Uitslagenlijst 22e Bouwbedrijf Beverwijkloop

Balkbrug - Vrijdag 26 mei 2017

M-9, 0,5 MIJL T/M 9
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
NaŽll Huijsmans
Lemelerveld
2:54
2
Floor Willems
Ommen
3:15
3
Julynn Huijsmans
Atletics Nijverdal
3:29
4
Lindy Kramer
Dedemsvaart
3:29
5
Feline Klunder
Balkbrug
3:53
6
Emma Hof
Balkbrug
3:54
7
Joanne Klos
Balkbrug
3:57
8
Lisette Ten Kate
Set Up Volleybal
3:58
9
Niels Eefting
HAC '63
3:58
10
Jurgen Eefting
HAC '63
4:02
11
Annemarie Reinink
Balkbrug
4:02
12
Madelien Jansen
Zuidwolde Dr
4:09
13
Lize Calis / Set Up
Balkbrug
4:13
14
Marit Warmelink
Balkbrug
4:20
15
Nicky Fiks
Dedemsvaart
4:21
16
Fabienne Witten
Balkbrug
4:21
17
Loueann Huijsmans
Lemelerveld
4:33
18
Kyara Bouwhuis
Balkbrug
4:46
19
Esmee van Eerde
Witharen
4:49
J-9, 0,5 MIJL T/M 9
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mika Keizer
Ruinerwold
2:48
2
Nout Meijer
Witharen
3:08
3
Luuk Aberson
Balkbrug
3:14
4
Robert Jan
Balkbrug
3:17
5
Jasper Extercatte(Set Up)
Balkbrug
3:18
6
Mathijs Klunder
Balkbrug
3:25
7
Jens Hagedoorn
Balkbrug
3:25
8
Tobian Gieske
Balkbrug
3:32
9
Cas Leusink
SC Balkbrug Voetbal
3:49
10
Tycho Hagedoorn
Balkbrug
3:55
11
Thijmen Lamberink
Gramsbergen
3:59
12
Joost de Vries
Balkbrug
4:08
13
Jesse Polinder
Balkbrug
4:20
M1012, 0,75 MIJL TM 12
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Esmee Mulder
Nijverdal
4:33
2
Romee Kramer
Dedemsvaart
4:40
3
NaŽll Huijsmans
Lemelerveld
4:44
4
Jasmijn Lamberink
Gramsbergen
4:59
5
Rilana Lamberink
Gramsbergen
5:35
6
Resa Keizer
Ruinerwold
5:42
7
Laura Hof/Set Up
Balkbrug
5:51
8
Aniek Groen
Balkbrug
6:18
9
Jasmijn Witten(Set Up/B)
Balkbrug
6:19
10
Dakota Bouwhuis (Set Up/B
Balkbrug
6:44
11
Sterre Jansen
Balkbrug
6:46
12
Amber Klunder (Set Up/B)
Balkbrug
6:48
J1012, 0,75 MIJL TM 12
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Milan Linthorst
Hoogeveen
3:56
2
Maxwell Bayer
Huizen
4:06
3
Bram Brouwer
Balkbrug
4:31
4
Ruben Eefting
Hollandscheveld
4:37
5
Dennis Krol
Balkbrug
4:53
6
Cars Jonkman
Balkbrug
4:56
7
Robbin Krol
Balkbrug
5:01
8
Thijs Jonkman
Balkbrug
5:01
9
Stef Jonkman
Balkbrug
5:06
10
Stefan Haasjes
Balkbrug
5:10
11
Tom Groen
Balkbrug
5:49
DSEN, 3 MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Naomi Heidema
Dedemsvaart
21:04
2
Jolanda Dijk
Lemele
21:13
3
Sharon Dekker
Hardenberg
23:03
4
Madelief Logtenberg
Balkbrug
23:23
5
Janneke Brakke
AG '85
24:14
6
Flore Logtenberg
Balkbrug
24:52
7
Marieke Dijk
ACO Van Elderen
25:57
8
Sharlie van der Heide
Groningen
29:07
9
Sylke van der Heide
Groningen
29:08
10
Rianne Pool
Ruinerwold
29:54
DVET, 3 MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Yvonne Meijer
Witharen
18:30
2
Jolanda Regout
Zwolle
22:05
3
Ineke Nawijn
Spurt '88
22:45
4
Harriette Kroon
Linde Dr
33:48
5
Brenda Wierbos
Linde Dr
33:48
HSEN, 3 MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Djurre Hoefzsema
Grolloo
15:54
2
Robert Gerritsen
ACO Van Elderen
16:05
3
Willem van eeken
ACO Van Elderen
16:36
4
Sander Kloosterziel
PEC 1910
16:38
5
Frank Eikenaar
Zwolle
17:05
6
Dave Hulzebos
HAC '63
17:19
7
Sander Kikkert
HAC '63
18:02
8
Jesper Kloek
Dedemsvaart
18:27
9
Reinier de Boer
Dalen
18:29
10
Juan Oldehinkel
Spurt '88
18:30
11
Lennart Baas
Balkbrug
19:06
12
Tim Gerrits
LAAC Twente
19:11
13
Jurgen Hekman
Balkbrug
21:58
14
Christian Baarslag
Hardenberg
22:27
15
Robert van Marle (KIKA)
Balkbrug
22:50
16
David Seigers
22:50
17
Bas Reurink
Dedemsvaart
23:20
18
Stijn de Bruin
Balkbrug
23:40
19
Yordi Steen
Balkbrug
24:35
20
Koos Kip
HAC '63
26:15
21
Maxwell Bayer
Huizen
27:12
22
Harron Dekker
HAC '63
30:25
HVET, 3 MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gertjan Tichelaar
Oldebroek
18:04
2
Eric Kloosterziel
PEC 1910
18:29
3
Tjibbe de Vries
BB lopers
19:44
4
Freddy de Witte
Staphorst
20:06
5
Gert van de Belt
Hardenberg
23:07
6
Herman Overmars
Ommen
23:40
7
Theo Oldehinkel
Spurt '88
24:03
8
Erik Rijnders
Vroomshoop
25:23
9
Henny Biemans
Loopgroep De Krim
29:36
10
Luuk Kremer
Hardenberg
31:43
DSEN, 4 MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jessica Oosterloo
LSV Invictus
23:13
2
Eline Zomer
Hoogeveen
29:00
3
Laura Prins
HAC '63
29:48
4
Leonie van der Kolk
Balkbrug
31:50
5
Chantal van der Molen
Rheezerveen
34:59
6
Jeanine Huisjes
Balkbrug
35:31
DVET, 4 MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marieke ten Brinke
Westerhaar-Vriezenv Wijk
26:35
2
Saskia Schutte
Veessen
26:39
3
Milou Lendfers
HAC '63
26:59
4
Cora Kloosterziel
PEC 1910
29:26
5
Jolanda Regout
Zwolle
30:36
6
Jessica Geltink
Balkbrug
31:16
7
Jannette Zantingh
Loopgroep Avereest
31:35
8
Ceciel Bouwhuis
Balkbrug
35:32
9
Ina Berends
Loopgroep Avereest
39:18
10
Grady van Bremen
Dedemsvaart
39:19
11
Herma Brinkhuis
Ommen
39:22
12
Sonja Koolstra
Dedemsvaart
39:22
13
Nannie v.d. Veen
Ommen
39:34
14
Estelle Steen
Ommen
43:13
HSEN, 4 MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nick Marsman
ACO Van Elderen
20:59
2
Bastian Zandbergen
HAC '63
21:26
3
Gert-Jan Stevens
HAC '63
21:34
4
Djurre Hoefzsema
Grolloo
21:51
5
Frank Eikenaar
Zwolle
23:19
6
Andrť Brakke
AG '85
23:21
7
Pascal Dankelman
Ommen
25:17
8
Lambert Russcher
Staphorst
25:42
9
Martin de Haan
Dedemsvaart
29:09
10
Jan van Dijk
Dedemsvaart
29:23
11
Erik Averesch
Slagharen
29:53
12
Henk Feijen
Balkbrug
31:04
13
Roy Leemhuis
Dalfsen
32:38
14
Ramon Steen
Balkbrug
32:44
15
Ferry Jonkers
Balkbrug
34:02
16
Dennis Bakker
Meppel
37:11
H40+, 4 MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Peter Bruinsma
Atletics Nijverdal
22:38
2
Bennie Thunker
Kampen
23:14
3
Igor van Elburg
Ommen
24:46
4
Herjan Gerrits
Hoogenweg
25:24
5
Henry Toerse
Balkbrug
25:38
6
Hendri Schipper
Sibculo
26:57
7
Roelof Schra
AG '85
26:58
8
Bert Jonkhans
Hardenberg
28:05
9
Everard Hagedoorn
Balkbrug
28:48
10
Gerrit Nijman
Balkbrug
32:21
11
Jan van der Molen
Rheezerveen
32:26
12
Richard Tempelman
Dedemsvaart
33:32
13
Derk Hendriks
Sibculo
36:03
H50+, 4 MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rob van de Graaf
Hoogeveen
23:40
2
Renť van Weezep
Nijverdal
25:28
3
Roel Westert
Ruinerwold
26:21
4
Gerrit van 't Ende
Zwolle
26:29
5
Henk Oldehinkel
Spurt '88
27:23
6
Anne Marsman
Ommen
28:06
7
Roelof van der Velde
Daarlerveen
28:16
8
Henk Fraterman
Slagharen
30:07
9
Jan Boeve
Ommen
31:25
10
Jan Lip
Alteveer gem De Wolden
31:54
11
Hans Hoekman
ACO Van Elderen
32:24
12
Edwin Bonnema
Balkbrug
32:28
13
Frits Lautenbag
De Gemzen
32:40
14
Theo Heidema
Dedemsvaart
32:55
15
Egbert Geertsma
Groningen
34:28
16
Frans Scheuneman
Hoogezand
36:10
17
Dirk v.d. Wetering
Loopgroep Avereest
37:25
18
Hielke Pals
Nieuwleusen
38:30
19
Henk de Kleine
Dalfsen
38:59
20
Joop v.d. Kolk
Ommen
39:36
www.duursportpromotiebalkbrug.nl
www.uitslagen.nl
30-05-2017 21:12