Uitslagenlijst Pannekoekloop

Burgh-Haamstede - Zaterdag 11 maart 2017

MSEN, 15 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rob Musters
AVO 1983
1:00:11
2
Boris de Bruijn
AV '56
1:01:04
3
Joeri Versluis
Dynamica
1:02:43
4
Tim Hanswijk
Diomedon
1:03:07
5
Willem de Korte
GonzŠlez Running Team
1:03:22
6
Bas Mertens
Roosendaal
1:04:43
7
Wilco Jonker
Colijnsplaat
1:08:17
8
Anne Ruijsink
Goes
1:08:25
9
Bart de Visser
Serooskerke Walcheren
1:09:10
10
Jan Kees Koole
Wolphaartsdijk
1:09:26
11
Johnny Uitterhoeve
AV '56
1:11:31
12
Nigel Sandifort
Borssele
1:18:44
13
Martin van Ieperen
Kapelle
1:19:48
14
Robert van Popering
Bruinisse
1:26:27
M35, 15 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Adriaan van keulen
Middelburg
59:17
2
Michel Buijck
Middelburg
1:00:29
3
Sven Vermeulen
Dynamica
1:01:52
4
Krispijn de Jonge
Delta Sport
1:03:28
5
Jan arie
Assendelft
1:07:20
6
Alexander van Walleghem
Veldegem
1:07:48
7
Rinus vd Woestijne
Middelburg
1:08:21
8
Barry de Groot
Steenbergen Nb
1:12:02
9
Remco Kapteijn
Kapelle
1:13:01
10
Serge van Heiningen
Vlissingen
1:13:33
11
Jacob Holwerda
Dreischor
1:14:59
12
Rias Kruijt
Maasdam
1:15:19
13
Berry Lindenbergh
Zierikzee
1:18:06
14
Remco van Wijk
Middelburg
1:18:35
15
Vincent Barentsen
Middelburg
1:19:17
16
Henry van Klinken
Delta Sport
1:19:40
17
Wietse Sluimer
Zonnemaire
1:20:15
18
Peter den Boer
Hendrik-Ido-Ambacht
1:20:33
19
Koen Drenth
Maarssen
1:21:06
20
Jasper Hellwig
Maarssen
1:21:07
21
Peter Koopman
Krabbendijke
1:22:10
22
Cyril Belfroid
Middelburg
1:22:12
23
John Godschalk
Made
1:22:51
24
Peter Kabbedijk
Renesse
1:24:59
25
Alco den Besten
Zwijndrecht
1:25:09
26
Maurice Steketee
Middelburg
1:26:14
27
Wilco neeskens
Kapelle
1:26:49
28
Herman van de Glind
AV '56
1:29:29
29
Michiel Broos
Roosendaal
1:29:48
30
Jeffrey Vader
Domburg
1:33:33
31
Fedor van der Hage
Domburg
1:35:19
32
Elbert Simonse
Aagtekerke
1:37:01
M45, 15 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Arjo Verhage
Dynamica
1:01:55
2
Arjan Beije
Delta Sport
1:02:20
3
Johnny Ravia
Delta Sport
1:02:51
4
Leo Smets
Olen
1:04:29
5
Richard van de Wege
Vlissingen
1:05:07
6
Edwin van Alphen
Dynamica
1:05:09
7
Piet van Mourik
Delta Sport
1:07:24
8
Cees Dijkman
Burgh Haamstede
1:08:32
9
Daniel Kannapin
Keulen
1:08:46
10
Ludolf Reijntjes
Delta Sport
1:10:18
11
Erik Cappon
Zuidzande
1:10:34
12
Theo de Macker
Delta Sport
1:11:03
13
Martin Pruijsers
Dynamica
1:12:27
14
Kees den Hollander
Dreischor
1:13:27
15
Kees de Visser
Aagtekerke
1:16:49
16
Patrick van Iersel
Goes
1:16:52
17
Piet Peeters
Gierle
1:16:54
18
Geert Jan Jobse
Vlissingen
1:17:14
19
Edwin de Vlieger
Scharendijke
1:18:49
20
Kees van der Heijden
Dynamica
1:18:53
21
Jos Put
Vlissingen
1:18:55
22
Martin Faas
Koudekerke
1:20:00
23
Jeroen de Vries
Ijzendijke
1:20:28
24
Co de Feijter
Delta Sport
1:20:34
25
Jan Heshof
Steenbergen Nb
1:20:55
26
Ko van Damme
AV '56
1:21:10
27
Richard Polderdijk
Kortgene
1:21:16
28
Norbert J.W. Veringmeier
Waterweg
1:21:33
29
Hans Tramper
Goes
1:22:05
30
Danny Molegraat
Koudekerke
1:22:14
31
Johan vd Maas
Amsterdam
1:22:21
32
Daaf Kooman
Kapelle
1:22:52
33
Peter de Waal
Middelburg
1:22:55
34
George Hahn
Delta Sport
1:23:22
35
John Kommer
Zierikzee
1:25:19
36
Jeroen Paijmans
Nieuwdorp
1:27:08
37
Leon de Munnik
Delta Sport
1:28:18
38
Marc van Opstal
Wemeldinge
1:30:20
39
Christo Motz
Rotterdam
1:31:03
40
Johan Quist
Middelburg
1:31:53
41
Reinier Broeksma
Heinkenszand
1:32:58
42
Eric Van Veen
Spado
1:33:37
43
Johnny Wouters
Vosselaar
1:34:48
44
Adrie van bavel
Delta Sport
1:37:06
45
Koen Bakker
Berltsum
1:39:49
46
Willem-Jan Aarsen
Bergen op Zoom
1:40:01
47
Hans van Hal
Atletiek Oirschot
1:40:07
48
Dirk Hooijer
Wemeldinge
1:45:24
49
Peter Verhaar
Wemeldinge
1:45:25
50
Wibo Zeilstra
Zwijndrecht
1:46:47
M55, 15 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rob Schaap
Vlissingen
1:07:30
2
Jacobs Johan
Oud-Turnhout
1:07:37
3
Marius Besuijen
AV '56
1:09:49
4
Rian van den Broeke
Dynamica
1:11:21
5
Henk Lous
Dynamica
1:11:28
6
Jan van Gent
Spirit Oud Beijerland
1:11:33
7
Leo Dalebout
Dynamica
1:11:40
8
Eddy Sneyders
Vosselaar
1:12:35
9
Jack Smits
Dynamica
1:13:34
10
Frans Heijboer
Poortvliet
1:14:12
11
Bram Kotvis
Delta Sport
1:14:21
12
Peter Vader
Delta Sport
1:14:53
13
Erwin Clowting
Vlissingen
1:18:02
14
Ruud Fredriks
AV '56
1:18:19
15
Johan de Vlieger
Dynamica
1:22:03
16
Hans Corbijn
Oostkapelle
1:22:39
17
Jos Torremans
Vosselaar
1:22:45
18
Bert de Vos
Zierikzee
1:22:58
19
Piet van der Velden
Rotterdam
1:25:04
20
Menten Paul
retie
1:25:59
21
John Scheffers
Delta Sport
1:26:41
22
Marcel Richard
Zoutelande
1:26:58
23
Leo Goedegebure
's-Heer Arendskerke
1:28:34
24
Cees van Ham
Oosterhout
1:28:37
25
John Sieling
Middelburg
1:29:35
26
Ad den Dekker3
Kapelle
1:29:53
27
Jaap Hage
Tholen
1:30:06
28
Roland Donker
Rotterdam
1:30:59
29
Jan Hoogvliet
Oosterhout
1:31:14
30
Eric Haest
Kasterlee
1:32:37
31
Renť Nijsse
AV '56
1:35:39
32
Leo Francke
Oostkapelle
1:35:43
33
Peter Castel
AV '56
1:38:43
34
Roger Jeremiasse
Halsteren
1:42:39
35
Jac Suijkerbuijk
THOR
1:43:20
36
Bob Hofman
Vlaardingen
1:44:23
37
Fred Quaak
Zwijndrecht
1:44:49
38
Ab van de vijver
Zierikzee
1:47:30
M65, 15 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wim Besuijen
Dynamica
1:15:59
2
Wim de Jonge
AV '56
1:17:00
3
Jan Bostelaar
Dynamica
1:17:18
4
Adri Koole
Dynamica
1:19:53
5
John Guequierre
Dynamica
1:21:43
6
Piet Beijer
Dynamica
1:24:12
7
Ed de Jong
Atos
1:26:37
8
Imo Jongepier
Nieuw en sint Joostland
1:29:00
9
Hans Klompe
Oosterhout
1:33:35
10
Hans van Sluijs
Dynamica
1:43:26
VSEN, 15 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Vivian Deegens
Middelburg
1:25:30
2
Roxanne Machielse
Goes
1:31:31
3
Ellen Ringelberg
Arnemuiden
1:45:14
V35, 15 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Durby Meijboom
Vlissingen
1:18:51
2
Marlies Hellwig
Maarssen
1:21:04
3
Mariska de Kroo
Nieuw- en Sint Joosland
1:25:21
4
Esther Mondt
Willemstad Nb
1:31:08
5
Katrien Van der Veken
Turnhout
1:37:17
6
Caroline van Tilburg
Arnemuiden
1:45:13
7
Sylvia Glerum-witkam
Delta Sport
1:47:31
V45, 15 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Annick beckers
Kasterlee
1:14:11
2
Christel verbeek
Vlissingen
1:16:57
3
Diane Verstrepen
Olen
1:17:27
4
Ingrid Koene
AV '56
1:19:22
5
Patricia Laurijssen
Gierle
1:21:32
6
Petra Verhulst
Dynamica
1:25:02
7
Petra Nieuwerkerk
Koudekerke
1:25:56
8
Christl Rozendaal
AV '56
1:26:40
9
Anita Beekers
Teteringen
1:27:35
10
Danielle Mook
Burgh-Haamstede
1:29:32
11
Petra van Bleijswijk
Renesse
1:30:34
12
Sonja A.J. Jansen
Waterweg
1:33:05
13
Lianne Wijsman
Delta Sport
1:34:17
14
Verhaegen Sonja
Vosselaar
1:37:18
15
Annette Disco
Halsteren
1:40:00
16
Jaqcuelien Smit
Heinkenszand
1:43:33
17
Laila Heshof
Steenbergen Nb
1:43:54
18
Marian Beverloo
Oud Beijerland
1:46:46
19
Van Dooren Christine
Oud-Turnhout
1:47:01
V55, 15 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Digna de Boer
Delta Sport
1:22:32
2
Nellie Blom
Burgh-Haamstede
1:30:33
3
Conny van de Watering
Spado
1:34:03
4
Lena Kleingeld
avVN
1:42:46
5
Jolanda Hofman
Vlaardingen
1:44:22
6
Joke de Kock-Suijkerbuijk
Diomedon
1:46:33
7
Bets van Giels
Diomedon
1:46:50
M7, 7.5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Niels Goudswaard
Delta Sport
28:18
2
Niels van Tuil
AV '56
31:00
3
Robin van de Wege
Vlissingen
31:29
4
Paul Musters
Weesp
32:00
5
JoŽl Hillebrand
Delta Sport
32:57
6
Arnoud Rijk
AV '56
33:02
7
Mart Goudzwaard
Zonnemaire
33:22
8
Bob Bogema
Veere
33:31
9
Ron de Boer
Geleen
34:44
10
Jaco Heijboer
Sint Annaland
34:53
11
Ron Dellebeke
Dynamica
35:59
12
Davey van de Wege
Dynamica
36:30
13
Cor Kloet
Delta Sport
36:40
14
Jaco Kleinjan
Goes
37:03
15
Werner Helmich
Kapelle
37:53
16
Frits Burger
Zierikzee
39:24
17
Ad van den Berg
AV '56
39:29
18
Ramon Groen
Goes
39:43
19
Jeroen van der perk
Pallas '93
40:20
20
Hans Schopeck
Serooskerke
40:44
21
Nick Paulusse
Oost Souburg
40:49
22
Fred Vermeire
Het Heem
40:59
23
Bram van Eenennaam
Nieuw en St Joostland
41:11
24
Douwe van den Ende
Zierikzee
41:14
25
Willem Bosch
Spirit Oud Beijerland
41:19
26
Tonny van Mulken
Breskens
42:33
27
Niek Hesp
Goes
42:48
28
Merijn Knulst
Middelburg
44:14
29
Matthijs van Straten
Vlissingen
44:30
30
Jeroen de Witte
Serooskerke Walcheren
44:32
31
Dennis Contant
Vlissingen
44:33
32
Richard de Vlaam
Delta Sport
44:50
33
Albert van Os
Wadenburg
45:22
34
Herman Kreeft
Delta Sport
46:52
35
Rino Tzeuzniet
Berkel en Rodenrijs
47:11
36
Aad Kattemolle
Delta Sport
47:24
37
Stan Uijtdehaag
Roosendaal
47:44
38
Koos Hanswijk
Diomedon
48:29
39
Peter Snoeijs
Burgh-Haamstede
50:45
40
Willy Hoek
's-Gravenhage
52:14
41
Harry Tieges
Spado
53:13
42
Hennie Kunst
Zierikzee
54:15
V7, 7.5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Stephanie Vermeulen
Dynamica
37:39
2
Sandra Joziasse
Vlissingen
40:47
3
Evelien Capello
sHeerenhoek
41:06
4
Leonie van Klinken
Nieuwerkerk
41:38
5
Henrike Blokpoel
Dynamica
41:57
6
Lydia Kleinjan
Goes
42:04
7
Yavanne van der Veer
Zierikzee
42:39
8
Ilonka de Vlaam-Klink
Delta Sport
43:06
9
De leeuw
Zierikzee
43:56
10
Astrid den Herder
AV '56
44:13
11
Els Delahaije
Schijf
45:01
12
Lenie van Kleven
avVN
45:38
13
Merel Bosch
Spirit Oud Beijerland
45:40
14
Danielle verschuur
Pallas '93
45:54
15
Denise Maes
Geleen
46:00
16
Savannah Hoogendoorn
Middelburg
46:03
17
Ilse Dierckx
Steenbergen Nb
47:31
18
Soekie van Zundert
Roosendaal
47:43
19
Suzanne van Driel
Strijensas
48:12
20
Cynthia Janse
Delta Sport
48:44
21
Gisela Nijsse-Meertens
AV '56
49:28
22
Linda van de Boom
Koudekerke
50:00
23
vd Valk
Dreischor
50:01
24
Karin de Rijke
Colijnsplaat
50:19
25
Geke Ruijsink
Goes
50:47
26
Marilou Creemers
Delta Sport
51:13
27
Jose Snoeijs-Matthijssen
Burgh-Haamstede
51:48
28
Katinka van de Glind
AV '56
51:52
29
Paola vd Linden Vooren
's-Gravenhage
52:56
30
Cecile van esbroeck
Spado
53:12
31
MariŽlle Schiewold
Delta Sport
53:55
32
Sjallina van der Have
Delta Sport
54:28
33
Astrid de Bruine
Delta Sport
54:39
34
Willemijn de Bruijn
Utrecht
55:55
35
Diana Koopman
Krabbendijke
55:59
36
Vivi Ooink
Delta Sport
56:48
37
Susan Kloet
Delta Sport
56:49
38
Marjos Verbeek
Berltsum
1:03:02
39
Inca Rila
Delta Sport
1:04:27
J2, 2 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jelle van Oosterwijk
Gemert
8:01
2
Tom Dees
Goes
8:28
M2, 2 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ruchama Houtzager
Delta Sport
7:51
2
Ilse Goudswaard
Delta Sport
7:54
3
Fleur Leenheer
Delta Sport
8:04
J1, 1 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Cas van Tuil
Burgh Haamstede
4:12
2
Joram de Witte
4:13
3
Barry van Opstal
Wemeldinge
4:15
4
Nino vd Berg
AV '56
4:17
5
Rody Dees
Goes
4:36
M1, 1 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Alies van Oosterwijk
Gemert
3:56
2
Britt van der Maas
Delta Sport
4:10
3
Marit Simonse
AV '56
4:20
4
Noortje Bosch
Spirit Oud Beijerland
4:34
5
Lieke Goudswaard
Delta Sport
4:42
6
Femke van sluijs
AV '56
4:50
7
sam Bertels
Colijnsplaat
5:20
8
Maud Struijk
Delta Sport
5:22
9
Else van Veen
Bergen op Zoom
5:49
www.uitslagen.nl
13-03-2017 07:45