Uitslagenlijst Enveloop

Dinxperlo - Zaterdag 10 juni 2017

J-9, 1 KM KIDSRUN (T
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Thom Berkelder
Aalten
3:41
3:40
2
Dynand Smits
Dinxperlo
3:47
3:45
3
Lars Meinen
Lintelo
3:48
3:47
4
Tim Schuurman
Dinxperlo
3:57
3:56
5
Puck Nederlof
De Heurne
4:44
4:42
6
Kick Veldhuis
De Heurne
4:44
4:43
7
Pim Kikkert
Dinxperlo
5:01
5:00
8
Sep Kikkert
Dinxperlo
5:02
5:00
9
Joey Ketterink
Eibergen
5:13
5:11
10
Jelle Rougoor
Breedenbroek
6:59
6:57
M-9, 1 KM KIDSRUN (T
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marlon van Dijk
Dinxperlo
4:20
4:18
2
Merle Vinkenvleugel
Varsseveld
4:35
4:33
3
Ilja Nederlof
Dinxperlo
4:39
4:37
4
Doris Vinkenvleugel
Varsseveld
5:06
5:04
5
Laura Wisselink
Sinderen
5:14
5:13
6
Pem Nederlof
Dinxperlo
5:16
5:14
7
Indy Westerveld
Dinxperlo
5:18
5:16
8
Naomi van Braak
Varsseveld
5:59
5:57
J-13, 2 KM KIDSRUN (1
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Maxwell Bayer
Huizen
6:57
6:56
2
Vince Kaastra
Dinxperlo
6:57
6:56
3
Gijs Nijenhuis
Dinxperlo
7:39
7:38
4
Max ter Haar
Aalten
7:47
7:46
5
Sven Meinen
Aalten
7:47
7:46
6
Julian van Erkelder
Varsseveld
7:58
7:58
7
Tim Houwers
Aalten
8:14
8:14
8
Jop Hoftijzer
Aalten
8:15
8:14
9
Ruben Jansen
Aalten
8:15
8:14
10
Stef Grotenhuis
Aalten
8:15
8:15
11
Sten Nederlof
De Heurne
9:13
9:13
12
Jurre walta
Dinxperlo
9:30
9:29
13
Lars Nederlof
De Heurne
9:35
9:35
M-13, 2 KM KIDSRUN (1
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Emma nijenhuis
Dinxperlo
8:04
8:03
2
Isa Koskamp
De Heurne
8:35
8:34
3
Lindy Wisselink
Sinderen
10:16
10:16
4
Femme Kikkert
Dinxperlo
11:33
11:32
5
Lieke Schuurman
Dinxperlo
11:33
11:32
6
Britt van den Brink
De Heurne
12:38
12:37
MAN, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Gerrit te Grotenhuis
Aalten
19:03
19:02
2
Wessel Danen
Ulft
20:06
20:05
3
Hans Brunsveld
IJzerlo
20:23
20:23
4
Remco Smits
De Heurne
20:39
20:38
5
Rik Harbers
Aalten
21:18
21:17
6
Robin Steentjes
Enter
21:52
21:49
7
Marijn Kuenen
Sinderen
22:16
22:14
8
Twan Geven
Dinxperlo
22:18
22:16
9
Niels van Ree
Dinxperlo
22:21
22:18
10
Rick Gal
Zutphen
22:22
22:20
11
Henk Mengers
Aalten
22:36
22:33
12
Noah Ruesink
De Heurne
22:39
22:38
13
Rick Nieuwenhuis
Dinxperlo
22:43
22:39
14
Erwin ter Haar
Aalten
22:44
22:41
15
Bart Hoenderboom
Aalten
22:47
22:38
16
Roy Prinsen
Winterswijk Meddo
22:47
22:45
17
Maarten Heupink
Dinxperlo
22:48
22:43
18
Rob Berkelder
Aalten
23:00
22:58
19
Wijnand Rutgers
WireWeavingDinxperlo
23:23
23:23
20
Patrick Ketterink
Eibergen
23:27
23:24
21
Dirk-Jan Bussink
Restaurant De Sander
23:32
23:27
22
Roland Knipscheer
Team SABA
23:34
23:32
23
Kevin Nieuwenhuis
Papicolor International
23:48
23:43
24
Ralph Bussink
Restaurant De Sander
24:26
24:21
25
Marc Lijbers
Doetinchem
24:31
24:28
26
Herman Baten
Aalten
24:36
24:31
27
Wim Nieboer
Dinxperlo
24:38
24:31
28
Jonnie Wissing
KlaassenGroep
24:42
24:42
29
Hylke Kleinhesseling
Restaurant De Sander
24:48
24:43
30
DirkJan Robbe
Groenlo
24:52
24:47
31
Kees Heidemann
Bocholt
24:57
24:48
32
Tjebbe Kleinhesseling
Restaurant De Sander
24:57
24:53
33
Ronald Huls
Dinxperlo
24:59
24:51
34
Jos Rave
Dinxperlo
25:05
25:02
35
Marco Elburg
KlaassenGroep
25:09
24:56
36
Roy Freriks
Enveloprint 2
25:11
24:59
37
Sil Jansen
WireWeavingDinxperlo
25:14
25:06
38
Martijn Zevenbergen
Aalten
25:19
25:15
39
Gijs Hakvoort
Het Liessenhuus
25:33
25:29
40
Joeri Massa
Enschede
25:36
25:30
41
Bram Smid
Arnhem
25:49
25:34
42
Frank Grootnibbelink
Cham
26:00
25:47
43
Gerben Theissen
Enveloprint 2
26:05
25:52
44
Dino Hadzic
Enveloprint 1
26:06
25:52
45
Frank Duking
Gendringen
26:16
26:12
46
Luuk Massop
Dinxperlo
26:26
26:11
47
Dennis ter Horst
Papicolor International
26:38
26:33
48
Stefan van der Veen
Enveloprint 2
26:43
26:31
49
Thijs Pothof
WireWeavingDinxperlo
27:01
26:52
50
Wilfred Otten
Team SABA
27:01
26:58
51
Edward Daanen
Varsseveld
27:07
26:59
52
Rudie Mombarg
KlaassenGroep
27:11
27:08
53
Jan Rademaker
Varsseveld
27:13
27:07
54
Arno knuvink
Dinxperlo
27:30
27:24
55
Niels Wolsink
Enveloprint 1
27:42
27:28
56
Herman Hesselink
Dinxperlo
27:42
27:32
57
Frank van Braak
Het Liessenhuus
27:42
27:37
58
Bart Egberts
Dinxperlo
27:53
27:43
59
Robert te Grotenhuis
Dinxperlo
28:05
27:54
60
Anton Navis
Aktief Lopers
28:14
28:05
61
Stephan van den Brink
De Heurne
29:15
29:08
62
Marco Hengeveld
De Heurne
29:15
29:08
63
Han Veldhorst
Dinxperlo
29:23
29:15
64
Mark van Doorn
Aalten
29:23
29:14
65
Tjerk Dolfing
WireWeavingDinxperlo
29:38
29:29
66
Joost Heuvels
Team SABA
29:46
29:43
67
Sjoerd Kok
Enveloprint 1
30:08
30:01
68
Bas Grootnibbelink
Delft
30:18
30:05
69
Marcel Koenders
Breedenbroek
30:41
30:33
70
Dick Hengeveld
De Heurne
30:41
30:31
71
Kees Geven
Papicolor International
30:53
30:46
72
Patrick Vinkenvleugel
Het Liessenhuus
31:54
31:49
73
Roy Freriks
Het Liessenhuus
31:54
31:49
74
Peter Baten
Aalten
33:23
33:18
75
Peter Steetzel
Team SABA
34:19
34:16
76
Marijn Rexwinkel
Dinxperlo
35:13
35:09
VROUW, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Maike den Houting
Keijenborg
22:31
22:29
2
Lieke Hengeveld
De Heurne
24:04
24:02
3
Eline Kuenen
Elst Gld
24:21
24:19
4
Mirjam Wildenbeest
Arnhem
24:41
24:38
5
Vera te Grotenhuis
Suderwick
25:03
25:01
6
Frederieke Boesveld
De Heurne
25:08
25:07
7
Ellen Huinink
Varsseveld
25:10
25:04
8
Astrid Goossens
Varsseveld
25:13
25:07
9
Iris Verstegen
Zutphen
26:11
26:09
10
Sanne ter Haar
Aalten
26:38
26:35
11
Wilma Hoftijzer
Dinxperlo
26:52
26:46
12
Anouk Westendorp
Dinxperlo
27:20
27:14
13
Melanie Witt
Team SABA
27:41
27:40
14
Hester Keuper
De Heurne
27:53
27:48
15
Hester Pennings
Aktief Lopers
27:53
27:46
16
Janine duvigneau
Ulft
27:55
27:47
17
Annette Rijks
Dinxperlo
27:55
27:49
18
Silke Bolwerk
Dinxperlo
28:08
28:03
19
Esther Freriks
Hengelo Gld
28:34
28:28
20
Carlijn Veldhorst
Enschede
28:34
28:29
21
Jacqueline Obbink
Aktief Lopers
28:48
28:39
22
Nathalie te Kamp
Het Liessenhuus
28:54
28:49
23
Natalie te Kamp
Breedenbroek
28:54
28:50
24
Marie José de Bruijn
De Heurne
28:59
28:48
25
Inge Freriks
Het Liessenhuus
29:16
29:12
26
Tamara Nederlof
De Heurne
29:34
29:27
27
Ans Assink
Aalten
29:36
29:27
28
Marieke Grievink
Dinxperlo
29:41
29:32
29
Clementine Terhorst
Team SABA
29:46
29:43
30
Marieke Messink
Dinxperlo
29:46
29:39
31
Frederike Nederlof
Dinxperlo
30:41
30:35
32
Marieke de Boer
De Heurne
30:49
30:36
33
Ellen Driessen
Aktief Lopers
31:03
30:54
34
Edith Tebeest
Dinxperlo
31:28
31:18
35
Marlies van Dijk
Dinxperlo
31:37
31:28
36
Marianne Visser
De Heurne
31:38
31:29
37
Lenie Wamelink
Aalten
32:30
32:19
38
Majorie Lammers
Dinxperlo
33:02
33:00
39
Anne Buesink
Aalten
33:04
32:55
40
Maike Baten
Aalten
33:19
33:14
41
Miranda Berkelder
Enveloprint 2
35:12
35:01
MAN, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Raymond Schuurman
DINXPERLO
41:55
41:53
2
Tom Waalder
Aalten
42:12
42:11
3
Erik Ormel
De Heurne
42:44
42:42
4
Thijs jansen
Dinxperlo
43:07
43:05
5
Maarten Hengeveld
De Heurne
43:53
43:51
6
Ralph Nederlof
De Heurne
45:59
45:56
7
Robin Reusen
Dinxperlo
46:28
46:26
8
Martin Hengevelt
Dinxperlo
46:48
46:45
9
Henk Veurman
Dinxperlo
47:19
47:17
10
Rimer Kikkert
Dinxperlo
48:08
48:04
11
Wiljo Bussink
Aalten
48:08
48:05
12
Wytze Kaastra
Dinxperlo
48:08
48:05
13
Hein Elburg
Suderwick
51:48
51:43
14
Manfred Franken
Dinxperlo
55:38
55:36
15
Mario Redl
Rhede
55:48
55:44
16
Reinier Bulten
Doetinchem
56:56
56:54
17
Rob Elijzen
Dinxperlo
57:46
57:42
18
Thorsten Weidemann
Rhede
1:05:37
1:05:32
VROUW, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Maike den Houting
Keijenborg
50:43
50:41
2
Margreet Verhey
aalten
1:00:20
1:00:17
3
Geertien Vreman
De Heurne
1:06:23
1:06:20
Uitslagen.nl
10-06-2017 19:23