Uitslagenlijst Triathlon Looermark

Bathmen - Zaterdag 26 augustus 2017

M4, KWART TR. NETTO
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Edwin Ophof
groep 0930
1:53:15
2
Hinke van Wezep
groep 1000
1:56:51
3
Ernest Kolkman
groep 1000
2:02:26
4
Wouter de Meer
groep 1000
2:04:26
5
Jan Martijn Jansen
groep 1000
2:08:17
6
Dennis Roordink
groep 1000
2:10:14
7
Sander van Schoonhoven
groep 1000
2:15:51
8
Frank Veltkamp
groep 1000
2:19:03
9
Jurre Kranenborg
groep 1000
2:19:46
10
Jeroen Jansen
groep 0930
2:22:59
11
Rene Hoff
groep 0930
2:24:33
12
Jeroen Damen
groep 0930
2:26:02
13
Sebastiaan Kamperman
groep 1000
2:28:38
14
Teun Hunneman
groep 0930
2:30:12
15
Fabian Marsch
groep 1000
2:32:03
16
Dirk Hoekman
groep 0930
2:32:39
17
Renť Bannink
groep 0930
2:32:58
18
Dirk A Jansen
groep 0930
2:34:43
19
Jan van der Steeg
groep 1000
2:36:39
20
Martin Paalman
groep 1000
2:36:58
21
Freddy ter Braak
groep 1000
2:38:15
22
Ronald Wissink
groep 0930
2:43:22
23
Edo Rensman
groep 1000
2:44:07
V4, KWART TR. NETTO
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Aafke Willemsen
groep 0930
2:18:48
2
Ellen Heuven
groep 0930
2:34:37
3
Ilona de Meer
groep 1000
2:38:12
4
Esther Smit
groep 1000
2:45:45
5
Linda Beltman
groep 1000
3:01:01
M8, ACHT TR. NETTO
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Pim Bakker
groep 1130
1:00:58
2
Martijn Jansen
groep 1030
1:02:44
3
Marten vd Veen
groep 1110
1:02:47
4
Stefan Pekkeriet
groep 1250
1:02:52
5
Sander Belt
groep 1210
1:03:27
6
Nick Zweers
groep 1150
1:05:07
7
Harco Draaijer
groep 1050
1:05:46
8
Hans Peters
groep 1050
1:06:17
9
Stefan Nijenhuis
groep 1050
1:06:26
10
Hans Pluimers
groep 1230
1:06:39
11
Ruud Tuitert
groep 1250
1:06:42
12
Bas Oortwijn
groep 1230
1:06:54
13
Jan Hummelink
groep 1210
1:07:15
14
Gerben Pinkert
groep 1230
1:07:21
15
Gerben Kogelman
groep 1210
1:07:35
16
Yannick Mijsters
groep 1150
1:08:47
17
Peter Linthorst
groep 1050
1:09:01
18
Kees Beltman
groep 1230
1:09:09
19
Marcel Schoemaker
groep 1250
1:09:12
20
Eddy Westerveld
groep 1250
1:09:22
21
Gerald Jansen
groep 1050
1:09:34
22
Theo Jeurnink
groep 1110
1:09:59
23
Ronald Kwint
groep 1230
1:10:15
24
Sjoerd Franck
groep 1130
1:10:18
25
Brian Morssinkhof
groep 1210
1:10:24
26
Bart Jeurnink
groep 1110
1:10:29
27
Koen Onderwater
groep 1150
1:10:41
28
Robert Spekhorst
groep 1150
1:11:31
29
Andy de Jong
groep 1250
1:11:41
30
Jordy Woestenenk
groep 1230
1:11:53
31
John Poppe
groep 1130
1:11:55
32
Jeroen Brinckate
groep 1250
1:12:20
33
Martin Keen
groep 1210
1:12:22
34
Gerben Brands
groep 1130
1:12:27
35
Nico van Putten
groep 1150
1:12:46
36
Martijn Dekkers
groep 1050
1:12:54
37
Alfred Kaal
groep 1030
1:13:00
38
Ruben Hopster
groep 1130
1:13:51
39
Gerard Den Hollander
groep 1230
1:14:06
40
Henk Beunk
groep 1130
1:14:42
41
Martijn Nijhof
groep 1250
1:14:43
42
Ronald Krabbenbos
groep 1030
1:15:07
43
Eric Janse
groep 1110
1:15:30
44
Ilja Spijker
groep 1230
1:15:32
45
Phil de Lange
groep 1130
1:15:46
46
Walter Uijen
groep 1030
1:16:00
47
Marcel Klein Lebbink
groep 1210
1:16:09
48
Richard Wiegers
groep 1110
1:16:14
49
Henk Wichers
groep 1210
1:17:02
50
Willem Ketting
groep 1230
1:17:12
51
Geert Willem Spakman
groep 1150
1:17:16
52
Jan Rietberg
groep 1150
1:17:40
53
Remco Albers
groep 1050
1:17:47
54
Hendrik Jan van Veen
groep 1050
1:17:57
55
Marco Smit
groep 1250
1:18:03
56
Eddy Veldmaat
groep 1150
1:18:18
57
Wim Groot Koerkamp
groep 1110
1:18:57
58
Rene Visser
groep 1230
1:18:58
59
Niam Evers
groep 1110
1:19:04
60
Bart Van der Neut
groep 1110
1:19:29
61
Huub Obdeijn
groep 1110
1:19:50
62
Ron Stet
groep 1030
1:19:56
63
Erwin Legters
groep 1130
1:20:30
64
Michiel Krikkink
groep 1150
1:20:47
65
Hidde de Jong
groep 1250
1:20:51
66
Sander Steenbruggen
groep 1250
1:21:33
67
Richard Schutte
groep 1110
1:21:36
68
Freek Uijen
groep 1030
1:21:45
69
Frank ter Wengel
groep 1050
1:21:49
70
Jan Klumper
groep 1250
1:21:57
71
Henk Bielderman
groep 1250
1:22:26
72
Alfons Jeurnink
groep 1110
1:23:00
73
Bouke Nijland
groep 1130
1:23:12
74
John Klein beekman
groep 1030
1:23:16
75
Jaap Kruk
groep 1130
1:24:14
76
Jan Paalman
groep 1050
1:24:25
77
Hessel Schuurman
groep 1110
1:24:29
78
Ashwin Evers
groep 1110
1:24:46
79
Willem Hietbrink
groep 1250
1:25:05
80
Swen Gerritsen
groep 1110
1:26:02
81
Hens Veldmaat
groep 1150
1:26:46
82
Frank Regelink
groep 1210
1:27:18
83
Sander Beunk
groep 1130
1:28:19
84
Peter Jansen
groep 1030
1:28:41
85
Koen Paalman
groep 1150
1:29:26
86
Olaf Jeurnink
groep 1110
1:29:49
87
Sil Westra
groep 1030
1:30:20
88
Menno Veldmaat
groep 1150
1:31:17
89
Arjen Keijzer
groep 1250
1:37:49
90
Maarten Buursen
groep 1110
1:38:03
91
Justin Posthuma
groep 1210
1:52:45
92
Wilco Giesen
groep 1210
2:16:31
V8, ACHT TR. NETTO
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Laura Drewes
groep 1030
1:09:14
2
Kimberley Kranenberg
groep 1210
1:11:35
3
Kitty vd Veen
groep 1130
1:13:54
4
Chantal Pekkeriet
groep 1130
1:14:14
5
Nicole Boer
groep 1030
1:14:38
6
Jody Sans
groep 1230
1:15:11
7
Nicolette Spiering
groep 1150
1:16:08
8
Berdien Coeverden van
groep 1250
1:16:15
9
Lucie Veneklaas
groep 1050
1:17:13
10
Nynke Kolkman
groep 1050
1:17:22
11
Else Nijenhuis Tutert
groep 1050
1:18:09
12
Eliza Schwartz
groep 1030
1:19:18
13
Klaartje Frieling
groep 1030
1:19:20
14
Anita Ten Wolthuis-Bronsvoort
groep 1050
1:19:41
15
Miranda Smit
groep 1050
1:19:52
16
MariŽlle Jansen
groep 1030
1:19:56
17
Saskia Paalman
groep 1210
1:20:00
18
Saskia Van der Moolen
groep 1030
1:20:42
19
Monique Van der Meij
groep 1210
1:21:34
20
Rachel van Veen
groep 1050
1:22:16
21
Isa Spenkelink
groep 1230
1:22:22
22
Jeanette ten Hag
groep 1210
1:22:30
23
Caroline Luijten
groep 1250
1:22:31
24
Griet Blankenstein
groep 1030
1:24:45
25
Ria Nijland Groteboer
groep 1150
1:25:19
26
Benita Groteboer-Scheggetman
groep 1150
1:25:20
27
Sabine Stoelinga
groep 1050
1:25:20
28
Mia Capel
groep 1150
1:25:24
29
Wilma Stegink
groep 1030
1:25:55
30
Agnes Westerhoek
groep 1030
1:26:35
31
Ellen Witten
groep 1210
1:27:18
32
Brennie Van Haagen
groep 1030
1:30:20
33
Rosa Harenberg
groep 1130
1:31:05
34
Sabine Jeurnink
groep 1110
1:32:58
35
E Bruinewoud
groep 1130
1:35:18
36
Bela Evers
groep 1110
1:36:07
37
Annemiek Sluiter
groep 1150
1:36:32
38
Anouk Vlogtman
groep 1210
1:42:38
39
Elise Rensen
groep 1130
1:46:08
40
Zahaira Wichers-Charles
groep 1210
1:57:09
TRIO, ACHT TR. NETTO
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Yannick Mijsters
groep 1310
56:09
2
Jelte Jansen
groep 1310
56:13
3
Tom Bandsma
groep 1310
1:06:32
4
Luuk vd Veen
groep 1310
1:07:30
5
Nienke Ensink
groep 1310
1:08:13
6
Hans Streppel
groep 1310
1:09:10
7
Rudie Ruiterkamp
groep 1310
1:09:25
8
Wim op den Dries
groep 1310
1:15:49
9
Mariska Tigchelovend
groep 1310
1:17:01
10
Gea Wilgenhof
groep 1310
1:20:30
11
Myrthe Schutte
groep 1310
1:20:45
12
Willeke Coster-Aaltink
groep 1310
1:21:55
13
Han Keijzer
groep 1310
1:24:39
14
Guus de Jonge
groep 1210
1:45:21
www.uitslagen.nl
29-08-2017 18:18