Uitslagenlijst Zwemloop Breda

Breda - Zondag 16 april 2017

H20, 1000M Z - 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
David De Grooff
Antwerpen
46:26
2
Gerbert van den Biggelaar
Dordrecht
46:39
3
Jesse Lormans
Lichtaart
47:14
4
Stef Coninx
Wuustwezel
51:20
5
Dries Vissers
Wuustwezel
53:47
6
Albert de Vries
Dordrecht
55:51
7
Koen Van Velthoven
Loenhout
56:26
8
Henrik Sellies
De Langstraat
1:00:39
9
Robin de Jong
Made
1:01:13
10
Merijn de Jong
Bergen op Zoom
1:01:35
11
Gijs van Doorn
Hoogeloon
1:02:45
12
Luuk Spauwen
Nederweert
1:03:11
13
Sander van Doorn
Hoogeloon
1:07:37
14
Rens Linders
Rotterdam
1:07:42
15
Gijs de Kort
Breda
1:12:17
16
Jelle Lecluijze
Tilburg
1:18:05
H40, 1000M Z - 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Erwin Langeler
NTB
52:49
2
Wim Korving
VZC
53:04
3
Niels Koole
adsv Dynamica
53:32
4
Jef Bogers
NTB
54:57
5
Frederic Goetry
Gent
56:07
6
Freek van Zoest
TTL
56:30
7
Erik Landman
Amsterdam
56:39
8
Richard Groenenberg
TVB
57:25
9
Eelco van Duijvenbode
Huijbergen
1:03:23
10
Sascha Merkus
NTB
1:06:00
11
Nico Droesbeke
Lochristi
1:08:23
12
Marijn van Doorn
Hoogeloon
1:10:04
H50, 1000M Z - 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Willem de Voogd
Rijnmond
55:42
2
Arjen Teijn
TVS '90
56:36
3
Toin Bastiaansen
TVB
1:05:19
4
Ron Hellebrekers
NTB
1:06:24
5
Peter Verheijen
De Langstraat
1:07:27
6
Toine van Gils
Dongen
1:08:47
7
Rik van Gasteren
's-Hertogenbosch
1:13:34
H60, 1000M Z - 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bas de Jong
Spado
1:03:45
2
Ad Schoonderbeek
De Langstraat
1:05:31
3
Rob Mackaaij
Roosendaal
1:05:42
4
Kobus Botman
adsv Dynamica
1:11:48
V20, 1000M Z - 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ingrid Baeke
Lokeren
1:02:43
2
Delphine Vanneste
Kachtem
1:05:40
3
Carin van Haren
TVB
1:07:00
4
Karen van der velden
Wuustwezel
1:08:05
5
Dimphy van de Laar
Born
1:08:10
6
Patty Kuiper
NTB
1:10:51
7
Niki Jehoel
Maastricht
1:13:59
8
Henrieke van Herwijnen
Almkerk
1:24:59
V40, 1000M Z - 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Petra Sloots
NTB
58:22
2
Christel Heeregrave
Breda
1:00:31
3
Patricia van Dun
TVB
1:04:48
4
Irene van Drenth
Soest
1:10:04
5
Melissa Eestermans
TVB
1:10:44
V50, 1000M Z - 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jacqueline Stouten
Dongen
1:15:16
H18, 500M Z - 5KM L
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Chris Steenbakker
De Langstraat
27:37
H20, 500M Z - 5KM L
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ruud De Rybel
Hofstade
26:55
2
Tom van den Berkhof
Hellas
28:45
3
Willem jan de graag
Amsterdam
28:54
4
Maik Molewijk
De Langstraat
33:00
5
Joel Patty
Breda
34:18
6
Philip Ottevanger
Etten-Leur
35:13
7
Willem Thijsse
TVB
36:00
8
Sam Hellebrekers
NTB
38:19
9
Nico De Weerdt
Rijkevorsel
38:35
H40, 500M Z - 5KM L
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Dennis Heilbron
Sint-Maartensdijk
30:47
2
Kees Akershoek
NTB
33:23
3
Ricardo Dierickx
TVS '90
33:49
4
Richard Teuns
WBTV
36:53
5
Ronald Nuijten
Dordrecht
37:48
H50, 500M Z - 5KM L
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marcel Traas
De Langstraat
31:58
2
Ruud Sprangers
Meer
33:55
3
Rens Speksnijder
WBTV
34:15
4
Jan Boonman
Kapelle
35:02
5
Kees van Gemert
Willemstad Nb
36:45
6
William van Overveld
Roosendaal
38:14
7
Marcel Hereijgers
WBTV
41:39
V16, 500M Z - 5KM L
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Juliette Diaz Diaz
TVS '90
39:31
V18, 500M Z - 5KM L
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nikita van den Ouden
TVS '90
32:20
V20, 500M Z - 5KM L
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Eva Cornelisse
TVS '90
28:51
2
Lynn Lossie
Roosendaal
30:23
3
Britt Heirman
Schilde
30:41
4
Nelleke Baldé
Grijpskerke
33:45
5
Eline Peterse
Hellas
33:50
6
Aafke Groot
Dordrecht
35:04
7
Joyce Molewijk
De Langstraat
35:51
8
Maartje van Gestel
Chaam
35:57
9
Angelique Ribeiro
Sittard
38:39
10
Eline Van Remoortere
Antwerpen
38:45
11
Chantal Timmermans
Andel
39:17
12
Agnes van Suijlekom
NTB
40:31
13
Giuditta Farci
Schiedam
49:09
V40, 500M Z - 5KM L
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Linda van Wely
De Dolfijn
30:08
2
Chantal Koole
adsv Dynamica
32:36
3
Merel van der Mast
Breda
38:44
4
Alexandra Ruijters
NTB
39:37
5
Ingrid LaFlamme
TVB
41:57
6
Christel Eversdijk
Breda
42:01
7
Karine jamard
Huijbergen
42:49
8
Sandra Kannekens
Zuid-Beijerland
43:44
V50, 500M Z - 5KM L
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gemma Hereijgers
WBTV
35:17
2
Carla Van Aert
Meer
36:07
3
Sandra kerstens
Oegstgeest
38:47
4
Ada de Voogd-Pors
Vlaardingen
41:27
H12, 250M Z - 2.5KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Robin Schols
NTB
14:39
H14, 250M Z - 2.5KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Syb de Jong
TVB
13:21
2
Tobias Martinot
De Langstraat
14:14
3
Jeroen van der Zee
TVS '90
14:32
4
Kyan Janssens
Wuustwezel
17:17
V12, 250M Z - 2.5KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hilde Koole
Zoutelande
18:17
2
Sylvia Slingerland
TVB
23:01
H0, 100M Z - 1KM L
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Stijn Koole
Zoutelande
7:49
2
Olivier Klaver
Essen
7:56
3
Duuk Oorsprong
Breda
9:24
4
Raf Bouwman
Breda
13:05
V0, 100M Z - 1KM L
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
ELSKE van der Ven
Tilburg
9:13
2
Fenna Oorsprong
Breda
10:19
3
Lisa Koole
Zoutelande
10:36
4
Vera Walgers
Soest
10:48
5
Coline van den Barselaar
Middelburg
10:58
6
Sophie van Zoest
Voorschoten
11:50
7
Julia van Zoest
Voorschoten
12:09
8
Sofie Verhoeven
Etten-Leur
13:19
DUO, 1000M Z - 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kevin en Lars Kammers
Roosendaal
58:38
2
Jenny Verheijen/Corné van Gestel
De Langstraat
1:02:26
DUO, 500M Z - 5KM L
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Alexander Klaver/Nathalie Brys
Essen
32:24
2
Lars en Monique Kammers
Roosendaal
44:33
www.uitslagen.nl
16-04-2017 19:58