Uitslagenlijst Kastelenloop Diepenheim

Diepenheim - Zondag 14 mei 2017

MSEN, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Mark Muller
Holten
1:14:14
1:14:14
2
Marco Muller
Holten
1:14:45
1:14:45
3
Glenn ten Berge
Holten
1:17:11
1:17:11
4
Danny Paalman
Holten
1:18:42
1:18:41
5
Rik Spijkerman
Delden
1:27:35
1:27:33
6
Tom Hagedoorn
Wierden
1:28:26
1:28:22
7
Arne Wessels
Markelo
1:28:32
1:28:31
8
Matthijs Imhof
Nijverdal
1:28:42
1:28:42
9
Gert-Jan Egberink
Oldenzaal
1:29:18
1:29:14
10
Robert Schreurs
Markelo
1:30:32
1:30:32
11
Rowan White
Diepenheim
1:33:30
1:33:10
12
Caimin Stevens
Enschede
1:33:46
1:33:46
13
Thijs Navis
Bredevoort
1:35:05
1:35:00
14
Jeroen stange
Wierden
1:35:37
1:35:35
15
Sonny Wessels
Liverpool
1:38:57
1:38:57
16
Daan Migchelbrink
Bredevoort
1:40:18
1:40:14
17
Wilco Boode
Breda
1:40:59
1:40:41
18
Nico Pol
Zenderen
1:41:18
1:41:13
19
Arno Katerberg
Hoogeveen
1:42:23
1:42:15
20
Niels Fleerkate
Laren Gld
1:44:48
1:44:48
21
Gertjan Aarnink
Eibergen
1:45:07
1:44:50
22
Michel nijkamp
Rijssen
1:47:50
1:47:32
23
Tijmen Bruggeman
Wierden
1:49:43
1:49:35
24
Mark Bauhuis
Utrecht
1:49:51
1:49:22
25
Gert Jan Koens
Bredevoort
1:51:46
1:51:41
26
Willem Jan Bittink
Markelo
1:52:21
1:52:17
27
Johan Bittink
London
1:54:41
1:54:37
28
Niels Oudelaar
Zwolle
1:56:06
1:55:34
29
Koen Egelmeers
Eindhoven
1:58:45
1:58:18
30
Ludo Bosma
Hoogeveen
2:07:27
2:07:06
31
Bosma jw
Hoogeveen
2:07:27
2:07:06
32
Kevin Velthuys
Aalten
2:11:53
2:11:53
33
Gijs van Dongeren
Groenlo
2:14:53
2:14:53
M35, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Frank meijer
Nijverdal
1:20:49
1:20:48
2
Ruben Hartmann
Doetinchem
1:22:24
1:22:23
3
Emiel Speets
Enschede
1:24:43
1:24:40
4
Robert Krikke
Neede
1:31:45
1:31:39
5
Edwin Marsman
Lichtenvoorde
1:34:42
1:34:36
6
Jeroen Brummelman
Hengelo Gld
1:35:03
1:34:59
7
Gerben Heimerink
Goor
1:37:34
1:37:33
8
Freek dokter
Enschede
1:40:07
1:40:02
9
Anko van Mun
Zelhem
1:41:33
1:41:30
10
André Berendsen
Pannerden
1:42:01
1:41:53
11
Wouter Winkelhorst
Haaksbergen
1:42:05
1:42:05
12
Bert Schoolderman
Wijchen
1:42:15
1:41:51
13
Jeroen Lensen
Harbrinkhoek
1:42:24
1:42:22
14
Edwin Buisman
Bornebroek
1:45:33
1:45:33
15
Jörgen de Vries
Enschede
1:47:02
1:47:02
16
Heinz Kulpe
Almelo
1:47:10
1:47:07
17
Jeroen Jansen
Markelo
1:47:25
1:47:19
18
Barrie van Heek
Wierden
1:48:04
1:48:00
19
Bert Jurjens
Diepenheim
1:48:15
1:48:07
20
Ronny Rikkert
Enter
1:48:30
1:48:05
21
Stefan Hasselo
Borculo
1:49:29
1:49:20
22
Jeroen Scholten
Enschede
1:50:40
1:50:25
23
Frank van Dillewijn
Markelo
1:50:44
1:50:44
24
Raymond Huijsmans
Raalte
1:51:03
1:50:44
25
Michel van 't Klooster
Enschede
1:51:25
1:51:09
26
René ter Wee
Lochem
1:54:21
1:54:02
27
Dennis Becking
Enschede
1:55:25
1:55:10
28
Henk-Jan Oostendorp
Hengelo Ov
1:55:25
1:55:20
29
Charles Heuitink
Borculo
1:55:28
1:55:19
30
Aschwin Kelderman
Goor
2:00:44
2:00:44
31
Wilfried Luby
Rijssen
2:03:34
2:03:27
32
Wilco Wolthuis
Goor
2:06:26
2:06:12
33
Rik Eilers
Losser
2:12:45
2:12:30
M45, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Harmen de Vries
Balkbrug
1:18:09
1:18:08
2
Michel van der Heide
Goor
1:24:11
1:24:10
3
Andre Neerlaar
Beltrum
1:33:34
1:33:31
4
Col Grootjans
Voorschoten
1:34:09
1:34:08
5
Joost Meijers
Goor
1:38:03
1:38:02
6
Bert Dijkhuis
Hengelo Ov
1:43:17
1:43:17
7
Ad Eilert
Raalte
1:43:46
1:43:40
8
Wilfried Hartgerink
Haaksbergen
1:44:06
1:44:06
9
Willem-Jan Tanck
Enschede
1:45:00
1:45:00
10
Remco Geerdink
Goor
1:45:38
1:45:29
11
Helmut screever
Haaksbergen
1:49:16
1:49:09
12
Daan Bekhuis
Deventer
1:50:24
1:49:55
13
Arjan Ruiterkamp
Markelo
1:50:28
1:50:10
14
Arno Bouman
Waardhuizen
1:50:57
1:50:57
15
Rinus Leistra
Goor
1:51:16
1:51:07
16
Guus Rijnders
Lichtenvoorde
1:51:50
1:51:35
17
Frank Peters
Laren Gld
1:53:42
1:53:12
18
Harry Leeftink
Markelo
1:54:55
1:54:32
19
Stephan Tijdhof
Neede
1:55:32
1:55:24
20
Nico Freriksen
Hengelo Ov
1:55:39
1:55:16
21
Rob Gerritsen
Rijssen
1:55:53
1:55:50
22
Peter Vlaanderen
Enschede
1:56:08
1:56:08
23
Victor Lichtenberg
Eibergen
1:56:23
1:55:59
24
Martin Stumpe
Dirkshorn
1:56:29
1:56:26
25
Rick Slaghekke
Rijssen
1:57:13
1:57:07
26
René Jorritsma
Diepenheim
1:58:20
1:57:55
27
Arno Nijhuis
Almere
1:58:39
1:58:19
28
Bert Muurman
Veendam
1:59:18
1:58:44
29
Gerben Nijhuis
Schalkhaar
2:01:09
2:00:48
30
Eric Borghuis
Rijssen
2:05:14
2:04:45
31
Sean O'Connor
Amstelveen
2:05:54
2:05:24
32
Ronald Vos
Diepenveen
2:08:36
2:08:12
33
Erik Weselink
Ambt Delden
2:10:16
2:10:00
34
Edwin Eilert
Hengelo Ov
2:11:28
2:11:21
35
Marc Spreuwenberg
Diepenveen
2:16:58
2:16:33
36
Geert Ruiterkamp
Gelselaar
2:23:14
2:22:42
M55, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jaap Hilbink
Enschede
1:42:51
1:42:37
2
Richard Rikkert
Markelo
1:47:48
1:47:43
3
Nico van Putten
Diepenheim
1:49:22
1:49:15
4
Evert Luth
Goor
1:51:22
1:51:19
5
Gert Jan Tuller
Hardenberg
1:54:06
1:54:05
6
Fred Muurman
Scheemda
1:54:28
1:53:56
7
Marcel van Oeveren
Goor
1:54:42
1:54:36
8
Fred Wartna
Rotterdam
1:54:47
1:54:14
9
Theo Huistede
Ambt Delden
1:57:43
1:57:22
10
Theo Kosters
Goor
1:59:31
1:59:22
11
Michel Jansen
Veghel
2:01:27
2:00:58
12
Jan stegeman
Rijssen
2:02:45
2:02:41
13
René Blokhorst
Hengevelde
2:03:46
2:03:39
14
Jos Groothuis
Hengevelde
2:05:14
2:05:08
15
Henk Nijman
Haaksbergen
2:07:11
2:06:47
16
Jelco Bosma
Hoogeveen
2:07:27
2:07:06
17
Peter Lage Venterink
Nijverdal
2:08:04
2:08:04
18
Rob van Oeveren
Markelo
2:10:38
2:10:16
19
Theo Weijers
's-Heerenberg
2:14:24
2:13:50
20
Gerwin Legtenberg
Neede
2:18:05
2:17:32
21
Wim Egelmeers
Lochem
2:29:52
2:29:25
VSEN, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marieka op den Dries
Hellendoorn
1:35:56
1:35:51
2
Rieneke Schinkel
Hoogland
1:39:20
1:39:12
3
Bianca Oude Hergelink
Harbrinkhoek
1:44:12
1:44:10
4
Saskia Kruse
Goor
1:45:59
1:45:59
5
Jet Swart
Groningen
1:47:10
1:47:08
6
Linda Slaat
Goor
1:49:37
1:49:30
7
Sanne Hesselink
Zwolle
1:50:33
1:50:01
8
Conja Schothuis
Zenderen
1:50:37
1:50:32
9
Mieke Prins
Markelo
1:51:05
1:50:59
10
Lieke Peters
Zaandam
1:54:38
1:54:20
11
Nienke Hobert
Haarle gem Hellendoorn
1:54:46
1:54:32
12
Jorien Tijink
Bornerbroek
1:56:32
1:56:30
13
Nienke Vuurberg
Groningen
2:01:58
2:01:55
14
Lianne Runneboom
Diepenheim
2:03:07
2:02:49
15
Valerie Tweehuysen
Nijmegen
2:06:02
2:05:26
16
Ester Geerligs-Schreibelt
Geesteren Gld
2:06:37
2:06:10
17
Stephanie van Zoelen
Utrecht
2:08:15
2:07:53
18
Marloes Thomasson
Diepenheim
2:10:55
2:10:39
19
Angela Giezen
Doesburg
2:10:55
2:10:33
20
Marlies Peters
Valburg
2:12:49
2:12:14
21
Nicole Kuipers
De Lutte
2:19:02
2:18:43
22
Loes Rooks
Lichtenvoorde
2:24:14
2:24:09
V35, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Claire Peels
Utrecht
1:38:42
1:38:33
2
Claudia Hilboldt
Hengelo Ov
1:40:01
1:39:58
3
Jessica de Valk
Diepenheim
1:40:59
1:40:57
4
Irene Mensink
Deventer
1:53:31
1:53:22
5
Kim Buisman
Bornerbroek
1:54:11
1:54:11
6
Wendy Boonk-Timmerhuis
Diepenheim
1:54:54
1:54:33
7
Annelies van der Kolk
Diepenheim
1:58:10
1:57:42
8
Kristina O'Connor
Amstelveen
2:01:33
2:01:02
9
Kerensa Broersen
Enschede
2:04:11
2:03:56
10
Daphne Haubrich
Markelo
2:04:53
2:04:30
11
Anneke Koeleman
Goor
2:08:33
2:08:05
12
Miranda konniger
Neede
2:09:34
2:09:34
13
Bianca Poelhuis
Groenlo
2:12:05
2:12:05
14
Kim Baack
Groenlo
2:12:29
2:12:29
15
Evelyne Bekke
Goor
2:14:41
2:14:23
16
Janneke Kalk
Beltrum
2:14:51
2:14:51
17
Nathalie Hondelink
Neede
2:16:58
2:16:58
18
Veronie Aalderink
Neede
2:16:58
2:16:58
19
Maaike van de Maat
Goor
2:18:54
2:18:32
20
Nina Gerritsen
Nijverdal
2:19:02
2:18:42
21
Jenny Bontekoe
Nijverdal
2:26:43
2:26:10
22
Elisabeth Schotanus
Hengelo Gld
2:35:46
2:35:11
23
Nicole Vorderman
Wierden
2:36:00
2:35:33
V45, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Evelien Reef
Hengelo Ov
1:39:42
1:39:35
2
Monique Meijer
Ruurlo
1:44:34
1:44:30
3
Anita Pieper
Rijssen
1:48:08
1:48:04
4
Irma Onland
Markelo
1:50:53
1:50:37
5
Alja Klok
Goor
1:51:13
1:51:05
6
Esther Mulder
Holten
1:52:44
1:52:44
7
Anja Beldman
Holten
1:52:44
1:52:44
8
Manuela Derksen
Beek gem Montferland
1:56:20
1:56:03
9
Jolanda Rommens
Markelo
2:01:03
2:00:48
10
Cunera Grootelaar-Beldhui
Hengelo Ov
2:01:04
2:00:48
11
Doesburg
Rekken
2:03:42
2:03:18
12
Janneke Roessink
Diepenheim
2:04:14
2:03:59
13
Wanda van Dijk
Neede
2:05:15
2:05:15
14
Renate Pietersma
Hengelo Ov
2:05:56
2:05:32
15
Elisabeth Freriksen
Diepenheim
2:06:04
2:06:01
16
Simone Holweg
Lichtenvoorde
2:07:19
2:07:05
17
Sissy van Bruggen
Holten
2:10:07
2:09:44
18
Marjan van Gerwen
Rotterdam
2:10:15
2:09:42
19
Tineke Groters
Deventer
2:10:43
2:10:28
20
Carla Bosker
Groenlo
2:11:41
2:11:27
21
Brigitte van Mierlo
Didam
2:12:10
2:11:53
22
Sonja Kruse
Borne
2:12:13
2:11:57
23
Heidi Borghuis
Markelo
2:14:33
2:14:10
24
Ans Valster
Holten
2:16:05
2:15:42
25
Judith ten Have
Lichtenvoorde
2:16:17
2:16:02
26
Mariska Tigchelovend
Holten
2:18:45
2:18:25
27
Meriam Burggraaff
Goor
2:21:21
2:21:03
28
Esther van Wijnen
Goor
2:22:08
2:21:47
29
Dianne bouwmeester
Ambt Delden
2:25:55
2:25:35
30
Jeannet Ordelman
Nijverdal
2:27:46
2:27:19
31
Clasien Hegeman-Valk
Hellendoorn
2:35:36
2:35:08
TMMAN, ESTAFETTE M+G
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Running Academy m1
Nederland
1:12:45
1:12:45
2
RUN Enschede
Nederland
1:13:37
1:13:37
3
Laurens den Ouden
Utrecht
1:16:03
1:16:02
4
Running Academy m2
Nederland
1:20:08
1:20:07
5
Running Academy m3
Nederland
1:24:37
1:24:33
6
oplaat/ nijman
Diepenheim
1:25:43
1:25:42
7
Haka
Neede
1:28:19
1:28:01
8
kevin
Nederland
1:29:45
1:29:45
9
Running Scared
Oosterhout Gld
1:29:47
1:29:44
10
HIJC Marathonners
Hengelo Ov
1:30:29
1:30:25
11
Luttikhedde
Nederland
1:33:48
1:33:43
12
Marathon team 1 Hijc
Ambt Delden
1:36:06
1:36:02
13
Onverwacht in de gracht
Goor
1:36:37
1:36:29
14
Tion zondaggroep
Enschede
1:44:22
1:43:56
15
VSO De Veenlanden
Nederland
1:45:30
1:45:14
16
Band of brothers
Bedum
1:45:42
1:45:11
17
Diepenheimse Motorclub
Diepenheim
1:52:07
1:51:41
18
Harmonieteam Masselink
Diepenheim
1:54:21
1:54:06
19
Winnaars van vorig jaar!
Goor
1:55:36
1:55:04
20
Fietskwiet
Goor
1:56:16
1:55:58
21
Diepenheimse Motorclub
Diepenheim
2:04:02
2:03:34
22
Snorrewind Mannen 5
Markelo
2:12:08
2:12:00
GMNGD, ESTAFETTE M+G
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Team Uit de Kunst V
Nederland
1:31:51
1:31:49
2
The Huijssoons in Action
Nijverdal
1:32:19
1:32:13
3
BHvT 10
Hengevelde
1:32:30
1:32:28
4
Strong Castle Runners
Goor
1:35:43
1:35:41
5
De Blokkies
Hengevelde
1:35:59
1:35:59
6
De zaterdagmiddagploeg
Markelo
1:37:21
1:37:21
7
Reesiejee
Arnhem
1:37:53
1:37:47
8
Familie Luttikhedde
Haaksbergen
1:38:16
1:38:12
9
De Veenstraatjes
Enschede
1:38:32
1:38:07
10
Fysio Oonk
Diepenheim
1:41:44
1:41:42
11
Jonge honden ac tion
Enschede
1:45:01
1:45:01
12
Balblik
Enschede
1:46:51
1:46:36
13
Van Timmer
Haaksbergen
1:47:37
1:47:37
14
Marieke & de Klaplopers
Hengelo Ov
1:47:46
1:47:22
15
BHvT 7
Hengevelde
1:49:35
1:49:30
16
BHvT 9
Hengevelde
1:49:35
1:49:35
17
Haanepen / Leuvelink
Diepenheim
1:52:16
1:52:11
18
BHvT 1
Hengevelde
1:52:21
1:52:21
19
teamtop
Markelo
1:54:32
1:54:30
20
Jennifer, Lopez door!
Diepenheim
1:54:43
1:54:21
21
Snorrewind Bakhuis 4
Markelo
1:54:54
1:54:47
22
De Padvinders
Nederland
1:54:54
1:54:39
23
Team Veger
Enschede
1:55:29
1:55:03
24
Kariboes Zaterdaggroep
Goor
1:55:31
1:55:14
25
Harmonieteam Oldemenger
Diepenheim
1:56:47
1:56:32
26
Volle Polle 3
Nederland
1:57:55
1:57:39
27
Is goed!
Nederland
1:58:04
1:57:37
28
Westfalen
Nederland
1:58:07
1:57:50
29
BHvT 3
Hengevelde
1:58:24
1:58:24
30
Harmonieteam Teunis
Diepenheim
1:59:35
1:59:20
31
Team Herman
Diepenheim
2:01:27
2:00:57
32
De Stuiterkampjes
Arnhem
2:06:02
2:05:30
33
Eggels 1
Diepenheim
2:06:13
2:05:38
34
Haas
Goor
2:06:27
2:06:12
35
S.A.C.
Markelo
2:06:30
2:05:57
36
Tonny Mengerink
Goor
2:06:59
2:06:39
37
ChiRunTrio
Ambt Delden
2:07:06
2:06:44
38
SLS
Groenlo
2:07:22
2:07:22
39
Harmonieteam v Egteren
Diepenheim
2:07:38
2:07:24
40
Lex anker
Hengelo Ov
2:07:40
2:07:40
41
We hebben de tijd
Markelo
2:13:12
2:12:43
42
Bouwmeester
Diepenheim
2:14:57
2:14:27
43
Het wijngemeenschap
Hengelo Ov
2:15:36
2:15:14
44
Familie Flodder
Nederland
2:23:50
2:23:47
TMVRW, ESTAFETTE VW
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Running Academy d1
Nederland
1:30:05
1:30:04
2
Running Academy d2
Nederland
1:42:17
1:42:15
3
Jurgen s Angels part 2
Hengevelde
1:48:05
1:47:58
4
dames oet riessen
Rijssen
1:51:58
1:51:52
5
Maarkelse runladies 1
Markelo
1:55:34
1:55:34
6
Lekker lopen
Nederland
1:57:07
1:56:48
7
Warmlopers
Enschede
1:58:24
1:58:10
8
BHvT 2
Hengevelde
2:00:11
2:00:11
9
Tion zondag dames
Enschede
2:00:56
2:00:30
10
Snorrewind Ladies 3
Markelo
2:01:10
2:01:02
11
Elfeel
Enschede
2:01:57
2:01:40
12
Snorrewind Ladies 1
Markelo
2:02:51
2:02:43
13
Maarkelse runladies 3
Markelo
2:03:06
2:03:06
14
Harmonieteam Meinders
Diepenheim
2:03:10
2:02:55
15
TopTeam
Diepenheim
2:03:13
2:02:48
16
Boekelopers
Enschede
2:03:26
2:03:09
17
Jonk(k)vrouwen
Enschede
2:04:34
2:04:17
18
Maarkelse runladies 2
Markelo
2:05:06
2:05:06
19
Goorse Vrouwen 2
Goor
2:05:15
2:05:01
20
Hot Chocolate Girls
Nederland
2:10:27
2:10:08
21
MEH
Diepenheim
2:10:40
2:10:22
22
Lopen met Janneke 2
Delden
2:10:42
2:10:17
23
Snorrewind Ladies 2
Markelo
2:10:55
2:10:47
24
Goorse Vrouwen
Diepenheim
2:11:18
2:11:18
25
Eshuis Actief
Haaksbergen
2:11:42
2:11:17
26
BHvT 4
Hengevelde
2:12:15
2:12:15
27
GWF
Nederland
2:12:45
2:12:30
28
Lopen met Janneke 1
Delden
2:13:48
2:13:23
29
HAC
Diepenheim
2:15:09
2:15:05
30
Vooruit dan maar
Markelo
2:25:26
2:24:58
DUO, ESTAFETTE DUO
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Calimero
Nederland
1:38:09
1:38:01
2
Bosleu
Hengelo Ov
1:39:11
1:38:52
3
Jurgens Angel s
Hengevelde
1:43:52
1:43:45
4
BHvT 8
Hengevelde
1:46:08
1:46:03
5
Roordam
Deventer
1:46:39
1:46:20
6
Volle Polle 2
Enschede
1:46:51
1:46:36
7
Elmer en robert
Nederland
1:47:53
1:47:37
8
Van Goghjes
Nederland
1:51:02
1:50:47
9
BHvT 6
Hengevelde
1:52:52
1:52:47
10
Peters
Nederland
1:55:16
1:54:42
11
Amsterdamse Tukker Team
Amsterdam Zuidoost
1:56:28
1:55:56
12
Wassinc
Nederland
1:58:25
1:57:54
13
BHvT 5
Hengevelde
2:00:44
2:00:38
14
D-Noordrunners
Nederland
2:05:52
2:05:36
BEDRF, BEDRIJVENTEAMS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Gem Hof v Twente 1
Goor
1:43:17
1:43:15
2
Uit de Kunst Raalte
Raalte
1:50:46
1:50:27
3
Slagerij Kastelein
Gelselaar
1:56:37
1:56:15
4
Nijland Service BV
Bentelo
1:57:42
1:57:15
5
Watson-Marlow Bredel BV
Diepenheim
1:58:06
1:57:31
6
Uit de Kunst Mixed
Diepenheim
1:59:09
1:58:50
7
Nijland Service BV 4
Bentelo
2:01:27
2:00:59
8
Nijland Service BV 2
Bentelo
2:03:09
2:02:41
9
Trainmet
Delden
2:03:49
2:03:30
10
Uit de Kunst Boys
Diepenheim
2:04:04
2:03:46
11
Uit de Kunst 5
Raalte
2:05:49
2:05:29
12
Nijland Service BV 3
Bentelo
2:08:45
2:08:17
13
Uit de Kunst Girls
Diepenheim
2:14:04
2:13:45
14
Gem Hof v Twente 2
Goor
2:15:12
2:14:57
G12M, KIDSRUN 1
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Rik van Kooij
Diepenheim
2:27
2:26
2
Ties Lansink
Diepenheim
2:35
2:34
3
Sieb Vrijman
Goor
2:40
2:40
4
Sem Beverdam
Goor
2:44
2:44
5
Teun Slot
Goor
2:46
2:46
6
Tijn Haanepen
Diepenheim
2:48
2:43
7
Luuk Vrielink
Diepenheim
2:55
2:53
8
Rens Deunk
Diepenheim
2:55
2:53
9
Jelte Klarenbeek
Diepenheim
2:58
2:58
10
Joey lou Damveld
Diepenheim
2:58
2:58
11
Jip Schreurs
Diepenheim
3:00
2:59
12
Ruben Heetland
Diepenheim
3:10
3:09
13
Stijn de Valk
Diepenheim
3:20
3:14
14
Jack Stegeman
Diepenheim
3:30
3:28
15
Casper Hag
Diepenheim
3:30
3:27
16
Dominik Kuziak
Diepenheim
3:31
3:29
17
Renze Dijkerman
Diepenheim
3:32
3:30
18
Rik Lansink
Diepenheim
3:33
3:33
19
Sem Schoolderman
Diepenheim
3:48
3:48
20
Rick Altena
Diepenheim
3:51
3:44
21
Wout Nijkamp
Neede
3:53
3:46
22
Milan Schreijer
Diepenheim
4:03
3:54
23
Luuk Stokreef
Markelo
4:04
4:01
24
Timo ter Doest
Delden
4:07
4:07
25
Gijs vd Aa
Diepenheim
4:17
3:36
26
Maximiliano ten thije Boo
Hengevelde
4:57
4:57
27
Ferre haanepen
Diepenheim
5:11
5:06
G12V, KIDSRUN 1
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Lisa Roessink
Markelo
2:30
2:27
2
Emmely Geerink
Diepenheim
2:52
2:52
3
Feline Paanakker
Markelo
2:57
2:55
4
Ymke Regterschot
Diepenheim
3:00
2:56
5
Nanou Holstege
Diepenheim
3:02
3:01
6
Thirza van der Meer
Diepenheim
3:02
3:02
7
Luna Munoz Martinez
Goor
3:03
2:57
8
Kayleigh Vrielink
Goor
3:03
2:58
9
Lieve Spanjer
Delden
3:03
2:58
10
Evi Leunk
Markelo
3:07
3:03
11
Lauren Stevens
Delden
3:08
3:02
12
Iris ezendam
Diepenheim
3:10
3:05
13
Tess Janzen
Diepenheim
3:10
3:06
14
Pien Kornet
Diepenheim
3:13
3:12
15
Jodi Wegereef
Diepenheim
3:17
3:12
16
Jet Somsen
Diepenheim
3:19
3:15
17
Floor Hoff
Diepenheim
3:21
3:18
18
Marre Beunders
Diepenheim
3:22
3:17
19
Lot Boonk
Diepenheim
3:23
3:20
20
Lana Meutstege
Diepenheim
3:24
3:21
21
Maud Bruggeman
Raalte
3:25
3:18
22
Birke Meutstege
Diepenheim
3:27
3:23
23
Stella de Valk
Diepenheim
3:28
3:22
24
Evi Schoolderman
Diepenheim
3:33
3:31
25
Sofia van Coesant
Hengevelde
3:34
3:30
26
Elynn Kreulen
Diepenheim
3:34
3:32
27
Mirre Oonk
Diepenheim
3:38
3:35
28
Josefien Bittink
Markelo
3:38
3:36
29
Puck Kok
Diepenheim
3:38
3:34
30
Lizette Tijink
Diepenheim
3:41
3:35
31
Demi van der Kolk
Diepenheim
3:51
3:44
32
Lisa-Marie Nijkamp
Arnhem
3:53
3:46
33
Jolien Veenhoven
Goor
3:56
3:51
34
Pien Dekker
Diepenheim
4:00
4:00
35
Sanne ezendam
Diepenheim
4:09
4:03
G3+, KIDSRUN 1
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Britt vd Aa
Diepenheim
3:16
3:13
G34M, KIDSRUN 2
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jorn Wibbelink
Markelo
2:04
2:03
2
Thomas Altena
Markelo
2:06
2:05
3
Jari Spapé
Goor
2:07
2:05
4
Wessel Dijkerman
Diepenheim
2:07
2:05
5
Stein Vrijman
Goor
2:12
2:12
6
Tom van Kooij
Diepenheim
2:15
2:13
7
Jim Nijkamp
Arnhem
2:16
2:16
8
Jesse Hoff
Diepenheim
2:19
2:18
9
Kars Boonk
Diepenheim
2:19
2:19
10
Boet Lammertink
Diepenheim
2:20
2:17
11
Jack Laiser
Diepenheim
2:24
2:22
12
Ryan scherphof
Goor
2:25
2:24
13
Lukan Groeneweg
Goor
2:27
2:27
14
Stevie ray Dameveld
Diepenheim
2:30
2:28
15
Luuk Hesselink
Markelo
2:32
2:30
16
Lenn Sligman
Markelo
2:33
2:32
17
Thijs Boswinkel
Markelo
2:35
2:33
18
Tom Vrielink
Diepenheim
2:36
2:35
19
Sem Schreurs
Diepenheim
2:39
2:39
20
Ruben Oonk
Diepenheim
2:39
2:36
21
Lars Katier
Bentelo
2:40
2:38
22
Roemer Hamer
Diepenheim
2:40
2:40
23
Brent Scholten
Markelo
2:42
2:40
24
Sieb ten Thije
Diepenheim
2:44
2:41
25
Brent van der Meer
Diepenheim
2:46
2:46
G34V, KIDSRUN 2
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Julia Seppenwoolde
Rijssen
2:14
2:14
2
Ella Hamer
Diepenheim
2:24
2:21
3
Sara haanepen
Diepenheim
2:26
2:24
4
Vlinder Lammertink
Goor
2:31
2:30
5
Jetske Deunk
Diepenheim
2:32
2:29
6
Puk Somsen
Diepenheim
2:37
2:35
7
Isa van Leeuwen
Diepenheim
2:37
2:35
8
Djuleine van Es
Diepenheim
2:41
2:40
9
Maud Beverdam
Goor
2:43
2:41
10
Milan Boonk
Diepenheim
2:43
2:43
11
Marlon Klarenbeek
Diepenheim
2:43
2:41
12
Meike Stevens
Delden
2:44
2:41
13
Lara ter Horst
Delden
2:44
2:41
14
Rosalie van Es
Diepenheim
2:45
2:42
15
Anne Imhof
Diepenheim
2:46
2:42
16
Sara Reinderink
Goor
2:47
2:47
17
Isabelle Tijink
Diepenheim
2:50
2:48
18
Allison Hargeerds
Markelo
2:51
2:47
19
Sterre Niemeijer
Markelo
2:51
2:47
20
Renske Flierman
Markelo
2:54
2:51
21
Tessa Meijerink
Goor
2:57
2:53
22
Merle Meutstege
Diepenheim
3:00
3:00
23
Evelien Boswinkel
Diepenheim
3:05
3:03
24
Sarah elwasif
Diepenheim
3:20
3:17
25
Janna Slot
Goor
5:48
5:44
26
Lieve Hamer
Diepenheim
5:51
5:51
G56M, KIDSRUN 3
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Mik van der Kooi
Neede
4:08
4:07
2
Stefan Deterd Oude Weme
Delden
4:15
4:14
3
Ties Vrijman
Goor
4:16
4:16
4
Ruben van de Haar
Diepenheim
4:29
4:28
5
Mikai Wolthuis
Goor
4:36
4:33
6
Joost Jorritsma
Diepenheim
4:38
4:36
7
Bryan Slot
Markelo
4:40
4:37
8
Niels Heuten
Goor
4:44
4:41
9
Luka wissink
Diepenheim
4:44
4:44
10
Gijs Landeweerd
Diepenheim
4:44
4:43
11
Koen van Egteren
Diepenheim
4:49
4:47
12
Mart Wibbelink
Markelo
5:03
5:01
13
Tijn Renes
Markelo
5:04
5:02
14
Ties Heuvel
Markelo
5:04
5:02
15
Cas Hondeveld
Markelo
5:05
5:03
16
Joost Ordelmans
Diepenheim
5:36
5:35
17
Lars Asbreuk
Diepenheim
5:51
5:51
G56V, KIDSRUN 3
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Dianthe scherphof
Goor
4:03
4:03
2
Evi Huijsmans
Raalte
4:35
4:35
3
Lieke Leunk
Markelo
4:45
4:43
4
Lisa Pierik
Bentelo
4:45
4:41
5
Roos Barink
Diepenheim
5:06
5:04
6
Floor Onijs
Diepenheim
5:20
5:18
7
Tess Pierik
Bentelo
5:22
5:19
8
Sterre luttikhedde
Diepenheim
5:34
5:34
9
Amy Katier
Bentelo
5:36
5:33
10
Lauri Asbreuk
Diepenheim
5:49
5:49
11
Anouk Lansink
Diepenheim
5:54
5:52
12
Julia wissink
Diepenheim
5:55
5:52
13
Ilse Boswinkel
Markelo
6:00
5:57
14
Noor Busch
Diepenheim
6:06
6:04
15
Lotte Imhof
Diepenheim
6:06
6:05
16
Veerle Spanjer
Delden
6:11
6:10
17
Rosalie hofstede
Delden
6:11
6:11
18
Deborah Heetland
Diepenheim
6:19
6:18
19
Lyn Meutstege
Diepenheim
6:20
6:19
20
Merlynn Dreteler
Diepenheim
7:47
7:46
21
Jaell van Limbeek
Raalte
7:47
7:46
G78M, KIDSRUN 4
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Wouter Seppenwoolde
Rijssen
5:41
5:41
2
Cas Jorritsma
Diepenheim
5:53
5:52
3
Joren Wolthuis
Goor
6:02
6:00
4
Tom Heuvel
Markelo
6:33
6:32
5
Matthijs Altena
Markelo
6:33
6:33
6
Keith Blank
Diepenheim
6:36
6:34
7
Cas Lammertrink
Diepenheim
6:41
6:40
8
Siebe Roorda
Diepenheim
6:47
6:45
9
Werner Addink
Markelo
6:48
6:48
10
Job Geerdink
Markelo
6:54
6:54
11
Floris Ordelmans
Diepenheim
7:01
6:59
12
Jur Geerdink
Markelo
7:07
7:07
13
Matthias Burggraaff
Goor
7:14
7:12
14
Rinse Kelderman
Goor
7:38
7:36
15
Wesley Slot
Markelo
7:51
7:50
16
Christiaan Tjoink
Markelo
8:30
8:30
17
Jelle Dijkerman
Diepenheim
9:09
9:08
G78V, KIDSRUN 4
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Sophie Barink
Diepenheim
6:52
6:51
2
Lieke Tenhagen
Markelo
7:00
6:58
3
Myrthe Hondeveld
Markelo
7:16
7:14
4
Rosan Pierik
Bentelo
7:43
7:42
5
Fleur Busch
Diepenheim
7:56
7:56
6
Sophie Nijkamp
Diepenheim
8:52
8:52
7
Jo-ann van der Mierden
Diepenheim
9:08
9:07
WML, WATERMOLENLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Robin Klamer
Running Academy m1
24:02
2
Thijs Theunissen
RUN Enschede
24:02
3
Marco Muller
Holten
24:11
4
Mark Muller
Holten
24:12
5
Caimin Stevens
Enschede
24:50
6
Danny Paalman
Holten
24:53
7
Dave Pauëlsen
Laurens den Ouden
25:06
8
Harmen de Vries
Balkbrug
25:37
9
Glenn ten Berge
Holten
25:39
10
Frank meijer
Nijverdal
25:59
11
Marcel Klamer
Running Academy m2
26:36
12
Ruben Hartmann
Doetinchem
26:40
13
Rowan White
Diepenheim
27:07
14
Michel van der Heide
Goor
27:16
15
Robert Schreurs
Markelo
27:48
16
Matthijs Imhof
Nijverdal
28:44
17
Emiel Speets
Enschede
29:03
18
Paul Dijkstra
Haka
29:03
19
Arne Wessels
Markelo
29:09
20
Rik Spijkerman
Delden
29:10
21
Jan Luttikhedde
Familie Luttikhedde
29:15
22
Tom Hagedoorn
Wierden
29:22
23
Jeroen stange
Wierden
29:29
24
Gerben Heimerink
Goor
29:35
25
Col Grootjans
Voorschoten
29:36
26
Robert Krikke
Neede
29:57
27
Koen Grauwelman
Running Scared
30:02
28
Gert-Jan Egberink
Oldenzaal
30:07
29
arne oplaat
oplaat/ nijman
30:12
30
Theo Wegdam
Hengevelde
30:17
31
Edwin Marsman
Lichtenvoorde
30:22
32
Andre Neerlaar
Beltrum
30:30
33
mike
kevin
30:31
34
Robert Leussenkamp
Neede
30:32
35
Anja Hofman
Running Academy d1
30:52
36
Jeroen Brummelman
Hengelo Gld
31:21
37
Anko van Mun
Zelhem
31:23
38
Marieka op den Dries
Hellendoorn
31:27
39
Niels Witte
Calimero
31:27
40
Kjeld Truschel
Diepenheim
31:32
41
Yvette Blokhorst
De Blokkies
31:38
42
Joost Meijers
Goor
31:40
43
Bas Zomer
Marathon team 1 Hijc
31:53
44
Rieneke Schinkel
Hoogland
31:58
45
Ronald Teeuw
Enschede
32:01
46
Jessica de Valk
Diepenheim
32:03
47
Thijs Navis
Bredevoort
32:07
48
Jelle Bok
HIJC Marathonners
32:13
49
Pim Braamhaar
Gemeent Hof van Twente 1
32:18
50
Tijmen Luttikhedde
Luttikhedde
32:21
51
Freek dokter
Enschede
32:22
52
Mart broekkamp
Strong Castle Runners
32:23
53
Daan Migchelbrink
Bredevoort
32:25
54
Wilco Boode
Breda
32:27
55
Claire Peels
Utrecht
32:28
56
Britt Oplaat
Harmonie Diepenheim 3
32:28
57
Lianne Ariessen
Veenendaal
32:28
58
Renske Noordzij
Reesiejee
32:30
59
Stefan Loman
Running Academy m3
32:37
60
Wouter Winkelhorst
Haaksbergen
32:38
61
Bert Schoolderman
Wijchen
32:43
62
Claudia Hilboldt
Hengelo Ov
32:44
63
André Berendsen
Pannerden
32:52
64
Karin Klamer
Running Academy d2
32:52
65
Wouter Lenting
Onverwacht in de gracht
32:55
66
Evelien Reef
Hengelo Ov
33:01
67
John Roeloefs
Uit de Kunst Raalte
33:02
68
Sonny Wessels
Liverpool
33:04
69
Remco Geerdink
Goor
33:06
70
Nico Pol
Zenderen
33:13
71
Tom Hemmink
Hengevelde
33:15
72
Jeroen Lensen
Harbrinkhoek
33:17
73
Philip Whale
Tion zondaggroep
33:27
74
Erik Steenbergen
Fysio Oonk
33:27
75
Henk Blik
Balblik
33:29
76
Henk-Jan Oostendorp
Hengelo Ov
33:32
77
Judith Meijer
Bosleu
33:34
78
Barrie van Heek
Wierden
33:36
79
Robbie ten Thije
Diepenheimse Motorclub
33:45
80
Leonie ter Avest
Jurgens Angel.s
33:48
81
Anita Pieper
Rijssen
33:49
82
Mieke Prins
Markelo
33:50
83
Sander vd Velde
Hengevelde
33:51
84
Jaap Hilbink
Enschede
33:52
85
Marielle Rouwenhorst
Hengevelde
33:53
86
Heinz Kulpe
Almelo
33:55
87
Arno Katerberg
Hoogeveen
33:57
88
Saskia Kruse
Goor
34:06
89
Bert Dijkhuis
Hengelo Ov
34:12
90
Monique Meijer
Ruurlo
34:15
91
Wilfried Hartgerink
Haaksbergen
34:19
92
Richard Rikkert
Markelo
34:19
93
Ad Eilert
Raalte
34:23
94
Mariska Huijssoon
The Huijssoons in Action
34:23
95
Fabian Eggink
Jennifer, Lopez door!
34:28
96
Linda Slaat
Goor
34:32
97
Stefan Hasselo
Borculo
34:32
98
Jet Swart
Groningen
34:34
99
Bert Jurjens
Diepenheim
34:35
100
Bianca Oude Hergelink
Harbrinkhoek
34:38
101
Agnes
Warmlopers
34:47
102
Mark Rijsdijk
VSO De Veenlanden
34:49
103
Gertjan Aarnink
Eibergen
34:50
104
Jeroen Scholten
Enschede
34:52
105
Gert Jan Tuller
Hardenberg
34:52
106
Nienke Hobert
Haarle gem Hellendoorn
34:55
107
Edwin Buisman
Bornebroek
34:57
108
Tijmen Bruggeman
Wierden
35:00
109
Nico van Putten
Diepenheim
35:00
110
Jörgen de Vries
Enschede
35:02
111
Niels Fleerkate
Laren Gld
35:05
112
Helmut screever
Haaksbergen
35:07
113
Stephan Tijdhof
Neede
35:08
114
Nienke Vuurberg
Groningen
35:12
115
Martin Stumpe
Dirkshorn
35:16
116
Peter Vlaanderen
Enschede
35:17
117
Jeroen Jansen
Markelo
35:21
118
Arno Bouman
Waardhuizen
35:22
119
Rinus Leistra
Goor
35:25
120
Gerrit Jan Meijer
Snorrewind Mannen 5
35:35
121
Thijs Huijsmans
Uit de Kunst Mixed
35:41
122
Willem-Jan Tanck
Enschede
35:42
123
Willem Jan Bittink
Markelo
35:50
124
Johan Bittink
London
35:51
125
Gert Jan Koens
Bredevoort
35:53
126
Karst Nieboer
Nijverdal
35:53
127
Arjan Ruiterkamp
Markelo
35:58
128
Guus Rijnders
Lichtenvoorde
36:02
129
Manuela Derksen
Beek gem Montferland
36:03
130
Jorien Tijink
Bornerbroek
36:07
131
Maarten IJzerman
Van Goghjes
36:08
132
Jan stegeman
Rijssen
36:11
133
Charles Heuitink
Borculo
36:12
134
Jurgen Eijsink
Hengevelde
36:12
135
Rob Gerritsen
Rijssen
36:13
136
Vera Endeman
Kariboes Zaterdaggroep
36:17
137
Dayelle
Jonge honden ac tion
36:19
138
Evert Luth
Goor
36:24
139
Conja Schothuis
Zenderen
36:24
140
Marcel van Oeveren
Goor
36:28
141
Esther Mulder
Holten
36:30
142
Anja Beldman
Holten
36:30
143
Siebrand Schreurs
Harmonie Diepenheim 2
36:30
144
Joris Smit
Enschede
36:31
145
René Blokhorst
Hengevelde
36:32
146
Bert Muurman
Veendam
36:32
147
Alja Klok
Goor
36:34
148
Elise Asbroek
Volle Polle 2
36:34
149
Michel nijkamp
Rijssen
36:36
150
Richard Morskieft
Hengevelde
36:37
151
Irma Onland
Markelo
36:43
152
Daan Bekhuis
Deventer
36:46
153
Michel van .t Klooster
Enschede
36:48
154
Mark Bauhuis
Utrecht
36:54
155
Frank Peters
Laren Gld
36:59
156
Aschwin Kelderman
Goor
37:01
157
Irene Mensink
Deventer
37:13
158
Maikel de Bruine
JMT
37:14
159
Matthieu Beunders
ChiRunTrio
37:15
160
Theo Huistede
Ambt Delden
37:18
161
Rick Slaghekke
Rijssen
37:21
162
Kirsten Tuinte
Jurgen.s Angels part 2
37:22
163
Harry Leeftink
Markelo
37:25
164
Kim Buisman
Bornerbroek
37:26
165
Fred Muurman
Scheemda
37:27
166
Wendy Boonk-Timmerhuis
Diepenheim
37:28
167
erica tijink
dames oet riessen
37:28
168
Harry Eggels
Eggels 1
37:30
169
Jos Groothuis
Hengevelde
37:33
170
Frank van Dillewijn
Markelo
37:34
171
Lieke Peters
Zaandam
37:44
172
Vincent Bomers
Groenlo
37:45
173
Bosma jw
Hoogeveen
37:50
174
Jelco Bosma
Hoogeveen
37:51
175
Ludo Bosma
Hoogeveen
37:52
176
Annelies van der Kolk
Diepenheim
38:07
177
Theo Kosters
Goor
38:11
178
Wilco Wolthuis
Goor
38:11
179
Helen Nijhuis
Van Timmer
38:15
180
Marian Wegdam
Hengevelde
38:15
181
Rene Lammertink
Diepenheimse Motorclub
38:17
182
Sanne Hesselink
Zwolle
38:19
183
Niels Oudelaar
Zwolle
38:22
184
Victor Lichtenberg
Eibergen
38:22
185
Herman Harmsen
Eibergen
38:23
186
Ronny Rikkert
Enter
38:24
187
Janieke Haanepen
Haanepen / Leuvelink
38:25
188
René Jorritsma
Diepenheim
38:30
189
Evelien Tuitert
Trainmet
38:35
190
Renate Leunk-Nijland
De zaterdagmiddagploeg
38:36
191
Hester
Goorse Vrouwen 2
38:36
192
René ter Wee
Lochem
38:40
193
Dennis Becking
Enschede
38:43
194
Rianne Stomps
Maarkelse runladies 1
38:44
195
Edwin Eilert
Hengelo Ov
38:50
196
Eelco Rem
Goor
38:57
197
Fred Wartna
Rotterdam
38:58
198
Jolanda Rommens
Markelo
39:04
199
Nico Freriksen
Hengelo Ov
39:04
200
Johan
Band of brothers
39:06
201
Theo Peters
Peters
39:12
202
Raymond Huijsmans
Raalte
39:14
203
Arno Nijhuis
Almere
39:16
204
Theo Weijers
.s-Heerenberg
39:20
205
Bart Huiskamp
Markelo
39:20
206
Dennis
Roordam
39:25
207
Daphne Haubrich
Markelo
39:29
208
Erik Weselink
Ambt Delden
39:29
209
Angela Giezen
Doesburg
39:32
210
Kerensa Broersen
Enschede
39:37
211
Mark Dijkerman
Harmonie Diepenheim 1
39:37
212
Robert Nijhuis
Elmer en robert
39:43
213
Gerben Nijhuis
Schalkhaar
39:47
214
Lianne Runneboom
Diepenheim
39:51
215
jan gerber
S.A.C.
39:52
216
Annemiek Dijkstra
HAC
39:55
217
Eric Borghuis
Rijssen
39:56
218
Johan van de Heuvel
Watson-Marlow Bredel BV
40:00
219
Nicole Brands
Snorrewind Ladies 3
40:03
220
Wilfried Luby
Rijssen
40:11
221
Michel Jansen
Veghel
40:13
222
Jeroen Reinderink
Fietskwiet
40:14
223
Stephanie van Zoelen
Utrecht
40:19
224
Ronald Vos
Diepenveen
40:20
225
Willem Ketting
Markelo
40:26
226
Marc Spreuwenberg
Diepenveen
40:35
227
Wanda van Dijk
Neede
40:36
228
Valerie Tweehuysen
Nijmegen
40:40
229
Ester Geerligs-Schreibelt
Geesteren Gld
40:42
230
Rik Eilers
Losser
40:42
231
Sonja Kruse
Borne
40:45
232
Elisabeth Freriksen
Diepenheim
40:46
233
Doesburg
Rekken
40:47
234
Corina Pasman
Maarkelse runladies 2
40:47
235
Renate Pietersma
Hengelo Ov
40:55
236
Miranda konniger
Neede
40:58
237
Loes Rooks
Lichtenvoorde
41:01
238
Peter Lage Venterink
Nijverdal
41:02
239
Jildau Vellinga
Team Herman
41:04
240
Lian Baumeister
Lekker lopen
41:19
241
Yvonne
teamtop
41:22
242
Marceline Waakop Rijers
Westfalen
41:24
243
Eef Bakhuis
Snorrewind Bakhuis 4
41:32
244
Lotte ten Thije
Amsterdamse Tukker Team
41:34
245
Cunera Grootelaar-Beldhui
Hengelo Ov
41:36
246
Henk Nijman
Haaksbergen
41:36
247
Janneke Roessink
Diepenheim
41:37
248
Dick Vrijman
De Padvinders
41:38
249
Monique veenstra
De Veenstraatjes
41:39
250
Kristina O.Connor
Amstelveen
41:41
251
Marloes Thomasson
Diepenheim
41:42
252
Manon Schoolderman
D-Noordrunners
41:43
253
Marjan van Gerwen
Rotterdam
41:44
254
Sean O.Connor
Amstelveen
41:44
255
Suzan Oldemenger
Uit de Kunst Boys
41:47
256
Anneke Koeleman
Goor
42:02
257
Gerrieanne Minkjan
Maarkelse runladies 3
42:05
258
Patricia Bouwhuis
Snorrewind Ladies 2
42:19
259
David Klein
Het Gouden Team
42:22
260
Koen Egelmeers
Eindhoven
42:23
261
Brigitte van Mierlo
Didam
42:30
262
Paul van Sprang
Haarlem
42:33
263
Marieke Waanders
Marieke & de Klaplopers
42:45
264
Esther van Wijnen
Goor
42:47
265
Esther Borre
Nijland Service BV 2
43:06
266
Erik Rolink
Nijland Service BV 3
43:06
267
Nico Ooink
Haaksbergen
43:07
268
Stanley Wolters
SLS
43:09
269
Tonny Mengerink
Goor
43:11
270
Carla Bosker
Groenlo
43:16
271
Jolanda Berenschot
Slagerij Kastelein
43:16
272
Hilde Horstink
MEH
43:17
273
Ans Valster
Holten
43:18
274
Ronnie Groeneweg
Winnaars van vorig jaar!
43:18
275
Sissy van Bruggen
Holten
43:19
276
Mariska Tigchelovend
Holten
43:21
277
Tineke Groters
Deventer
43:24
278
Anouk Mulder
Volle Polle 3
43:28
279
Chantal
Eshuis Actief
43:32
280
Rob van Oeveren
Markelo
43:35
281
Heidi Borghuis
Markelo
43:37
282
Maaike van de Maat
Goor
43:38
283
Evelyne Bekke
Goor
43:40
284
Meriam Burggraaff
Goor
43:41
285
Nathalie Hondelink
Neede
43:45
286
Veronie Aalderink
Neede
43:46
287
Loes van Egteren
Diepenheim
43:55
288
Dianne Bakker
Snorrewind Ladies 1
43:56
289
Gerwin Legtenberg
Neede
43:58
290
Karin Brummelhuis
Hengevelde
43:59
291
Anita Katier
Hengevelde
44:04
292
Zanja Monnink
Jonk(k)vrouwen
44:09
293
Simone Holweg
Lichtenvoorde
44:21
294
Kerensa Veldhuis
Lex. anker
44:24
295
Annemie Lammertink
TopTeam
44:26
296
Gerrie Zemmelink
GWF
44:30
297
Judith ten Have
Lichtenvoorde
44:32
298
Dianne bouwmeester
Ambt Delden
44:33
299
Geert Ruiterkamp
Gelselaar
44:40
300
Kim Baack
Groenlo
44:43
301
Gijs van Dongeren
Groenlo
44:43
302
Bianca Poelhuis
Groenlo
44:43
303
Janneke Kalk
Beltrum
44:44
304
Liselot Reversma
Het wijngemeenschap
44:46
305
Kevin Velthuys
Aalten
44:48
306
Hennie Lichtenbarg
Haas
44:50
307
Anita van Regteren
Hot Chocolate Girls
44:53
308
Rob Veger
Team Veger
45:16
309
Astrid Koning ter Heege
Lopen met Janneke 1
45:29
310
Nienke Vunderink
Lopen met Janneke 2
45:29
311
Cristel Whale
Tion zondag dames
45:34
312
Jenny Bontekoe
Nijverdal
45:49
313
Anka Keemers
Hengevelde
45:49
314
Marlies Peters
Valburg
46:08
315
Gertia Brinkman
We hebben de tijd
46:12
316
Jeannet Ordelman
Nijverdal
46:21
317
Nina Gerritsen
Nijverdal
46:23
318
Nicole Kuipers
De Lutte
46:25
319
Annet
Goorse Vrouwen
46:40
320
Monique Harbers
Nijland Service BV 4
46:44
321
Daphne van .t Klooster
Boekelopers
46:46
322
Ferranic
Elfeel
46:48
323
Wim de Haar
Nijland Service BV
46:51
324
Janneke
Is goed!
46:51
325
Tom Wassink
Wassinc
47:02
326
Elisabeth Schotanus
Hengelo Gld
47:06
327
Wim Egelmeers
Lochem
47:39
328
Bert Bouwmeester
Bouwmeester
47:40
329
Erika Geers
Vorden
47:47
330
Clasien Hegeman-Valk
Hellendoorn
48:00
331
Nicole Vorderman
Wierden
48:00
332
Benny Koerhuis
Raalte
48:27
333
Regina Stokreef
Vooruit dan maar
48:34
334
Bas ter Bogt
Familie Flodder
48:35
335
Marloes de Jonge
Uit de Kunst Girls
48:47
336
Henrieke Ruiterkamp
De Stuiterkampjes
52:39
337
Roeline de With
Almelo
52:55
338
Nicole Droppers
Gemeente hof van Twente 2
54:47
WVL, WESTERVLIERLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Arnold Klieverik
Running Academy m1
30:24
2
Thijs Wiggers
RUN Enschede
31:43
3
Mark Muller
Holten
32:02
4
Tjelling de Vries
Laurens den Ouden
32:17
5
Marco Muller
Holten
32:18
6
Jorn Bosman
Running Academy m3
32:33
7
Edwin veenstra
De Veenstraatjes
32:56
8
Glenn ten Berge
Holten
33:04
9
Harmen de Vries
Balkbrug
33:20
10
Danny Paalman
Holten
33:41
11
Harald Huijssoon
The Huijssoons in Action
34:02
12
Frank meijer
Nijverdal
34:54
13
Joop Vriend
Running Academy m2
34:54
14
Erik Klok
HIJC Marathonners
35:21
15
Emiel Speets
Enschede
35:37
16
Ruben Hartmann
Doetinchem
35:42
17
Paul Wegdam
Hengevelde
36:07
18
Michel van der Heide
Goor
36:16
19
Jesse Noordzij
Reesiejee
36:43
20
Rik Spijkerman
Delden
37:14
21
Tom Hagedoorn
Wierden
37:17
22
René Sligman
De zaterdagmiddagploeg
37:31
23
Wietse Luttikhedde
Luttikhedde
37:32
24
rene nijman
oplaat/ nijman
37:37
25
Arne Wessels
Markelo
37:52
26
kevin
kevin
37:54
27
Henrieke Krommendijk
Running Academy d1
37:59
28
Gert-Jan Egberink
Oldenzaal
38:04
29
Matthijs Imhof
Nijverdal
38:21
30
Koen Reef
Onverwacht in de gracht
38:26
31
Albert Oosterwijk
Haka
38:41
32
Thijs Grootte Bromhaar
Marathon team 1 Hijc
38:51
33
Robert Krikke
Neede
39:01
34
Bert Hukema
Westfalen
39:02
35
Robert Schreurs
Markelo
39:04
36
Albert Grauwelman
Running Scared
39:11
37
Niels Waanders
Marieke & de Klaplopers
39:28
38
Peter scheeren
Strong Castle Runners
39:33
39
Erik Ariessen
Veenendaal
39:37
40
Andre Neerlaar
Beltrum
40:06
41
Thijs Navis
Bredevoort
40:07
42
Andre
Band of brothers
40:33
43
Jeroen Brummelman
Hengelo Gld
40:44
44
Edwin Marsman
Lichtenvoorde
40:44
45
Edo ten Thije
Hengevelde
40:48
46
Marieka op den Dries
Hellendoorn
40:54
47
Simone Keuper
Hengevelde
41:00
48
Sander Blokhorst
De Blokkies
41:01
49
Col Grootjans
Voorschoten
41:14
50
Rowan White
Diepenheim
41:22
51
Jasper Klein Legtenberg
Nijland Service BV
41:37
52
Gerrit
Is goed!
41:40
53
Jeroen stange
Wierden
41:42
54
Erik Meutstege
Fysio Oonk
41:46
55
Joost Meijers
Goor
41:53
56
Erik Heimerink
Bosleu
41:55
57
Caimin Stevens
Enschede
41:56
58
Gerben Heimerink
Goor
41:58
59
Sonny Wessels
Liverpool
41:59
60
Wapke von Piekartz
Nijland Service BV 4
42:07
61
Gilian Ruiterkamp
De Stuiterkampjes
42:20
62
Evelien Reef
Hengelo Ov
42:25
63
Wilco Boode
Breda
42:29
64
Claire Peels
Utrecht
42:29
65
Daan Migchelbrink
Bredevoort
42:42
66
Rieneke Schinkel
Hoogland
42:44
67
Claudia Hilboldt
Hengelo Ov
42:44
68
Lindsay vd Burg
De Padvinders
42:54
69
Erik
Roordam
42:58
70
Michel Kamst
Gemeent Hof van Twente 1
43:13
71
Loes Baltink
Balblik
43:20
72
Bert Schoolderman
Wijchen
43:21
73
Anko van Mun
Zelhem
43:23
74
Nico Pol
Zenderen
43:26
75
Henk ten Thije
Hengevelde
43:32
76
Freek dokter
Enschede
43:35
77
Jeroen Lensen
Harbrinkhoek
43:39
78
Ad Eilert
Raalte
43:39
79
Jessica de Valk
Diepenheim
43:40
80
Jaap Hilbink
Enschede
43:43
81
Arno Katerberg
Hoogeveen
43:45
82
Elmer Mulder
Elmer en robert
43:49
83
André Berendsen
Pannerden
43:50
84
Bert Dijkhuis
Hengelo Ov
44:00
85
Rob Wassink
Wassinc
44:02
86
Wouter Winkelhorst
Haaksbergen
44:05
87
Iris van der Wal
Calimero
44:05
88
Wilfried Hartgerink
Haaksbergen
44:19
89
Bianca Oude Hergelink
Harbrinkhoek
44:19
90
Monique Meijer
Ruurlo
44:27
91
Willem-Jan Tanck
Enschede
44:31
92
Tom Hemmink
Hengevelde
44:35
93
Gertjan Aarnink
Eibergen
44:36
94
Linda Slaat
Goor
44:41
95
Dirk Jan Robbe
VSO De Veenlanden
44:42
96
Bart Asbroek
Volle Polle 2
44:48
97
Edwin Buisman
Bornebroek
44:49
98
Michelle poelman
Boekelopers
44:56
99
Remco Geerdink
Goor
45:05
100
Marcel Mok
Hengevelde
45:05
101
Saskia Kruse
Goor
45:12
102
Ronny Rikkert
Enter
45:12
103
Jeroen Mol
Snorrewind Bakhuis 4
45:14
104
Jurgen Bos
Jurgens Angel.s
45:14
105
Niels Fleerkate
Laren Gld
45:15
106
Mariëlle langkamp
dames oet riessen
45:24
107
Jörgen de Vries
Enschede
45:27
108
Heinz Kulpe
Almelo
45:35
109
Laura Grootenhuis
Running Academy d2
45:35
110
Rene Eijsink
Hengevelde
45:37
111
Ingrid Haverkamp
Harmonie Diepenheim 1
45:41
112
Erna Bronsvoort
Snorrewind Ladies 1
45:44
113
Dorien Klein Teeselink
teamtop
46:02
114
Sanne Hesselink
Zwolle
46:03
115
Helmut screever
Haaksbergen
46:09
116
Michel nijkamp
Rijssen
46:09
117
Jeroen Jansen
Markelo
46:11
118
Mark Bauhuis
Utrecht
46:11
119
Jet Swart
Groningen
46:14
120
Jeroen Scholten
Enschede
46:15
121
Linda klein Snakenborg
Van Timmer
46:15
122
Raymond Huijsmans
Raalte
46:16
123
Marco Arkes
Winnaars van vorig jaar!
46:17
124
Anouk Wentink
Jurgen.s Angels part 2
46:17
125
Jolanda Gerritsen
Tion zondag dames
46:21
126
Bert Jurjens
Diepenheim
46:23
127
Richard Rikkert
Markelo
46:28
128
Daan Bekhuis
Deventer
46:33
129
Wim Welberg
Kariboes Zaterdaggroep
46:35
130
Hans Tadema
Gemeente hof van Twente 2
46:39
131
Nico van Putten
Diepenheim
46:48
132
Bertine Luttikhedde
Familie Luttikhedde
46:48
133
Anita Pieper
Rijssen
46:52
134
Michel van .t Klooster
Enschede
46:56
135
Irma Onland
Markelo
47:01
136
Arjan Ruiterkamp
Markelo
47:02
137
Barrie van Heek
Wierden
47:02
138
Evert Luth
Goor
47:06
139
Tijmen Bruggeman
Wierden
47:11
140
Vera van der Vegt
Amsterdamse Tukker Team
47:12
141
Stefan Hasselo
Borculo
47:14
142
Anne Dieker
Lex. anker
47:18
143
Arnold Gerritsen
Tion zondaggroep
47:18
144
Robert Leussenkamp
Neede
47:20
145
Guus Rijnders
Lichtenvoorde
47:22
146
Arno Bouman
Waardhuizen
47:30
147
Johan Bittink
London
47:31
148
Willem Jan Bittink
Markelo
47:31
149
Gert Jan Koens
Bredevoort
47:32
150
Dorien Peters
Peters
47:40
151
Marcel Visser
Watson-Marlow Bredel BV
47:41
152
Jan Rozema
Raalte
47:44
153
Alja Klok
Goor
47:45
154
Frank Peters
Laren Gld
47:46
155
René ter Wee
Lochem
47:47
156
Thijs Asbroek
Volle Polle 3
47:47
157
Frank van Dillewijn
Markelo
47:56
158
Mieke Prins
Markelo
47:59
159
Niels Oudelaar
Zwolle
48:04
160
Fred Wartna
Rotterdam
48:05
161
Theo Huistede
Ambt Delden
48:06
162
Rinus Leistra
Goor
48:07
163
Mirjam
Jonge honden ac tion
48:07
164
Eva Keuper
Lekker lopen
48:07
165
Irene Mensink
Deventer
48:08
166
Jantina Tempelman
Maarkelse runladies 1
48:19
167
Marcel van Oeveren
Goor
48:26
168
Lieke Peters
Zaandam
48:27
169
Conja Schothuis
Zenderen
48:28
170
Elske Barkman
Team Veger
48:29
171
Jos Haanepen
Diepenheimse Motorclub
48:34
172
Fred Muurman
Scheemda
48:44
173
Nico Freriksen
Hengelo Ov
48:46
174
Victor Lichtenberg
Eibergen
48:47
175
Manuela Derksen
Beek gem Montferland
48:48
176
Arno Nijhuis
Almere
48:51
177
Esther Mulder
Holten
48:55
178
Anja Beldman
Holten
48:55
179
Henk-Jan Oostendorp
Hengelo Ov
48:59
180
Harry Leeftink
Markelo
49:01
181
Wendy Boonk-Timmerhuis
Diepenheim
49:01
182
Lonne Regterschot
Uit de Kunst Girls
49:03
183
Dennis Becking
Enschede
49:06
184
Elles Stijnen
Van Goghjes
49:09
185
Kim Buisman
Bornerbroek
49:12
186
Edwin Roelofs
Uit de Kunst Raalte
49:15
187
Rob Gerritsen
Rijssen
49:17
188
Atty Hassink
Jonk(k)vrouwen
49:20
189
Charles Heuitink
Borculo
49:25
190
Gert Jan Tuller
Hardenberg
49:28
191
Martin Stumpe
Dirkshorn
49:31
192
Richard Morskieft
Hengevelde
49:31
193
René Jorritsma
Diepenheim
49:33
194
Johan Rechtershot
Uit de Kunst Boys
49:37
195
Koen Egelmeers
Eindhoven
49:39
196
Nienke Hobert
Haarle gem Hellendoorn
49:48
197
Karst Nieboer
Nijverdal
49:53
198
Annelies van der Kolk
Diepenheim
49:56
199
Rick Slaghekke
Rijssen
50:07
200
Marthe Roessink
TopTeam
50:10
201
Sean O.Connor
Amstelveen
50:11
202
Stephan Tijdhof
Neede
50:12
203
Kristina O.Connor
Amstelveen
50:14
204
Ellen Rotink
Maarkelse runladies 3
50:49
205
Peter Vlaanderen
Enschede
50:52
206
Bjorn Horck
Nijland Service BV 2
50:52
207
Tonny Mengerink
Goor
50:53
208
Emiel Bekke
Fietskwiet
50:54
209
Luuk Meinders
Diepenheim
50:56
210
Madee Schreurs
Diepenheim
50:57
211
Jolanda Rommens
Markelo
51:07
212
Iris Eggels
Eggels 1
51:13
213
Bert Muurman
Veendam
51:23
214
Linda
Goorse Vrouwen
51:24
215
Jorien Tijink
Bornerbroek
51:25
216
Rainier Ensink
Haas
51:28
217
Theo Kosters
Goor
51:32
218
Jan van Dam
JMT
51:35
219
Gerben Nijhuis
Schalkhaar
51:37
220
Willeke Krouwel
Snorrewind Ladies 3
51:43
221
Michel Jansen
Veghel
51:46
222
Henry Elkink
Slagerij Kastelein
51:57
223
Rene Onijs
Diepenheimse Motorclub
51:58
224
Astrid Schutte
Lopen met Janneke 2
52:03
225
Karina Tjoink
Hot Chocolate Girls
52:13
226
Aschwin Kelderman
Goor
52:15
227
Lianne Runneboom
Diepenheim
52:17
228
Stella Leuvelink
Haanepen / Leuvelink
52:18
229
Yvonne Albinus
Harmonie Diepenheim 2
52:26
230
Wilfried Luby
Rijssen
52:37
231
Janneke Roessink
Diepenheim
52:43
232
Bosma jw
Hoogeveen
52:51
233
Ludo Bosma
Hoogeveen
52:52
234
Jelco Bosma
Hoogeveen
52:53
235
Eric Borghuis
Rijssen
52:59
236
Kerensa Broersen
Enschede
53:07
237
Simone Holweg
Lichtenvoorde
53:07
238
Marieke Runneboom
MEH
53:15
239
Cunera Grootelaar-Beldhui
Hengelo Ov
53:17
240
Daphne Haubrich
Markelo
53:20
241
Ronald Vos
Diepenveen
53:26
242
Doesburg
Rekken
53:26
243
René Blokhorst
Hengevelde
53:29
244
Valerie Tweehuysen
Nijmegen
53:34
245
Renate Pietersma
Hengelo Ov
53:42
246
Germa Schreuder
We hebben de tijd
53:43
247
Vincent Bomers
Groenlo
53:45
248
Henk Nijman
Haaksbergen
53:49
249
Isabel
Goorse Vrouwen 2
53:51
250
Ester Geerligs-Schreibelt
Geesteren Gld
53:52
251
Karen Bunte
Nijland Service BV 3
53:53
252
Ellen Morsink
Lopen met Janneke 1
53:59
253
Ellen
Elfeel
54:01
254
Elisabeth Freriksen
Diepenheim
54:03
255
Wanda van Dijk
Neede
54:12
256
Anneke Koeleman
Goor
54:14
257
Sissy van Bruggen
Holten
54:17
258
Wilco Wolthuis
Goor
54:18
259
Elles Nijkamp
Maarkelse runladies 2
54:25
260
Leonie Wolters
SLS
54:26
261
Nienke Vuurberg
Groningen
54:31
262
Peter Lage Venterink
Nijverdal
54:34
263
Carissa Ten Tije
Jennifer, Lopez door!
54:39
264
Edwin Eilert
Hengelo Ov
54:44
265
Quinty Krebbers
Uit de Kunst Mixed
54:46
266
Carla Bosker
Groenlo
54:48
267
Marlies Peters
Valburg
54:49
268
Brigitte van Mierlo
Didam
54:58
269
Rob van Oeveren
Markelo
54:59
270
Marten Froma
Het wijngemeenschap
55:00
271
Jos Groothuis
Hengevelde
55:10
272
Erik Weselink
Ambt Delden
55:13
273
Wilmien Jannink
GWF
55:14
274
Tineke Groters
Deventer
55:18
275
Marloes Thomasson
Diepenheim
55:18
276
Manon Schoolderman
D-Noordrunners
55:18
277
Miranda Jurjens
Harmonie Diepenheim 3
55:26
278
yvonne van Delft
S.A.C.
55:31
279
Miranda konniger
Neede
55:39
280
Gerdie Rotink
Hengevelde
55:47
281
Kristel
Eshuis Actief
56:29
282
Martine Stubbe
Trainmet
56:35
283
Sonja Kruse
Borne
56:38
284
Heidi Borghuis
Markelo
56:41
285
Jan stegeman
Rijssen
56:42
286
Ans Valster
Holten
57:01
287
Angela Giezen
Doesburg
57:05
288
Stephanie van Zoelen
Utrecht
57:08
289
Maaike van de Maat
Goor
57:17
290
Josse Bouwmeester
Bouwmeester
57:17
291
Kevin Velthuys
Aalten
57:38
292
Kim Baack
Groenlo
57:39
293
Bianca Poelhuis
Groenlo
57:39
294
Judith ten Have
Lichtenvoorde
57:40
295
Gijs van Dongeren
Groenlo
57:40
296
Janneke Kalk
Beltrum
57:40
297
Theo Weijers
.s-Heerenberg
57:43
298
Mariska Tigchelovend
Holten
57:45
299
Rik Eilers
Losser
57:50
300
Marjan van Gerwen
Rotterdam
58:05
301
Evelyne Bekke
Goor
58:06
302
Danique de Haan-Bittink
Team Herman
58:21
303
Nathalie Hondelink
Neede
58:33
304
Veronie Aalderink
Neede
58:33
305
Meriam Burggraaff
Goor
58:33
306
Marc Spreuwenberg
Diepenveen
58:40
307
Gerwin Legtenberg
Neede
58:45
308
Nina Gerritsen
Nijverdal
58:52
309
Nicole Kuipers
De Lutte
58:52
310
Esther van Wijnen
Goor
59:24
311
Hester Sybrandi
ChiRunTrio
1:00:09
312
Dick Otter
Het Gouden Team
1:00:11
313
Connie
Warmlopers
1:00:32
314
Paul van Sprang
Haarlem
1:00:39
315
Joyce Faber
Vooruit dan maar
1:00:51
316
Ronald Wissink
Snorrewind Mannen 5
1:00:57
317
Geert Ruiterkamp
Gelselaar
1:00:59
318
Erna ten Buren
Snorrewind Ladies 2
1:01:17
319
Wim Egelmeers
Lochem
1:02:11
320
Jenny Bontekoe
Nijverdal
1:02:27
321
Christel Rolefes
HAC
1:02:31
322
Erika Geers
Vorden
1:02:59
323
Jeannet Ordelman
Nijverdal
1:03:13
324
Loes Rooks
Lichtenvoorde
1:03:29
325
Dianne bouwmeester
Ambt Delden
1:03:38
326
Clasien Hegeman-Valk
Hellendoorn
1:06:20
327
Nicole Vorderman
Wierden
1:06:20
328
Kelly Spoor - ter Bogt
Familie Flodder
1:06:56
329
Elisabeth Schotanus
Hengelo Gld
1:07:01
330
Nico Ooink
Haaksbergen
1:10:43
331
Sander vd Velde
Hengevelde
1:19:01
RGL, REGGELOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Bart Damveld
RUN Enschede
17:33
2
niek nijman
oplaat/ nijman
17:34
3
Mark Muller
Holten
17:38
4
Marco Muller
Holten
17:54
5
Gert Thijhuis
Running Academy m1
18:02
6
Glenn ten Berge
Holten
18:06
7
Roy van Os
Running Academy m2
18:14
8
Laurens den Ouden
Laurens den Ouden
18:19
9
Harmen de Vries
Balkbrug
18:49
10
Edwin Visserman
Running Academy m3
19:04
11
Tom Ariessen
Veenendaal
19:26
12
Frank meijer
Nijverdal
19:33
13
Emiel Speets
Enschede
19:36
14
Ruben Hartmann
Doetinchem
19:38
15
Danny Paalman
Holten
19:46
16
Robert Teesink
Haka
19:53
17
Jasper
Jonge honden ac tion
20:08
18
Frank Bod
Running Scared
20:10
19
Michel van der Heide
Goor
20:15
20
Ellen
Elfeel
20:21
21
Niels Mensink
Slagerij Kastelein
20:30
22
Gert-Jan Egberink
Oldenzaal
20:38
23
Rik Spijkerman
Delden
20:42
24
Vanessa Lorkeers
Running Academy d1
20:49
25
Sander Veger
Team Veger
20:51
26
André Leunk
De zaterdagmiddagploeg
20:51
27
joop
kevin
20:57
28
Daan Haanepen
Haanepen / Leuvelink
20:59
29
Karel van Eechoud
Team Herman
20:59
30
Arne Wessels
Markelo
21:06
31
Matthijs Imhof
Nijverdal
21:13
32
Tom Hagedoorn
Wierden
21:19
33
Niels Witte
Calimero
21:59
34
Steven Luttikhedde
Familie Luttikhedde
22:13
35
Annet
Warmlopers
22:16
36
Robert Krikke
Neede
22:17
37
Thijs Navis
Bredevoort
22:20
38
Andre Neerlaar
Beltrum
22:28
39
Jorrit Extercatte
HIJC Marathonners
22:28
40
Jeroen Brummelman
Hengelo Gld
22:29
41
Marcel Nijhuis
Van Timmer
22:37
42
Ronald Molendijk
Tion zondaggroep
22:43
43
Col Grootjans
Voorschoten
22:51
44
Michel Blokhorst
De Blokkies
22:56
45
Erik Heimerink
Bosleu
22:56
46
Edwin Marsman
Lichtenvoorde
23:05
47
Marieka op den Dries
Hellendoorn
23:06
48
Milan veenstra
De Veenstraatjes
23:09
49
Claire Peels
Utrecht
23:10
50
Robert Schreurs
Markelo
23:16
51
Stefan Buter
Strong Castle Runners
23:21
52
Diana Luyrink
Running Academy d2
23:25
53
Arend Jan Luttikhede
Luttikhedde
23:27
54
Sonny Wessels
Liverpool
23:29
55
Marlou Huijssoon
The Huijssoons in Action
23:30
56
Dennis
Roordam
23:32
57
Elmer Mulder
Elmer en robert
23:37
58
Freek dokter
Enschede
23:38
59
Evelien Reef
Hengelo Ov
23:43
60
Jolande Sak
Jurgen.s Angels part 2
23:56
61
Ronny Rikkert
Enter
23:58
62
Jeroen stange
Wierden
23:59
63
Niels Fleerkate
Laren Gld
24:00
64
Joost Meijers
Goor
24:02
65
Claudia Hilboldt
Hengelo Ov
24:02
66
Rieneke Schinkel
Hoogland
24:03
67
Arno Katerberg
Hoogeveen
24:05
68
Nico Pol
Zenderen
24:06
69
Leonie ter Avest
Jurgens Angel.s
24:16
70
Willem-Jan Tanck
Enschede
24:18
71
Michel nijkamp
Rijssen
24:19
72
Rowan White
Diepenheim
24:20
73
Jeroen Evertzen
Fietskwiet
24:24
74
Jaap Hilbink
Enschede
24:32
75
Bert Dijkhuis
Hengelo Ov
24:37
76
Daan Migchelbrink
Bredevoort
24:40
77
Meindert Ten Tije
Jennifer, Lopez door!
24:40
78
Frank van Dillewijn
Markelo
24:43
79
Gerard Reef
Onverwacht in de gracht
24:43
80
André Berendsen
Pannerden
24:44
81
Raymond Huijsmans
Raalte
24:45
82
Remko Waanders
Marieke & de Klaplopers
24:45
83
Jessica de Valk
Diepenheim
24:46
84
Bianca Oude Hergelink
Harbrinkhoek
24:46
85
Bart Asbroek
Volle Polle 2
24:48
86
Laurens Achterkamp
Marathon team 1 Hijc
24:52
87
Gertjan Aarnink
Eibergen
24:53
88
Wouter Winkelhorst
Haaksbergen
24:53
89
Jeroen Lensen
Harbrinkhoek
24:57
90
Maarten IJzerman
Van Goghjes
24:57
91
Wilfried Hartgerink
Haaksbergen
24:58
92
Raymond Krabbenbos
Winnaars van vorig jaar!
25:03
93
Sanne Hesselink
Zwolle
25:06
94
David
Band of brothers
25:08
95
Conja Schothuis
Zenderen
25:09
96
Ad Eilert
Raalte
25:09
97
Wilco Boode
Breda
25:14
98
Hans Roessink
VSO De Veenlanden
25:15
99
Jeroen Jansen
Markelo
25:17
100
Edwin Buisman
Bornebroek
25:18
101
Monique Meijer
Ruurlo
25:19
102
Bert Schoolderman
Wijchen
25:19
103
Cunera Grootelaar-Beldhui
Hengelo Ov
25:22
104
Gerben Heimerink
Goor
25:35
105
Ellen Gering-Wegdam
Hengevelde
25:43
106
Koen Egelmeers
Eindhoven
25:46
107
Mark Bauhuis
Utrecht
25:47
108
Jet Swart
Groningen
25:50
109
Mark Asbroek
Volle Polle 3
25:56
110
Rob Wassink
Wassinc
26:01
111
Evelien Hodes
Fysio Oonk
26:02
112
Jörgen de Vries
Enschede
26:03
113
Daan Bekhuis
Deventer
26:06
114
Saskia Kruse
Goor
26:13
115
Anko van Mun
Zelhem
26:16
116
Alja Klok
Goor
26:16
117
Irma Onland
Markelo
26:26
118
Richard Rikkert
Markelo
26:28
119
Rob
teamtop
26:33
120
Caimin Stevens
Enschede
26:37
121
Bianca Kram
Snorrewind Ladies 2
26:38
122
Vera van der Vegt
Amsterdamse Tukker Team
26:39
123
Arjan Ruiterkamp
Markelo
26:40
124
Bert Jurjens
Diepenheim
26:41
125
Fred Wartna
Rotterdam
26:41
126
Esther Mulder
Holten
26:49
127
Anja Beldman
Holten
26:49
128
Henk-Jan Oostendorp
Hengelo Ov
26:49
129
Remco Geerdink
Goor
26:50
130
Barrie van Heek
Wierden
26:50
131
Dennis Becking
Enschede
26:50
132
Kim Buisman
Bornerbroek
26:52
133
Tijmen Bruggeman
Wierden
26:53
134
Anita Pieper
Rijssen
26:54
135
Nico Freriksen
Hengelo Ov
26:54
136
Mariska van der Meer
Lekker lopen
26:54
137
Michel van .t Klooster
Enschede
26:57
138
Nico van Putten
Diepenheim
26:59
139
René ter Wee
Lochem
27:03
140
Rinus Leistra
Goor
27:05
141
Stefan Hasselo
Borculo
27:05
142
Heinz Kulpe
Almelo
27:07
143
Fred Muurman
Scheemda
27:16
144
Evert Luth
Goor
27:20
145
Chantal Eijsink
Hengevelde
27:20
146
Jarno van Dam
Gemeent Hof van Twente 1
27:20
147
Theo Peters
Peters
27:20
148
Helmut screever
Haaksbergen
27:26
149
Irene Mensink
Deventer
27:30
150
Wendy Boonk-Timmerhuis
Diepenheim
27:33
151
Dienke Bakhuis
Snorrewind Bakhuis 4
27:33
152
Arno Bouman
Waardhuizen
27:35
153
Harry Leeftink
Markelo
27:35
154
Lieke Peters
Zaandam
27:38
155
Yentl Hodenpijl
TopTeam
27:40
156
Guus Rijnders
Lichtenvoorde
27:42
157
Marc Huismans
Uit de Kunst Raalte
27:42
158
Lisette Pots
Trainmet
27:44
159
Robbin Spoor
Familie Flodder
27:45
160
Gert Jan Koens
Bredevoort
27:46
161
Monique Hemmink
Hengevelde
27:46
162
Frank Peters
Laren Gld
27:55
163
Isa Huijsmans
Uit de Kunst Mixed
27:57
164
Tom Heuvel
Maarkelse runladies 1
28:00
165
Hans Schoolderman
D-Noordrunners
28:03
166
Monique Kerkhoffs
Tion zondag dames
28:08
167
Jeroen Besseler
Nijland Service BV 2
28:12
168
Silke Huijssoon
Reesiejee
28:13
169
Victor Lichtenberg
Eibergen
28:18
170
Michel Jansen
Veghel
28:25
171
Nicole Huistede
Nijland Service BV
28:26
172
Willem Jan Bittink
Markelo
28:27
173
Jorien Tijink
Bornerbroek
28:27
174
Doesburg
Rekken
28:29
175
Niels Oudelaar
Zwolle
28:32
176
Judith Jansen Eupe
dames oet riessen
28:32
177
Kristina O.Connor
Amstelveen
28:34
178
Ninke van der Kooy
ChiRunTrio
28:41
179
Bert
Is goed!
28:41
180
Mieke Prins
Markelo
28:42
181
Annita Dinkelman
Snorrewind Ladies 3
28:42
182
Jeroen Scholten
Enschede
28:48
183
Joyce Nijesteen
Raalte
28:48
184
Gerben Nijhuis
Schalkhaar
28:51
185
Kevin Velthuys
Aalten
28:53
186
Manuel Klaster
Diepenheimse Motorclub
28:55
187
Rick Slaghekke
Rijssen
28:57
188
Bente Bouwmeester
Bouwmeester
29:00
189
Simone Holweg
Lichtenvoorde
29:03
190
Bianca Poelhuis
Groenlo
29:05
191
Janneke Roessink
Diepenheim
29:06
192
Annelies van der Kolk
Diepenheim
29:07
193
Theo Kosters
Goor
29:08
194
Charles Heuitink
Borculo
29:10
195
Marcel van Oeveren
Goor
29:11
196
Sander Rosendahl
SLS
29:11
197
Marjan van Gerwen
Rotterdam
29:12
198
Gert Jan Tuller
Hardenberg
29:14
199
Jan stegeman
Rijssen
29:18
200
Nienke Hobert
Haarle gem Hellendoorn
29:19
201
René Jorritsma
Diepenheim
29:21
202
Jenet Hakkert
Maarkelse runladies 2
29:21
203
Simone Baltink
Balblik
29:23
204
Tonnie Freriksen
Watson-Marlow Bredel BV
29:23
205
Irma Holterman
Haas
29:28
206
Peter Vlaanderen
Enschede
29:29
207
Kim Baack
Groenlo
29:30
208
Stephan Tijdhof
Neede
29:34
209
Arno Nijhuis
Almere
29:38
210
Machteld Vrijman
De Padvinders
29:39
211
Sandra Addink
Maarkelse runladies 3
29:41
212
Linda Slaat
Goor
29:49
213
Rob Gerritsen
Rijssen
29:51
214
Hein Teunis
Harmonie Diepenheim 2
29:52
215
Stephanie van Zoelen
Utrecht
29:54
216
Wanda van Dijk
Neede
29:55
217
Willybrort Woertman
S.A.C.
29:59
218
Yvonne Bax
Hengevelde
30:02
219
Jolanda Rommens
Markelo
30:06
220
Elise Ruiterkamp
De Stuiterkampjes
30:06
221
Wilfried Luby
Rijssen
30:07
222
Lianne Runneboom
Diepenheim
30:10
223
Bert Muurman
Veendam
30:14
224
Ilse Westendorp
Jonk(k)vrouwen
30:15
225
Renate Pietersma
Hengelo Ov
30:23
226
Anke Broekkamp
Hengevelde
30:23
227
Elisabeth Freriksen
Diepenheim
30:37
228
Kerensa Broersen
Enschede
30:38
229
Valerie Tweehuysen
Nijmegen
30:40
230
Marlies Peters
Valburg
30:42
231
Manuela Derksen
Beek gem Montferland
30:43
232
Irene Nijland
Nijland Service BV 3
30:45
233
Henk Nijman
Haaksbergen
30:46
234
Anne
Eshuis Actief
30:46
235
Johan Bittink
London
30:47
236
Jeroen Oldemenger
Harmonie Diepenheim 1
30:48
237
Jasper Masselink
Diepenheim
30:57
238
Krista spek
Boekelopers
31:00
239
Aschwin Kelderman
Goor
31:01
240
Ester Geerligs-Schreibelt
Geesteren Gld
31:04
241
Rob van Oeveren
Markelo
31:05
242
Daphne Haubrich
Markelo
31:05
243
Martin Stumpe
Dirkshorn
31:07
244
Tineke Groters
Deventer
31:10
245
Eric Borghuis
Rijssen
31:16
246
Anneke Koeleman
Goor
31:16
247
Theo Huistede
Ambt Delden
31:25
248
Sissy van Bruggen
Holten
31:32
249
Nienke Vuurberg
Groningen
31:41
250
Martijn Schwertasek
Nijland Service BV 4
31:44
251
Nafasj Weekhout
Uit de Kunst Boys
31:49
252
Jos Groothuis
Hengevelde
31:50
253
Janneke Kalk
Beltrum
31:51
254
Petra Hoestee
Hengevelde
31:51
255
Peter Lage Venterink
Nijverdal
31:53
256
Gijs van Dongeren
Groenlo
31:53
257
Fatma Coban
Kariboes Zaterdaggroep
31:55
258
Evelyne Bekke
Goor
31:59
259
Elise Oldemenger
Diepenheim
32:01
260
Sandra
Goorse Vrouwen 2
32:01
261
Tonny Mengerink
Goor
32:04
262
Hilda Roorda
HAC
32:09
263
Francis Krabbenborg
GWF
32:09
264
Simone Saskia
Lopen met Janneke 2
32:12
265
Gert Jan Toes
We hebben de tijd
32:21
266
Miranda konniger
Neede
32:22
267
Carla Bosker
Groenlo
32:30
268
Loes Bronsvoort
Snorrewind Ladies 1
32:30
269
Anita Heuten
Hot Chocolate Girls
32:33
270
Brenda
Goorse Vrouwen
32:42
271
Nicole Kuipers
De Lutte
32:47
272
Nina Gerritsen
Nijverdal
32:48
273
Gertjan Leuvelink
Diepenheimse Motorclub
32:48
274
Anne Zuthof
Hengevelde
32:53
275
Sean O.Connor
Amstelveen
32:56
276
Kristel Konst
Hengevelde
32:58
277
Carin Bekhuis
Gemeente hof van Twente 2
33:00
278
Roxan Ligtenberg
Uit de Kunst Girls
33:02
279
René Blokhorst
Hengevelde
33:06
280
Marloes Thomasson
Diepenheim
33:06
281
Wilco Wolthuis
Goor
33:10
282
Heidi Borghuis
Markelo
33:15
283
Judith ten Have
Lichtenvoorde
33:15
284
Elisa Rotteveel
MEH
33:17
285
Angela Giezen
Doesburg
33:21
286
Esther Bakker
Lopen met Janneke 1
33:22
287
Rik Eilers
Losser
33:26
288
Brigitte van Mierlo
Didam
33:43
289
Ronald Vos
Diepenveen
33:51
290
Sonja Kruse
Borne
33:58
291
Margot Holtkamp
Hengevelde
33:58
292
Nathalie Hondelink
Neede
34:03
293
Veronie Aalderink
Neede
34:03
294
Gerwin Legtenberg
Neede
34:16
295
Michelle Meinders
Harmonie Diepenheim 3
34:30
296
Ardie Roelofs
Het wijngemeenschap
34:45
297
Ans Valster
Holten
34:46
298
Erik Weselink
Ambt Delden
34:47
299
Eef Oudenampsen
Snorrewind Mannen 5
34:54
300
Agnes Holterman
Vooruit dan maar
35:01
301
Alex van Beckhoven
Lex. anker
35:28
302
Ludo Bosma
Hoogeveen
35:49
303
Jelco Bosma
Hoogeveen
35:50
304
Bosma jw
Hoogeveen
35:52
305
Theo Weijers
.s-Heerenberg
36:13
306
Geert Ruiterkamp
Gelselaar
36:26
307
Dianne bouwmeester
Ambt Delden
36:28
308
Kris Kok
Eggels 1
36:29
309
Mariska Tigchelovend
Holten
36:44
310
Marc Spreuwenberg
Diepenveen
36:45
311
Jeannet Ordelman
Nijverdal
36:58
312
Maaike van de Maat
Goor
36:59
313
Ineke Pelzer
Westfalen
36:59
314
Edwin Eilert
Hengelo Ov
37:11
315
Jenny Bontekoe
Nijverdal
37:19
316
Meriam Burggraaff
Goor
38:12
317
Wim Egelmeers
Lochem
38:56
318
Esther van Wijnen
Goor
39:00
319
Loes Rooks
Lichtenvoorde
39:03
320
Clasien Hegeman-Valk
Hellendoorn
40:00
321
Nicole Vorderman
Wierden
40:24
322
Elisabeth Schotanus
Hengelo Gld
40:27
www.uitslagen.nl
14-05-2017 18:10