Uitslagenlijst 24e Ekiden Zwolle

Zwolle - Zondag 2 april 2017

WMAN, 42KM EKIDEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
MiLa avpec1910 1
2:36:28
2
de Grunners
2:40:02
3
AvPEC1910-mannen2
2:50:00
4
AV Salland 1
2:51:03
5
PEC mannen team 3
2:52:24
6
Loopgroep AG 85 Heren
2:56:50
7
Vitalis Bestuur 2014
3:02:21
8
Pallas Green Team 2
3:07:09
9
Loopgroep AG 85 Gemengd
3:43:24
WVRW, 42KM EKIDEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
AV Pec 1910 Dames
3:09:47
2
Niet snel maar kom er wel
3:20:32
3
Pallas Green Team 1
3:26:38
4
Loopgroep AG 85 Vrouwen
3:58:10
BUSS, 42KM EKIDEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
vd Capellen 1
2:39:46
2
PABO 2
2:56:08
3
Domein GW 2
2:57:47
4
Landstede Studenten
2:59:02
5
vd Capellen 2
3:03:27
6
LandalGreenparks
3:04:26
7
Villa Suikerberg
3:12:23
8
Thorbecke SG
3:14:18
9
Team REx
3:15:59
10
Landstede Docenten
3:17:49
11
Wehkamp 4
3:18:57
12
De Versnellers
3:25:21
13
Team bouwkunde
3:25:23
14
Kadaster
3:25:39
15
Wehkamp
3:26:04
16
vd Capellen 10
3:28:15
17
Wehkamp 3
3:28:35
18
Kroesewevers Accountants
3:29:08
19
vd Capellen 3
3:31:10
20
Medisch centrum Assendorp
3:31:53
21
De Benthemers
3:34:16
22
vd Capellen 4
3:36:08
23
Team Trias 1
3:36:12
24
GHC de Trommel team 1
3:36:25
25
NS Railrunners Team 2
3:36:38
26
Wehkamp 1
3:39:22
27
XLPRO SPORTCLUB team 1
3:40:18
28
vd Capellen 7
3:40:36
29
Thorbecke SG
3:40:52
30
Wehkamp 2
3:41:00
31
Team 5 Trias Stad Zwolle
3:41:06
32
Stichting Empower
3:42:08
33
Windesheimertjes
3:42:24
34
Gemeente Zwolle
3:42:51
35
Social Work 2
3:43:14
36
De Brachy Squad
3:44:07
37
ZeS op Maat 1
3:45:41
38
vd Capellen 5
3:45:42
39
Domein GW 1
3:46:07
40
Zorgspectrum Het Zand
3:48:07
41
Team 7 Trias Loslopers
3:49:02
42
Team 3 Trias Basic -Kanz
3:49:21
43
VD.nl
3:49:51
44
Radio Active Runners
3:50:17
45
Windesheim ICTopleidingen
3:50:20
46
vd Capellen 4
3:50:23
47
ZeS op Maat 2
3:50:30
48
PABO 1
3:50:45
49
vd Capellen 8
3:51:28
50
vd Capellen 9
3:53:38
51
NS Railrunners Team !
3:56:19
52
BMR-retjes
3:59:06
53
Social Work 1
3:59:07
54
Team Gouwe Power
4:02:32
55
RIBW Volterbeek jeugd
4:02:38
56
vd Capellen 6
4:03:29
57
Team 6 Trias BGP
4:12:06
58
XLPRO SPORTCLUB team 2
4:16:39
59
Team 4 Trias Regge-Omgang
4:21:56
60
Team 8 Trias-Future Force
4:34:53
RECR, 42KM EKIDEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
El Nosso
2:45:16
2
AliPapas
2:46:06
3
Team 1
2:53:28
4
AutoService Brakke
3:01:30
5
loopgroep Coevorden
3:01:47
6
De Tjoppers
3:03:29
7
Runningstones 2
3:04:34
8
Dino running team #1
3:06:44
9
Alles is te ver
3:07:21
10
Loopgroep zondag
3:10:07
11
zaterdagochtendjunioren4
3:11:27
12
Therapiegroep Isala
3:14:38
13
schaatsverenigingzwolle2
3:15:47
14
LGR88
3:16:21
15
Zaterdagochtendjunioren2
3:18:38
16
Thorbecke 3
3:19:08
17
Carpe die Sophie
3:19:24
18
Zaterdagochtendjunioren3
3:24:36
19
BEWEEGSAAM 3
3:24:49
20
IC-runners
3:25:07
21
Cake Runners
3:25:48
22
Team Splend van Mic
3:26:26
23
Roxit
3:26:31
24
Zaterdagochtendjunioren 1
3:27:05
25
Van Riele en Zo
3:27:36
26
De Sportspieren van 1989
3:27:36
27
Isala Pathologie
3:28:42
28
Dino running team #2
3:29:10
29
Isalalala
3:30:34
30
Are we there yet?
3:31:09
31
Roadrunners Berkum
3:32:08
32
Mugjes uut Meppel
3:32:30
33
BEWEEGSAAM 2
3:32:42
34
Rooibos
3:33:07
35
Festival 2
3:33:37
36
Ambelt
3:34:13
37
Lets Go!
3:34:40
38
Winter
3:35:37
39
schaatsverenigingzwolle1
3:38:55
40
Sjani
3:39:13
41
Ministry of silly walks
3:41:49
42
De Golfbreker 1
3:42:44
43
de vluggertjes
3:43:03
44
Festival 1
3:43:08
45
G.S.Z.V. De Golfbreker 2
3:43:42
46
Haclopers
3:44:30
47
Thorbecke SG 4
3:44:49
48
BEWEEGSAAM 1
3:44:58
49
Run4Fun
3:46:37
50
KaMaJoMaKiEs
3:47:56
51
vrijdagochtendrunners
3:48:02
52
Dazzo
3:49:06
53
CSV4-2
3:50:16
54
BH en de kids
3:50:22
55
JEP Running School 2
3:50:33
56
De leuke familie
3:51:23
57
skivereniging zwolle
3:57:37
58
JEP Running School 1
3:59:03
59
CSV4-1
3:59:37
60
CSV4-3
4:01:01
61
Runningstones 1
4:15:30
5KM, 5KM EKIDEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Danny Bruinenberg
Runningstones 2
17:40
2
Frank Buigel
de Grunners
17:57
3
Lars van Surksum
MiLa avpec1910 1
18:10
4
Dennis Weerdenburg
El Nosso
18:10
5
Wim van der Vinne
Therapiegroep Isala
18:12
6
Olivier van Noort
vd Capellen 1
18:17
7
Damian Hermans
El Nosso
18:20
8
Bas de Jong
MiLa avpec1910 1
18:31
9
Wouter Dijkstra
de Grunners
18:33
10
Frankwin Mussche
AliPapas
18:46
11
Wilco Hermens
PEC mannen team 3
18:48
12
Laurens Verkade
Vitalis Bestuur 2014
18:56
13
Bert van der Weide
loopgroep Coevorden
18:57
14
Marc Weerdenburg
El Nosso
18:58
15
Robin Veldhuis
PEC mannen team 3
19:04
16
Jarno Dekker
de Grunners
19:04
17
Danique Bosgoed
vd Capellen 1
19:06
18
Larissa Mars
Vitalis Bestuur 2014
19:07
19
Marco Lok
Haclopers
19:18
20
Arno Boekema
AliPapas
19:20
21
Jeroen Driehuis
AvPEC1910-mannen2
19:26
22
Malou Eisen
AV Pec 1910 Dames
19:29
23
Leon Hollestelle
Dino running team #1
19:31
24
Thomas Reining
Zaterdagochtendjunioren3
19:33
25
Daan Veenhuizen
MiLa avpec1910 1
19:36
26
Kevin de Lange
vd Capellen 2
19:43
27
Danny
Landstede Studenten
19:53
28
Eric Kloosterziel
LandalGreenparks
19:54
29
Eelco Bos
Domein GW 2
19:58
30
Julia Eissen
zaterdagochtendjunioren4
20:01
31
Ivo
Landstede Studenten
20:02
32
Joris van Dijk
Radio Active Runners
20:06
33
David Prins
AvPEC1910-mannen2
20:08
34
Jelmer Meijerink
vd Capellen 1
20:22
35
Dieter Kroek
Mugjes uut Meppel
20:25
36
Michiel Schouten
AvPEC1910-mannen2
20:25
37
Tim van Noord
vd Capellen 4
20:27
38
Ruben Benter
AV Salland 1
20:35
39
Nikai Mennink
vd Capellen 2
20:35
40
Albert Mussche
Loopgroep AG 85 Gemengd
20:37
41
Niek Koppenaal
Stichting Empower
20:39
42
Klaas Compagner
Loopgroep AG 85 Heren
20:40
43
Arnoud Lammers
PEC mannen team 3
20:59
44
Dennis Veltman
Gemeente Zwolle
21:00
45
Matthijs Krul
Roadrunners Berkum
21:02
46
Frank Salet
PABO 2
21:03
47
Sverre van Beek
Zaterdagochtendjunioren3
21:04
48
Femke Andriessen
Zaterdagochtendjunioren 1
21:05
49
Renalda
de vluggertjes
21:06
50
Minke Nijhuis
zaterdagochtendjunioren4
21:07
51
Loper 3
BEWEEGSAAM 3
21:08
52
Tessa Harbrink
Zaterdagochtendjunioren 1
21:11
53
Patrick Nijmeijer
Team 1
21:13
54
Leontine Rijsdijk
Sjani
21:14
55
Arjan Dunnink
AutoService Brakke
21:17
56
Dick van den Pol
De Tjoppers
21:21
57
Patrick
Thorbecke SG
21:22
58
Quinten Meerveld
schaatsverenigingzwolle2
21:25
59
Ronnie Krul
Loopgroep AG 85 Heren
21:28
60
Gerjan Huisman
Team REx
21:29
61
Martijn van der Linde
Team 1
21:30
62
Nicklas Brakke
AutoService Brakke
21:31
63
Marcel Diender
Team 1
21:32
64
Joost Koolhof
AV Salland 1
21:38
65
Thomas Valk
Domein GW 2
21:39
66
Nicole
Thorbecke SG
21:40
67
Antony
Van Riele en Zo
21:40
68
Jelle Roering
Team Trias 1
21:41
69
Adriaan Volker
Alles is te ver
21:43
70
Paul Tielbeek
AV Salland 1
21:45
71
Igor Vunderink
schaatsverenigingzwolle2
21:45
72
Fred Koningstein
Loopgroep AG 85 Heren
21:48
73
Roy Kuik
Mugjes uut Meppel
21:49
74
Jesper Steegenga
Zaterdagochtendjunioren3
21:50
75
Cora Kloosterziel
LandalGreenparks
21:53
76
Leo Kleinjan
PABO 2
21:54
77
Giel Meijer
Zaterdagochtendjunioren2
22:11
78
Femke Koot
Festival 2
22:15
79
Michel Mulder
Villa Suikerberg
22:17
80
Simon Veldkamp
Carpe die Sophie
22:19
81
Suzan Ruitenberg
AV Pec 1910 Dames
22:20
82
Marcel Zwietering
Pallas Green Team 2
22:24
83
Yordi Steen
Runningstones 2
22:25
84
Evelien Kooy
Pallas Green Team 1
22:25
85
Hendri Nagelhout
Wehkamp 4
22:27
86
Zeno de boer
Zaterdagochtendjunioren2
22:27
87
Tom van Tellingen
Kadaster
22:29
88
Marina Bosman
Lets Go!
22:30
89
Ferran Quint
vd Capellen 2
22:31
90
Kevin de Graaf
NS Railrunners Team 2
22:32
91
Floortje Wind
Windesheimertjes
22:33
92
Judith Beens
Team 5 Trias Stad Zwolle
22:36
93
Margje Timmerman
LGR88
22:36
94
Marin Tromp
Carpe die Sophie
22:41
95
Coen
Thorbecke 3
22:42
96
Robin de Haan
XLPRO SPORTCLUB team 1
22:44
97
Vilma Grigaite
Domein GW 2
22:53
98
Harrie Katoele
Wehkamp
22:53
99
Martine Schaapman
Run4Fun
22:54
100
Willard Mijnheer
Wehkamp 3
23:04
101
Max Kuiper
Villa Suikerberg
23:05
102
Roy Hartgers
Alles is te ver
23:08
103
Hans Snelderwaard
Loopgroep zondag
23:09
104
Roy
Landstede Studenten
23:09
105
Celeste Polstra
Wehkamp 3
23:10
106
Maurits Verstraten
Rooibos
23:10
107
Rob Streek
De Tjoppers
23:11
108
Marleen Luning
LGR88
23:12
109
Oldeboom
De Sportspieren van 1989
23:13
110
Tessa Kamps
AV Pec 1910 Dames
23:13
111
de Groot
Thorbecke 3
23:16
112
Mirjam Engels
Gemeente Zwolle
23:16
113
Tim van Noord
vd Capellen 4
23:18
114
Jan Tuit
Are we there yet?
23:19
115
Marlou Beimers
De Brachy Squad
23:19
116
Frank
Thorbecke SG
23:21
117
Age Faber
De Tjoppers
23:22
118
Jochem Hilhorst
Team bouwkunde
23:23
119
Quirijn Verlaan
Wehkamp 2
23:24
120
Paulo Chinoque
Wehkamp
23:25
121
Victor Oude Luttikhuis
Alles is te ver
23:26
122
Irma
de vluggertjes
23:26
123
Martijn Menken
Pallas Green Team 2
23:26
124
John Baars
Loopgroep zondag
23:33
125
Renate Bosman
LGR88
23:35
126
Frank Hegeman
Team Gouwe Power
23:36
127
Gerard Datema
Team REx
23:37
128
Laure Middendorp
vd Capellen 6
23:41
129
Lilian Kroon
Runningstones 2
23:42
130
Jeroen Vos
Team Splend van Mic
23:45
131
Roy van Enkhuyzen
Rooibos
23:45
132
Kris Wieringa
schaatsverenigingzwolle1
23:45
133
Tom Kulsdom
Cake Runners
23:46
134
Arjan kok
AliPapas
23:46
135
Teun Nieuwenhuis
vd Capellen 4
23:46
136
Germien Krul
Roadrunners Berkum
23:51
137
Anton Aalbers
Festival 1
23:51
138
Otto Boertjes
Dino running team #1
23:52
139
Hugo vd Ende
PABO 2
23:52
140
Robin Tabois
Villa Suikerberg
23:57
141
Jochem Voerman
Wehkamp 4
23:58
142
milan harbrink
skivereniging zwolle
24:01
143
Andre Haandrikman
Wehkamp 4
24:01
144
Maaike van der Vleuten
Winter
24:04
145
Marjolein Hoeflaak
Ministry of silly walks
24:07
146
Carolien Kolkman
ZeS op Maat 1
24:07
147
Rianne Rijsdijk
LandalGreenparks
24:08
148
Jurriaan
Van Riele en Zo
24:10
149
Marlies
loopgroep Coevorden
24:12
150
Björn Hendriks
Kroesewevers Accountants
24:14
151
Jos Mertens
De Versnellers
24:17
152
Marieke Jonker
Ambelt
24:17
153
Paul van der Vinne
Are we there yet?
24:18
154
Pim Donker
Mugjes uut Meppel
24:19
155
Irèn Alders
Domein GW 1
24:20
156
Annet
Landstede Docenten
24:25
157
Sampson Adjokatse
Ministry of silly walks
24:26
158
Martine
KaMaJoMaKiEs
24:27
159
Farida Berkhof
Niet snel maar kom er wel
24:29
160
Peter Prins
Pallas Green Team 2
24:30
161
Indy Sasso
Zaterdagochtendjunioren 1
24:30
162
Sanne
Thorbecke SG
24:31
163
Arjan Welleweerd
Team Splend van Mic
24:37
164
John van .t Verlaat
Loopgroep zondag
24:37
165
Loper 1
BEWEEGSAAM 3
24:39
166
Martijn Hakstege
CSV4-2
24:41
167
Mieke Meilink
IC-runners
24:43
168
Annalise Dekker
Dino running team #1
24:44
169
Hugo Both
Roxit
24:44
170
Joan Kuiper
AutoService Brakke
24:44
171
Loper 1
BEWEEGSAAM 2
24:45
172
Berber de Jong
Domein GW 1
24:46
173
Kasper Schutten
De Brachy Squad
24:46
174
Linda Groot
Medisch centrum Assendorp
24:48
175
Martijn Polak
NS Railrunners Team !
24:49
176
Ruud van Elburg
Dazzo
24:49
177
Theo Baks
loopgroep Coevorden
24:50
178
Michiel Schouwink
GHC de Trommel team 1
24:53
179
Lynca Feenstra
Cake Runners
24:55
180
Carlin vd Kam
De Benthemers
24:56
181
Desi Jansen
Ambelt
24:57
182
Nicole Baarslag
Dino running team #2
24:57
183
Enrico Helderman
NS Railrunners Team !
24:58
184
Eric Bouten
Team bouwkunde
25:01
185
Marianne Reuvekamp
Niet snel maar kom er wel
25:06
186
Valerie Vredenburg
Zaterdagochtendjunioren2
25:08
187
Sanne
Thorbecke 3
25:12
188
Kai Helweg
CSV4-3
25:12
189
Mathijs Tiggelaar
Wehkamp 2
25:13
190
Hieke Keuning
Windesheim ICTopleidingen
25:14
191
Marije Meyerink
Medisch centrum Assendorp
25:14
192
Ellis Ballast
Isalalala
25:15
193
Ed Britstra
NS Railrunners Team 2
25:18
194
Ellen
Landstede Docenten
25:21
195
Nathali v Faassen
vrijdagochtendrunners
25:22
196
Linda den Engelsman
XLPRO SPORTCLUB team 2
25:23
197
Ferdinand Snellen
IC-runners
25:24
198
Taneceia Dangeoeboen
Team Gouwe Power
25:24
199
Ben Koekkoek
schaatsverenigingzwolle1
25:26
200
Marjanne van Blanken
Loopgroep AG 85 Gemengd
25:27
201
Maryenka Overweg
JEP Running School 2
25:29
202
Lydia de Vries
Team 7 Trias Loslopers
25:32
203
Rianne Nij Bijvank
IC-runners
25:33
204
Annelies Breeuwsma
De Versnellers
25:35
205
Jaap Kuin
Team bouwkunde
25:40
206
Pleun Heemskerk
vd Capellen 10
25:45
207
Janette Koopman
Buurrun
25:46
208
Loper 1
BEWEEGSAAM 1
25:49
209
Bowien
Thorbecke SG 4
25:52
210
Beate Balkestein
vrijdagochtendrunners
25:55
211
Lotte Brink
schaatsverenigingzwolle1
25:56
212
Harm Scholtanus
Radio Active Runners
25:58
213
Wubbo de Koning
Isalalala
25:58
214
Madelief Bloem
vd Capellen 10
26:03
215
Jan Willem ten Winkel
GHC de Trommel team 2
26:05
216
Richard Zunnebelt
Buurrun
26:07
217
Lisanne Burgers
De Golfbreker 1
26:07
218
Lydia de Haer
Pallas Green Team 1
26:11
219
Noor Wieringa
vd Capellen 6
26:13
220
Renske Koolstra
Are we there yet?
26:14
221
johan van Wezepe
Team Trias 1
26:17
222
Peter de Jong
Kadaster
26:21
223
Agnese Bellini
Pallas Green Team 1
26:22
224
Kitty
KaMaJoMaKiEs
26:23
225
Jeroen Beckers
Team 5 Trias Stad Zwolle
26:24
226
Eric Voolstra
GHC de Trommel team 1
26:25
227
Loper 3
BEWEEGSAAM 2
26:25
228
Teun Nieuwenhuis
vd Capellen 4
26:25
229
Jurre de Lange
BH en de kids
26:26
230
Jozina Ernst
Haclopers
26:26
231
Jacqueline van Leer
ZeS op Maat 2
26:27
232
Anna
De leuke familie
26:28
233
Rozemarijn Karkdijk
Kadaster
26:29
234
Thea Reuvekamp
vd Capellen 4
26:31
235
Frank de Wit
Vitalis Bestuur 2014
26:31
236
van Leeuwen
De Sportspieren van 1989
26:34
237
Karim
Team 8 Trias-Future Force
26:36
238
Liny Tempelman
Loopgroep AG 85 Vrouwen
26:37
239
Eric de Groot
GHC de Trommel team 2
26:39
240
Herman Supheert
De Brachy Squad
26:43
241
Hetty Nicolay
JEP Running School 1
26:43
242
Beau Groen
RIBW Volterbeek jeugd
26:44
243
Annemarie Dubbink
Wehkamp 1
26:44
244
Jesse Klamer
Roxit
26:45
245
Kelly Dekker
VD.nl
26:46
246
Helma Bloemert
Loopgroep AG 85 Vrouwen
26:48
247
Karin Klaver
Social Work 2
26:49
248
Vera Komdeur
vd Capellen 5
26:50
249
Elias Bus
Team Trias 1
26:52
250
Marieke Reijers
GHC de Trommel team 1
26:53
251
Ellen Schrijver
PABO 1
26:54
252
Thaliya La Cruz
vd Capellen 3
26:57
253
Fèrran Quint
vd Capellen 4
26:57
254
Eline Dijkman
Isalalala
26:59
255
Denise Boelens
Team 3 Trias Basic -Kanz
27:00
256
Jannemiek Schepers
Radio Active Runners
27:10
257
Marieke Pillen
PABO 1
27:10
258
Julian Nes
BH en de kids
27:11
259
Marga Hilgers
Niet snel maar kom er wel
27:12
260
Marco Reuvers
Windesheim ICTopleidingen
27:12
261
Isa Kulsdom
Cake Runners
27:19
262
Erwin Zuidberg
CSV4-3
27:20
263
Iris Pot
Isala Pathologie
27:21
264
Suzanne van Riesen
Therapiegroep Isala
27:23
265
Madelief Bloem
vd Capellen 9
27:23
266
Michiel Cazemier
Team Splend van Mic
27:24
267
Sander ter Beek
G.S.Z.V. De Golfbreker 2
27:28
268
Jacyntha Plat
De Golfbreker 1
27:28
269
Bernard Bos
BMR-retjes
27:28
270
Hans Kroeze
Roxit
27:32
271
Susan Visser
Social Work 1
27:33
272
Dorianne Kok
schaatsverenigingzwolle2
27:35
273
José
Van Riele en Zo
27:35
274
Jesper Dijksma
Zorgspectrum Het Zand
27:36
275
Mariska Pasteuning
ZeS op Maat 2
27:36
276
Minke van der Stelt
Winter
27:36
277
Anna Hulst
vd Capellen 5
27:37
278
Jet Winter
Winter
27:38
279
Joep Bisschop
Sjani
27:38
280
Maya van Brenk
vd Capellen 7
27:39
281
Peter van Koulil
Carpe die Sophie
27:40
282
Dick van Peer
Ambelt
27:40
283
Nicole
Thorbecke SG 4
27:41
284
Rene van Kilsdonk
CSV4-1
27:47
285
Loper 3
BEWEEGSAAM 1
27:54
286
Nettie Bruinewoud
vd Capellen 3
27:58
287
Jaap Nauta
Dino running team #2
28:02
288
Coen
Thorbecke SG
28:05
289
Helena Kalk
Wehkamp 2
28:05
290
Mirjam Drenthen
Dazzo
28:08
291
Jannie Katers
Festival 2
28:08
292
Inge Post
Social Work 2
28:09
293
marco jansen
skivereniging zwolle
28:10
294
Iris Feenstra
JEP Running School 2
28:11
295
Pien Bisschop
vd Capellen 9
28:12
296
Cindy Jong a Pin
Team 7 Trias Loslopers
28:13
297
Paul Floor
zaterdagochtendjunioren4
28:13
298
Thalya La Cruz
vd Capellen 3
28:13
299
Nina Nes
BH en de kids
28:14
300
Jessica Bemelen
Lets Go!
28:14
301
Willeke van Dalfzen
Run4Fun
28:25
302
Nathalie Meijer
Dino running team #2
28:26
303
Wilco Rietman
De Sportspieren van 1989
28:28
304
Margriet Lensen
Isala Pathologie
28:28
305
Rienk Jager
Team 3 Trias Basic -Kanz
28:31
306
Carien Heldernam
NS Railrunners Team 2
28:31
307
Yvonne Bouwman
vd Capellen 8
28:31
308
Tamara Joosten
Festival 1
28:33
309
Martijn Kerkdijk
De Benthemers
28:38
310
Wencke Willemsen
Kroesewevers Accountants
28:42
311
Isja Visserman
Run4Fun
28:43
312
Mirjam Ophof
Buurrun
28:43
313
Lisa Smit
vd Capellen 7
28:44
314
Henriët Pronk
De Versnellers
28:44
315
Lisa Niesink
Team 6 Trias BGP
28:46
316
Jan van der Felz
Wehkamp
28:47
317
Anneke ten Klooster
Stichting Empower
28:47
318
Robert Wezenberg
Social Work 2
28:48
319
Ellen Meijer
Social Work 1
28:48
320
Lenette Verhoef
Kroesewevers Accountants
28:48
321
Lotte Nieuwenhuis
Team 8 Trias-Future Force
28:49
322
Anne Invernizzi
Rooibos
28:51
323
Lisanne Jansen-Rodriquez
vd Capellen 7
28:52
324
Alieke Faassen
RIBW Volterbeek jeugd
29:05
325
Jessica Hendriks
Therapiegroep Isala
29:05
326
Hessel de Jong
Wehkamp 3
29:09
327
Annika van Dijk
G.S.Z.V. De Golfbreker 2
29:10
328
Vere Komdeur
vd Capellen 5
29:17
329
Arjan Lamslag
XLPRO SPORTCLUB team 2
29:24
330
Anke Goedhart
Domein GW 1
29:25
331
Linda Henkdriksen
BMR-retjes
29:29
332
Kim Rondhuis
Team 3 Trias Basic -Kanz
29:30
333
Gea Haasjes
Team 7 Trias Loslopers
29:31
334
Eva van Aarle
vd Capellen 8
29:32
335
Marnix
Thorbecke SG 4
29:36
336
Marieke
KaMaJoMaKiEs
29:48
337
Linda Kappert
Loopgroep AG 85 Gemengd
29:53
338
Liesbeth Stobbink
BMR-retjes
29:54
339
Lobke Mosterd
PABO 1
29:55
340
Martine Assink
Roadrunners Berkum
29:55
341
ben van der rijst
skivereniging zwolle
29:58
342
Kim Hofman
Haclopers
29:59
343
Valerie Siemers-Reiter
Windesheim ICTopleidingen
30:00
344
Lize
De leuke familie
30:01
345
David Dam
XLPRO SPORTCLUB team 1
30:02
346
Karin Nijland
Loopgroep AG 85 Vrouwen
30:03
347
Rieks Voslamber
Wehkamp 1
30:05
348
Simone Pouw
ZeS op Maat 1
30:09
349
Jan Paardekooper
Windesheimertjes
30:10
350
Martha Mulder
JEP Running School 1
30:10
351
Sandra Lampe
Runningstones 1
30:12
352
Julie Beijleveld
JEP Running School 1
30:13
353
Iris van Dam - Veldman
Gemeente Zwolle
30:13
354
Wouter Scholten
Social Work 1
30:13
355
Marloes Drenthen
Dazzo
30:15
356
Bert Weits
Wehkamp 1
30:23
357
Lucy Lenderink
Team REx
30:25
358
Loper 5
BEWEEGSAAM 2
30:31
359
Vincent ten Voorde
Zorgspectrum Het Zand
30:32
360
Rick van Dasselaar
ZeS op Maat 1
30:32
361
Guy Steenweg
Windesheimertjes
30:38
362
Tonny Borger
GHC de Trommel team 2
30:39
363
Eelco Buding
CSV4-1
30:39
364
Jelte
Landstede Docenten
30:45
365
Pleun Heemskerk
vd Capellen 9
30:58
366
Denise Austen
G.S.Z.V. De Golfbreker 2
30:59
367
Nadja Keizer
Isala Pathologie
31:02
368
Alienke Kortman
Team 5 Trias Stad Zwolle
31:06
369
Janet Eikenaar
vrijdagochtendrunners
31:18
370
Simone Kolkman
Team 4 Trias Regge-Omgang
31:31
371
Manon Eenkhoorn
Lets Go!
31:31
372
Janine Timmerman
Stichting Empower
31:31
373
Pien Bisschop
vd Capellen 10
31:35
374
Marlies Post
JEP Running School 2
31:37
375
Iris Boersbroek
XLPRO SPORTCLUB team 1
31:45
376
Robert ter Horst
Runningstones 1
32:00
377
Yvonne
De leuke familie
32:03
378
Lizet Blok
Team 4 Trias Regge-Omgang
32:04
379
Pim de Prez
Sjani
32:09
380
Myrthe Talsma
De Golfbreker 1
32:14
381
Madelon Rhee
Festival 2
32:17
382
Philine Elzerman
De Benthemers
32:17
383
Lydia Helweg
CSV4-2
32:17
384
Jules Ten Berge
NS Railrunners Team !
32:18
385
Loper 5
BEWEEGSAAM 3
32:18
386
Esther van der Heide
RIBW Volterbeek jeugd
32:20
387
Loper 5
BEWEEGSAAM 1
32:24
388
Danielle Rijksen
CSV4-3
32:26
389
Clair Conley
vd Capellen 8
32:35
390
Dewi Dijksterhuis
Team Gouwe Power
32:40
391
Simone Plezier
Runningstones 1
32:44
392
Ray Rijksen
CSV4-2
32:55
393
Maaike Wolf
CSV4-1
33:24
394
Bowien
Thorbecke SG
33:26
395
Olga Janulski
Festival 1
33:37
396
Nefise Akkoyun
VD.nl
34:02
397
Gaby
de vluggertjes
34:05
398
Hanneke Timmerman
ZeS op Maat 2
34:12
399
Léanne van Nieuwpoort
vd Capellen 6
34:15
400
Marijke Pras
Ministry of silly walks
34:33
401
Iris van Pijkeren
Zorgspectrum Het Zand
34:37
402
Abigail Fransen-Lawson
VD.nl
35:17
403
Pamela Bruens
Medisch centrum Assendorp
36:43
404
Erika Stark
Team 4 Trias Regge-Omgang
36:47
405
Bernard van de Berg
Team 6 Trias BGP
36:49
406
Leontien Wagensveld
Team 6 Trias BGP
37:44
407
Cindy van Dalfsen
XLPRO SPORTCLUB team 2
40:38
408
Sven Bruggeman
Team 8 Trias-Future Force
41:40
10KM, 10KM EKIDEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rik
Landstede Docenten
34:21
2
Sander Kloosterziel
MiLa avpec1910 1
34:30
3
Arjen Sanderse
vd Capellen 1
36:06
4
Dick van Os
AliPapas
37:20
5
André Brakke
AutoService Brakke
37:21
6
Mark Groot Bronsvoort
AV Salland 1
37:40
7
Rick Oosterhaar
PABO 2
37:45
8
Ben van Boven
MiLa avpec1910 1
37:49
9
Benjamin Smits
de Grunners
37:51
10
Sebastiaan Pol
loopgroep Coevorden
38:06
11
Timo Berkenbosch
AliPapas
38:15
12
An Bennema
Vitalis Bestuur 2014
38:25
13
Ronald Keizer
Team 1
38:57
14
Michiel Huzen
Loopgroep AG 85 Heren
39:03
15
Kevin Diender
vd Capellen 2
39:09
16
Vincent Radewalt
Domein GW 2
39:10
17
Wout Mensink
Loopgroep zondag
39:17
18
Maarten Zeegers
de Grunners
39:24
19
Eric Kloosterziel
zaterdagochtendjunioren4
39:27
20
Theo Wieringa
Team 1
39:37
21
Roel-Jan Heeringa
AvPEC1910-mannen2
39:38
22
Ingmar Kloek
De Golfbreker 1
39:47
23
Coen vd Hoek
El Nosso
39:55
24
Bernard Dummer
IC-runners
40:01
25
Willem Berghuis
Alles is te ver
40:07
26
Patrick van Koulil
Carpe die Sophie
40:09
27
Rudie Troost
Loopgroep AG 85 Heren
40:16
28
Aline Kootstra
Isala Pathologie
40:32
29
Rob Schuil
De Tjoppers
40:35
30
Nick Roelofs
Team Splend van Mic
40:36
31
René Kip
vd Capellen 1
40:38
32
Randy Bosch
PABO 2
40:59
33
Renze Zijlstra
CSV4-2
41:16
34
Gerwin
Landstede Studenten
41:20
35
Rens Schonewille
LandalGreenparks
41:23
36
Hanneke Koenjer
AV Pec 1910 Dames
41:33
37
Harry Derksen
AV Salland 1
41:35
38
Rob Harte
PEC mannen team 3
41:36
39
Johan Meijer
Dino running team #1
41:37
40
Bertus Mensink
PEC mannen team 3
41:42
41
Dorus Schalkwijk
Zorgspectrum Het Zand
41:55
42
Arjan de Geus
Runningstones 2
42:13
43
Nico Kropman
NS Railrunners Team 2
42:27
44
Jurgen van Dijk
AvPEC1910-mannen2
42:33
45
Arend van Wijk
Medisch centrum Assendorp
42:38
46
Björn Bosch
Ambelt
42:39
47
Mart Adema
El Nosso
42:43
48
Gerrit van .t Ende
De Tjoppers
42:46
49
Jos Naber
Pallas Green Team 2
42:46
50
Hilco Prins
Domein GW 2
42:51
51
Mark de Vries
ZeS op Maat 2
42:52
52
Gerben van de Waals
Wehkamp 1
42:56
53
Theo Nijmeijer
LGR88
42:58
54
Arjen
Landstede Studenten
43:33
55
Bart
Landstede Docenten
43:34
56
Kelvin Smits
Team 7 Trias Loslopers
43:35
57
Kurt van de Nes
schaatsverenigingzwolle2
43:45
58
Edwin vd Steeg
Wehkamp 1
43:47
59
Bert Agricola
Wehkamp 4
43:49
60
Tristan Sinnige
Alles is te ver
43:53
61
Eelco Mensinga
Rooibos
43:54
62
Daan van Dam
vd Capellen 2
44:08
63
Yorick Klein Gunnewiek
Kroesewevers Accountants
44:11
64
Emiel van der Pijl
GHC de Trommel team 1
44:14
65
Dirk Nijmeijer
loopgroep Coevorden
44:14
66
Alwin Hubeek
Kadaster
44:15
67
Kevin Feijth
Festival 2
44:16
68
Corina Niemer
Medisch centrum Assendorp
44:22
69
Johan van Ooijen
Pallas Green Team 2
44:30
70
Johannes Battjes
Roxit
44:31
71
Jochem
Thorbecke SG
44:35
72
Erik Smid
De Versnellers
44:36
73
Loper 4
BEWEEGSAAM 2
44:36
74
Jesse Suijdendorp
vd Capellen 10
44:36
75
Jan Versteegde
vd Capellen 10
44:39
76
Mandy Lageschaar
Niet snel maar kom er wel
44:41
77
Jorn Seuters
Villa Suikerberg
44:46
78
Wilco Wolfkamp
Team REx
44:50
79
Martin Geertsma
De Benthemers
44:56
80
Ralph Haze
Therapiegroep Isala
44:56
81
Sven
Thorbecke SG
44:57
82
Jochem
Thorbecke SG 4
44:57
83
den Boer
De Sportspieren van 1989
45:01
84
Stephan Wijermars
Villa Suikerberg
45:01
85
Paul Stegeman
Roxit
45:06
86
Jasper
Thorbecke SG
45:09
87
Arjan Visser
Team bouwkunde
45:17
88
Eric Kin
AutoService Brakke
45:18
89
Jesse Suijdendorp
vd Capellen 9
45:26
90
Thomas Fikken
Wehkamp 2
45:28
91
Barry Hoogezand
Dino running team #1
45:31
92
Willem
Cake Runners
45:32
93
Marijke ten Cate
Lets Go!
45:32
94
Rob ter Heerdt
LandalGreenparks
45:32
95
Susanne Meijer
Isala Pathologie
45:36
96
Rob Chavellier
Team REx
45:36
97
V. Vredenburg
Zaterdagochtendjunioren2
45:46
98
Marco Schuurman
De Brachy Squad
45:59
99
Bert de Lange
BH en de kids
46:01
100
Gerrit van Hamersveld
Loopgroep zondag
46:08
101
Jamile Zaoudi
Team 3 Trias Basic -Kanz
46:08
102
Erwin Kreule
Loopgroep AG 85 Gemengd
46:08
103
Anne Bruinewoud
vd Capellen 3
46:16
104
Bram van de Kam
De Benthemers
46:26
105
Geoffrey Brookman
Are we there yet?
46:28
106
Roeland Sloots
GHC de Trommel team 2
46:29
107
Koopman
Thorbecke 3
46:29
108
Linda de Roo
Dino running team #2
46:32
109
Henk Oosterveen
LGR88
46:34
110
Agnes van Beek
Zaterdagochtendjunioren3
46:35
111
Mathilde Kruize
GHC de Trommel team 2
46:36
112
Petra van Dijken
vrijdagochtendrunners
46:40
113
Jonathan Reining
Zaterdagochtendjunioren3
46:42
114
Johan van Aalderen
Team 5 Trias Stad Zwolle
46:43
115
Tymo Worst
XLPRO SPORTCLUB team 1
46:45
116
Teun Vellinga
Dino running team #2
46:45
117
Linda Eektimmerman
Niet snel maar kom er wel
46:49
118
Jan bakker
Buurrun
46:58
119
Loper 2
BEWEEGSAAM 1
47:04
120
Dirk Jan van Heiningen
XLPRO SPORTCLUB team 2
47:10
121
Jochem van de Giessen
Team Splend van Mic
47:15
122
Ronald van der Hulst
Wehkamp
47:17
123
Martijn Koolstra
Are we there yet?
47:17
124
Wim Steenbergen
Wehkamp 3
47:19
125
Arjan Kruise
vd Capellen 8
47:20
126
Ruben Post
G.S.Z.V. De Golfbreker 2
47:22
127
Berend Schepers
Isalalala
47:25
128
Corine Havinga
Therapiegroep Isala
47:30
129
Marit Tenkink
Vitalis Bestuur 2014
47:34
130
Anna Bosch
Domein GW 1
47:36
131
Loper 2
BEWEEGSAAM 3
47:36
132
Ivo Koopman
Team Trias 1
47:37
133
Loper 4
BEWEEGSAAM 3
47:40
134
Gerjan Tromp
Carpe die Sophie
47:43
135
Astrid Werkhoven
Festival 1
47:44
136
Marten Lankhuijzen
Kroesewevers Accountants
47:45
137
Jolanda Regout
AV Pec 1910 Dames
47:55
138
Willem Jan Kulsdom
Cake Runners
48:00
139
Louis Klomp
Windesheimertjes
48:03
140
Anton Dekker
VD.nl
48:06
141
Martin Olieman Bonne
Roadrunners Berkum
48:11
142
Ruben van de Wetering
Stichting Empower
48:14
143
Steven Hiemstra
ZeS op Maat 1
48:23
144
Ada Winter
Winter
48:24
145
Sven
Thorbecke 3
48:28
146
Cor van de Belt
Team 6 Trias BGP
48:28
147
Holtman
De Sportspieren van 1989
48:28
148
Evelien van den Hazel
vd Capellen 7
48:33
149
Marnix van Bemmel
schaatsverenigingzwolle1
48:33
150
Anita Pras
Ministry of silly walks
48:35
151
Maryse Trapman
Pallas Green Team 1
48:36
152
Sjoerd Betten
Team bouwkunde
48:42
153
Job Leenen
Isalalala
48:43
154
Neimet Mehrabi
Wehkamp
48:48
155
Sophie de Roode
vd Capellen 5
48:52
156
Gerben van Zanten
XLPRO SPORTCLUB team 1
48:55
157
Timo
De leuke familie
49:09
158
Berlinda
de vluggertjes
49:17
159
Marcel Onstenk
vd Capellen 8
49:34
160
Ester
KaMaJoMaKiEs
49:37
161
Bert Knollema
Kadaster
49:37
162
Wouter Drogt
ZeS op Maat 1
49:39
163
Ellen Kilian
Runningstones 2
49:42
164
Rutger Beun
Festival 2
49:43
165
V. de Boer
Zaterdagochtendjunioren2
49:45
166
Jeroen Radder
Roadrunners Berkum
49:46
167
Albert Schuurmans
vd Capellen 3
49:49
168
Andy Vissers
Zaterdagochtendjunioren 1
49:50
169
Wim Kok
schaatsverenigingzwolle2
49:51
170
Judith van Holland
Lets Go!
49:55
171
Johan Winter
Winter
49:56
172
Britt Sterken
Ministry of silly walks
49:58
173
Arjan Bisschop
Sjani
50:04
174
Karin van der Goot
Pallas Green Team 1
50:07
175
monique mosterman
skivereniging zwolle
50:10
176
Anne Schuurmans
vd Capellen 5
50:16
177
Jeroen Nijhuis
zaterdagochtendjunioren4
50:17
178
Sjani Rijsdijk
Sjani
50:26
179
Jurrian Ijzerbrink
Wehkamp 4
50:26
180
Jurrie Hersevoort
NS Railrunners Team !
50:31
181
Hilde Tuijt
vd Capellen 7
50:32
182
Wendy Borninkhof
Social Work 2
50:33
183
Reinier
De leuke familie
50:34
184
Gerard vd Glind
Wehkamp 3
50:40
185
Nathalie Paters
Team 6 Trias BGP
50:44
186
Martijn
Van Riele en Zo
50:48
187
Loper 2
BEWEEGSAAM 2
50:56
188
Wemko Dijkhuis
De Versnellers
50:57
189
Henk Kruisweg
Ambelt
51:05
190
Natascha Kruid
Mugjes uut Meppel
51:05
191
Jos van Weeren
VD.nl
51:08
192
Jos de Boer
vd Capellen 6
51:09
193
Bas
Van Riele en Zo
51:14
194
Vincent Jorna
vd Capellen 4
51:15
195
Arjan Drenthen
Dazzo
51:18
196
William Slot
CSV4-1
51:19
197
Aukje Jenster
G.S.Z.V. De Golfbreker 2
51:26
198
Carine Aalbers
Social Work 1
51:34
199
Sander Leusenkamp
ZeS op Maat 2
51:41
200
Ilja Clabbers
Windesheim ICTopleidingen
51:53
201
Aly Wilts
Team 5 Trias Stad Zwolle
51:58
202
Niels Dekker
vd Capellen 6
52:04
203
Wouter van den Hul
Team Gouwe Power
52:06
204
Mike Iding
Gemeente Zwolle
52:12
205
Loper 4
BEWEEGSAAM 1
52:17
206
Dieneke Dijksma
Zorgspectrum Het Zand
52:37
207
Jos Diesveld
BMR-retjes
52:48
208
Trijnie Steenbergen
Haclopers
52:53
209
Alice Mijnheer
Run4Fun
52:57
210
Marjolein Klompe
PABO 1
53:00
211
Richard Admiraal
Run4Fun
53:09
212
Anne Sascha Berlijn
IC-runners
53:09
213
Rob van Elburg
Dazzo
53:10
214
Jeroen Klompjan
PABO 1
53:11
215
Andre Vos
NS Railrunners Team !
53:23
216
Karin
KaMaJoMaKiEs
53:24
217
Patrick Stremmelaar
RIBW Volterbeek jeugd
53:34
218
Victoria Kamp
Gemeente Zwolle
53:36
219
Mijke Sasso
Zaterdagochtendjunioren 1
53:36
220
Anton Haitink
Social Work 2
53:46
221
Geerieke Kiewiet
Festival 1
53:46
222
Rob Lamers
Windesheimertjes
53:48
223
Gerard Krist
Stichting Empower
53:51
224
Hans Beusen
Buurrun
53:58
225
Kevin Isidora
RIBW Volterbeek jeugd
53:58
226
Diethard Jansen
JEP Running School 1
54:02
227
Albert van de Kolk
NS Railrunners Team 2
54:28
228
Thijs Prins
CSV4-3
54:29
229
Luuk Bravenboer
vd Capellen 4
54:30
230
Karin Gehrels
Runningstones 1
54:52
231
Wietze Postma
CSV4-1
55:00
232
Bente
Thorbecke SG 4
55:03
233
Wouter Postma
XLPRO SPORTCLUB team 2
55:04
234
Hetty Groeneveld
BH en de kids
55:11
235
Corina Vrieling
Loopgroep AG 85 Vrouwen
55:12
236
Roland Redder
Rooibos
55:16
237
Ellen Leushuis
Team 4 Trias Regge-Omgang
55:17
238
walter nieman
skivereniging zwolle
55:27
239
Carla van Boven
BMR-retjes
55:28
240
Jan Versteegde
vd Capellen 9
55:37
241
Luuk Bravenboer
vd Capellen 4
55:39
242
Marielle Lankhorst
Mugjes uut Meppel
55:45
243
Youri Dubbink
Team Trias 1
55:53
244
Bente
Thorbecke SG
55:59
245
Natasja Tiemens
Loopgroep AG 85 Vrouwen
56:12
246
Symen de Jong
De Golfbreker 1
56:22
247
Betty Bos
Haclopers
56:57
248
Lianda
de vluggertjes
57:00
249
Diane van Leijden
Radio Active Runners
57:01
250
Danielle Koopman
Radio Active Runners
57:10
251
Celine Beumer
Team Gouwe Power
57:11
252
Harold Helweg
CSV4-2
57:20
253
Esther Boogaart
Team 4 Trias Regge-Omgang
57:44
254
Claudia Bruijs
Domein GW 1
57:49
255
Ronald ten Berge
schaatsverenigingzwolle1
57:50
256
Peter Jansen
JEP Running School 1
57:53
257
Renate Blekkink
JEP Running School 2
57:58
258
Jacqueline vd Brink
vrijdagochtendrunners
58:26
259
Isora de Ruiter
JEP Running School 2
59:10
260
Ingrid Kerkdijk
GHC de Trommel team 1
59:13
261
Sylvia van Leussen
Loopgroep AG 85 Gemengd
59:20
262
Vincent Jorna
vd Capellen 4
59:37
263
Heleen Bennink
De Brachy Squad
59:58
264
Hilda Knol
Runningstones 1
1:00:11
265
Rikkie Overbeek
Social Work 1
1:01:08
266
Silvio Nijhuis
Wehkamp 2
1:01:25
267
Theo Tan
Windesheim ICTopleidingen
1:03:13
268
Caroline de Jager
Team 8 Trias-Future Force
1:06:13
269
Serfandus Jejanan
Team 3 Trias Basic -Kanz
1:06:54
270
Sebastiaan Klumper
Team 7 Trias Loslopers
1:07:21
271
Manuel Schilder
CSV4-3
1:09:10
272
Shiqipe
Team 8 Trias-Future Force
1:18:59
7.2KM, 7.2KM EKIDEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Stef Alkema
vd Capellen 1
25:22
2
Koen Luppes
El Nosso
27:15
3
Laurens van Kouwenhove
de Grunners
27:18
4
Christian Wensink
Therapiegroep Isala
27:37
5
Patrick Dijk
AV Salland 1
27:55
6
Dieudonne Kartouw
AvPEC1910-mannen2
27:55
7
Ernst Hulsman
MiLa avpec1910 1
27:57
8
Jan Knopert
JEP Running School 2
28:13
9
Marnix
Thorbecke SG
28:20
10
Borre de Gier
AliPapas
28:43
11
Ernst Kelly
Runningstones 2
28:56
12
Jos Naber
Pallas Green Team 2
29:38
13
Paul Otte
Team REx
30:08
14
Randall Locht
PEC mannen team 3
30:19
15
David Perenboom
PABO 2
30:40
16
Paul van Tellingen
Team 1
30:44
17
Kevin
Landstede Studenten
31:09
18
Gabriël Paardekooper
De Versnellers
31:18
19
Jos Stolwijk
Domein GW 2
31:21
20
Vitaly Litovnik
Team 3 Trias Basic -Kanz
31:23
21
Carlo Koobs
AutoService Brakke
31:24
22
Hans Brink
schaatsverenigingzwolle2
31:31
23
Loper 6
BEWEEGSAAM 3
31:33
24
Rob Somsen
loopgroep Coevorden
31:33
25
Dennis v Reeden
Dino running team #1
31:34
26
Wilco van de Poll
LandalGreenparks
31:40
27
Martijn Nijenhuis
Vitalis Bestuur 2014
31:51
28
Gerbert Hebbink
vd Capellen 3
32:04
29
Sam
Van Riele en Zo
32:13
30
Bas Spliet
De Tjoppers
32:19
31
Inge Vleeschhouwer
Niet snel maar kom er wel
32:20
32
Esther Eissen
zaterdagochtendjunioren4
32:28
33
Petra Zielman
CSV4-3
32:29
34
Kibrom
Team 8 Trias-Future Force
32:40
35
Mischa Mol
Windesheim ICTopleidingen
32:53
36
Moniek Verbeek
Pallas Green Team 1
33:02
37
Marnix
Thorbecke 3
33:04
38
Martijn Kloet
Villa Suikerberg
33:22
39
Wim Meijer
Zaterdagochtendjunioren2
33:25
40
Freddy Fliers
Loopgroep zondag
33:28
41
Jan Snijder
Loopgroep AG 85 Heren
33:40
42
Claudi Oosterwegel
Wehkamp 4
34:21
43
Henk van Elten
Dino running team #2
34:33
44
Jaco Dekker
VD.nl
34:38
45
Maaike Scholten
GHC de Trommel team 1
34:51
46
Jamiro Killaars
Team 7 Trias Loslopers
34:55
47
Lukasz Tylka
Wehkamp
35:00
48
Wilco Schut
Alles is te ver
35:08
49
Eelke Pruim
Social Work 2
35:14
50
Jente Zijlstra
vd Capellen 4
35:18
51
Joris Nak
Wehkamp 3
35:18
52
Annemiek Punter
AV Pec 1910 Dames
35:22
53
Rob Kroeze
Kroesewevers Accountants
35:33
54
Loper 6
BEWEEGSAAM 2
35:35
55
Leontien Twewissen
Festival 1
35:41
56
Maaike Beltman
vd Capellen 10
35:42
57
Naomi Heimensen
Isala Pathologie
35:49
58
Wiegers
De Sportspieren van 1989
35:56
59
Anne-Marie Fransen
Isalalala
36:19
60
Marten Assen
vd Capellen 7
36:21
61
Gerwin Bonhof
Cake Runners
36:22
62
Karen Bloo
IC-runners
36:24
63
Marre van der Aa
Kadaster
36:32
64
Ronald Harbrink
Zaterdagochtendjunioren 1
36:59
65
Susan Verboom
Lets Go!
37:02
66
Marjet Beldman
Festival 2
37:04
67
Jokelyne vd Kam
De Benthemers
37:08
68
Jessica van Dijk
Windesheimertjes
37:19
69
Judith Kooistra
G.S.Z.V. De Golfbreker 2
37:22
70
Eefje Kroesen
Team bouwkunde
37:24
71
Bertil Opmeer
vd Capellen 2
37:26
72
Anneke Venema
schaatsverenigingzwolle1
37:30
73
Bert Meijer
LGR88
37:31
74
Ingman Wilke
Wehkamp 2
37:31
75
Joanne de Jong
Sjani
37:47
76
Jolien Timmerman
Team Trias 1
37:57
77
Arjan Mazee
Roxit
37:59
78
Doortje Winter
Winter
38:05
79
Jonathan Tromp
Medisch centrum Assendorp
38:13
80
Thea
de vluggertjes
38:15
81
Anoek Heijmans
Rooibos
38:18
82
Judith van der Wijk
Carpe die Sophie
38:58
83
Marjolein Lok
Haclopers
39:02
84
Mark Herssevoort
Stichting Empower
39:12
85
Anneke Mooy
Mugjes uut Meppel
39:13
86
Erna Bruinewoud
Roadrunners Berkum
39:26
87
Jonathan
Landstede Docenten
39:29
88
Loper 6
BEWEEGSAAM 1
39:36
89
Annemarie Lucas
Social Work 1
39:56
90
Martin Vosjan
JEP Running School 1
40:08
91
Coriene Snel
XLPRO SPORTCLUB team 1
40:12
92
Griëlla de Haan
Ministry of silly walks
40:14
93
Marleen Postma
vrijdagochtendrunners
40:26
94
Gera Mateboer
Run4Fun
40:34
95
Gertjan Meijer
PABO 1
40:40
96
Karen Stolk
De Golfbreker 1
40:52
97
Arjanne ten Voorde
Zorgspectrum Het Zand
40:56
98
Miranda Laseroms
CSV4-1
41:33
99
Johan Arends
Dazzo
41:33
100
Sander
Thorbecke SG 4
41:46
101
Trudy Postma
CSV4-2
41:52
102
Esther Bastiaan
Loopgroep AG 85 Gemengd
42:05
103
Daniëlle Nijenkamp-Heerin
Domein GW 1
42:15
104
Rianne Hutten
Team 5 Trias Stad Zwolle
42:25
105
Carlo Duzijn
Gemeente Zwolle
42:38
106
Danique Kruise
vd Capellen 5
42:54
107
Edwin Oldehinkel
Team Splend van Mic
42:55
108
Esther Wuite
ZeS op Maat 1
42:56
109
Marit Schonewille
Radio Active Runners
42:58
110
Jente Zijlstra
vd Capellen 4
42:58
111
Elsa
De leuke familie
43:14
112
Willemien Weits
Loopgroep AG 85 Vrouwen
43:24
113
Monique Kars
De Brachy Squad
43:27
114
David Smit
NS Railrunners Team 2
43:28
115
Britt van de Pol
Are we there yet?
43:38
116
Elisja Helledoorn
Ambelt
43:39
117
Sander
Thorbecke SG
43:54
118
Christine Hulst
vd Capellen 8
44:00
119
Jacob Nieboer
BMR-retjes
44:04
120
Jose
KaMaJoMaKiEs
44:23
121
Reiny Zwakenberg
Wehkamp 1
45:31
122
Jeannette Kostwinder
Runningstones 1
45:36
123
Maaike Beltman
vd Capellen 9
46:07
124
Anke Witteveen
RIBW Volterbeek jeugd
47:02
125
Thijmen de Lange
BH en de kids
47:25
126
Teun van Buuren
ZeS op Maat 2
47:45
127
Nicole van den Berg
Team 4 Trias Regge-Omgang
48:39
128
Marc Eissen
Zaterdagochtendjunioren3
48:58
129
Erie ten Brinke
Team 6 Trias BGP
49:40
130
hennie remeyer
skivereniging zwolle
49:56
131
Mark van de Hoef
NS Railrunners Team !
50:25
132
Bernard Koevoet
Team Gouwe Power
51:40
133
Janine Wierda
vd Capellen 6
56:12
134
Marjan Hendriksen
XLPRO SPORTCLUB team 2
59:05
Uitslagen.nl
06-04-2017 08:55