10:26
29
Lars Vermazeren
Lopersgroep Deurne
10:28
30
Jouri Strijbosch
't Jasper Sport
10:33
31
Jasper de Wit
't Jasper Sport
10:38
32
Jordy Soer
AV Weert
10:45
33
Jesper Pluijm
GAC Gemert
10:47
34
Willem Hurkmans
't Jasper Sport
10:49
35
Luuk Hendriksen
Scopias
11:04
36
Tim Fransen
't Jasper Sport
11:13
37
Owen Badur
HAC
11:30
38
Ben van Boxmeer
GAC Gemert
11:30
39
Roel van Engeland
HAC
11:37
40
Remco Linders
Lopersgroep Deurne
12:07
41
Zep vd Eynden
Scopias
12:13
42
Kevin Terheyden
HAC
12:40
43
Xander Kuijpers
AV Weert
12:46
MJUND, MD - 1600M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bo Spoor
ATH
7:18
2
Lynn Behnke
Scopias
7:26
3
Emma Bijnen
HAC
7:34
4
De Vries
HAC
7:45
5
Evy Loots
HAC
7:51
6
Marijn van Dooren
AV Weert
8:00
7
Suze Gipmans
Venloop Running Team
8:01
8
Carlijn Mols
Achilles-Top
8:11
9
Isis Levels
Scopias
8:17
10
Xenia Raptis
Scopias
8:33
11
Floor Vulders
GAC Gemert
8:36
12
Alies van Oosterwijk
GAC Gemert
8:38
13
Mirre Vissers
Atletiek Helden
8:43
14
Maureen Mols
Achilles-Top
8:43
15
Nienke Gloudemans
Lopersgroep Deurne
8:54
16
Lisa Roumen
Atletiek Leudal
8:57
17
Nyssa Engels
HAC
9:06
18
Valerie Chu
AV Weert
9:11
19
Mette Jacobs
Scopias
9:18
20
Lobke Pollen
Scopias
9:24
21
Meike Janssen
AV Weert
9:30
22
Eva van der Putten
HAC
9:48
23
Jikke van Dijk
Lopersgroep Deurne
9:57
24
Merlijne Billekens
AV Weert
10:05
25
Maud Seuren
AV Weert
10:51
JJUNC, JC - 3000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Thijs van Lith
ATH
11:20
2
Guus Winkelman
11:29
3
Funs Aerts
Scopias
12:41
4
Carlo Schoonen
HAC
12:42
5
Mischa Hermans
Unitas
12:59
6
Tom Honings
Lopersgroep Deurne
13:04
7
Maarten Debeij
Eindhoven Atletiek
13:14
8
Jurn Strik
Lopersgroep Deurne
13:31
9
Jaap Rutten
ATV Venray
13:44
10
Jesper Gloudemans
Lopersgroep Deurne
13:54
11
Teun Nagel
't Jasper Sport
14:14
12
Daan van Zoggel
't Jasper Sport
14:38
13
Jari Snijders
Lopersgroep Deurne
14:39
14
Luc Stappers
HAC
14:41
15
Jelle van Oosterwijk
GAC Gemert
15:12
16
Han Baselier
Lopersgroep Deurne
15:18
17
Loek Peute
Atletiek Helden
15:30
MJUNC, MC - 2000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jill Wanten
Swift
8:41
2
Willemijn Fuite
Attila
8:44
3
Pouke van Dijk
Lopersgroep Deurne
9:00
4
Lizzy Arts
HAC
9:11
5
Kirsten Maes
Unitas
9:37
6
Jane Wanten
Swift
9:45
7
Isa Nadi
Lopersgroep Deurne
10:10
8
Esmee Donders
ATV Venray
10:20
9
Pien Postma
ATV Venray
10:21
10
Resy van Iersel
't Jasper Sport
10:41
11
Meike Vermeulen
't Jasper Sport
10:52
12
Kiara van Haandel
Lopersgroep Deurne
11:00
13
Veerle Behnke
Scopias
11:02
14
Simone Pape
't Jasper Sport
11:20
15
Daphne Kuijpers
AV Weert
12:13
16
Eva Kengen
't Jasper Sport
14:29
JJUNB, JB - 4000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gijs Knoester
GVAC
16:35
2
Rik Hanssen
AV Weert
16:37
3
Laurens Handels
Swift
17:37
4
Davy Schoeber
HAC
17:44
5
Daan Biemans
Lopersgroep Deurne
18:47
6
Jasper Meulen
AV Weert
19:06
7
Thomas van Vlerken
HAC
19:57
8
Willem Teunissen
AV Weert
19:58
MJUNB, MB - 3000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hannah Clercx
't Jasper Sport
13:57
2
Anouk Schrijnemaekers
AV Weert
14:15
3
Channelyn Ambrosiussen
HAC
14:47
4
Judith Verscheijden
AV Weert
16:14
5
Jitte Goossens
ATV Venray
16:38
6
Yente Dielis
Lopersgroep Deurne
16:41
7
Nynke Janssen
AV Weert
17:00
JJUNA, JA - 4000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan Franssen
Meijel
16:12
2
Jeffrey van Eijck
ATH
17:06
MSEN, SEN M - 8000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Erwin Vanderplancke
Wandre (B)
28:27
2
Mark van Kessel
Lopersgroep Deurne
29:00
3
Leon Hendrikx
Venloop Running Team
30:23
4
Juul Knoester
GVAC
31:27
5
Alexandre Lechat
HAC
31:45
6
Guy Maas
Atletiek Maastricht
31:55
7
Wesley Sleegers
HAC
32:24
8
Michel Voncken
Deurne
32:27
9
Tein Somers
Eindhoven Atletiek
32:31
10
Thijs Pauwels
Sevenum
32:53
11
Ron Spreeuwenberg
Atletiek Helden
33:21
12
Koen Hendrikx
Lierop
33:40
13
Koen van Kessel
Lopersgroep Deurne
34:14
14
Piet Jansen
34:25
15
Richard Dekker
Eindhoven Atletiek
34:26
16
Wiljo Ermers
GAC Gemert
34:37
17
Jos Boeije
HAC
34:43
18
Luuk van Lier
Atletiek Helden
35:44
19
Joris van den Beuken
Meterik
36:05
20
Eddy van Tulden
Someren
37:40
21
Rob van Oijen
Asten
38:09
22
Bert Tindemans
't Jasper Sport
38:18
23
Frans Bruijstens
't Jasper Sport
38:35
24
Abou Sow
Asten
38:40
25
Peter Maas
Helmond
41:11
26
Rob van de Laar
Asten
41:53
27
Ruud Petit
Neerkant
42:09
28
Renzo ?
Lieshout
42:42
29
Roel Jansen
Heythuysen
44:15
30
DHM van Lieshout
Someren
45:55
31
Tom van Horrik
Someren
46:35
32
Frank van de Velden
Asten
46:39
33
Gijs van den Broek
Asten
46:51
34
Tonny Seijkens
Milheeze
46:55
35
Wim Driessen
Asten
48:02
36
Aart Driessen
Asten
48:02
37
Daan Driessen
Asten
52:56
VSEN, SEN V LC - 8000
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kim Walraven
Geldrop Runners
35:59
2
Nathalie Thijssen
Gemert
37:49
3
Judith Gijsbers
AV Weert
39:09
4
Natalia Fokina
GAC Gemert
40:59
5
Mireille Winkelmolen
't Jasper Sport
41:50
6
Anne Mennen
Meijel
43:04
7
Carmen Triki
LOGO
43:15
8
Kristel Matthijssen
Lopersgroep Deurne
44:58
9
Gonny Manders-Poell
't Jasper Sport
45:46
10
Wilma Tax
Lopersgroep Deurne
46:28
11
Rian Gerns
Sterksel
47:00
12
Esther van den Bogaart
Asten
47:13
13
Tilly van de Laar
Budel
47:43
14
Els de Vries
Lierop
47:48
15
Elma Swinkels
Asten-Heusden
47:54
16
Christel Toonen
Neerkant
47:58
17
J Berkers
Asten
48:12
18
Ester Coumans
Asten
48:21
19
Ellen van de Heijden
Asten
48:22
20
Neeltje van der Loo
Heusden gem Asten
48:24
21
Patricia van de Laar
Asten
48:24
22
Ilze Cortenbach
Asten
48:29
23
Friedel Bierings
Geldrop Runners
48:49
24
Leonne van Dijck
Neerkant
49:51
25
Erna Berkers
Someren
50:00
26
Miriam Welten
Heusden
50:41
27
France Berkvens
Asten
51:52
28
Leonie van Dongen
Asten-Heusden
52:05
29
Francé Kanters
Someren
53:07
30
Marion Zegers
Asten
53:59
31
Simone van de Laar
Asten
55:33
32
Chantal Rijksen
Asten
59:08
33
Yvonne Bakens
Asten
59:08
34
Ellen Hoeben
Asten
59:10
35
Angelique van Stiphout
Asten
59:14
M40, M 40 - 8000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ruud de Wert
Eindhoven Atletiek
32:12
2
Andres Stelling
Eindhoven Atletiek
32:18
3
Martijn Tuin
Lopersgroep Deurne
33:05
4
Stefan van Oosterwijk
GAC Gemert
34:38
5
Frank Van Zutphen
Deurne
35:30
6
Jean Pierre Gloudemans
Lopersgroep Deurne
35:33
7
Sven van den Hurk
Lopersgroep Deurne
35:53
8
Stefan Verheijen
Asten
36:52
9
Michiel Hoeben
Ommel
37:26
10
Karl van Daal
Venray
37:39
11
Eddy Geboers
't Jasper Sport
38:21
12
Martien van Hoof
Lopersgroep Deurne
38:52
13
Piet Jansen
Someren
42:02
M45, M 45 - 8000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Arno Arts
Nuenen
32:43
2
Frank Fonteyne
Lottum
33:30
3
Christ Korsten
GAC Gemert
34:50
4
Maarten Manders
GAC Gemert
36:18
5
Robin van Duren
Dutch Runners
37:09
6
Peter Verbruggen
GAC Gemert
38:02
7
Theo Derix
't Jasper Sport
38:16
8
Stephan Qarimi
AV Weert
38:26
9
H Jeronimus
Asten
38:27
10
Hans Steijaert
HAC
38:42
11
Luud Martens
Helmond
41:08
12
Richard Sonnemans
"Profcore"
41:45
13
Bernie Nagel
't Jasper Sport
42:12
14
Johan Timmermans
't Jasper Sport
43:12
15
Mike Kremer
Wellerlooi
50:42
M50, M 50 - 8000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Dorus Jaspers
GAC Gemert
33:17
2
Leon Stijnen
Atletiek Leudal
34:11
3
Frans Hool
AVON
34:17
4
Bert van Bogget
Atletiek Leudal
34:45
5
Jos Janssen
Geldrop Runners
35:14
6
Mario Arts
LOGO
36:30
7
André Matthijssen
Lopersgroep Deurne
37:16
8
Chris Meulendijks
Horst
38:03
9
Willemjan van Golstein Br
't Jasper Sport
38:23
10
Jan Rietsema
LOGO
38:31
11
Bert Schepers
LOGO
38:47
12
Peter Serne
't Jasper Sport
38:59
13
Perry Peeters
STB
39:52
14
Jeffrey Schifferling
Asten
40:16
15
Bert Leyssenaar
't Jasper Sport
40:29
16
Simon van Deelen
LOGO
40:35
17
Georgy Sinelshchikov
GAC Gemert
41:12
18
Gerrie Luttikhold
Lopersgroep Deurne
42:27
19
Henri Koolen
't Jasper Sport
46:21
20
Ton Verhees
Ommel
48:09
21
Arjan Robben
avVN
49:30
22
Albert van Dijk
Asten
52:13
M55, M 55 - 8000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jack Niessen
ATV Venray
33:15
2
Ton Grommen
Maasbree
33:23
3
Hans Peeters
Atletiek Helden
35:17
4
John Kocken
HAC
36:15
5
Hennie van Deursen
Asten
39:40
6
Mario Felius
't Jasper Sport
39:57
7
Jan Meeuws
't Jasper Sport
40:20
8
Ad Meeuws
't Jasper Sport
40:55
9
Willy Claessen
Lopersgroep Deurne
41:04
10
Egon Triki
LOGO
41:15
11
Ward Lauwers
't Jasper Sport
43:27
12
Ad de Laat
Geldrop Runners
44:12
13
Erik van Heijsten
Dutch Runners
44:15
14
Lauran Bouwmans
't Jasper Sport
45:34
15
Geert Fuchs
Asten
45:41
16
Peter van Zon
LOGO
45:59
17
Peter Stiphout
Ysselsteyn
46:42
18
Jos Meeuws
't Jasper Sport
51:47
M60, M 60 - 8000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Adriaan Dekkers
GAC Gemert
35:12
2
Nico Verstraten
Atletiek Helden
35:25
3
Martien van de Ven
Atletiek Oirschot
36:21
4
Wiel van Lier
Atletiek Helden
37:43
5
Henk van Eck
GAC Gemert
38:28
6
John Williams
Eindhoven Atletiek
39:55
7
Paul Peeters
avVN
40:47
8
Beelen
Atletiek Leudal
41:33
9
Peter Hendrikx
't Jasper Sport
41:47
10
Piet Jaspers
't Jasper Sport
43:02
11
Jules Martens
't Jasper Sport
45:09
MSEN, SEN M KC - 4000
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marco Schopen
LSG Eschweiler
13:53
2
Martin Flipsen
AV Weert
14:26
3
Rik van Wijlich
Velden
14:30
4
Ron Koster
Atletiek Helden
14:50
5
Rik van der Sterren
Swift
14:58
6
Kay Peeters
Horst
15:35
7
Mark Jurgens
Eindhoven
15:54
8
Daan Relou
ATH
16:17
9
Fabiaan Hendricks
avVN
16:21
10
Noam Schipper
Geldrop Runners
16:23
11
Lex van Enckevort
Grubbenvorst
16:33
12
Joost Blokland
Atletiek Helden
16:39
13
Floor Kouwenberg
Venlo
16:50
14
Jort Lemmen
Meterik
16:56
15
Eric Hermans
Stein Lb
16:59
16
Walter Kivits
Lopersgroep Deurne
17:14
17
Martijn Bouwmans
someren
17:48
18
Bas Mols
Achilles-Top
17:51
19
? Vissers
Someren
19:05
20
Giel Seunis
Heythuysen
19:16
21
Juri van Lierop
Someren
19:18
22
Mark de Vries
Helmond
19:34
23
Ali Suleiman
't Jasper Sport
20:04
24
Roland Jurgens
Melderslo
20:21
25
Harrie Bos
Helmond
20:53
26
Luc van Lierop
't Jasper Sport
21:02
27
Kenny van de Ven
Lopersgroep Deurne
21:43
28
Evert-Jan Clijnk
Lopersgroep Deurne
22:10
29
Adrie van den Putte
Lopersgroep Deurne
22:20
30
Barry van Horrik
Someren
22:41
31
Evi Slegers
't Jasper Sport
23:54
32
Rob de Jager
Lopersgroep Deurne
24:05
33
Hans Sanner
Geldrop Runners
24:40
34
Wim Breugelmans
't Jasper Sport
25:10
35
Wilfred van Heugten
't Jasper Sport
25:11
36
Frank de Roy
Geldrop Runners
25:23
VSEN, SEN V - 4000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jolanda Verstraten
Atletiek Helden
16:42
2
Charissa Zijlstra
ATV Venray
19:33
3
Cristel van Rooy
Atletiek Maastricht
20:29
4
Demi Boerekamp
Someren
21:15
5
Anne Reintjes
ATV Venray
22:08
6
Denise Dillmann
Achilles-Top
22:40
7
Yvonne Jaspers
LOGO
23:50
8
Jaimy Claessens
ATV Venray
24:19
V35, V 35 - 4000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Carla Eklund
LOGO
17:57
2
Fannie van Bree-Versantvo
GAC Gemert
18:17
3
Heike Prinsen
HAC
21:04
4
Hedy Bertisen
Venlo
21:31
5
Myrna van Rens
ATV Venray
22:21
6
Magda Doumpas
Someren
22:37
V45, V 45 - 4000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Fiona Jaberg
Lopersgroep Deurne
19:12
2
Lily-Anne Smeets
Swift
19:52
3
Henny Dekkers
GAC Gemert
20:17
4
Marie-Jeanne Vandormael
Maasmechelen
20:58
5
Suzan Handels-Wiertz
Weert
23:24
NWC, NWC - 4000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Max Scheepers
18:21
2
Luca van den Beuken
19:18
3
Len van Roy
19:30
4
Rens de Korte
20:26
5
Tim van Dijk
21:39
6
Michiel Coolen
21:41
7
Joep van Dijk
21:41
8
Gijs Manders
22:04
9
Daan van Gansewinkel
22:04
10
Luuk van de Vorst
22:40
11
Max van Halteren
23:29
12
Rik Martens
23:31
13
Koen van Empel
23:58
14
Bram Sinnema
24:01
15
Tijn de Korte
24:17
16
Bjorn Adriaans
24:17
17
Rinze Hurkmans
24:43
18
Kevin Engels
24:43
19
Yannick van Brussel
24:44
20
Lex van Empel
24:46
21
Bart Kuijpers
24:48
22
Beau van Herk
24:49
www.uitslagen.nl
08-01-2017 21:22