Uitslagenlijst Safari Trail

Arnhem - Zaterdag 28 januari 2017

MSEN3, 33 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Matthijs van Scheijen
Arena Atletiek
2:43:19
2:43:18
2
Arien van de Kolk
Arnhem
2:47:46
2:47:38
3
Glen Bal
Westerlo
2:51:01
2:50:59
4
Ronald Eitens
DE LOPER
3:02:39
3:02:35
5
Merijn de Ruijter van Ste
Utrecht
3:06:32
3:06:27
6
Walter Houtzager
Dynamica
3:06:51
3:06:50
7
Martijn Hueskes
Wolfheze
3:07:04
3:07:01
8
Joost de Rijk
Loopgroep Athletic Point
3:14:35
3:14:29
9
Ewoud Laudy
Oosterbeek
3:14:36
3:14:28
10
Paul Bollen
Apeldoorn
3:19:45
3:19:43
11
Martijn Laan
Aalsmeer
3:21:25
3:21:25
12
Arjan Hoenselaar
Arnhem
3:22:16
3:22:10
13
Frank Thuss
Arnhem
3:23:01
3:22:59
14
Patrick Mulders
Beuningen Gld
3:23:45
3:23:34
15
Tieme Dolstra
Groningen
3:26:38
3:26:22
16
Dennis Ward
Tilburg
3:30:47
3:30:41
17
Diederik van de Woestijne
Raalte
3:35:33
3:35:29
18
Mark Meinema
Argo
3:41:18
3:41:06
19
Lambert Koonstra
Arnhem
3:44:36
3:44:32
20
Pascal Priem
Uitgeest
3:45:36
3:45:27
21
Jeffrey Severijn
Trecho
3:51:46
3:51:35
22
Maarten Glaser
Huissen
3:52:03
3:51:51
23
Davide Ceolin
Amsterdam
3:56:32
3:56:27
24
Martijn Grisel
Zevenaar
3:57:22
3:57:08
25
Bart Rutten
Nijmegen
3:57:22
3:57:07
26
Wilfred Jansz
Arnhem
3:58:52
3:58:39
27
Sander Jordans
Rozendaal
4:00:43
4:00:30
28
Onno Keijzers
Arnhem
4:03:20
4:03:13
29
Jeroen Saaltink
Neede
4:07:55
4:07:37
M453, 33 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Rob Rave
Dinxperlo
2:51:54
2:51:52
2
Klaas Abrahams
Hollandia
3:20:41
3:20:39
3
Edwin Verdurmen
Arnhem
3:22:34
3:22:27
4
Jörg Sauer
Nijmegen
3:27:17
3:27:12
5
Marcel Tunderman
Den Bommel
3:27:58
3:27:48
6
Eric Jansen
Zwolle
3:37:15
3:37:07
7
Twan Belgers
Cifla
3:38:39
3:38:36
8
Baron Franck
Eindhoven
3:41:10
3:40:55
9
Wynand Willemsen
Argo
3:41:19
3:41:08
10
Martijn Brinkers
Amsterdam
3:42:30
3:42:18
11
A Koolstra
3:44:35
3:44:32
12
Eduard Vossebeld
Holten
3:45:06
3:44:50
13
John de Boer
Running AP
3:45:34
3:45:25
14
André Boel
OSS-VOLO
3:47:27
3:47:21
15
Marco Gouwens
Rotterdam
3:50:23
3:50:13
16
Arie Littink
Aarlanderveen
3:52:25
3:52:23
17
Andre Horsten
Nieuwegein
3:53:39
3:53:25
18
Ben Schell
Triathlon
3:56:31
3:56:13
19
Robert Engel
Loopgroep Jan Strijker
3:58:46
3:58:38
20
Leendert Jan van Wijnen
Voorhout
4:10:02
4:09:46
21
Siebolt de Boer
Nijmegen
5:13:38
5:13:23
VSEN3, 33 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Froukje Landman
Huissen
3:40:53
3:40:41
2
Lia van der Meulen
Veluwe
4:04:10
4:04:02
3
Nicole Aaij
Rijnsaterwoude
4:04:30
4:04:22
4
Nikki van de Belt
Arnhem
4:09:00
4:08:48
V403, 33 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Barbara Kerkhof
Loopgroep Aart Stigter
3:13:59
3:13:53
2
Marion Corfield
Rotterdam
3:23:52
3:23:46
3
Daniela Schellenberg
Zevenhuizen Zh
3:27:14
3:27:05
4
Sandra Huntink
Loopgroep Jan Strijker
3:37:48
3:37:47
5
Angelique Backus
Haaksbergen
3:52:51
3:52:47
6
Petra Eigenraam
Almere
4:12:09
4:11:54
7
Jeannette Kok
Ospel
5:09:38
5:09:25
8
Kiek van den Tweel
Bemmel
5:13:38
5:13:23
MSEN2, 22 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Alex Bergsma
AV Heerenveen
1:45:04
1:45:02
2
Bart Zomer
Hellas
1:46:04
1:45:59
3
Sven Vermeulen
Dynamica
1:46:14
1:46:11
4
Laurens van Jaarsveld
Almere
1:50:02
5
Jefte de Bruin
Leusden
1:54:22
1:54:20
6
Jerry Kenbeek
Voorburg
1:59:10
1:59:09
7
Peter Hoving
Arnhem
1:59:15
1:59:14
8
Wouter Ribbink
Loopgroep Jan Strijker
1:59:53
1:59:52
9
Coen Stegeman
's-Gravenhage
2:00:36
2:00:34
10
Joost Legtenberg
Arnhem
2:02:09
2:02:05
11
Kasper Nijkamp
Arnhem
2:02:10
2:02:05
12
Michael Scholten
De Kieviten
2:02:10
2:01:58
13
Gert-Jan Nusselder
Nijmegen
2:05:47
2:05:09
14
Przemyslaw Podeszwa
Recklinghausen (GER)
2:06:33
2:06:30
15
Erwin van Zuidam
Amsterdam
2:06:46
2:06:35
16
Tom Erpelinck
Hengstdijk
2:06:58
2:06:42
17
Jordan van IJsseldijk
Nijmegen
2:07:34
2:07:17
18
Richard Spijkers
Berkel-Enschot
2:08:17
2:08:06
19
Michiel van Breemen
Velp Gld
2:10:45
2:10:15
20
Bastiaan Privé
Amsterdam
2:11:37
2:11:07
21
Wouter Gerritsen
Westervoort
2:12:58
2:12:41
22
Ewout Atsma
Drachten
2:14:13
2:13:58
23
Wesley Pieterse
Arnhem
2:14:54
2:14:51
24
Dandy Guachalla Barrig
Arnhem
2:15:03
2:14:32
25
Matthijs Kooy
Rotterdam
2:15:11
2:14:36
26
Casper van der Harst
Zoetermeer
2:16:16
2:16:03
27
Herrald Aaldering
Argo
2:16:18
2:16:17
28
Guido Freriks
Zelhem
2:20:35
2:20:24
29
Rohalt Bergsma
Lochem
2:20:41
2:20:26
30
Martijn Bulsink
Elst Gld
2:24:44
2:24:14
31
Jan-Hein Bunk
Dedemsvaart
2:26:41
2:26:37
32
Gerben Jan van Harten
Arnhem
2:28:12
2:28:12
33
Pim van der Meer
Clytoneus
2:33:24
2:33:10
34
Xander Tekelenburg
Utrecht
2:34:19
2:33:46
35
Wouter van den Berg
Spijkenisse
2:40:40
2:40:29
36
Arjen Jansen
's-Gravenhage
2:41:15
2:40:38
37
Leonard Quivooy
Velp Gld
2:48:00
2:47:29
38
Glenn Kappers
Veenendaal
2:49:49
2:49:46
39
Thijs Navis
Bredevoort
2:50:05
2:49:58
40
Ton Muis
Zaandam
3:34:44
3:34:44
M452, 22 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jurriaan Ernst
Nieuwegein
1:50:11
1:50:11
2
Ben Kerkvliet
Roelofarendsveen
1:51:28
1:51:25
3
Michael Weigand
Stokkum
1:58:24
1:58:15
4
Roy Nijkrake
Nijmegen
1:59:31
1:59:27
5
Aart Beekman
Zaltbommel Dutch Runners
2:01:22
2:01:14
6
Dennis Geerlings
Lelystad
2:03:20
2:03:11
7
Toon Verkerk
avVN
2:11:05
2:10:47
8
Bert Vrieze
Zelhem
2:12:21
2:12:07
9
Erwin Oldenburg
DE LOPER
2:13:11
2:13:02
10
Bas Kaak
Westervoort
2:14:39
2:14:30
11
Patricio Conner
Rotterdam
2:15:44
2:15:20
12
Joop Kraaijvanger
avVN
2:17:35
2:17:27
13
Ad Straub
AV '40
2:17:48
2:17:41
14
Arie van der Ham
avVN
2:17:55
2:17:53
15
Gerrie Arends
Duiven
2:18:19
2:18:09
16
Rick Moezelaar
Ruurlo
2:18:24
2:18:08
17
Eric Brouwer
Loopgroep Jan Strijker
2:19:22
2:19:09
18
Gertjan Verbeek
Argo
2:19:24
2:19:23
19
Ian Ralston
Lunteren
2:20:14
2:18:34
20
Tiny Raijmakers
De Keien
2:20:41
2:20:22
21
CR Koetsier
Barneveld
2:22:39
2:22:17
22
Mark Brazier
Velp Gld
2:26:33
2:26:12
23
Allan van der Werf
Atverni
2:29:30
2:29:24
24
Bert Koopmans
Arnhem
2:30:17
2:30:01
25
Rob Roelofsen
De Liemers
2:30:45
2:30:42
26
Roberto Tacke
Duiven
2:33:12
2:32:50
27
Tim ten Klooster
Zwolle
2:33:31
2:32:52
28
Peter Willemsen
Huissen
2:33:43
2:33:20
29
Beke Rodermond
B.o.d. De Sprinters
2:33:52
2:33:06
30
Ben van Laake
Friesland
2:35:59
2:35:26
31
Noël Peeters
Salland
2:36:01
2:35:41
32
Michel Schimmer
Zaltbommel Dutch Runners
2:37:23
2:37:10
33
Peter Kuijpers
De Keien
2:37:52
2:37:28
34
Martin Bes
Arnhem
2:40:56
2:40:28
35
Post
2:43:40
2:40:02
36
Fedde Bloemhof
Itens
2:48:52
2:48:25
37
Eric-Jan Sobels
Barneveld
2:56:16
2:55:57
38
Arnold van der Kraan
AV '40
2:58:31
2:58:23
39
Erik Hendriksen
Argo
3:00:07
2:59:37
40
Jan Wieringa
Usquert
3:30:00
3:29:33
VSEN2, 22 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jannie Frenken
Grave
2:10:46
2:10:41
2
Brenda de Jong
Drachten
2:15:01
2:14:47
3
Lonneke Kruyen
Loopgroep Jan Strijker
2:19:22
2:19:09
4
Anita Klein
Odoorn
2:19:55
2:19:37
5
Marjolein Zwijnenburg
Klaaswaal
2:23:49
2:23:46
6
Leonie Krijger
Haag Atletiek
2:24:44
2:24:08
7
Jacqueline van Faassen
Dedemsvaart
2:26:43
2:26:40
8
Eline van den Berg
Ede Gld
2:31:07
2:30:36
9
Manon Voskamp
Lichtenvoorde
2:31:57
2:31:38
10
Wan Ying Chow
Nijmegen
2:31:59
2:31:33
11
Anne Hobbelt
Groningen
2:34:19
2:33:44
12
Lotte Hobbelt
Utrecht
2:34:20
2:33:47
13
Alinda Blauw
Velp Gld
2:39:50
2:39:14
14
Marijke Bekkema
Itens
2:41:34
2:41:07
15
Marieke Cornelissen
Westervoort
2:42:46
2:42:31
16
Marloes van Diffelen
Teteringen
2:43:39
2:40:00
17
Miriam Fuselier
DE LOPER
2:44:08
2:43:57
18
Astrid Elvebakke
Rotterdam
2:44:09
2:43:53
19
Mieke Barenbrug
Zwolle
2:46:59
2:46:52
20
Loes Rooks
Lichtenvoorde
2:50:05
2:49:59
21
Janine Wagelaar
Haag Atletiek
2:51:20
2:50:45
22
Rini Slootweg
's-Gravenhage
2:51:20
2:50:45
23
Nicole Verstappen
De Keien
2:56:44
2:56:19
24
Sanja de Vries
Nigtevecht
3:35:01
3:35:01
V402, 22 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Dorothé Vrieze
Zelhem
2:12:52
2:12:37
2
Mareille van Beusichem
Astylos
2:21:30
2:20:56
3
Sylvia Scholten
De Kieviten
2:23:43
2:23:31
4
Karin Boel Zwijenberg
OSS-VOLO
2:25:10
2:25:00
5
Dittie van de Bor
Amsterdam
2:26:06
2:25:43
6
Marjan Aarnoutse
's-Gravenhage
2:28:37
2:28:29
7
Jolanda Denekamp
Barneveld
2:29:13
2:28:54
8
Danielle Schroder
Loopgroep Aart Stigter
2:29:32
2:29:27
9
Astrid Zentveld
Oosterbeek
2:30:14
2:29:52
10
Chantal Penseel
Leiderdorp
2:31:08
2:30:57
11
José de Louw
B.o.d. De Sprinters
2:33:51
2:33:04
12
Elizabeth Dijkema
Hoorn Terschelling
2:35:58
2:35:27
13
Marina van Laake
Zeddam
2:35:59
2:35:26
14
Winy Grent
Blokker
2:38:45
2:38:38
15
Inge Kuiper
Arnhem
2:42:14
2:41:56
16
Wendy de Rijke
Rotterdam
2:43:00
2:42:26
17
Annemieke Oomen
Amsterdam
2:43:50
2:43:39
18
Marjo Huisman
Barneveld
2:43:56
2:43:31
19
Marleen Ter Maten
Barneveld
2:43:57
2:43:33
20
Gea Velt
Haag Atletiek
2:51:19
2:50:47
21
Connie Meinders
Barneveld
2:52:43
2:52:19
22
Tecla Siers
Geldermalsen
2:53:49
2:53:39
23
Chantal Weimer
Barneveld
2:57:40
2:57:18
24
Edith van der Woerd
Barneveld
2:57:40
2:57:17
25
Gabi Roovers
De Keien
2:59:03
2:58:39
26
Marijke van Bokhorst
GAC Hilversum
2:59:04
2:58:38
27
Dorine Mulder
GAC Hilversum
2:59:04
2:58:37
28
Anneke Visser
Veluwe
3:04:42
3:04:14
29
Joke van Marion
Rotterdam
3:24:46
3:24:12
30
Harma Wieringa
Usquert
3:30:00
3:29:33
MSEN, 11 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Mark Hakbijl
BB lopers
46:25
46:25
2
Mark van de Hel
Arnhem
48:54
48:47
3
Joost Bekkers
Oosterbeek
51:47
51:46
4
Michiel Brands
Huissen
52:04
52:03
5
Dennis Verstegen
Oss
52:50
52:47
6
Paolo Modica
Arnhem
53:26
53:24
7
Nick Palapessy
Veluwe
54:15
54:10
8
Niels Vreijling
Arnhem
55:11
55:09
9
Bas Jongbloets
Nijmegen
55:29
55:27
10
Edwin Merkestein
Duiven
56:46
56:34
11
Corwin van Soest
Arnhem
57:26
56:58
12
Ramon Knop
Zuidwolde Dr
57:34
57:31
13
Norbert Swertz
Bedburg-Hau
58:48
58:39
14
Jeroen Pas
Arnhem
59:43
59:43
15
Ernstjan Lemmen
Apeldoorn
59:55
59:54
16
Robert van Zeist
Apeldoorn
1:00:04
59:59
17
Jan-Christiaan Roeterdink
Arnhem
1:00:28
1:00:23
18
Leo van Nieuwenhuijzen
Arnhem
1:00:39
59:53
19
Remco Siemes
Nijmegen
1:00:53
1:00:27
20
Onno Bieleman
Arnhem
1:02:10
1:01:33
21
Geert Brouwer
Pallas '67
1:02:15
1:01:56
22
Alex Ackermann
Arnhem
1:02:18
1:01:50
23
Ronald de Reus
Zevenaar
1:02:22
1:01:43
24
Mark Gruijters
Druten
1:03:00
1:02:34
25
Tim Waters
Arnhem
1:03:07
1:02:54
26
Rein Verspiek
Arnhem
1:03:29
1:03:21
27
Robert Mulders
Arnhem
1:03:46
1:03:36
28
Barry Dijkerman
Duiven
1:05:46
1:05:29
29
Ronald Brunner
Nijmegen
1:05:54
1:05:27
30
Wouter Degen
Arnhem
1:05:56
1:05:15
31
Maurice van de Braak
Arnhem
1:06:34
1:06:11
32
Nico Roosenboom
Helmond
1:06:47
1:06:33
33
Gert de Bruin
Nunspeet
1:08:05
1:07:58
34
Remon Jellema
Apeldoorn
1:08:13
1:07:57
35
Danny Geboers
Bakel
1:09:02
1:08:48
36
Freek Wijngaards
Apeldoorn
1:09:34
1:09:19
37
André Walvoort
Velp Gld
1:09:50
1:09:00
38
Mark Smits
Duiven
1:10:13
1:09:45
39
Martijn den Dekker
Duiven
1:10:14
1:09:45
40
Erwin Kroeze
Huissen
1:11:31
1:11:11
41
Daniel Aaldering
Arnhem
1:12:28
1:11:56
42
Van de Geijn
Velp Gld
1:12:40
1:12:25
43
Peter Drolenga
Huizen
1:12:46
1:11:56
44
Arnie Loos
Druten
1:12:52
1:12:15
45
Stefan Bijsterbosch
Apeldoorn
1:13:37
1:08:43
46
Peter Zwikker
Duiven
1:14:04
1:13:55
47
Jeroen Janssen
Nijmegen
1:14:12
1:13:45
48
Jeroen Deurloo
Wageningen
1:15:06
1:14:31
49
Harry Wanningen
Arnhem
1:19:00
1:18:51
50
Herman Duim
Groningen
1:22:32
1:21:30
51
Norbert Krouweel
Rheden
1:24:32
1:23:40
52
Peter Vollaard
Oud-Beijerland
1:28:25
1:27:28
53
Evert van den Burg
Noordkop
1:37:11
1:36:48
54
Ard Nijkamp
Didam
1:39:45
1:39:02
M45, 11 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Eric Evers
DE LOPER
53:59
53:46
2
Sjaak Smetsers
Nijmegen
54:12
54:10
3
Karel Vroegop
DE LOPER
57:18
57:06
4
Eric Berserik
Westervoort
59:11
59:05
5
Marco van Brenk
Giesbeek
59:18
58:55
6
Joris Berben
Velp Gld
59:50
59:29
7
René Koopman
Apeldoorn
1:00:23
1:00:19
8
Robin van den Brink
Arnhem
1:01:58
1:01:49
9
Maarten Doornbos
Oosterbeek
1:02:04
1:01:03
10
Jan Broekmans
Arnhem
1:02:24
1:02:07
11
Jeroen Ernst
Lengel
1:04:26
1:03:53
12
Remi Wandel
Oosterbeek
1:04:41
1:04:11
13
Jan Joris Bornewasser
Elst Gld
1:05:15
1:04:59
14
Roelant van Sonsbeek
Dieren
1:05:50
1:05:10
15
Ed Matser
Oosterbeek
1:07:03
1:06:22
16
Jaap Kuijters
Arnhem
1:07:32
1:07:25
17
Bertus Wittendorp
Arnhem
1:09:28
1:09:01
18
Jon Wittendorp
Arnhem
1:09:28
1:09:00
19
Johan Frouws
Hardlopen.nl
1:09:44
1:09:36
20
Marcel Heijnders
Hilversum
1:11:33
1:11:20
21
Henk Meussen
Elst Gld
1:12:25
1:12:10
22
Steven Haarbosch
Oosterbeek
1:12:31
1:12:06
23
Kees Moor
Vaassen
1:12:35
1:12:19
24
Henri Langens
Dutch Runners
1:14:06
1:13:45
25
Bart Lichtenberg
Arnhem
1:14:40
1:14:20
26
Anton van Nieuwenhuijzen
Marathon Pim Mulier
1:16:45
1:16:01
27
Peter Lindeman
DE LOPER
1:17:11
1:16:17
28
Marc Brandsma
AV Haaksbergen
1:19:01
1:18:10
29
Michel Roes
DE LOPER
1:19:32
1:18:55
30
Startnr 506
1:21:00
1:20:09
31
Fred van der Gon Netscher
Haag Atletiek
1:21:36
1:20:56
32
Rudy Wolf
Beilen
1:22:05
1:21:26
33
Robert de Jong
Arnhem
1:22:35
1:21:43
34
Joppe Boon
Pallas '67
1:23:40
1:22:56
35
Ruud van Bokhorst
GAC Hilversum
1:29:00
1:28:47
36
Rudi Holl
De Keien
1:30:11
1:29:17
37
Ron Janssen
Arnhem
1:30:20
1:29:33
VSEN, 11 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Noortje Corstjens
Cifla
53:20
53:18
2
Renske Smetsers
Nijmegen
54:11
54:11
3
Eveline van Buel
Ciko '66
59:17
59:14
4
Caroline de Lorme
Lathum
1:03:09
1:02:33
5
Judith Reindersma
Arnhem
1:04:21
1:04:21
6
Josi Denissen
Arnhem
1:05:01
1:04:53
7
Inez Ummels
Nijmegen
1:05:02
1:04:52
8
Roos Pon
Arnhem
1:05:26
1:05:21
9
Janneke Poirters
Nijmegen
1:06:38
1:06:12
10
Marjolijn Schoemans
Utrecht
1:06:48
1:06:19
11
Susan Branderhorst
't Harde
1:08:05
1:07:58
12
Judith van Gilse
Nijmegen
1:08:38
1:08:35
13
Silva Paronakian
Ede Gld
1:08:49
1:08:33
14
Annette Allaart
Arnhem
1:09:09
1:08:22
15
Mieke Frouws-Kling
Arnhem
1:09:45
1:09:35
16
Santhia Buitenhuis
Arnhem
1:09:53
1:09:49
17
Julia van der Molen
Heerenveen
1:10:07
1:10:05
18
Roos Moor
Vaassen
1:11:23
1:11:07
19
Maaike Kroeze
Huissen
1:11:30
1:11:10
20
Anneke Hofs
Oosterbeek
1:11:32
1:11:07
21
Lieke van der Bruggen
Nijmegen
1:12:26
1:12:20
22
Janine Brussee
Arnhem
1:12:29
1:11:56
23
Neeltje van der Loo
Heusden gem Asten
1:12:38
1:12:14
24
Eline van Roest
Oosterbeek
1:12:38
1:11:58
25
Paulien Nieuwenhuis
Alphen aan den Rijn
1:12:43
1:11:54
26
Elsbeth Littink-Hoogeveen
AAV '36
1:12:54
1:12:33
27
Ilse Vos
Nijmegen
1:14:11
1:13:45
28
Irene Jurna
Wageningen
1:15:06
1:14:30
29
Valerie Huygelberghs
Westerlo
1:15:14
1:14:42
30
Cindy van Cauter
Huissen
1:15:25
1:15:20
31
Elianne de Ruijter
Arnhem
1:16:40
1:16:09
32
Marion van Alten
Arnhem
1:16:46
1:16:14
33
Samat Veronique
Eindhoven
1:17:14
1:16:53
34
Gerrien Achterop
Oosterbeek
1:17:35
1:16:50
35
Petra Groeneveld
Apeldoorn
1:18:48
1:17:49
36
Marina Ten Hove
Apeldoorn
1:18:49
1:17:49
37
Anna Jansen
Rotterdam
1:19:19
1:19:08
38
Lisette Bakker
Arnhem
1:19:46
1:18:59
39
Mariska Wit
Zuid-Beijerland
1:21:33
1:20:32
40
Wieteke Boulogne
Sint-Annaland
1:21:34
1:20:33
41
Annemarije Boersma
Groningen
1:22:32
1:21:30
42
Jodie Staphorst
Wageningen
1:23:17
1:23:06
43
Natasja van Osterom
Veghel
1:23:17
1:23:06
44
Van burk-Palmen
Zutphen
1:24:32
1:23:49
45
Maaike van Deelen
Eefde
1:24:32
1:23:49
46
Roos de Jong
Ellecom
1:24:50
1:24:47
47
Tineke Peul
Doesburg
1:26:53
1:26:20
48
Bianca Bijsterbosch
Apeldoorn
1:30:26
1:26:47
49
Karin van den Burg
Noordkop
1:37:12
1:36:47
50
Anke Lenting
Zevenaar
1:39:20
1:38:37
51
Nicole Hesseling
Zeddam
1:39:22
1:38:40
52
Deborah Wieringa
Uithuizen
1:39:25
1:39:13
53
Esther Schaars
Didam
1:39:44
1:39:01
54
Cindy van Lieshout Eman
Amstelveen
1:43:27
1:42:26
55
Bianca de Pooter
Nijmegen
1:44:16
1:43:14
56
Nicolette Huibers
Arnhem
2:46:13
2:46:13
V40, 11 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Augüsta van Hoogdalem
Fortuna
57:28
57:26
2
Carin Tolner
Dutch Runners
1:03:29
1:03:21
3
Petra Schans
Heteren
1:05:23
1:04:46
4
Jose van Alst
Haalderen
1:05:28
1:05:24
5
Sandra van Liere
Nijmegen
1:05:28
1:05:18
6
Marije van Broeckhuijsen
Arnhem
1:05:46
1:05:42
7
Marike Kupers
Huissen
1:06:14
1:06:10
8
Anita Stoorvogel
DE LOPER
1:06:27
1:06:04
9
Marleen Leemans
Rotterdam
1:07:43
1:07:40
10
Susanne Agterbosch
Lent
1:07:48
1:07:31
11
Annelies Boot
Amsterdam
1:08:23
1:07:53
12
Geke Walpot
Oosterbeek
1:09:47
1:08:48
13
Mandy Nagengast
Loopgroep Papendal
1:09:47
1:08:47
14
Judith Lippinkhof
Didam
1:10:43
1:10:35
15
Veronique Buddiger
Horst
1:10:50
1:10:16
16
Dominique Binkhorst
Oosterbeek
1:11:25
1:10:27
17
Marieke Heutinck
Zieuwent
1:12:22
1:12:14
18
Regien Haarbosch
Oosterbeek
1:12:31
1:12:07
19
Marjolein Koot
Oosterbeek
1:12:36
1:11:59
20
Jolanda Donders
Arnhem
1:12:59
1:12:27
21
Suus Coenen
Nijmegen
1:13:15
1:13:04
22
Jessica Visser
Arnhem
1:13:17
1:13:13
23
Marcelle Hosemans
Elst Gld
1:13:31
1:13:16
24
Nathalie Bakker
Duiven
1:14:04
1:13:55
25
Liane Huysmans
Velp Gld
1:14:23
1:14:08
26
Jiska Brouwer
Arnhem
1:14:40
1:14:20
27
Judith Arntz
Culemborg
1:14:58
1:14:24
28
Anita Wenting
Arnhem
1:15:09
1:14:38
29
Hilde Geurts
Amsterdam
1:15:15
1:14:58
30
Nicolette Huibers
1:15:23
1:15:01
31
Tanya Martinus
Hoog-Keppel
1:15:45
1:14:47
32
Yvonne Kremer
De Gemzen
1:15:58
1:15:45
33
Marijke van Heusden
Oosterbeek
1:16:07
1:15:09
34
TIneke Tettetoo
Arnhem
1:16:54
1:16:29
35
Donny Talsma
DE LOPER
1:17:00
1:16:08
36
Nienke Damhof
1:17:09
1:16:16
37
Barbera van der Hoek
Arnhem
1:17:20
1:16:49
38
Dirkje van Dijk
Arnhem
1:17:49
1:17:22
39
Ria DIERKING
Vorden
1:18:11
1:17:13
40
Doremieke Kuijsten
In- en Outdoor Sport
1:18:21
1:17:35
41
Lucky Korvemaker
Hengelo Ov
1:18:31
1:17:56
42
Heleen Achterop
Rolde
1:18:41
1:17:56
43
Marlenneke Demmink
Wolfheze
1:18:51
1:17:51
44
Brigitte van Mierlo
DE LOPER
1:18:52
1:18:13
45
Anne-Marie Snelder
Arnhem
1:18:54
1:18:27
46
Lucia de Vette
Fortuna
1:18:57
1:18:07
47
Sylvia ten Bokkel
Heveadorp
1:19:30
1:19:01
48
Susan de Visser
DE LOPER
1:19:32
1:18:54
49
Marion Aalders
DE LOPER
1:19:32
1:18:54
50
Barbara van der Vaart
Oosterbeek
1:19:44
1:19:07
51
Brenda Eijssen
Arnhem
1:20:36
1:20:07
52
Marianne Weijenborg
Velp Gld
1:20:38
1:20:10
53
Mare Davids
Rotterdam
1:20:44
1:20:23
54
Nathalie Peters
DE LOPER
1:20:56
1:20:17
55
Ietske Siemann
Nijmegen
1:21:27
1:21:09
56
Nicole Derksen
DE LOPER
1:21:55
1:21:17
57
Leontine Willemsen
Zevenaar
1:22:21
1:22:07
58
Marry Hooijer
Zwolle
1:22:49
1:22:03
59
Astrud Doorn
Velp Gld
1:23:30
1:23:16
60
Marlise Jansen
Velp Gld
1:23:40
1:23:22
61
Denise van der Lem
Velp Gld
1:23:40
1:23:22
62
Esther Slingerland
Lelystad
1:24:05
1:23:24
63
Elvira Folmer
Warnsveld
1:24:32
1:23:50
64
Herma Diele
SISU
1:26:33
1:25:58
65
Stoltz Van
Haarlemmermeer
1:27:25
1:27:18
66
Esther van der Linde
DE LOPER
1:27:31
1:26:43
67
Ellanie de Bruyne
Enschede
1:28:27
1:27:30
68
Marian Kil
Schiedam
1:28:55
1:28:06
69
Ageeth Geus
Zaandam
1:29:28
1:29:06
70
Mariël van de Wiel
De Keien
1:30:11
1:29:16
71
Maria-elise Koenders
De Keien
1:30:16
1:29:23
72
Connie Wijdeven
De Keien
1:30:25
1:29:30
73
Tineke de Groot
WZK Tri Team Wassenaar
1:34:46
1:33:54
74
Elles Hobbelt
Doetinchem
1:36:45
1:35:55
75
Francis Tomesn
Argo
1:36:56
1:36:07
76
Mirjam Oldenburg
DE LOPER
1:37:20
1:36:48
77
Ingeborg Wijzenbroek
Ilion
1:37:37
1:36:49
78
Marja Ellen Verhoef
RRZ
1:37:37
1:36:51
79
Ineke van den Berg
Triathlon
1:37:56
1:37:25
80
Marion Berndsen
DE LOPER
1:43:29
1:42:34
81
Friederike Fennis
DE LOPER
1:46:02
1:45:11
82
Marianne Jochems
DE LOPER
1:46:49
1:45:55
83
Hanneke Bergsma
Clytoneus
1:51:47
1:51:26
84
Judith Wolbrink
Zelhem
1:56:02
1:55:29
www.uitslagen.nl
27-02-2017 08:55