| | | | | Uitslagenlijst Pannekoekenmolenloop
Burgh-Haamstede - Zaterdag 9 maart 2019
MSEN, 15 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Yunes Stitan
Haag Atletiek
56:58
6
Ramon van de Grift
Kamperland
1:04:46
7
Robin Jonkers
Olympia Halsteren
1:08:02
12
Arjan Schipaanboord
Capelle aan den IJssel
1:27:12
13
Corne Schipaanboord
Kapelle
1:27:13
14
Gilbert van den Berge
Krabbendijke
1:27:42
16
Jeroen Kranendonk
Zierikzee
1:31:20
M35, 15 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
6
Jan Willem Florie
Vlissingen
1:07:27
7
Martijn de Vries
Middelburg
1:07:42
9
Marcel Moerland
Krabbendijke
1:11:42
10
Joost Breukels
Oud Beijerland
1:13:17
12
Maurice Steketee
Middelburg
1:15:24
13
Pieter de munnik
Burgh-Haamstede
1:16:56
14
Maurice Rentmeester
Wolphaartsdijk
1:17:08
15
Leon bij de Vaate
Zierikzee
1:17:12
19
Vincent Barentsen
Middelburg
1:19:45
20
Martijn Gommeren
Roosendaal
1:19:50
21
Wouter Schiedon
Roosendaal
1:19:51
22
John Klippel
Sint-Annaland
1:20:25
24
Henry van Klinken
Delta Sport
1:21:26
27
Arjen Dommisse
Krabbendijke
1:25:00
29
Robin van Welt
Oost-Souburg
1:28:48
M45, 15 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Niels Goudswaard
Delta Sport
1:02:28
3
Edwin de la Ruelle
Loopgroep Aart Stigter
1:03:09
4
Cees Dijkman
Burgh-Haamstede
1:06:06
7
Bas Groothedde
Delta Sport
1:07:15
8
Michel Bouwman
Burgh-Haamstede
1:10:28
12
Patrick van Schilt
Olympia Halsteren
1:12:30
13
Steef Berrevoets
Delta Sport
1:12:39
15
Stefan van der Voorn
Zierikzee
1:14:46
16
Simon de Feijter
De Wielingen
1:15:11
19
Rene Goetheer
Wolphaartsdijk
1:19:29
20
Edwin de Vlieger
Scharendijke
1:19:38
23
Jeroen de Vries
Schoondijke
1:21:19
24
Leobert van de Wielen
Spado
1:22:13
25
Gertjan van de Sluis
Delta Sport
1:22:16
27
Kees den Hollander
Dreischor
1:23:20
30
André van den Hooven
Oost-Souburg
1:24:12
33
Jaco Oostdijk
Willemstad Nb
1:26:58
35
Richard Polderdijk
Kortgene
1:29:02
40
Johan Stouten
Burgh-Haamstede
1:32:19
43
Ton Smetsers
Atletiek Oirschot
1:35:16
44
Kees Legemaate
Burh Haamstede
1:35:51
48
Stan Uijtdehaag
Roosendaal
1:42:59
M55, 15 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Piet van Mourik
Delta Sport
1:07:22
8
Jan van Gent
Spirit Oud Beijerland
1:12:35
9
Rian van den Broeke
Dynamica
1:12:43
10
Ron huizer
Loopgroep Aart Stigter
1:12:50
14
Ronnie Krocké
Oost-Souburg
1:17:39
15
Tonnis van der Tuin
AV '56
1:18:16
20
Ed Wientjens
Bergen op Zoom
1:20:41
26
Cees Koppen
Atletiek Oirschot
1:25:20
27
Ane van de Velde
Delta Sport
1:25:22
34
Leo Goedegebure
's-Heer Arendskerke
1:34:57
36
Adrie van bavel
Oud Gastel
1:37:23
37
Hans van Hal
Atletiek Oirschot
1:38:16
40
Toon Erven
Atletiek Oirschot
1:41:17
41
Fred Westerveld
Middelburg
1:42:55
43
Wim Goudswaard
Puttershoek
1:47:21
M65, 15 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
5
Imo Jongepier
Nieuw en St Joostland
1:31:01
8
Leonard van Egezaat
Bergen op Zoom
1:34:52
VSEN, 15 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Martje van Dixhoorn
Kapelle
1:14:00
V35, 15 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Esther Mondt
Willemstad Nb
1:26:35
6
Soekie van Zundert
Roosendaal
1:43:44
V45, 15 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Frédérique Burkin
De Wielingen
1:07:50
4
Marjanne van de Sluis
Delta Sport
1:25:24
7
Krista Voorham
Delta Sport
1:29:51
9
Lia Dobbelaar
Heinkenszand
1:35:22
V55, 15 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Rebecca de Winter
Ovezande
1:30:15
4
Nellie Blom
Burgh Haamstede
1:33:37
5
Conny van de Watering
Spado
1:39:07
7
Louisa Miechielsen
Vosselaar
1:46:58
V65, 15 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Marja Sundermeijer
Spirit Oud Beijerland
1:26:24
M7, 7.5 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
5
Pascal van de Voorde
Middelburg
33:24
6
Mart goudzwaard
Zonnemaire
33:55
11
Martin van Nieulande
Nieuw en St Joostland
39:35
13
Jesse wernsing
Delta Sport
40:08
15
Patrick Knijnenburg
Zierikzee
40:43
16
Richard de Vlaam
Delta Sport
40:53
17
Bram van Eenenaam
Nieuw en St Joostland
41:00
18
Niels Donselaar
Oosterland
41:49
20
Dylan den Hurty
Middelburg
42:59
21
Niels Steenblok
Heinkenszand
43:21
22
Han van Achterberg
Amsterdam
43:25
23
Tom van der Heijden
Middelburg
43:26
29
Iwan Stouten
Burgh-Haamstede
47:13
30
Walter van Splunter
Stellendam
47:14
32
Aad Kattemolle
Delta Sport
47:35
33
Hans van Sluijs
Middelburg
51:23
V7, 7.5 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Ruchama Houtzager
Delta Sport
37:40
6
Danielle mook
Burgh-Haamstede
40:20
7
Leonie van Klinken
Nieuwerkerk
41:08
9
Ilonka de Vlaam
Delta Sport
43:01
10
Jerina Pladdet
Burgh-Haamstede
43:09
11
Mimi van de Sluis
Zierikzee
43:28
13
Petra Eigenraam
Goedereede
45:28
16
Celina de Ruiter
Zierikzee
46:32
18
Rianda van der Linden
Kockengen
47:20
19
Marina Mol Krijger
sHeer Abtskerke
47:41
20
Janine de Witte
Serooskerke
47:44
23
Gisela Nijsse-Meertens
AV '56
51:10
24
Lorreke Mc Namara
Boechout
51:30
25
Els van Zwieten-Bus
Delta Sport
51:39
26
Bettina Berrevoets
Delta Sport
52:13
27
Willemijn de Bruijn
Lexmond
55:39
J2, 2 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Koen Steenblok
Heinkenszand
8:38
4
Senne Rentmeester
Wolphaartsdijk
10:43
M2, 2 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ilse Goudswaard
Delta Sport
8:13
2
Kyra van de Voorde
Dynamica
8:21
3
Alies van Oosterwijk
GAC Gemert
8:31
4
Yasmine de Kraker
Dynamica
8:48
J1, 1 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
5
Jelle Juffermans
Delta Sport
4:42
6
Giel van Oosterwijk
GAC Gemert
4:50
M1, 1 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Lieke Goudswaard
Delta Sport
4:25
6
Norah Rentmeester
Wolphaartsdijk
5:22
9
Lorelei Schoonen
Delta Sport
6:23
13
Jaelle Legemaate
Rotterdam
11:52
Uitslagen.nl
10-03-2019 16:35