Uitslagenlijst Dijkgatboscross

Wieringerwerf - Zondag 11 november 2018

J-9, 1000M J-M T/M 9
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mathijs Ippel
Wieringerwerf
3:51
2
Sven de Haas
SAV
3:54
3
Jari Heppener
Horror
4:03
4
Kyan Bremer
Feniks
4:09
5
AAron de Jong
SAV
4:15
6
Thijmen Koen
Noordkop
4:37
7
Jort Keeman
Hoogkarspel
4:45
8
Jan Steltenpool
Andijk
5:18
M-9, 1000M J-M T/M 9
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Eva Boumans
Hera
3:54
2
Juliet Jonk
Volendam
4:07
3
Sophie de Haas
SAV
4:12
4
Jara Heppeneer
Horror
4:17
5
Eva Snoek
Wieringermeer
4:18
6
Jayda Koeten
Hollandia
4:23
7
Ilse Boumans
Hera
4:28
8
Anna Keeman
SAV
4:38
9
Fleur van der Schaaf
Wieringermeer
4:47
10
Jasmine de Haas
SAV
5:03
11
Moniek Preijer
Andijk
5:15
M-12, 1500M M10-12
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jinte Braas
SAV
4:57
2
Lana Broers
Hylas
5:02
3
Meike Rozemeijer
Hera
5:05
4
Liz Jonk
Volendam
5:20
5
Fiene Jonk
Volendam
5:22
6
Sterre Kuipers
AV Edam
5:27
7
Ilse Tol
AV Edam
5:35
8
Lois
SAV
6:09
9
Kim Donker
DOKEV
6:42
J-12, 2000M J10-12
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sam vd Werf
Horror
6:34
2
Sietze Ketelaar
Horror
6:57
3
Josh Garrone
Sint Pancras
7:03
4
Max Preijer
SAV
7:18
5
Thijs ten Bruggencate
Broek op Langedijk
7:20
6
Matteo Garrone
NOVA
7:34
7
Rowan de Wit
NEA Volharding
7:46
8
Jiri Heppener
Horror
8:24
9
Daan Jaarsma
Horror
8:29
M-15, 2000M M13-15
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Femke IJska
Horror
7:09
2
Tess Jaarsma
Horror
7:26
3
Robine Hooiveld
SAV
7:52
4
Marit Schoemaker
ARO '88
9:22
J-15, 3000M J13-15
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rein Elings
Spanbroek
11:07
2
Milan Brouwer
Hera
11:08
3
Sven Verduijn
Noordkop
11:23
4
Sander Buikman
AV Edam
12:12
5
Ymme van Komen
Hollandia
12:35
6
Wesley van Huijksloot
SAV
12:52
7
Stef Beerepoot
Spanbroek
12:56
8
Sicco Deurloo
Hollandia
12:56
9
Quincy Koeten
Hollandia
13:01
10
Thomas Ippel
Wieringerwerf
13:28
11
Jelle Schirrmann
Wognum
14:41
M-19, 3000M M16-19
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Manon Verdonck
AV Edam
12:39
2
Zola Assorgia
SV Sportlust
18:50
J-19, 5000M J16-19
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Pepijn Smilda
Hera
16:29
2
Janco Rijpstra
Lionitas
16:50
3
Jan Adhoff
Lionitas
17:28
4
Quinten van Delft
Hollandia
19:07
5
Luuk Bruins
Hollandia
19:11
6
Gijs Buwalda
Wieringermeer
25:11
VROUW, 6KM DAMES
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jetske van Kampen
Hylas
22:31
2
Noor Kuilboer
Hera
23:56
3
Marjet Groen
Lycurgus
24:00
4
Danielle van Dorth
Hylas
24:21
5
L. Bellens
Hylas
24:36
6
Maaike Vooren
Hylas
24:39
7
Nina van Diepen
Hylas
25:15
8
Celine Ruiter
Hylas
25:32
9
Tanya ten Velden
Triathlon
25:53
10
Heleen Wildoer
SAV
26:09
11
Emma-Joy van Dorp
Zaanland
27:42
12
Suzanne Kuin
Wervershoof
28:06
13
Leonie de Gier
Amsterdam
28:26
14
Serina Schouwenaar
SV Sportlust
29:16
15
NoŽl Sterk
Barsingerhorn
29:36
16
Manon Sterk
TAS '82
29:46
17
Chelsea Pantelic
Hera
29:50
18
Martine Schouten
Triathlon
30:42
19
Debby de Vries
Oude Sluis
31:03
20
Femke Klaver
Hylas
31:22
21
Eline van Breukelen
Medemblik
31:47
22
Melanie Jonker Verbrugge
SV Sportlust
33:52
23
Deborah Wit
Hera
34:50
24
Sabina de Smet
Den Oever
35:16
25
Frenchie de Kunder
Hollandia
37:41
V35, 6KM DAMES
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Linda Schra- Metzelaar
Broek op Langedijk
25:01
2
Annemieke Bot
Hollandia
26:16
3
Heidi de Vries
Heerhugowaard
26:54
4
Katinka de Jong
Bovenkarspel
26:57
5
Esther Romein
Zwaag
29:38
6
Maaike Donker
Hem
32:02
7
Dorien Kuin
Hoogkarspel
32:54
8
Femke Vriend/Spaan
Venhuizen
35:15
V40, 6KM DAMES
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Inge Felter de Jong
AV Castricum
22:49
2
Bianca van Diepen
Hylas
26:51
3
Sandra Ulle-de Jong
Zaanland
26:53
4
Marleen Stroomer
Zwaag
28:53
5
Saskia Verijzer-Sleking
SV Sportlust
29:43
6
Sigrid Langedijk
Wognum
42:50
V45, 6KM DAMES
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Petra van Dijk
DOKEV
36:53
2
Gerda Portegijs
DOKEV
39:02
3
Patricia v Warmerdam
Abbekerk
41:23
V50, 6KM DAMES
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Esther Veldhuis
SAV
27:08
2
Audrey Breur
SV Sportlust
27:19
3
Mariette van Laar
SV Sportlust
30:10
4
Margret Koster
SAV
30:34
5
Ingrethe Karsten
Loopgroep Hoorn
31:49
6
Elles Wagenaar
Wieringermeer
32:12
7
Thea Pluister
Hera
34:16
V55, 6KM DAMES
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wilma van Wouw
Hollandia
27:54
2
Karin Voogt
Hollandia
30:39
3
Winy Grent
Blokker
31:06
4
Annette Bleekers
SAV
33:24
5
Rita Spoor
DOKEV
33:25
6
Hannie Stam
Hera
34:15
7
Elma Boon
Den Helder
36:43
V60+, 6KM DAMES
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ans Thole
SAV
28:02
2
Marja Mulder
SV Sportlust
31:21
3
Hankie Bijl
Hoorn
33:46
4
Pieternel Pot-Schutte
Noordkop
38:52
HTRIM, 6KM HEREN TRIM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tom Hoogeboom
NOVA
20:05
2
Twan Pormes
DOKEV
20:48
3
Remco Bruin
Hylas
22:28
4
Yordi Verkroost
Hylas
23:44
5
Bas van Galen
Hylas
24:14
6
Ryan Stede
Hylas
24:47
7
Jeffrey Wassenaar
SV Sportlust
26:14
8
Dave Koster
SV Sportlust
28:25
9
Gert van Dorth
Hylas
28:27
10
Richard Hes
Herhugowaard
30:01
11
Aschwin Brouwers
SV Sportlust
30:17
12
Quint Kuijper
Andijk
30:21
13
Martijn Braam
Heerhugowaard
30:23
14
Chris Eijkelenboom
DOKEV
30:30
15
Joey Alders
DOKEV
30:46
16
Ernst Jonker
Hera
31:09
17
Frans van Duin
31:40
18
Ben Seekles
Hippolytushoef
32:38
19
Arie Blokker
Wieringerwerf
33:23
20
Peter Stam
Hera
34:38
21
Jan Willem Bijl
Hoorn
35:30
22
Walter Langedijk
Hollandia
36:55
23
Teun Rooks
Wieringermeer
37:11
24
Stefan Cornax
SV Sportlust
37:53
25
Hans Schipper
Hera
38:26
26
Jan van Oers
Wieringerwerf
39:53
HEREN, 10KM HEREN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Filmon Tesfu
SV Sportlust
34:43
2
Thijs Mossel
AV Edam
34:56
3
Bouke Bouma
AV Edam
35:31
4
Peter-Jan de Jong
Horror
35:37
5
Luca van Diepen
Hylas
36:02
6
Tristan Olij
Winkel
36:44
7
Ferdy vd Heide
Hylas
36:52
8
Rene Hoep
SV Sportlust
36:57
9
Tyas Visser
AV Edam
39:05
10
Paul Okkerse
SV Sportlust
39:15
11
Nico Zwarthoed
AV Edam
39:17
12
Harm Jonker
SV Sportlust
39:39
13
Jeffrey van Diepen
Hollandia
41:13
14
Erik Beudeker
AV Edam
41:15
15
Jeffrey van Dok
Wieringerwerf
41:47
16
Don Beukers
SV Sportlust
42:15
17
Bart Stavenuiter
Andijk
42:32
18
Glen Vriend
Waarland
42:54
19
Jorrit Zulker
Hollandia
42:58
20
Erik Witte
Amsterdam
43:12
21
Jorick Quax
SV Sportlust
43:25
22
Chris Walrave
Wieringerwerf
45:03
23
Cees Groenland
AAC
45:54
24
Johan Baas
Hollandia
47:00
25
Paul Kaak
Oudeschild
50:06
26
Frank de Rijk
Hoorn Nh
1:00:14
H35, 10KM HEREN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Peter Jan Laverman
Hylas
38:05
2
Kevin Hanff
SAV
38:07
3
Ruben Alba Arias
Hylas
38:29
4
Jos Smit
SV Sportlust
40:28
5
Ronald Marees
Oudesluis
41:36
6
Niels Vaars
Breezand
42:02
7
Gerben Broens
AAC
42:38
8
Dirk Tigchelaar
Harlingen
42:56
9
John van de Swaluw
Wervershoof
43:09
10
Niels Schepers
Breezand
44:45
11
Dennis Curvers
Noordkop
44:49
12
Co van Bueren
Schagen
45:04
13
Joost v Weelderen
Breezand
45:49
H40, 10KM HEREN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Eelco van der Wind
Hollandia
35:59
2
Menno Mug
Lionitas
36:24
3
Sander Collet
AV Edam
36:48
4
Toine Groot
SAV
37:27
5
Tom ten Bruggencate
Hera
38:03
6
Sander Steltenpool
Andijk
39:46
7
Bart Klaver
Hera
39:59
8
Ronald Lienos
Noordkop
40:20
9
Rens de Groot
Schagen
42:51
10
Ernst Oppedijk
Alkmaar
45:24
11
Eric van den Berg
Loopgroep Hoorn
46:43
12
Martijn Berkhout
TAS '82
49:20
13
Niels Visser
Loopgroep Hoorn
50:54
14
Lennard Kraak
Zwaag
58:03
H45, 10KM HEREN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ron van Diepen
Hylas
35:47
2
Richard Kramer
SAV
36:59
3
Rens Sterk
Barsingerhorn
38:35
4
Rober Stroet
SAV
38:48
5
Lourens Kalverdijk
Hylas
41:44
6
Sergio Felter
AV Castricum
46:02
7
Edwin Bruin
Wieringermeer
46:20
8
Jacob vd Wulp
SV Sportlust
46:26
9
Rob Donker
SV Sportlust
48:02
10
Dennis Boomstra
Winkel
54:53
11
Jeroen Geus
Wieringermeer
54:54
H50, 10KM HEREN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ruud Beerepoot
Hera
35:16
2
Cees Kersten
TAS '82
36:45
3
Joost van Galen
Zaanland
37:15
4
Ton Bosgoed
SAV
38:39
5
Peter Dekker
SAV
39:04
6
Gerard Warnaar
Hera
40:29
7
John Gombault
Trias
40:35
8
John Buikman
AV Edam
40:41
9
Ronald Wiering
Zaanland
41:19
10
Kees Bot
Hollandia
42:21
11
Nico Ruiter
Trias
42:26
12
Rene van den Berg
Hera
43:44
13
Allard Pliester
TAS '82
46:00
14
Anko Top
Friesland
46:23
15
Pascal Revenich
Hippolytushoef
48:53
16
Marcel Laan
Blokker
52:39
17
Mike Coffeng
Zwaag
53:01
18
Robbert de Vreng
Hoorn
54:18
H55, 10KM HEREN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hans Pater
Hera
39:19
2
Jaap Broers
Hera
41:21
3
Ruud van Breukelen
Hollandia
42:49
4
Robbert Jak
SV Sportlust
43:21
5
Willem Mulder
SV Sportlust
44:12
6
Frank Boon
SAV
44:39
7
Sjon Wagenaar
Hoogkarspel
44:48
8
Ronald van Etten
Friesland
46:15
9
Marcel Beentjes
Hollandia
46:58
10
Frank Ettes
Hollandia
47:12
11
Henk Meester
NEA Volharding
48:28
12
Harry Scholten
Middenmeer
57:23
13
Sjaak Pronk
Spanbroek
1:01:53
H60, 10KM HEREN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan Smit
Hollandia
41:56
2
Ton Sjerps
SAV
42:19
3
Piet Jonker
Trias
42:23
4
Nico Wagenaar
Hera
44:57
5
Ron Cadbinau
Zaanland
46:36
6
Harry Kraak
Noordkop
52:14
7
Simon Laan
Hollandia
52:37
8
Antoon van der Jagt
Heerhugowaard
52:43
9
Piet Visser
Hollandia
55:13
10
Jos ten Velden
SV Sportlust
55:31
H65+, 10KM HEREN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan Kreuk
SAV
43:28
2
Ton van der Mechť
SV Sportlust
45:43
3
Cees Meijer
SAV
46:04
4
Anton Knijn
Berkhout
46:10
5
Koos v.d. Jagt
avVN
47:25
6
Kees Bot
Hollandia
48:05
7
Frans Dekker
avVN
48:16
8
Peter Nuyens
AV Edam
50:27
9
Lody Peeters
AV Edam
51:27
10
Cees Bakker
Hera
52:30
11
Kik Huisman
Hollandia
53:19
12
Sjaak Boon
Venhuizen
53:41
13
Piet Baardse
Hollandia
55:55
VTRIM, 10KM DAMES TRIM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Linda Reus-Bakker
SAV
44:45
2
Erna Sterk
Barsingerhorn
55:49

Wegens parcours omstandigheden is de 5000m
iets korter dan normaliter.
Runnersworld Hoorn
www.uitslagen.nl
13-11-2018 16:59