| | | | | Uitslagenlijst Lochemse Bergloop
Barchem - Zondag 8 april 2018
KID-J, KIDSRUN 1500 ME
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
KID-M, KIDSRUN 1500 ME
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
3
Carice Lichtenberg
Utrecht
9:10
9:09
5D, 5 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
2
Silvie Besten
Haarle gem Hellendoorn
25:11
25:07
3
Miranda Tackenkamp
Borculo
25:12
25:05
5
Ninke Firing - Reuvekamp
Eibergen
27:31
27:27
10
Rosan Kraaijvanger
's-Heerenberg
35:16
35:06
5H, 5 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
5
Robin Geschiere
Doetinchem
25:24
25:20
5DM1, 5 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
2
Anouk Tragter
Geesteren Gld
28:30
28:19
9
Ienske Smeerdijk
Warnsveld
33:21
33:12
5HM1, 5 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
3
Roy Prinsen
Winterswijk Meddo
22:46
22:43
9
Sander Bielderman
Deventer
28:16
28:03
5DM2, 5 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
11
Francis Schilderinck
Beltrum
32:42
32:36
18
Faida Rahmanovic
's-Gravenhage
54:43
54:37
5HM2, 5 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
3
Hans Lammertink
Geesteren Gld
24:45
24:42
5DM3, 5 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
5HM3, 5 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Willem Romeijn
Voorst gem Voorst
23:13
23:11
6
Ed van der Zwaan
Apeldoorn
27:31
27:26
13
Max van Beurden
Vroomshoop
36:00
35:52
10D, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
10H, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
2
Jeroen Platvoet
Doetinchem
45:20
45:18
3
Janwillem Aarnink
's-Gravenhage
46:21
46:16
8
Dennis Bloemendaal
Barchem
52:13
52:09
10
Christiaan Kroesen
Hengelo Gld
54:29
54:19
10DM1, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
6
Monique Klein Goldewijl
Lichtenvoorde
1:04:03
1:03:55
10HM1, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
6
Teun van Amersfoort
Winterswijk
56:48
56:30
7
Arjan-Hans Guntenaar
Keijenborg
1:06:00
1:05:44
10DM2, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Susanne de Jonge
Geesteren Gld
57:55
57:42
10HM2, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
10
Mark Klein Goldewijk
Lichtenvoorde
58:53
58:46
11
Erik Wesselink
Ambt-Delden
59:21
59:16
14
Berthil Lamberts
Vroomshoop
1:02:37
1:02:30
15
Erik van der Zande
Doetinchem
1:03:06
1:02:57
18
Ernst Jan Willeboordse
Vorden
1:05:54
1:05:34
10HM3, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
3
Maurits Peverelli
Apeldoorn
48:07
48:06
21
Rene Gierkink
Lichtenvoorde
1:11:27
1:11:18
JUN-M, 2250 METER (10
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
JUN-J, 2250 METER (10
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
Uitslagen.nl
10-04-2018 21:34