Uitslagenlijst Streekboscross

Bovenkarspel - Zondag 19 november 2017

VSEN, CROSS DAMES
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Manon Kruiver
NOVA
18:17
2
Jetske van Kampen
Hylas
18:44
3
Margriet Berkhout
NOVA
19:05
4
Daniëlle van Dorth
Hylas
20:27
5
Heleen Wildoer
SAV
20:43
6
Charissa Czech
Noordkop
20:56
7
Laurien Bellens
Hylas
21:04
8
Regina Veerman
AV Edam
21:08
9
Lisanne Keet
DOKEV
22:10
10
Celine Ruiter
Hylas
22:46
11
Silke Bink
Breezand
22:53
12
Paulien Zwart
Wervershoof
24:18
13
Serina Schouwenaar
SV Sportlust
24:22
14
Emma-Joy van Dorp
Zaanland
24:52
15
Joske Liefaard
SV Sportlust
24:55
16
Maaike Donker
Hem
26:32
17
Brenda
Andijk
26:39
18
Deborah Wit
Hera
27:18
19
Ellen van Wieren
Wieringermeer
30:29
20
Esther Botman
Venhuizen
31:16
21
Ellen Bink
Wieringermeer
31:46
22
Frenchie de Kunder
Hollandia
32:28
23
Dorine de Poel
Hoorn Nh
36:51
24
Lydian de Poel
Hoorn Nh
36:52
V35, CROSS DAMES
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Katinka de Jong
Hollandia
20:35
2
Linda Reus
SAV
20:55
3
Jessica Glasbergen
Noordkop
21:54
4
Katia Ganda
Zaanland
24:03
5
Gabrielle Schouten
Almere
32:49
V40, CROSS DAMES
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hanne Hofmans
Hera
20:46
2
Sandra Ulle-De Jong
Zaanland
22:20
3
Marleen Stroomer
Zwaag
23:08
4
Gabrielle Rovers
Nieuwe Niedorp
23:30
5
Rita Quist-Kuip
Loopgroep Hoorn
23:52
6
Saskia Verijzer - Sleking
SV Sportlust
25:44
7
Esmiralda Beijer
Wieringermeer
26:05
8
Arianne Olsthoorn
Wieringerwerf
26:12
9
Mirjam van der Eijk
Wieringermeer
27:09
10
Mirella Snip
Zwaagdijk
28:29
11
Monique ooms-Abbekerk
Wieringermeer
33:41
V45, CROSS DAMES
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Audrey Breur
Noordkop
22:15
2
Margret Koster
SAV
24:08
3
Lucienne Groenendijk
SV Sportlust
24:28
4
Lilian Koelemeij
Hera
25:05
5
Susan Koopman
Zwaag
26:37
6
Ingrid Dijkstra
Venhuizen
26:44
7
Pauline Appelman
SAV
28:28
8
Monique Smit
Hera
35:48
V50, CROSS DAMES
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Esther Veldhuis
SAV
21:23
2
Margareth Smal
Hollandia
23:09
3
Ivonne Kramer
SAV
23:38
4
Mariette van Laar - Groenendijk
SV Sportlust
24:27
5
Ingrêthe Karsten
Loopgroep Hoorn
24:57
6
Bea Sikkink
SAV
26:09
7
Thea Pluister
Hera
27:03
8
Saskia Boon
SAV
28:18
9
Margot van der Kemp
Hera
28:55
10
Hendrien Godschalk
Hera
29:18
11
Hanneke Piek
Zwaag
29:49
V55, CROSS DAMES
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ans Thole
SAV
22:27
2
Loes Kunst
Hollandia
26:16
3
Hannie Stam
Hera
27:07
4
Gerda Ruitenberg
SAV
27:12
5
Hankie Bijl
Hoorn
27:28
6
Annette Bleeker
SAV
28:50
7
Maria Meijerink
Wieringermeer
29:42
8
Elma Boon
Den Helder
29:49
V60, CROSS DAMES
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Margreet Broersen
SAV
24:44
2
Marja Mulder
SV Sportlust
25:58
3
Joke Laan van den Berg
Hollandia
30:09
HREC, CROSS DAMES
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Remco Bruin
Hylas
18:26
2
Yordi Verkroost
Hylas
18:52
3
Aiwen Lobles
Noordkop
20:21
4
Frisco Dekker
Hoorn
20:22
5
Alex Vaars
DOKEV
22:32
6
Renzo Cruiming
Den Helder
23:26
7
Gert van Dorth
Hylas
24:06
8
Marcel Laan
Blokker
24:19
9
Chris Eykelenboom
DOKEV
24:43
10
Peter Koelemeij
Hera
24:48
11
Koos Jong
SAV
25:39
12
Robin van Kalsbeek
SAV
26:18
13
Edwin Steur
Hoorn
26:36
14
Jan Willem Bijl
Hoorn
26:56
15
Rik van der Jagt
Zaanland
29:00
16
Hans Schipper
Hera
31:05
17
Kees Brandhoff
Hoorn
32:32
18
Tom Delemare
39:36
MSEN, CROSS HEREN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Michiel de Ruiter
NOVA
34:20
2
Jeroen Swinkels
Hylas
34:50
3
Filmon Teslu
SV Sportlust
36:30
4
Bouke Bouma
AV Edam
37:21
5
Jan-Arie Portegijs
DOKEV
37:24
6
Kees Karregat
AV Edam
37:47
7
Erik - Jan Spijkerman
Hollandia
38:50
8
Nico Zwarthoed
AV Edam
39:05
9
Ton Koning
AV Edam
39:14
10
Tim Tesselaar
Noordkop
40:34
11
Paul Okkerse
SV Sportlust
40:56
12
Peter Conijn
Hollandia
40:56
13
Stephan Mol
Twisk
42:32
14
Cas Bommer
't Veld
42:46
15
Jurriaan Alderlieste
Grootebroek
42:53
16
Daan Glorie
Heemskerk
43:30
17
Tjalfpieter Hek
SV Sportlust
43:39
18
Richard Leeman
Hera
44:08
19
Bart Tesselaar
Noordkop
44:45
20
John Groot
Wervershoof
46:08
21
Bart Stavenuiter
Andijk
46:33
22
Jeffrey van Diepen
Hollandia
47:35
23
Paul Homan
Heerhugowaard
48:32
24
Johan Baas
Hollandia
49:17
25
Jorrit Zuiker
Hollandia
50:42
26
Joost Veenstra
Noordkop
51:13
27
Mike Degeling
Zwaag
56:14
M35, CROSS HEREN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sjaak Bakker
Wervershoof
39:58
2
Twan Ruiter
Bovenkarspel
42:56
3
Dave Erents
Zwaag
44:10
4
John van de Swaluw
Wervershoof
47:00
5
Niels Vaars
Breezand
47:41
6
Rene Bakker
Heerhugowaard
47:48
7
Arjan Schouten
Wervershoof
48:05
8
Jan Klaver
Hollandia
48:06
9
Dennis Curver
Noordkop
48:10
10
Fred Lenting
Spanbroek
52:57
M40, CROSS HEREN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Richard Kramer
SAV
37:03
2
Bart Klaver
Hera
37:50
3
Sander Groot
Hollandia
37:57
4
Toine Groot
SAV
38:44
5
Rorik Schouten
Hera
38:54
6
Gerald Koeman
Hollandia
39:30
7
Sven Hagen
AV Edam
40:38
8
Ingmar Vink
Noordkop
43:32
9
Eddy Wisse
Den Helder
43:59
10
Rob Stavenuiter
Andijk
44:12
11
Theo Quist
Loopgroep Hoorn
45:35
12
Sjaak Schuitemaker
Hollandia
46:27
13
Jochem Marcus
Wieringermeer
46:30
14
Niels Visser
Loopgroep Hoorn
47:24
15
Norbert Bijvoet
Hollandia
47:32
16
Eric van den Berg
Loopgroep Hoorn
48:31
17
Michiel Ooms
Wieringermeer
50:24
18
AJM Dekker
Zwaag
59:31
19
Sjaak van Grieken
DOKEV
59:57
M45, CROSS HEREN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ruud Beerepoot
Hera
36:40
2
Rober Stroet
SAV
39:40
3
Johan Bosman
Wervershoof
41:53
4
John Gombault
Trias
42:35
5
Danny Pormes
DOKEV
42:42
6
Jeroen Dodeman
SAV
42:54
7
Rudy Boogaard
Heerhugowaard
44:42
8
Erik Koopmans
Oosterblokker
45:03
9
Ralph te Riet
Heerhugowaard
45:06
10
Paul Degeling
Zwaag
45:14
11
Stefan Hes
Hoorn
46:20
12
Richard Geijteman
Purmerend
47:42
13
Edwin Bruin
Wieringermeer
48:03
14
Rene Seegers
Heerhugowaard
48:53
15
Remco Fritz
Loopgroep Hoorn
49:01
16
Robert van der Hulst
Heerhugowaard
49:23
17
Johnny van beers
Heerhugowaard
49:51
18
Robbert van Meulem
Loopgroep Hoorn
51:53
19
Robbert de Vreng
Hollandia
53:02
20
Abel Smilda
Hera
57:25
21
Patrick michel
Andijk
1:02:26
M50, CROSS HEREN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Joost van Galen
Zaanland
37:56
2
Cees Kersten
TAS '82
38:19
3
Ton Bosgoed
SAV
40:02
4
Sjaak Mettes
Hollandia
42:17
5
René Korpershoek
NOVA
42:43
6
Nico Ruiter
Trias
44:28
7
Richard de Wit
NEA Volharding
47:20
8
Robbert Jak
SV Sportlust
48:11
9
Frank Ettes
Hollandia
49:44
10
Theo Wultjes
Lemmer
50:56
11
Joost Botman
Wervershoof
53:05
12
Rob Kruijssen
ARO '88
53:50
13
Wim Tamis
Alkmaar
55:52
14
Peter van Grieken
DOKEV
1:01:19
M55, CROSS HEREN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Arjen Akkermans
AV Edam
40:56
2
Hans Pater
Hera
41:48
3
Frank Boon
SAV
43:12
4
Ton Sjerps
SAV
43:15
5
Jan Smit
Hollandia
43:35
6
Jaap Broers
Hera
44:52
7
Ruud van Breukelen
Hollandia
45:50
8
Peter Reus
SAV
45:57
9
Henk Meester
NEA Volharding
50:23
10
Ronald Schouwink
Loopgroep Hoorn
50:51
11
Arie Kossen
NOVA
51:14
12
Sjaak Pronk
Spanbroek
53:57
13
Sjaak Smit
Amsterdam
55:00
14
Ton Duijn
Hoogkarspel
56:51
15
Hans van Diepen
Spanbroek
58:48
16
Peter Stam
Hera
1:02:02
M60, CROSS HEREN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Piet Jonker
Trias
43:39
2
Nico Wagenaar
Hera
46:09
3
Ton van der Meche
SV Sportlust
46:53
4
Jos ten Velden
SV Sportlust
52:10
5
Harry Kraak
Noordkop
53:16
6
Simon Laan
Hollandia
53:22
7
Theo Mossel
AV Edam
56:38
M65, CROSS HEREN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan Kreuk
SAV
44:01
2
Cees Meijer
SAV
45:15
3
Koos v.d. Jagt
avVN
49:18
4
Nico Wenker
Hollandia
51:06
5
Sjaak Boon
avVN
51:36
6
Lody Peeters
AV Edam
52:18
7
Peter Nuyens
AV Edam
53:45
8
Kik Huisman
Hollandia
54:12
9
Cees Bakker
Hera
54:36
10
Jan Dorland
AV Edam
54:45
11
Wim Edam
AV Edam
1:01:03
12
Ad Steltenpool
Hollandia
1:02:25
13
Tim Veld
Hollandia
1:09:12
14
Fred Sinselmeyer
AV Edam
1:12:09
DREC, CROSS HEREN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mirjam Ruiter
Oostwoud
52:14
2
Elsemieke Fritzsche
Hoorn Nh
52:32
3
Connie Vertegaal
Hollandia
56:58
4
Jolene Dijkstra
Venhuizen
57:44
5
Anja Stroet
Hollandia
58:22
M-9, JEUGD T/M 9 JAA
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Fiene Jonk
AV Edam
5:21
2
Rosalie ten Bruggencate
Hera
5:29
3
Delilah Hilgerink
Hera
5:39
4
Maartje Tuil
Hollandia
5:41
5
Gwen Hoekstra
SAV
5:43
6
Sanne Vader
DOKEV
5:45
7
Juliet Jonk
AV Edam
5:58
8
Famke Groot
SAV
5:59
9
Eva Boumans
Hollandia
6:14
10
Amber Adriaansen
Noordkop
6:15
11
Ilse Boumans
Hollandia
6:38
12
Lauren van der Wind
Hoorn
6:44
13
Jayda Koeten
Wieringermeer
6:46
14
Jill Struys
SAV
7:06
15
Lieke Schouten
Zwaag
7:33
J-9, JEUGD T/M 9 JAA
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Quint Kuijper
Zwaag
5:18
2
Jeepe Daas
Lycurgus
5:25
3
Tim van der Wind
Hoorn
5:26
4
Jort Schouten
Zwaag
5:34
5
Sven de Haas
SAV
5:42
6
Menno Brandt
Oosterleek
7:31
M1012, JEUGD 10 T/M 12
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lana Broers
Hylas
4:51
2
Jinte Braas
SAV
4:56
3
Liz Jonk
AV Edam
5:17
4
Lynn van vlaanderen
AV Edam
5:20
5
Arwen de Wit
NEA Volharding
5:26
6
Malin Schouten
Hera
5:26
7
Sophie Roos
Hollandia
5:27
8
Bente Tuil
Hollandia
5:42
9
Kaitlyn van Dongen
SAV
5:44
10
Chimène Ooms
Wieringermeer
5:51
11
Marit Schoemaker
ARO '88
6:16
J1012, JEUGD 10 T/M 12
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Vasco Mosselman
SAV
4:37
2
Jochem Warmerdam
SAV
4:46
3
Mel van der Laan
Nibbixwoud
4:48
4
Sicco Deurloo
Hollandia
5:01
5
Lennart Boogaard
Hera
5:03
6
Quincy Koeten
Hera
5:08
7
Thijs ten Bruggencate
Hera
5:14
8
Luke Hoekstra
Lutjebroek
5:22
9
Jouke Schouten
Zwaag
5:27
10
Anton Groot
Hollandia
5:28
11
Senna Giling
Hollandia
5:35
12
Jelle Schirrmann
Wognum
5:40
13
Rick Schirrmann
Wognum
5:42
14
Rowan de Wit
NEA Volharding
6:06
15
Jessy Struys
SAV
6:34
M1315, JEUGD 13 T/M 15
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Fee Mok
SAV
10:21
2
Manon Verdonck
AV Edam
10:54
3
Ella Mosselman
SAV
11:50
4
Isa Kolle
Hera
13:49
5
Tara Koomen
SAV
14:07
6
Zola Assorgia
SV Sportlust
15:27
7
Nikita Ooms
Wieringermeer
15:56
J1315, JEUGD 13 T/M 15
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rein Elings
Spanbroek
9:26
2
Lars Philipsen
Hera
9:36
3
Nick Beerepoot
Hera
10:09
4
Quinten van Delft
Hollandia
10:18
5
Ioann Lobles
Noordkop
10:29
6
Sven Verduijn
Noordkop
10:53
7
Niek Kolle
Noordkop
11:46
8
Stef Beerepoot
Spanbroek
12:08
9
Jared Broers
Hera
12:23
10
Ties van Warmerdam
Hem
13:11
11
Iwan Steur
SAV
14:12
12
Ravi Raadgers
Noordkop
14:13
M1619, JEUGD 16 T/M 19
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
noor kuilboer
Hera
16:24
2
Nina van diepen
Hylas
17:57
3
Isa Raadgers
Noordkop
18:17
4
Chelsea Pantelic
Broek op Langedijk
20:06
5
Laura Leyen
DOKEV
21:59
6
Rikki Kolle
Den Helder
22:35
J1619, JEUGD 16 T/M 19
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Pepijn Smilda
Hera
13:26
2
Luca van diepen
Hylas
15:09
3
Luuk Bruins
Hollandia
16:54
4
Joey Alders
DOKEV
20:40
www.uitslagen.nl
19-11-2017 15:38