Uitslagenlijst Internationale Zwinstedenloop

Sluis - Zondag 18 maart 2018

J-12, RIVER KIDS RUN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Charles Willems
Knokke-Heist
3:47
34:50
2
Emile Willems
Knokke-Heist
3:55
34:59
3
Andres Merlier
Russeignies
4:28
7:53
4
Edwin Dekker
Oostburg
4:29
14:58
5
Lani Nagels
Oostende
4:33
8:57
6
Deleersnyder Remy
No Limit Team (NLT)
4:58
21:00
7
Arno Ares
No Limit Team (NLT)
4:59
23:44
8
Axel Merlier
Russeignies
4:59
8:23
9
Vic Ares
No Limit Team (NLT)
4:59
23:49
10
jens Maertens
Hoofdplaat
5:14
14:34
11
Dylano de Jonge
AV '56
5:22
32:59
12
Jules Blyweert
Gontrode
5:26
15:43
13
Ilian Beunens
No Limit Team (NLT)
5:27
44:29
14
Floris Vermue
Sluis
5:39
13:38
15
Lenn vande Capelle
Sluis
5:45
16:51
16
Luuk van Morrelgem
Sluis
5:47
17:56
17
Devon Bentley
Sluis
6:23
14:00
18
jaydon Hoogesteiger
Sluis
6:31
14:08
19
Denzel Bentley
Sluis
6:31
11:18
20
Aiden van Dijk
Sluis
6:47
18:24
21
Luka de le Lijs
AV De Wielingen
6:58
21:09
22
Michiel Focke
Sluis
7:07
17:57
23
jochem Martens
Sluis
7:10
16:19
M-12, RIVER KIDS RUN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Sayenna Verhaege
Sluis
5:17
14:57
2
Marthe Engels
Lokeren
5:25
28:57
3
Kyana Meurisse
NLT BEL
5:25
7:52
4
Lisa Verhanneman
Lichtervelde
5:27
12:06
5
Louise foret
No Limit Team (NLT)
5:44
25:27
6
Marjan Hertogs
IJzendijke
5:50
15:08
7
Anouk Dieleman
AV De Wielingen
5:52
9:43
8
Nova de le Lijs
AV De Wielingen
6:02
20:14
9
Anaïs Menue
Knokke Heist
6:06
18:13
10
Mirthe Valcke
No Limit Team (NLT)
6:08
41:02
11
Emma Maertens
Hoofdplaat
6:09
14:49
12
Morrison Schram
Terneuzen
6:30
11:53
13
Marie Verhanneman
Lichtervelde
6:35
6:29
14
Noham Menu
Knokke-Heist
7:08
19:23
15
Margaux Blyweert
Gontrode
7:11
16:40
16
Enna Ide
Sluis
7:12
8:58
17
May van Dijk
Sluis
10:21
22:00
MAN, VIJF VAN SLUIS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Daan Dhondt
AC Deinze
15:56
15:52
2
Mathieu Willems
Knokke-Heist
16:02
15:58
3
Sergio Harinck
González Running Team
16:25
16:21
4
Bart Verkaemer
AVMO
16:46
16:42
5
Hamish Maertens
No Limit Team (NLT)
16:51
16:46
6
Arthon Valcke
No Limit Team (NLT)
16:59
16:54
7
koen Gardeyn
Erpe-Mere
17:06
17:00
8
Fabrice Laga
AC Deinze
17:07
17:02
9
Merten Breye
No Limit Team (NLT)
17:18
17:13
10
Tristan Gerryn
No Limit Team (NLT)
17:36
17:32
11
Andres Scherpereel
Avelgem
17:50
17:45
12
Loran Nagels
Oostende
18:24
18:18
13
Lode Schamelhout
Harelbeke
18:31
18:26
14
Rowin Smekens
Schoondijke
18:52
18:47
15
Jordy Buyck
No Limit Team (NLT)
19:11
19:06
16
Sem Serrano
Wondelgem
20:36
20:32
17
Arian Kavakto
Maldegem
20:49
20:43
18
Jurgen Provo
Sluis
21:00
20:52
19
Peter Waes
Aardenburg
21:03
20:57
20
Alex Cocquyt
De Krekenlopers
21:07
21:02
21
Raf Deprez
Heestert
21:37
21:28
22
Niels De Wilde
De Krekenlopers
21:42
21:36
23
Joss Broothaerts
Kapelle-op-den-Bos
21:43
21:37
24
Bert Hubreght
Damme
21:47
21:40
25
Liam Hubreght
Zedelgem
21:49
21:42
26
Kasper Coorevits
Ledeberg (Gent)
21:55
21:50
27
Rudi de Caluwe
Sas van Gent
22:02
21:56
28
naoh Stassin
Beernem
22:09
22:04
29
Arne Vahandenhove
Aaigem
22:09
22:04
30
Bjarne Hocedez
Otegem
22:27
22:20
31
Mike Brandenburg
Sluis
22:38
22:32
32
Yves Maertens
Gavertrimmers
23:30
23:24
33
Nathan van Renterghem
Knokke-Heist
23:52
23:41
34
Robert Vermassen
Asper
24:26
24:18
35
Lani Nagels
Oostende
24:50
24:43
36
Luc van Compernolle
Sint-Kruis (Brugge)
24:59
24:45
37
Koen Baluwé
NLT BEL
25:40
25:31
38
Geert Provoost
3TK
25:48
25:33
39
Piet Denolf
Heestert
25:53
25:44
40
Toni Luteijn
Sluis
25:58
25:47
41
Kim Van Calster
JC Brakel
26:00
25:42
42
Giovanni Bouman
Oostburg
26:07
25:58
43
Didier Buysse
Breskens
26:14
26:00
44
Sebastien Stassin
Beernem
26:28
26:18
45
Steven Foret
No Limit Team (NLT)
26:32
26:18
46
Finn vande Capelle
Sluis
26:45
26:33
47
Dirk Elaut
JoggingClub Herzele
26:52
26:40
48
Bas de Croock
Sluis
28:15
27:56
49
Sam van Handenhove
Aaigem
28:15
28:04
50
Kay Basting
Sluis
28:16
27:57
51
Roger Vilain
Knokke-Heist
28:19
28:12
52
Benjamin Six
Brugge
28:29
28:15
53
Pascal Koopman
Bissegem
29:44
29:28
54
Luc van poecke
Wetteren
30:00
29:46
55
Tom Verkammen
ARS
30:36
30:28
56
Dennis Janssoone
vita
30:58
30:50
57
Patrick Schwing
JC Brakel
31:26
31:09
58
Jan kleuters
Erembodegem
32:12
31:51
59
Eric Decuyper
Zeebrugge
34:14
33:56
60
Danny clincke
Kalken
35:08
34:53
61
Andre De Gendt
vita
35:49
35:32
VROUW, VIJF VAN SLUIS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Cato Cassiers
NLT BEL
18:27
18:22
2
Lotte Vandekerckhove
NLT BEL
18:55
18:49
3
Tessa Crois
Brugge
21:11
21:03
4
Shanaya Schollaert
Blankenberge
21:37
21:32
5
Delphine Vandevenne
Otegem
21:57
21:50
6
Emma Cottenie
No Limit Team (NLT)
22:08
21:59
7
Yara D'haene
Otegem
22:11
22:03
8
Ann Duhanel
Harelbeke
22:43
22:37
9
Ilona Dieleman
AV De Wielingen
23:52
23:44
10
Angelique Denijs
Brakel
24:56
24:38
11
karen Buysse
IJzendijke
25:01
24:47
12
Margot Baluwé
NLT BEL
25:19
25:09
13
Gerda Vereecke
Beernem
25:21
25:11
14
Britt Luteijn
Retranchement
25:57
25:45
15
ilke Deprez
Heestert
26:08
25:57
16
Emilie Janssoone
Kleindochter van Lië
26:32
26:23
17
Sofie Dooms
Aaigem
26:33
26:22
18
Marijke Vanparys
3TK
26:35
26:27
19
Elisa Descamps
Maarkedal
26:52
26:37
20
Mirande de Corte
Brugge
26:54
26:38
21
Gitta Fierens
Ninove
26:54
26:49
22
Kim Janse
Terneuzen
27:03
26:46
23
Cathy Poppe
Terneuzen
27:03
26:46
24
Josa van der Vliet
Terneuzen
27:03
26:46
25
Daisy van de Velde
AV De Wielingen
27:28
27:20
26
Ineke van Morrelgem
Sluis
28:08
27:54
27
Peggy Rega
Heestert
28:12
28:03
28
Addy Focke Beun
Sluis
28:13
28:00
29
Lore De Cock
Schiedam
28:22
28:09
30
Kristina Goossens
De Krekenlopers
28:23
28:15
31
Mirelle van den Bergh
Terneuzen
28:29
28:12
32
Hilde Van den Berghe
vita
28:43
28:30
33
Hilde Van Wanzeele
NLT BEL
28:48
28:37
34
Lieke Claerhout
Damme
29:24
29:09
35
Ann Casteleyn
Beernem
29:27
29:17
36
Georgette Knockaert
Oostkamp
29:52
29:42
37
Mia van Belle
Dynamica-Vlissingen
29:54
29:43
38
Katrien Defrancq
Dottignies/Dottenijs
29:58
29:48
39
Francien Elfrink
Cadzand
30:00
29:46
40
Anja Schelfhout
JoggingClub Herzele
30:11
29:58
41
Tianda Donker Curtius
AV De Wielingen
30:45
30:30
42
Lisette Groosman
Sluis
31:26
31:13
43
Ellie Devos
No Limit Team (NLT)
31:27
31:13
44
Lutt van Hoorde
JC Brakel
31:31
31:13
45
Marie- Claire Martens
De Krekenlopers
31:41
31:29
46
Hildegard Schmidt
Hoeilaart
32:50
32:33
47
Rasschaert Myriam
JoggingClub Herzele
33:00
32:48
48
ida-Marie Vertriest
Maldegem
33:46
33:27
49
Katrien Mons
JoggingClub Herzele
34:13
34:00
50
Caroline Van Autreve
JoggingClub Herzele
34:13
34:00
51
Heidi van Santvoort
Zeebrugge
34:15
33:57
52
Saskia Vermeulen
Kalken
35:08
34:53
53
Anita Beeckman
ARS
35:28
35:18
54
Esther Tas
Sluis
35:57
35:41
55
Judith Tas
Sluis
35:57
35:41
56
Virginie Vanderhaeghe
No Limit Team (NLT)
36:31
36:16
57
Ann van Bockstael
Schorisse
36:58
36:37
58
Angelique Deleersnijder
Bissegem
38:38
38:21
59
Viviane Van Oost
JC Brakel
38:38
38:20
60
Sophie Callot
IJzendijke
42:02
41:45
61
Desiree Delacroix
Brakel
42:51
42:32
62
Maaike Decock
Brakel
42:51
42:31
63
An Standaert
Erembodegem
45:06
44:43
64
Anita Limbourg
Boom
45:08
44:46
65
Anita de Nys
Niel
45:09
44:46
MAN, TIEN VAN SLUIS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Sander Vercauteren
Sint-Gillis-Waas
32:17
32:12
2
Frederik Robbens
Wannegem-Lede
33:27
33:22
3
Philip van Lierde
Denderleeuw
33:32
33:27
4
Murez Joachim
TraKKS
33:38
33:33
5
Robin Dhooghe
Sint-Niklaas
33:55
33:49
6
Pieterjan Dhaenekint
Brugge
34:05
33:59
7
Gunter D'hondt
Ronse/Renaix
34:15
34:10
8
James Goossens
Beernem
34:23
34:18
9
Christophe de Ketelaere
Nazareth
34:38
34:33
10
Bert van de Velde
Bassevelde
34:50
34:44
11
Foeke vanbecelaere
België
35:19
35:14
12
Guy De Wachter
Betekom
35:29
35:24
13
Ruben Deprez
Heestert
35:57
35:52
14
Michiel Cottenie
No Limit Team (NLT)
36:06
36:01
15
Jens Magnus
Tielt
37:06
37:01
16
Miguel Bethuyne
Tielt
37:17
37:10
17
Steven Holedez
Otegem
37:22
37:16
18
Dennis De Troyer
Eendr. Aalst (EA)
37:40
37:35
19
Bart Wouters
Koningshooikt
38:03
37:53
20
Jimmy Devriese
Knokke-Heist
38:13
38:06
21
Amor Maertens
Hoofdplaat
38:27
38:21
22
Patrick van Morrelgem
Sluis
38:44
38:36
23
Philippe De Windt
De Krekenlopers
38:58
38:45
24
Gino Tallieu
KAV Roeselare (AVR)
39:02
38:55
25
Bart Vanluchene
AVI Ingelmunster
39:19
39:10
26
Frederik Vandendriessche
No Limit Team (NLT)
39:22
39:16
27
Bjorn Declercq
No Limit Team (NLT)
39:23
39:16
28
Andy Huysman
Maarkedal
39:33
39:18
29
Kenny Huysman
Brakel
40:06
39:50
30
Stijn Vandendriessche
Oudenaarde
40:09
39:54
31
Wim Timmerman
Brugge
40:21
39:58
32
Paul Haertjens
De Krekenlopers
40:25
40:14
33
Wolter Vos
Middelburg
40:46
40:33
34
Bert Decoene
België
40:49
40:44
35
Karel Holvoet
Maldegem
41:17
41:07
36
Martin Labaere
Roeselare
41:24
41:00
37
Sven De Meydts
Zeebrugge
41:32
41:19
38
Stefaan Meulebrouck
Tielt
41:35
41:27
39
Jeroen Dellaert
Groede
41:36
41:27
40
Wim Balette
Edegem
41:44
41:31
41
Simon Wallican
Roeselare
42:07
41:53
42
Nico Engels
Lokeren
42:12
41:58
43
Christophe De Clercq
Brakel
42:25
42:08
44
Tom van Vooren
Amsterdam
42:27
42:10
45
Kevin Neyt
Sas van Gent
42:47
42:37
46
Dries van Hecke
Lier
42:51
42:45
47
Francky Depoorter
KAV Roeselare (AVR)
43:08
42:55
48
Jochen van der Kelen
Dendermonde
43:13
42:57
49
Erik Claeys
Runners Evergem
43:21
43:09
50
Laurens Heuzel
Zeebrugge (Brugge)
43:29
43:15
51
Ivan Vercauteren
Sint-Gillis-Waas
43:44
43:28
52
Peter Notebaert
Loopclub Grijsloke
43:46
43:30
53
Michel Fierens
vita
43:48
43:41
54
Gino Gruyaert
KAV Roeselare (AVR)
43:55
43:43
55
Simon Roose
Zwevegem
44:11
43:48
56
Jan Elfrink
Groede
44:19
43:52
57
Xavier Michels
KASVO
44:25
44:10
58
Simon Arnould
Bruxelles
45:18
45:09
59
Jef Somers
Nijlen
45:33
45:18
60
Simon de Feijter
Breskens
45:57
45:45
61
Kris van Loo
Moerkerke
46:10
45:55
62
Koen Van de Steene
Bellem
46:17
46:08
63
Kevin van Loo
Moerkerke
46:51
46:34
64
Maxim van Loo
Damme
46:53
46:39
65
Frederik Delmaire
Brakel
47:12
46:47
66
Philippe Vanrysselberghe
TTA -triatlon team aalter
47:15
47:00
67
Stijn Coopman
No Limit Team (NLT)
47:19
46:55
68
Wim mestdagh
AVI Ingelmunster
47:34
47:11
69
Koen Roose
Zwevegem
47:34
47:11
70
Bert Wieme
Kerkhove-Avelgem
47:46
47:27
71
David Rega
Budingen
47:47
47:27
72
De Clerck Jeroen
Waregem
47:48
47:25
73
Ronny de Petter
DP-KLIMAIR
47:59
47:51
74
Ronny van den Acker
Nijlen
48:10
47:54
75
Jan Pauwaert
Waterlandkerkje
48:44
48:27
76
Frank Corneillie
AVI Ingelmunster
48:47
48:24
77
Marnix Clevers
Sint-Andries
49:01
48:45
78
Patrick Engels
Ninove
49:06
48:57
79
Ringo Verdonckt
Bossuit
49:18
48:57
80
Filip van Dooren
AVI Ingelmunster
49:20
48:56
81
Didier Vennens
Beveren-Waas
49:33
49:19
82
Guy Wieme
Avelgem
49:49
49:30
83
Ronny Versluijs
Zuidzande
49:55
49:38
84
Fred Vermeire
Breskens
49:55
49:38
85
Luc Masyn
Knokke-heist
49:58
49:29
86
Briand Hellebuyck
Knokke-Heist
50:06
50:00
87
Clairy Roeland
JoggingClub Herzele
50:28
50:07
88
Andre Verhelst
Damme
50:45
50:14
89
Peter Kesteloo
Breskens
50:51
50:39
90
John Guequierre
Dynamica
50:53
50:44
91
Greg Mortier
Assenede
51:00
50:37
92
Alec Vinke
Assenede
51:03
50:43
93
Van Cauter Patrick
JoggingClub Herzele
51:07
50:46
94
Michiel De Groote
De Krekenlopers
51:15
50:59
95
Cor de Jonge
Aardenburg
51:16
51:07
96
Gerben Jan van Harten
Arnhem
51:32
51:02
97
Danny Decreus
FLAC
51:39
51:26
98
Jan-Piet Flikweert
Oostburg
51:48
51:31
99
Paul Vyvey
Sint-Kruis (Brugge)
51:55
51:46
100
Wouter Coppens
Beukenhoflopers
52:15
52:02
101
Jean-pierre Crul
AVI Ingelmunster
52:18
51:54
102
Jozef Laureyns
Watervliet
52:21
52:01
103
Henk de Kater
Rotterdam Atletiek
52:25
51:55
104
Mart De Zaeyer
Lissewege
52:49
52:24
105
Jo De Jonghe
Oudenaarde
52:51
52:24
106
Bert Claeys
Oudenaarde
52:52
52:25
107
Mickey Sterckx
Lochristi
52:52
52:27
108
Jo Declercq
No Limit Team (NLT)
53:17
52:53
109
Wouter Berquin
Heist-aan-Zee
53:18
53:05
110
Luc Lataire
Torhout
53:23
53:04
111
Stefan Vermue
Sluis
53:24
53:15
112
Rik Oosterling
Breskens
53:39
53:29
113
Joris Van Dycke
JoggingClub Herzele
53:54
53:43
114
Michel de Meijer
De Wielingen
54:06
53:44
115
Paul Saman
Hulst
54:11
53:57
116
Amaury Desmidt
Assenede
54:21
53:59
117
Johan Meersman
JoggingClub Herzele
54:31
54:02
118
Rick Reubens
Terneuzen
54:35
54:26
119
Sandy decommer
Ieper
54:44
54:23
120
Dirk Van Maele
Jogging club Brugge
54:52
54:25
121
Glenn van Bruwaene
Jabbeke
55:05
54:39
122
Frank Gijsel
Sluis
55:18
55:08
123
Bart Vanspeybroeck
De Haan
55:20
55:00
124
Angelo Focke
Sluis
55:21
55:03
125
Van verdegem Cyriel
Runners Evergem
55:22
55:06
126
Kristof Lannoo
Aardenburg
55:29
55:03
127
Joris de Ceukelaire
Zottegem
55:30
55:02
128
Luc Masyn
Assebroek
55:38
55:21
129
Frank Beunens
No Limit Team (NLT)
55:56
55:33
130
Ruben Van de Velde
RTKH - DTC
56:30
56:12
131
Albert Goense
's-Gravenhage
57:05
56:42
132
Fred van de Winkel
Heerlen
57:09
56:42
133
Filip De Witte
Deinze
57:28
57:00
134
Marc Van der borght
ARS
57:40
57:08
135
Luc Van Den Neucker
De Krekenlopers
57:42
57:25
136
Daan Dieleman
Zaamslag
57:49
57:22
137
Stefan Vandenheuvel
Knokke
58:03
57:31
138
Alain Flore
Sint-Andries
58:12
57:51
139
Herman Vanderstraeten
Erembodegem
58:16
57:46
140
Rik van Schuur
Oostburg
58:37
58:15
141
André Meijers
AV '56
58:40
58:31
142
Jeroen Demuynck
Assebroek
58:50
58:25
143
Dimitri Hillewaert
Oostburg
58:59
58:44
144
Cor de Weerdt
Vlissingen
59:23
58:55
145
Bram Moerman
Sluis
1:00:28
1:00:01
146
RomBaut Martens
JC Brakel
1:01:33
1:01:09
147
Marc Terny
Knokke
1:02:31
1:02:16
148
Antoine Mathys
JC Aalter
1:04:43
1:04:15
149
Bart Stekelinck
Sluis
1:06:59
1:06:27
150
Erwin Vansteenkiste
Sint-Kruis (Brugge)
1:07:17
1:07:04
VROUW, TIEN VAN SLUIS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Tanja Cleppe
Brugge
43:40
43:33
2
Roos Nieuwdorp
Yerseke
45:50
45:40
3
Aafje van Remoortere
Biervliet
46:53
46:27
4
Flore Roose
Zwevegem
47:34
47:11
5
Francoise Luteijn
Vlissingen
47:34
47:02
6
Anneleen De Bock
JC Brakel
47:41
47:16
7
Corinne Maertens
Hoofdplaat
47:46
47:23
8
Sophie bouquet
3TK
48:14
48:02
9
Melanie Desmet
AVI Ingelmunster
48:47
48:24
10
Anoucha Baute
De Krekenlopers
49:39
49:33
11
Nadia Boerjan
Sluis
50:03
49:32
12
Heidi Derveaux
No Limit Team (NLT)
50:45
50:29
13
Flore Cassiers
Tiegem
50:51
50:33
14
Nathalie Derochette
Dudzele
51:18
51:05
15
Angelique Harinck
Oost-Souburg
51:30
50:59
16
Eline van Vliembergen
Arnhem
51:32
51:03
17
Christel Speytebroodt
Knokke-Heist
51:39
51:26
18
Annemarie Thomas-Buijsse
Hoofdplaat
51:43
51:18
19
Wendy van de Velde
AV De Wielingen
51:48
51:37
20
Shana Van Speybroeck
Zeebrugge
52:07
51:42
21
Janssoone Sandra
Blankenberge
52:28
52:10
22
Janet de Heij
Oostburg
52:55
52:44
23
Kathleen Janssens
Brugge
52:56
52:42
24
Marina van de Gucht
Affligem
53:16
52:48
25
Peggy Schamphelaere
Lokeren
53:19
53:05
26
Sabine Naessens
Tiegem
53:38
53:19
27
Lievens Rosita
JoggingClub Herzele
53:54
53:43
28
Cindy Faquaet
JoggingClub Herzele
53:54
53:43
29
Jenny Van Steenberge
JoggingClub Herzele
54:16
54:04
30
Valérie Vanbiervliet
Nukerke
54:31
54:17
31
Lore Bocket
Ieper
54:44
54:22
32
Fran Vergauwen
JoggingClub Herzele
55:01
54:46
33
Ilse Speleers
Sint Eloois Vijve
55:03
54:49
34
Linda Pille
De Krekenlopers
55:17
55:04
35
Annemie breye
De Haan
55:21
55:01
36
Yente van Cuijck
Retranchement
55:28
55:17
37
Lisa van Iwaarden
Sluis
55:28
55:17
38
Tamara van der Weegen
Oostburg
55:31
55:01
39
Cindy Dijkers
Biervliet
55:32
55:06
40
Nicolien van Bezu-Buijsse
Biervliet
55:33
55:08
41
Jozian Zonnevijlle
Oostburg
55:34
55:23
42
Marijke de Milliano
Rotterdam
55:40
55:09
43
Julie coudenys
jcavmo
55:41
55:31
44
Monica Schram
Sluis
55:48
55:22
45
Katia Coppens
De Krekenlopers
55:58
55:40
46
Nathalie Minnebo
De Krekenlopers
55:58
55:40
47
Tanja van wesemael
JoggingClub Herzele
56:02
55:42
48
Annic Vansteenkiste
Knokke
56:12
55:53
49
Elien Verstraete
Meulebeke
56:30
56:13
50
Nathalie Vryghem
No Limit Team (NLT)
56:37
56:19
51
Carmen schoors
Sint-Laureins
57:21
57:03
52
Lisa Claeys
Sint-Laureins
57:28
57:10
53
Pommelien Cockaerts
Zeebrugge
57:33
57:07
54
Linda Cuelenaere
Aardenburg
58:07
57:43
55
Annie Allossery
Aalter
58:12
57:50
56
Tessa Cuvelier
De Krekenlopers
58:22
57:58
57
Sara van Dale
Oostburg
58:25
57:58
58
Sabrina De Wint
Aalst
58:34
58:03
59
Wendy Seghers
Kortessem
58:39
58:09
60
Jacqueline Meijers
AV '56
58:40
58:31
61
Siglien Labaere
KAV Roeselare (AVR)
59:04
58:48
62
Linda Laenen
Kapellen (Antw.)
59:08
58:53
63
Veronique Vansieleghem
BEHO
1:00:48
1:00:27
64
Sofie Vandenlinden
Kortessem
1:01:07
1:00:37
65
Saskia de Troyer
Brakel
1:01:34
1:01:10
66
Marijke de Schrijver
Erembodegem
1:01:52
1:01:22
67
Ina van den Borre
Affligem
1:02:08
1:01:39
68
Mimi van Impe
Hofstade (O.-Vl.)
1:02:09
1:01:37
69
Erna Lefevre
Sint-Joris(Beernem)
1:02:20
1:02:04
70
Charlotte Vandenberghe
Heist-aan-Zee
1:02:23
1:01:55
71
Priscilla Opsomer
Bossuit
1:03:01
1:02:39
72
Nele Castelain
Kerkhove-Avelgem
1:03:02
1:02:39
73
Marina De Groote
Knokke heist
1:03:26
1:03:06
74
Lieve Pauwels
De Krekenlopers
1:04:52
1:04:33
75
Petra De Smet
Aalst
1:05:13
1:04:42
76
Marleen De Smet
Aalst
1:05:13
1:04:42
77
Cynthia de Bree
Knokke-Heist
1:05:32
1:05:18
78
Aleida Evers
Sluis
1:05:34
1:05:15
79
Gisele Denijs
JoggingClub Herzele
1:06:15
1:06:00
80
Marja Jongepier
Nieuw- en Sint Joosland
1:06:17
1:05:48
81
Erna Markey
joggingteam de olifant
1:06:55
1:06:27
82
Marie Meulebroeck
Ooigem
1:07:00
1:06:28
83
Ciska Morcus
IJzendijke
1:08:35
1:08:22
84
Naara de Feijter
IJzendijke
1:08:35
1:08:23
85
Linda De Rese
Jogclub
1:08:43
1:08:21
86
Willems Lieve
Knokke-Heist
1:10:07
1:09:46
MSEN, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
alexander diaz rodriguez
Brugge
1:09:54
1:09:49
2
Gerd Devos
dcla
1:09:57
1:09:52
3
Ward Oosterlinck
Erembodegem
1:10:19
1:10:14
4
Erwin Harmes
González Running Team
1:10:33
1:10:28
5
Koen DE VEYLDER
Eendr. Aalst (EA)
1:12:17
1:12:12
6
Jannes Cottyn
AV Molenland (AVMO)
1:13:07
1:13:02
7
Nicolas Gevaert
Kluisbergen
1:13:19
1:13:10
8
Whytic Priem
Roeselare
1:13:47
1:13:42
9
Cédric Callewaert
Poelkapelle
1:13:50
1:13:45
10
Thijs Oosterlinck
Erembodegem
1:14:11
1:14:05
11
sanne swolfs
Heist-aan-Zee
1:14:48
1:14:44
12
Allen de Bel
Kruisem
1:14:52
1:14:43
13
Bram Laevens
WTDT
1:15:16
1:15:10
14
Henk Omey
WTDT
1:16:20
1:16:14
15
Dieter Storme
Eendr. Aalst (EA)
1:16:29
1:16:23
16
Bart Bleyaert
De Krekenlopers
1:17:04
1:16:58
17
Kevin Brysbaert
FLAC
1:17:05
1:17:00
18
Bart Verbeke
Stasegem
1:17:19
1:17:12
19
Yannick van Lunter
Serskamp
1:17:32
1:17:26
20
Jan de Clerck
Gent
1:18:40
1:18:23
21
Thijs Blondeel
8000 Running Team
1:18:47
1:18:37
22
Kurt Valle
KAV Roeselare (AVR)
1:19:33
1:19:26
23
Berten de Vleeschauwer
Lokeren
1:19:34
1:19:27
24
Jeroen Aelteman
Overmere
1:19:38
1:19:31
25
Bram Reynaerts
Halle
1:20:07
1:19:59
26
job de feijter
Hulst
1:20:29
1:20:24
27
Dieter Van Lierde
AC Deinze
1:20:46
1:20:41
28
Patrick de Meyer
Antwerpen
1:21:38
1:21:28
29
Dries Reynaerts
Wolvertem
1:21:38
1:21:31
30
Andy Cocquyt
De Krekenlopers
1:21:42
1:21:32
31
Stijn Vermeersch
Denderleeuw
1:22:43
1:22:36
32
Ward Goethals
MTV
1:23:08
1:22:56
33
nicolas vantorre
Heist-aan-Zee
1:23:10
1:22:59
34
Kevin d'Hondt
Oudenaarde
1:23:20
1:23:14
35
Steve delanghe
HC Oostende
1:23:32
1:23:23
36
Jan Vijverman
Eendr. Aalst (EA)
1:23:51
1:23:45
37
Olivier Verhaege
Zomergem
1:24:06
1:23:57
38
Marlon Claeys
Beernem
1:24:25
1:24:17
39
Sebastian Wouters
KAA Gent
1:24:45
1:24:34
40
Kjell Devloo-Casier
Knokke-Heist
1:24:53
1:24:43
41
Tim Verbeke
De Krekenlopers
1:24:58
1:24:44
42
Kris Dehem
KAV Roeselare (AVR)
1:25:04
1:24:44
43
Wim Laloo
AdApp
1:25:07
1:24:56
44
Giovanni Cottenies
Gavertrimmers
1:25:19
1:25:12
45
Bert Mesdom
KAA Gent
1:25:33
1:25:22
46
Koen Van Herzele
Erembodegem
1:25:56
1:25:26
47
Martijn Kox
Westdorpe
1:26:01
1:25:54
48
Gino van Broeck
Temse
1:26:06
1:25:55
49
Brian Labaere
Triatlon Team Roeselare
1:26:17
1:26:02
50
frederik van de velde
Zele
1:26:21
1:26:12
51
Joris Haeck
Melle
1:26:29
1:26:22
52
Miguel Heyerick
Bosschaert
1:26:47
1:26:18
53
Rik de Lobel
Eeklo
1:27:16
1:26:53
54
Wesley Uyttebroeck
JesseVNsportscoaching
1:27:27
1:27:18
55
Jimmy Baert
Wortegem-Petegem
1:27:33
1:27:15
56
Bart Cornelis
De Krekenlopers
1:27:40
1:27:22
57
Roy Groeneweg
Outrijve
1:27:42
1:27:23
58
Niels Clincke
Aalmen
1:27:43
1:27:31
59
Kevin Gadeyne
MAC Westhoek
1:27:52
1:27:40
60
Matti Buysse
TSRT
1:27:53
1:27:42
61
Jens Ketels
Gistel
1:27:57
1:27:46
62
Pablo Eggermont
Lauwe
1:28:12
1:27:56
63
Tim Bisaerts
Affligem
1:28:27
1:28:00
64
Matthieu Decock
Eke
1:28:37
1:28:20
65
Hendrik van der Elst
Erpe-Mere
1:28:41
1:28:31
66
Gwenn Dejaegere
Kortrijk
1:29:30
1:29:09
67
Tim van Dorpe
Gent
1:31:17
1:30:48
68
Jan De Kesel
De Krekenlopers
1:31:41
1:31:24
69
Ben De Maet
Sleidinge
1:31:45
1:31:09
70
Unterweger Roland
Beveren
1:32:13
1:31:44
71
Nick Neyt
Zelzate
1:32:14
1:31:44
72
Bert Verbeke
De Krekenlopers
1:32:24
1:32:10
73
Bram De Langhe
WTDT
1:32:45
1:32:28
74
Kris vandewalle
Lauwe
1:33:46
1:33:30
75
Karel Maesfrancx
vita
1:33:48
1:33:16
76
Nikolaas Maes
WTC POEIER
1:34:23
1:33:52
77
stieven van de velde
Knokke-Heist
1:34:39
1:33:41
78
peter decrock
Gentbrugge
1:34:42
1:34:16
79
Jurgen Verhellen
Sint-Eloois-Vijve
1:34:52
1:34:15
80
Laurens Ally
WALO
1:34:54
1:34:30
81
Kurt Marchand
Anzegem
1:35:22
1:35:00
82
Tom Patteeuw
Wingene
1:35:30
1:34:55
83
Kenny Willems
Sint-Kruis (Brugge)
1:35:31
1:34:46
84
Dieter Morest
Zwevegem
1:35:49
1:35:34
85
Gregory Deceuninck
KAV Roeselare (AVR)
1:36:00
1:35:38
86
Jorick Lievens
Outrijve
1:36:02
1:35:42
87
Tom de Pauw
Affligem
1:36:06
1:35:20
88
Iwein Pereboom
Aalst
1:36:09
1:35:38
89
Stijn Haelters
Nukerke
1:36:51
1:36:32
90
Bram Depickere
sodibrug
1:37:22
1:37:07
91
Duffeleer Christophe
AC Pajottenland
1:37:29
1:37:19
92
Angelo Yde
Zulte
1:37:41
1:37:12
93
Kenny Demeulenaere
Lichtervelde
1:37:45
1:37:24
94
Frankie Rotty
Knesselare
1:37:55
1:37:38
95
Peter Vervaet
Lokeren
1:38:08
1:38:00
96
Yves Drieghe
Gentbrugge
1:38:24
1:37:42
97
Olivier Warlop
ZoLo
1:39:25
1:38:44
98
Bart Vandewiele
JC Aalter
1:39:25
1:39:04
99
michael verstraeten
Moerbeke-Waas
1:39:51
1:39:25
100
Cedric Ally
Hooglede
1:40:12
1:39:49
101
Dominik Piotrowski
Auderghem
1:40:23
1:39:27
102
Wouter Detemmerman
SMO
1:40:36
1:40:18
103
Daniel Kucharski
JC Moerbeke
1:40:36
1:40:08
104
Sébastien Degrieck
TTW bel
1:40:50
1:40:23
105
Kenny Lannoy
3TK
1:41:22
1:40:39
106
Leslie Van Landschoot
Knokke-Heist
1:41:48
1:41:27
107
Frédéric Furniere
Avelgem
1:42:06
1:41:38
108
Wouter Marijsse
Leuven
1:42:34
1:41:58
109
Dieter Saelens
Knokke
1:42:43
1:42:18
110
Jeroen De Langhe
Beukenhoflopers
1:42:51
1:42:31
111
Bram Van de Wege
Vichte
1:43:07
1:42:49
112
Edwin Huigh
AV De Wielingen
1:43:10
1:42:38
113
Olivier Eelkloo
Bredene
1:43:12
1:42:38
114
Yannick Vastenout
Terneuzen
1:43:44
1:43:28
115
Germund van de Wiele
Ramskapelle (Knokke-Heist)
1:43:44
1:43:26
116
Coen Kaijser
Terneuzen
1:43:52
1:43:36
117
Frederik Boussy
Knokke-Heist
1:44:00
1:43:42
118
lorenzo hargebaert
Maldegem
1:44:22
1:43:48
119
Christoph Lavens
Varsenare
1:44:27
1:43:53
120
Yann Thai-Thuc
Knokke-Heist
1:44:41
1:43:43
121
Jens Ketels
Snellegem
1:45:06
1:44:37
122
Peter Foré
De Krekenlopers
1:45:11
1:44:57
123
Ivo Viaene
Knokke-Heist
1:45:40
1:45:05
124
Chesney sterckx
Beervelde
1:45:44
1:45:19
125
bert vanhaute
Roeselare
1:48:05
1:47:34
126
Tommy van Damme
Zedelgem
1:48:40
1:48:06
127
Niels Holvoet
Menen
1:49:31
1:48:47
128
Pawel Blachowski
Houthulst
1:49:32
1:49:06
129
nico lamont
Kruishoutem
1:49:32
1:48:54
130
Jelle Borteel
Roeselare
1:50:02
1:49:37
131
Victor van Gijseghem
Nazareth
1:50:42
1:50:00
132
Kennie Guillemijn
Dottignies
1:51:13
1:50:58
133
Jeroen Fiers
Zele
1:52:45
1:52:11
134
Teddy van steenwinkel
Forza8740
1:53:37
1:53:03
135
Geoffrey Sabbe
kilometer.be
1:54:00
1:53:16
136
alex cuveele
Zwevezele
1:54:23
1:53:33
137
Vanassche Peter
Avelgem
1:54:40
1:54:26
138
Koen Ameye
Waregem
1:54:55
1:54:31
139
Jay Bossuyt
Harelbeke
1:55:21
1:54:42
140
Tom vanbecelaere
Pittem
1:55:46
1:54:55
141
Jeremy Graulus
midlon
1:56:02
1:55:25
142
Martijn Devisch
Knokke-Heist
1:56:59
1:56:12
143
niek verbeke
IJzendijke
1:57:21
1:56:49
144
Vandaele Joris
Roeselare
1:57:25
1:56:40
145
Maxim Tourlousse
Bredene
1:58:34
1:57:52
146
David Depuydt
SMO
1:59:25
1:59:03
147
Joost Bakx
Tilburg
2:00:22
1:59:39
148
Arben Balaj
Merksem
2:00:23
1:59:37
149
Michel cambeen
Vogelwaarde
2:00:27
1:59:49
150
pieter de corte
Ruiselede
2:03:32
2:02:37
151
Ides Cocquyt
Dendermonde
2:03:46
2:02:55
152
jeroen marsboom
Antwerpen
2:06:41
2:06:13
153
Maxim Ovaere
Ardooie
2:08:23
2:07:58
154
Dimmy Ivens
Schoondijke
2:10:09
2:09:52
155
Jordi Castel
Goes
2:20:06
2:19:05
156
Lieven Lecomte
Sint-Amandsberg
2:20:53
2:19:56
M40, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Verhaeghe Michel
A C Wambrechies
1:14:07
1:14:01
2
Bart Vantorre
Heist-aan-Zee
1:20:23
1:20:12
3
Bart de Waele
Oudenaarde
1:22:10
1:22:02
4
Edwin Strobbe
We.All.Love.Running
1:22:48
1:22:39
5
Bruno Tilleman
Blankenberge
1:23:24
1:23:14
6
Edwin de Jaeger
RK HAV
1:23:37
1:23:31
7
Björn Dubois
Assebroek
1:23:40
1:23:33
8
Wouter Mees
AC Staden
1:23:41
1:23:30
9
Sebastien Teichmann
De Krekenlopers
1:23:43
1:23:31
10
Stefaan Faingnaert
BGS Endurance Team
1:24:09
1:23:54
11
Johan Deramoudt
MAC Westhoek
1:24:32
1:24:23
12
Dominique Coulon
Abmarke
1:24:37
1:24:27
13
David Van Vooren
De Krekenlopers
1:24:44
1:24:35
14
Mattias Maerten
midlon
1:25:03
1:24:51
15
Fabre Michaël
Huy Athletic Club
1:25:05
1:24:49
16
Ivo De Ridder
Spiridon Aalst
1:25:08
1:24:53
17
Nico Vekeman
Zottegem Atletiek
1:26:30
1:26:23
18
Roald Leijnen
Waarschoot
1:26:50
1:26:33
19
Tom Devriendt
Gent
1:26:59
1:26:44
20
Stefaan Borloo
Zottegem Atletiek
1:27:04
1:26:57
21
Eddy Bonne
De Krekenlopers
1:27:08
1:26:58
22
Frank Degels
FLAC
1:27:22
1:27:07
23
Jan Janssen
Veurne
1:27:35
1:27:25
24
Peter Roman
Melle
1:27:36
1:27:24
25
Marco Scherbeijn
Cadzand
1:27:41
1:27:26
26
Ronald Geertse
Serooskerke Walcheren
1:28:00
1:27:44
27
Sandy Minnebo
Aartrijke
1:28:29
1:28:17
28
Thomas Smeulders
Bonheiden
1:28:32
1:28:10
29
kris meganck
haaltert
1:28:34
1:28:26
30
De smet Bart
Spiridon Aalst
1:28:34
1:28:26
31
Chris Deleersnyder
NLT BEL
1:28:51
1:28:30
32
Tom Tanghe
Otegem
1:28:51
1:28:44
33
Filip De Wolf
Lochristi
1:29:09
1:28:58
34
Tim de Volder
Brugge
1:30:13
1:29:54
35
Marnix Hillaert
Moerbeke-Waas
1:30:30
1:30:21
36
Kurt Schreyen
Evergem
1:30:34
1:30:23
37
jurgen verlinden
Zottegem
1:30:39
1:30:26
38
bart de beul
Moorsel
1:30:41
1:30:32
39
Wim Schacht
Mariakerke (Gent)
1:31:00
1:30:45
40
Michel Ridderhof
Middelburg
1:31:10
1:30:39
41
Peter Van de Walle
AC Boslopers
1:31:11
1:30:56
42
Nico Acke
De Krekenlopers
1:31:49
1:31:32
43
Nico Verstraete
Waarschoot
1:32:07
1:31:50
44
Gino Sesselle
De Krekenlopers
1:32:21
1:32:05
45
Jan-Joris Jooss
Goes
1:32:34
1:31:57
46
Mario Fagel
Knokke-Heist
1:32:46
1:32:08
47
Frederic Ares
No Limit Team (NLT)
1:32:50
1:32:27
48
Endy Slock
Axel
1:33:43
1:33:19
49
Ben van Vliet
Terneuzen
1:33:43
1:33:18
50
Stefan Calebout
3TK
1:34:18
1:33:59
51
Joris De Neve
De Krekenlopers
1:35:58
1:35:43
52
Dries Verplanken
Ieper
1:36:02
1:35:49
53
Gunther Segers
alva (Atl. Land van Aalst
1:36:12
1:35:44
54
Tom vandevelde
Gent
1:36:22
1:35:52
55
Vanceulebroeck Yannick
AC Break
1:36:42
1:36:23
56
Tom Bruneel
KAV Roeselare (AVR)
1:36:49
1:36:27
57
omar hillaert
Westdorpe
1:37:19
1:36:57
58
Bene Pype
AC Staden
1:37:44
1:37:19
59
Wouter Georges
Runners Evergem
1:37:56
1:37:32
60
Bart de Zaeytydt
Oudenaarde
1:39:00
1:33:30
61
Menno den Dekker
Terneuzen
1:39:45
1:39:25
62
Robert van de Kerkhove
Aardenburg
1:39:45
1:39:27
63
Gert Schoors
De Krekenlopers
1:39:54
1:39:36
64
Andy Verhanneman
Lichtervelde
1:40:05
1:39:39
65
Peter Coen
Brugge
1:40:09
1:39:30
66
Didier Delanney
Beveren-Waas
1:40:14
1:39:19
67
Miguel Minnebo
Zwevegem
1:40:16
1:39:54
68
Danny Versluys
De Krekenlopers
1:40:18
1:39:46
69
Wim de Feijter
Scheldesport
1:40:39
1:40:16
70
Rene Hamelink
Zaamslag
1:40:47
1:40:29
71
Steven Nagels
12BO4
1:40:50
1:40:11
72
Bruno Ranson
Moen
1:41:10
1:40:48
73
Wim Blyweert
Gontrode
1:41:12
1:40:33
74
Jürgen Cardon
Lissewege
1:41:18
1:40:39
75
Tonny Staelens
Loopclub Grijsloke
1:41:26
1:41:01
76
Kristof Van den Abeele
JC Scheldevallei Melsen
1:41:51
1:41:00
77
frank faes
Sluis
1:41:54
1:41:42
78
Krist De Wilde
De Krekenlopers
1:41:56
1:41:09
79
Bart Lievens
Baaigem
1:42:10
1:41:21
80
Lowie Jurgen
Belgie
1:42:20
1:42:09
81
Davy Spiessens
Ardooie
1:42:32
1:41:48
82
Cyrille
Ronse/Renaix
1:42:34
1:41:53
83
Fabrice vuylsteke
Wevelgem
1:42:58
1:42:41
84
Alain Vermeulen
JC Scheldevallei Melsen
1:43:08
1:42:19
85
Vladimir Revijn
Oudenaarde
1:43:15
1:42:32
86
John Proot
Knokke-Heist
1:43:15
1:42:33
87
Maarten Hertogs
Grobbendonk
1:43:18
1:42:47
88
Johan de Clercq
Knokke-Heist
1:43:27
1:42:47
89
Nicolas Holvoet
Munte
1:43:59
1:43:38
90
Allan van Alten
RK HAV
1:44:14
1:44:07
91
Peter Vanderkeilen
McCann TriTeam Brugge
1:44:59
1:44:37
92
Jan-Baptist Elskens
Oostende
1:45:13
1:44:31
93
Frank Schoof
JC Moerbeke
1:45:15
1:44:47
94
Vandewiele Lieven
Roeselare
1:45:25
1:44:41
95
Wim Willems
De Krekenlopers
1:46:26
1:45:42
96
Matthew Shawkey
Gent
1:46:31
1:45:49
97
Alexander Paulusse
Knokke
1:46:37
1:45:40
98
Frans Kolijn
Oost-Souburg
1:46:51
1:46:24
99
Mario Deknudt
midlon
1:47:58
1:47:21
100
Inder Munoz
Sluis
1:48:06
1:47:54
101
Tom Antonis
TTK
1:48:07
1:47:31
102
Wim Vandeverre
Roeselare
1:48:27
1:47:55
103
Tony Misman
De Krekenlopers
1:48:56
1:48:19
104
michael verclaemer
Tielt
1:49:23
1:48:38
105
Carlo Rots
Laarne
1:49:59
1:49:10
106
Bart Verhelst
Tielt
1:50:04
1:49:20
107
Chris Van Honacker
Desselgem
1:50:07
1:49:12
108
Marco Olivier
Vlissingen
1:50:42
1:49:56
109
Frederic van den Heule
Ronse/Renaix
1:50:43
1:50:01
110
Lieven Daschot
Blankenberge
1:51:50
1:51:33
111
William de Jonge
Nieuwdorp Zld
1:52:48
1:52:30
112
christoph struelems
Lombardsijde
1:53:31
1:52:50
113
Thierry Vergaert
JC Scheldevallei Melsen
1:53:34
1:52:43
114
Bart Van de Putte
Aalst
1:54:12
1:53:24
115
Anil Laurent
Machelen
1:54:21
1:54:11
116
Alex Gheerolfs
Ronse
1:54:54
1:54:09
117
Danny DOBBELAERE
De Krekenlopers
1:55:15
1:55:00
118
Dirk Celis
Oostende
1:55:18
1:54:26
119
JaapJan Ritsema
Dynamica
1:55:44
1:55:06
120
Bart Beerens
vita
1:55:50
1:55:02
121
Jürgen in den Bosch
Sluis
1:56:00
1:55:12
122
lieven vanhaverbeke
Beveren-Waas
1:56:03
1:55:08
123
Nick Vanwassenhove
Bredene
1:56:12
1:55:13
124
Kristof Van Den Heuvel
Knokke-Heist
1:56:26
1:55:44
125
Anthony Persy
Woluwe-sint-pieters
1:57:38
1:56:51
126
Ovaere Franky
Zwevegem
1:57:44
1:57:18
127
Kurt Leyman
Merelbeke
1:58:33
1:57:42
128
Michel van de Putte
Aalst
1:59:01
1:58:13
129
Steve landuyt
Sluis
1:59:26
1:58:49
130
Benito Bostelaar
Oost-Souburg
1:59:57
1:59:15
131
stef gouaert
Knokke-Heist
2:00:11
1:59:30
132
Wim De Leeuw
Schoten
2:00:23
1:59:36
133
Desmet Geert
Ruiselede
2:01:17
2:00:31
134
Stefan van Bellingen
Essene
2:01:20
2:00:35
135
Philip Traen
Knokke heist
2:01:33
2:00:52
136
Sven Vandendriessche
Aarsele
2:01:38
2:00:56
137
dieter Boullart
Oudenaarde
2:01:46
2:00:55
138
Micky Van Laer
Schoten
2:01:51
2:01:25
139
Henk Vanhaesebroeck
Zulte
2:02:29
2:01:55
140
Guy Deleersnyder
Triatlon Team Roeselare
2:02:36
2:01:36
141
Chris Coene
BEHO
2:03:59
2:03:07
142
Frits van Borrendam
Middelburg
2:04:47
2:04:18
143
Dominique Vergauwe
Nieuwpoort
2:05:32
2:04:54
144
Koen Vanderhaegen
Waregem
2:05:33
2:04:58
145
Wim de Boeck
Aalst
2:07:11
2:06:25
146
Gerd De Bruycker
Veldegem
2:07:39
2:07:01
147
Koen de Volder
Deinze
2:10:44
2:10:15
148
Aidi Hendricks
Gent
2:11:48
2:10:59
149
Stefan Brants
Boom
2:11:57
2:11:09
150
Bert van Onckelen
Niel
2:11:57
2:11:09
151
De Meulemeester Bart
Pittem
2:16:47
2:16:16
152
Bracke Yves
JC Moerbeke
2:20:55
2:20:04
153
Roger Joos
Middelburg
2:21:13
2:20:31
154
Jurgen Zohlandt
Westdorpe
2:23:22
2:22:26
155
Robert Hubregsen
Heinkenszand
2:24:48
2:23:56
M50, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Stefaan Derous
Sint-Andries
1:21:57
1:21:47
2
Nico Dumalin
Brugge
1:23:43
1:23:32
3
Peter Pollentier
Oostende
1:23:55
1:23:45
4
jan hendrickx
Erpe-Mere
1:27:00
1:26:46
5
Hedwig Schockaert
Spiridon Aalst
1:27:38
1:27:24
6
Leo Bracke
Axel
1:27:49
1:27:36
7
Pauwel Joos
De Krekenlopers
1:28:24
1:28:16
8
Jan Vermeulen
Clinge
1:28:24
1:28:08
9
Gino Puystjens
HC Oostende
1:28:38
1:28:29
10
Patrick Vermaeren
Spiridon Aalst
1:28:40
1:28:26
11
Olivier Goedertier
Merelbeke
1:30:29
1:30:18
12
Christ Viaene
Veurne
1:30:36
1:30:27
13
Alexandre Steffen
3TK
1:31:31
1:31:11
14
Robert vroon
AV De Wielingen
1:32:51
1:32:42
15
Paul Rogiers
Zedelgem
1:33:47
1:33:36
16
Raoul De Wilde
club brugge
1:33:54
1:33:40
17
Stefan Verbrugge
KAV Roeselare (AVR)
1:35:10
1:34:47
18
John Birch
Breskens
1:36:07
1:35:59
19
Alain Bogaerts
Edegem
1:36:27
1:36:04
20
Steukers Jan
MMC
1:37:54
1:37:32
21
De vrieze Luc
JC Aalter
1:38:02
1:37:39
22
Stephan Demeulemeester
joggingclub zulte
1:38:09
1:37:37
23
rudy van de moortele
Aalter
1:38:32
1:38:16
24
Chris Bollens
Ursel
1:38:46
1:38:39
25
Rob Van Baelen
Brasschaat
1:39:39
1:38:52
26
Jan van Oyen
Oudenburg
1:39:46
1:39:18
27
Vincent Jageneau
Tongeren
1:40:32
1:40:08
28
Piet Goossens
Kalken
1:41:20
1:40:42
29
Filip Ooghe
Erpe
1:41:24
1:41:12
30
Chris Van Maldeghem
Knokke-Heist
1:42:10
1:41:29
31
Frank Oosterlinck
SMO
1:42:47
1:42:18
32
Peter Bliki
vita
1:43:04
1:42:31
33
Hedwig Van Beveren
JC Moerbeke
1:43:20
1:42:53
34
Ronny Ketels
Gistel
1:43:31
1:43:18
35
Wim De Lannoy
JC Aalter
1:43:33
1:43:09
36
Luc Haemerlinck
De Krekenlopers
1:44:38
1:44:05
37
Frank Verhoeven
Dilbeek
1:44:40
1:44:06
38
Kris Vannieuwenhuyse
Kortrijk
1:45:03
1:44:34
39
Hugo Huygebaert
AC Blanco
1:46:30
1:46:09
40
André Verstrynge
De Krekenlopers
1:46:42
1:46:10
41
Pascal Van Breusegem
gent running team
1:46:45
1:46:07
42
Twan Timmermans
Hoofdplaat
1:47:10
1:46:27
43
Werner Vancauwenberghe
Arc-Wattripont
1:47:13
1:46:44
44
Jan Mortier
Deva marathon team
1:47:35
1:47:15
45
Jan Donckels
Moorsele
1:47:52
1:47:20
46
daniel michiels
Sint-Andries
1:48:07
1:47:28
47
Ruud Geldof
Dynamica
1:48:13
1:47:58
48
Erik Nuyts
De Krekenlopers
1:48:30
1:48:06
49
Patrick Rappe
Heist-aan-Zee
1:48:44
1:48:23
50
Frank T'Jampens
alva (Atl. Land van Aalst
1:49:23
1:48:38
51
Didier de Waele
Knokke-Heist
1:49:37
1:48:38
52
Luc Meurisse
No Limit Team (NLT)
1:49:49
1:49:24
53
Jan Strymes
De Krekenlopers
1:50:04
1:49:07
54
Pascal Van Hulle
De Krekenlopers
1:50:13
1:49:15
55
Abdou Zeroual
Terneuzen
1:50:16
1:49:44
56
Frank Ockeq
Oost-Souburg
1:50:53
1:49:59
57
Peter Constant
Ruddervooorde
1:51:26
1:50:46
58
Herman Vandensande
Gooik
1:52:26
1:51:55
59
Gino Deceuninck
3TK
1:52:38
1:51:43
60
Remi van Schaik
Middelburg
1:53:17
1:53:04
61
Bouwe Postma
Middelburg
1:53:30
1:52:40
62
Ivan Vandenheede
NIET deva marathonteam
1:53:39
1:53:18
63
Hendrik Van de Velde
RTKH - DTC
1:54:06
1:53:07
64
Thomas Koester
Hoeilaart
1:54:16
1:53:20
65
Koen Van Hulle
Moerkerke-Damme
1:54:44
1:54:06
66
Harry Durinck
Kalken
1:54:51
1:54:33
67
René Goetheer
Wolphaartsdijk
1:55:20
1:55:01
68
Ivo Lemmens
Merelbeke
1:56:33
1:55:35
69
Rini Fenijn
Nieuwvliet
1:57:37
1:57:07
70
Daniel Van Lierde
RC De Tovenaars
1:58:07
1:57:32
71
Glenn De Buf
joggingteam de olifant
1:58:14
1:57:28
72
Guy Bouwens
Knokke-Heist
2:00:47
2:00:26
73
Gwijde Mahieu
Sint-Kruis
2:01:26
2:00:30
74
Dirk Ally
Hooglede
2:02:34
2:01:54
75
Gerald Monteyne
Runners Evergem
2:02:40
2:01:52
76
Peter Vlerick
Destelbergen
2:02:53
2:02:04
77
Rudie Hogervorst
Aardenburg
2:03:03
2:02:08
78
Rudy Vande Velde
JC Moerbeke
2:04:44
2:04:14
79
Rikkie Vanhecke
Gavertrimmers
2:07:17
2:06:43
80
Karel Colman
zwat
2:08:46
2:07:53
81
Martin Billiau
Dendermonde
2:09:00
2:08:02
82
Dirk Clement
Bierbeekloopt
2:10:26
2:10:15
83
Michel Aelvoet
Ronse
2:12:16
2:11:22
84
Dirk van den Hoecke
Zaamslag
2:12:16
2:11:57
85
Peter Vermeulen
Zingem
2:13:59
2:13:06
86
Peter Castel
AV '56
2:20:06
2:19:04
87
Philip de Vroe
JC Moerbeke
2:20:53
2:20:03
M60, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ivan De Muynck
De Krekenlopers
1:36:37
1:36:30
2
Johan Goense
Philippine
1:37:21
1:37:07
3
Marc De Keersmaecker
Knokke
1:40:27
1:40:13
4
Noël Ryckeboer
Poperinge
1:40:45
1:40:24
5
Luc VAN DE VEN
AC Geraardsbergen
1:41:20
1:41:07
6
nic verlinde
Roeselare
1:41:25
1:40:49
7
Luc Nachtergaele
Groot-Bijgaarden
1:43:11
1:42:40
8
Luc De Jaeger- Braet
De Krekenlopers
1:44:54
1:44:18
9
JUNKER Henry-Marc
Verviers
1:45:26
1:45:13
10
Willem Vermeir
Erembodegem
1:49:49
1:49:03
11
Odar Eeckhout
Oudenaarde
1:50:30
1:49:47
12
Fred de Bree
Zoutelande
1:53:28
1:52:48
13
Eric Sierens
Maldegem
1:55:09
1:54:26
14
gerrit verhoeven
Meerlemeersel-dreef
1:57:00
1:55:59
15
Albrecht Maes
Aalst
1:57:04
1:56:07
16
imo jongepier
Nieuw- en Sint Joosland
1:59:18
1:58:36
17
Walter Ghysel
Deva marathon team
2:04:04
2:03:43
18
Ivan Verbeke
De Krekenlopers
2:09:37
2:08:35
19
Christian Herteleer
De Krekenlopers
2:10:46
2:09:53
20
Pierre de Meerleer
7 CONTINENTS
2:15:59
2:15:21
VROUW, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Gwendolyn de Deyne
Aalter
1:21:21
1:21:14
2
annelies deketelaere
Hooglede
1:21:26
1:21:18
3
Ann Sofie Claeys
Gent
1:23:33
1:23:25
4
Petra De Sadeleer
Eendr. Aalst (EA)
1:28:34
1:28:26
5
Nathalie Michels
KAA Gent
1:30:12
1:30:02
6
Tamara Van Vooren
AS Riem
1:32:19
1:32:01
7
Evelien Van den Branden
AC Hamme
1:35:06
1:34:46
8
Els Polley
Ieper
1:36:04
1:35:50
9
Renate de Reus
Vlissingen
1:36:17
1:36:04
10
Isabelle Marlier
Ingooigem
1:36:23
1:36:00
11
Charlotte Van De Velde
JC Aalter
1:36:28
1:36:16
12
Monique Nobus-v/d Broecke
Aardenburg
1:37:33
1:37:02
13
Jana Bekaert
Zingem
1:37:54
1:37:36
14
Beryl Otieno
Olympic Brugge
1:38:07
1:37:36
15
Charlotte Ranson
NLT BEL
1:38:45
1:38:25
16
Joke Lefief
NLT BEL
1:38:46
1:38:25
17
Whoopy Franssen
Tielt
1:41:28
1:41:07
18
Judith Vermeersch
BGS Endurance Team
1:42:22
1:41:58
19
Karlien Van Steenbrugge
BGS Endurance Team
1:42:23
1:42:08
20
Hannah Verhaeghe
Assebroek
1:42:48
1:42:27
21
Katrien Van Acker
Knesselare
1:43:17
1:42:56
22
Catherine Verhelst
Knokke-Heist
1:43:26
1:42:46
23
Fleur Boussy
Knokke-Heist
1:43:59
1:43:40
24
Katleen Mels
Lokeren
1:44:21
1:43:49
25
Cathy Poppe
Terneuzen
1:46:04
1:45:28
26
Marly de Lijser
IJzendijke
1:46:32
1:45:58
27
Ellen Deleu
Gent
1:47:41
1:47:11
28
Marijke Taragola
Gent
1:48:20
1:47:52
29
An Brysse
De Haan
1:48:32
1:47:51
30
Kohl Angélique
Huy Athletic Club
1:49:00
1:48:44
31
Brun Caroline
puissance huy't
1:49:20
1:48:54
32
Greet Allemeersch
3TK
1:49:35
1:48:39
33
Nele Debusschere
Ardooie
1:49:42
1:49:08
34
Van de Velde Heidi
Running Team Sinaai
1:50:07
1:49:52
35
Fleur de Nil
Erembodegem
1:50:14
1:49:44
36
Dorine Vandermeersch
Vlamertinge
1:50:48
1:50:06
37
Olga Serebrjakova
Oostburg
1:51:07
1:50:19
38
Tineke Haers
De Krekenlopers
1:51:25
1:50:33
39
rebecca de nys
sijsele
1:51:27
1:50:46
40
Vandecaveye Katia
Triatlon Team Roeselare
1:51:35
1:51:02
41
Chris Peeters
Blankenberge
1:51:50
1:51:33
42
Sylvie Poppe
Knokke-Heist
1:52:12
1:51:32
43
Martine Samyn
Westkapelle
1:52:39
1:51:43
44
Veerle Roels
Zele
1:52:44
1:52:10
45
Leen Vanderyse
AC Staden
1:52:54
1:52:18
46
brigitte roels
Kalken
1:53:31
1:52:43
47
Linda Vermeulen
AV De Wielingen
1:54:01
1:53:27
48
Valery Audenaert
Sint Amandsberg
1:54:31
1:53:36
49
Evi Sierens
Maldegem
1:54:34
1:53:52
50
melissa van de velde
Laarne
1:54:49
1:54:00
51
Sandra Jacobs
Zwijndrecht
1:54:58
1:54:04
52
Haike langeraert
JC Moerbeke
1:55:25
1:54:37
53
Marian van den Hemel
Knokke-Heist
1:55:41
1:55:01
54
Yvonne Joziasse
Middelburg
1:55:44
1:55:05
55
Hilde Dhont
JC Aalter
1:56:22
1:55:31
56
Jacqueline Maas
AV De Wielingen
1:56:51
1:56:27
57
Ilse De Baets
Maldegem
1:57:26
1:56:56
58
Ann Debrabandere
Maldegem
1:57:26
1:56:57
59
Nathalie De Preester
Waregem
1:57:45
1:57:09
60
Kim Vandekerckhove
Pelikaanrunners
1:57:46
1:57:09
61
Lieselotte Debackere
Zerkegem
1:58:10
1:57:11
62
Carmen Saesen
ZoLo
1:58:11
1:57:31
63
Petra de Craend
Zomergem
1:58:18
1:57:33
64
Nadia Coveliers
Deerlijk
1:58:18
1:57:53
65
Marie Jageneau
Gent Loopt
1:58:45
1:58:20
66
Jet Daniels
Zwijndrecht
1:58:53
1:57:59
67
Yolanda Krombeen
Kruiningen
1:58:55
1:58:14
68
Karin van Noorden
Vlissingen
1:58:56
1:58:06
69
Sarah van Leene
Maldegem
1:58:57
1:58:27
70
Evi Du-Tre
Belsele
1:59:15
1:58:43
71
Eva willems
Turnhout
1:59:19
1:58:43
72
Lieve Francois
7 CONTINENTS
1:59:35
1:59:35
73
Emanuela Bracke
Axel
1:59:58
1:59:13
74
Elien Van De Weghe
Deinze
2:00:30
1:59:41
75
Liesbeth Denolf
Wingene
2:00:38
1:59:49
76
Tjarda Omta
McCann TriTeam Brugge
2:00:44
1:59:50
77
Judith Ridderhof
Kloosterzande
2:00:59
2:00:21
78
Stien Denys
Schoten
2:01:51
2:01:26
79
Caroline Campe
Deva marathon team
2:02:01
2:01:41
80
Mieke Merlevede
Oostkamp
2:02:02
2:01:41
81
Sandra Eeckhoudt
vita
2:02:10
2:01:51
82
Els Gevaert
MTV
2:02:19
2:01:42
83
Veerle Devlies
De Haan
2:02:20
2:01:40
84
Sandra vd Valk
Krabbendijke
2:02:30
2:01:47
85
Nancy Maerten
De Krekenlopers
2:02:36
2:02:06
86
Ingrid Wittock
Meerle
2:03:09
2:02:09
87
Laetitia Lovens
Woluwe-sint-pieters
2:03:25
2:02:39
88
Annelies Becu
Doomkerke
2:03:32
2:02:37
89
Rosette Verkaart
Vlissingen
2:03:48
2:03:03
90
Mia Bartelen
Burcht
2:03:52
2:02:58
91
Valerie Reybroeck
JC Scheldevallei Melsen
2:05:00
2:04:10
92
Linda Van Gool
JC Moerbeke
2:06:07
2:05:37
93
Nathalie Provoost
Uitkerke
2:06:19
2:05:20
94
Sophie Roozen
Antwerpen
2:06:41
2:06:13
95
Anne Verheye
Ruiselede
2:06:44
2:05:57
96
Els Zweistra
Terneuzen
2:07:08
2:06:41
97
Ann Veryser
Ivac
2:07:17
2:06:44
98
Melanie Vervalle
Veldegem
2:07:38
2:07:01
99
Marleen DE RUYTER
Waarschoot
2:07:57
2:07:06
100
Kristien Martens
Gent
2:07:57
2:07:06
101
Kimberley D'Hoore
Sluis
2:08:26
2:07:46
102
Inge Quataert
AV De Wielingen
2:08:27
2:07:33
103
Sara Gielen
Semmerzake
2:08:32
2:07:56
104
Karen Calus
Melle
2:08:32
2:07:55
105
Marie-Laurence Janssens
Heist-aan-Zee
2:08:56
2:08:19
106
Els Kinnet
Brugge
2:08:56
2:08:19
107
Jolanda Kolijn
Oost-Souburg
2:09:31
2:09:01
108
Annick DE KEYSER
Knokke-Heist
2:09:49
2:08:53
109
Marjan Mistiaen
AV De Wielingen
2:09:57
2:09:27
110
Iris van de Kerkhove
Aardenburg
2:09:57
2:09:03
111
Martina Verstrynge
BEHO
2:10:45
2:09:53
112
Katheleen De Witte
Opwijk
2:11:24
2:10:27
113
Lieve Buyens
achilles bel
2:11:25
2:10:28
114
Ellen De Graeve
Brugge
2:12:54
2:12:31
115
Vera Van Boven
ASVO
2:13:50
2:12:57
116
Mia Slabbaert
ASVO
2:13:58
2:13:05
117
Kate Kloeck
JC Aalter
2:14:25
2:13:36
118
Sabine Herremerre
Knokke-Heist
2:16:41
2:16:16
119
Els Van Kerckhove
JC Moerbeke
2:20:51
2:20:01
120
Marianne De Baedts
De Krekenlopers
2:20:51
2:20:25
121
Mieke Vangaver
Eeklo
2:20:52
2:20:25
122
Charlotte De Baere
De Krekenlopers
2:20:52
2:20:00
123
Marie Jeanne De Keyser
JC Aalter
2:20:53
2:20:00
124
Aspeslagh Katrien
HC Oostende
2:22:13
2:21:25
125
Christa Maenhout
Knesselare
2:30:48
2:30:03
Du Fosse - Van Hal - Iltom - Maison Distinguee - NZA - GL Sport -
Sligro - Promo Concept - Jumbo
Uitslagen.nl
24-03-2018 00:11