Uitslagenlijst Zwemloop Stelleplas

Heinkenszand - Zondag 28 april 2019

H20, 1000M Z - 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Arno Lambrecht
Kuurne
47:15
2
Sander de Bart
TVB
47:44
3
Tom Erpelinck
Sint Jansteen
54:33
4
Crum van der Linden
adsv Dynamica
56:43
5
Hein van Uffelen
Oost-Souburg
58:32
6
Mark van Aert
TVB
1:02:00
7
Dennis Boonman
Philippine
1:03:31
H40, 1000M Z - 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Erwin Langeler
TVB
53:34
2
Olaf Vlak
TVB
55:50
3
Paul van Gent
Goes
1:00:58
4
Bart Van Impe
Massemen
1:02:27
5
Seb Couvreur
Brecht
1:04:11
H50, 1000M Z - 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hans Vloedgraven
TVB
57:32
2
Pieter v.d.kolk
Vlissingen
1:05:47
3
Pieter Moelker
Kloetinge
1:06:48
4
Peter Dijkwel
's-Heer Arendskerke
1:11:09
H60, 1000M Z - 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kobus Botman
adsv Dynamica
1:13:12
V20, 1000M Z - 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lynn Lossie
Woensdrecht
55:55
2
Sophie Vercruyssen
Heverlee
1:02:47
3
Emke Erpelinck
Philippine
1:04:07
4
Maartje van Gestel
Breda
1:05:08
5
Samantha van Aert
TVB
1:08:15
6
Tanja Spinhoven
Oosterhout Nb
1:20:56
H16, 500M Z - 5KM L
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Brandon Groeneveld
Papendrecht
25:16
2
Tim Vervuurt
Middelburg
29:31
H20, 500M Z - 5KM L
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jock van Bragt
De Langstraat
25:19
2
Chris Steenbakker
TVB
25:23
3
Nick Slabbekoorn
's-Heer Hendrikskinderen
38:38
4
Marcel Capello
Goes
42:26
H40, 500M Z - 5KM L
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Joris Haest
Ironmanagers Nederland
30:49
2
Franky Van Langenhove
Kalmthout
30:59
3
Niels Jongepier
Middelburg
32:46
H50, 500M Z - 5KM L
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marcel Traas
De Langstraat
30:14
2
Frans Rijpers
WBTV
30:46
3
Kees Akershoek
Ouddorp Zh
31:21
4
Jan Boonman
Kapelle
36:44
5
Lou van Burg
Heinkenszand
42:17
H60, 500M Z - 5KM L
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gerrit Verhoeven
Meersel dreef
33:22
2
Marcel Hereijgers
WBTV
40:12
V16, 500M Z - 5KM L
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Roos Englebert
Oud Gastel
28:33
V20, 500M Z - 5KM L
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Selena Poole
Vlissingen
31:31
2
Lieke Ouwerkerk
Triathliem
32:12
3
Eva van Hoek
adsv Dynamica
32:34
V40, 500M Z - 5KM L
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Chantal Koole
adsv Dynamica
31:14
2
Marloes Saaman
Zoutelande
37:07
V50, 500M Z - 5KM L
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gemma Hereijgers
WBTV
38:00
2
Corrie Steijn
Hoedekenskerke
52:06
V60, 500M Z - 5KM L
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lenie van Kleven
Vlissingen
43:24
H12, 250M Z - 2.5KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Arnoud Van Langenhove
Kalmthout
14:36
2
Dylan Groeneveld
Papendrecht
14:46
3
Stijn Koole
Zoutelande
15:22
4
Stein Rietberg
Oost-Souburg
18:08
5
Matti Van De Mieroop
Schoten
26:04
V12, 250M Z - 2.5KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kyra Joy van de Voorde
Middelburg
16:13
V14, 250M Z - 2.5KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hasse fleerackers
Brecht
13:33
2
Hilde Koole
Zoutelande
16:50
H0, 100M Z - 1KM L
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sibe Wauters
Wommelgem
6:58
2
Niek Hoogesteger
Lewedorp
8:56
3
Twan Goudena
Oudewater
8:59
4
Tijs Van De Mieroop
Schoten
10:30
5
Jari Goudena
Oudewater
11:24
V0, 100M Z - 1KM L
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Coline van den Barselaar
Middelburg
7:30
2
Lisa Koole
Zoutelande
8:11
DUO, 1000M Z - 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lars Kammers&François van Dijke
Roosendaal
51:36
DUO, 500M Z - 5KM L
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lars Kammers&Jan-Julius van Dijke
Roosendaal
26:58
2
Mara Steenbakker&Aron Otte
's-Heerenhoek
29:57
3
Rens Speksnijder&Mark Vermunt
WBTV
31:59
4
Christie Janse
Vlissingen
44:56
www.uitslagen.nl
28-04-2019 14:54