Uitslagenlijst 37e Nationale Lenteloop

Papendrecht - Zaterdag 8 juni 2019

MSEN, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Maarten van Zetten
Ilion
32:21
32:20
2
Timo de Geus
Spirit Oud Beijerland
33:19
33:18
3
Anco Oomsen
Fortius
34:35
34:33
4
Wouter de Bruin
Passaat
35:17
35:15
5
Michael van Baal
Cifla
35:18
35:16
6
Jeroen Koelewijn
Bunschoten-Spakenburg
36:14
36:13
7
Sander van Heteren
Passaat
36:29
36:27
8
Tom Wortel
Fortius
36:45
36:43
9
Arnoud van Vliet
Werkendam
37:15
37:13
10
Jacco van der Vliet
Typhoon
37:34
37:32
11
Mark Lagendijk
Rotterdam
38:11
38:08
12
Pieter Kodde
PAC
39:19
39:11
13
Mart Witvliet
Papendrecht
39:25
39:22
14
William Voorwinden
Typhoon
39:56
39:52
15
Frank Wolff
Papendrecht
39:58
39:58
16
Geert de Korte
Dordrecht
41:33
41:31
17
Thomas Heijnen
Amersfoort
42:02
41:45
18
Gijs van der Welle
Rotterdam
42:06
42:00
19
Lionel Ramzan
Papendrecht
42:17
41:57
20
Mattias Godijn
Schoonhoven
42:18
41:49
21
Robert van de Breevaart
AAA
43:21
43:00
22
Robin van der Giessen
Passaat
44:00
43:55
23
Herman van Hoeven
Altena Road Runners
44:26
44:15
24
Jos Sijbesma
Sliedrecht
44:26
44:17
25
Leendert Brak
Rotterdam
44:28
44:19
26
Lars van der Heiden
Giessenburg
44:35
44:29
27
Hans de Frel
Alblasserdam
45:44
45:23
28
Jesse van Someren
Gorinchem
46:17
45:59
29
Mark Kuntz
Passaat
46:32
46:03
30
Robert Vielvoye
Oud-Beijerland
46:55
46:35
31
Emile overduin
Typhoon
47:01
46:37
32
Johan de Jong
Papendrecht
47:06
46:34
33
Cas Kremers
Gorinchem
47:14
46:55
34
Marco Pulle
Giessen
47:51
47:46
35
Jort Meijer
Sliedrecht
47:59
47:44
36
Gerard de Bruijn
Giessenburg
49:11
48:56
37
Auke Vlasblom
Alblasserdam
49:18
48:59
38
Coen van Wouwe
Papendrecht
49:20
49:05
39
Chris Boutsma
Passaat
49:34
49:15
40
Niels van Middelkoop
Papendrecht
49:51
49:45
41
Thom Schermers
Hardinxveld-Giessendam
50:08
49:51
42
Maurits Ploos van Amstel
Papendrecht
50:09
49:49
43
Rick Bekkers
Papendrecht
50:13
50:08
44
Eimert Hoeven
Wijk en Aalburg
51:06
50:55
45
Dirk-Willem de Waard
Papendrecht
52:11
52:01
46
Leon Hardam
Papendrecht
53:16
52:45
47
Siebe Dijkstra
Startgroep AV Passaat
53:52
53:29
48
Wesley van Rijn
Passaat
54:09
53:54
49
Danny Griffioen
Papendrecht
55:39
50
Jeroen Breems
Sliedrecht
56:01
55:30
51
Maarten Jan Bijsterbosch
Hendrik-Ido-Ambacht
56:47
56:16
52
Bas Geurtsen
Hendrik-Ido-Ambacht
57:12
56:40
53
Stephen van der Blonk
Krimpen aan den IJssel
58:02
57:34
54
Sander Stam
Sliedrecht
58:04
57:33
55
David Vink
Papendrecht
58:04
57:33
56
Dries van Gemerden
Ridderkerk
58:17
57:49
57
Jalal Ghaddari
Hoofddorp
58:59
58:26
M35, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Colin Bekers
Teteringen
31:50
31:49
2
Nixon Fernandes
PAC
31:57
31:57
3
Arjan Kaashoek
Typhoon
34:41
34:40
4
Ronald Bassa
Prins Hendrik
35:11
35:10
5
Boudewijn Emo
Atverni
36:28
36:24
6
Teun van Gorp
Tilburg Road Runners
36:30
36:28
7
Erik-Jan Hoogendoorn
Running Holland vereniging
36:46
36:43
8
Lennaert den Hoed
Fortius
38:27
38:25
9
Sander van der Kuilen
Atverni
39:04
39:01
10
Gert Anker
Gouda
39:31
39:26
11
Remi Boon
Dordrecht
39:33
39:29
12
Ed van der Steen
Energie
40:11
40:11
13
Wim in 't Veld
Giessenburg
40:56
40:48
14
Sven Lentjes
Typhoon
41:21
41:11
15
Henrik Barendregt
Fortius
41:32
41:29
16
Ruud Klein Hofmeijer
Nijmegen
42:20
42:06
17
Marcel Pasman
Alblasserdam
42:39
42:36
18
Peter Loopik
Fortius
42:43
42:40
19
Johan Kon
Hoogblokland
42:51
42:43
20
Bas de Boer
Altena Road Runners
43:34
43:18
21
Koos Siep
Rotterdam Atletiek
43:37
43:20
22
Casper Koerting
Heukelum
44:03
43:54
23
Patrick van Hattem
Barendrecht
44:16
43:48
24
Alex Adriaanse
Fortius
45:04
45:00
25
Melvin Wolters
Papendrecht
45:16
45:07
26
John huisman
Typhoon
45:57
45:47
27
Johan de Jongh
Oud-Alblas
46:07
46:01
28
Weslie Saarloos
Dordrecht
46:09
46:06
29
Dirkjan Leeuwis
Sliedrecht
46:40
46:34
30
Albert Klerk
Fortius
46:48
46:42
31
Jan Willem Versteeg
Hardinxveld-Giessendam
46:59
46:46
32
Jilsaynt Kuster
Papendrecht
47:08
46:39
33
Frits van der Klis
Wageningen
47:08
46:39
34
Mark Kamp
's-Gravenhage
47:15
46:59
35
Berry Willemstein
Hendrik-Ido-Ambacht
47:17
47:06
36
Christiaan van der Maarel
Papendrecht
47:26
47:17
37
Alexander Vermaat
Houten
47:38
47:10
38
Bas Zieltjens
Rotterdam
47:55
47:23
39
A.J. Meijer
Sliedrecht
48:09
47:53
40
Matthijs Vermeij
Papendrecht
48:37
48:17
41
Wouter van Noorden
Papendrecht
48:43
48:30
42
Bram Verhagen
Papendrecht
49:38
49:11
43
Lars van 't Land
Dordrecht
49:41
49:26
44
Stefan van Eijl
Papendrecht
49:42
49:24
45
Stefan van der Weide
Passaat
49:45
49:38
46
Lukasz Gryc
Dordrecht
49:55
49:46
47
Michel Stasse
Extrarunners Gorinchem
50:20
50:08
48
Patrick den Besten
Leerdam
50:21
49:52
49
Edwin van Hemert
Sliedrecht
51:21
51:09
50
Erwin van Wijk
Eindhoven
51:24
51:05
51
Marco Korevaar
Sliedrecht
51:41
51:30
52
Jan Willem van Ballegooien
Sliedrecht
52:14
52:01
53
Niels de Jong
Papendrecht
52:55
52:39
54
Bastiaan Hardam
Papendrecht
53:16
52:46
55
Rens de Waard
Sliedrecht
53:40
53:21
56
Jeffry de Ridder
Fortius
54:48
54:34
57
Edwin Oostenrijk
Alblasserdam
56:47
56:17
58
Alexander Bruin
Zoetermeer
57:26
57:22
59
Marco Lijflander
Sliedrecht
57:28
57:04
60
Wouter Wolters
Startgroep AV Passaat
59:22
58:57
61
Robert Van driel
Zwijndrecht
1:01:59
1:01:44
62
Arno Hoogerwaard
Papendrecht
1:05:19
1:04:58
M45, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Patrick Kwist
Rotterdam Atletiek
32:59
32:58
2
Jeroen van Damme
THOR
33:50
33:49
3
Erik Klooster
Passaat
37:32
37:30
4
Kees van Helmond
Scorpio
37:59
37:57
5
Ab Snoeij
Pallas '93
38:18
38:16
6
Gerard Lensvelt
Spiridon
38:25
38:23
7
Johan Roozemond
Altena Road Runners
38:44
38:40
8
Jan van Stigt
Altena Road Runners
39:51
39:47
9
Ronald van Loon
Nieuw-Lekkerland
40:34
40:30
10
Jeroen Gilijamse
AAA
40:38
40:16
11
Johan van Herpen
Altena Road Runners
40:50
40:45
12
Gijsbert Voorneveld
Loopgroep PK
40:54
40:49
13
Erwin Jacobs
Sprint
41:06
41:03
14
DIck Kant
Altena Road Runners
41:08
41:03
15
Auke Nauta
Altena Road Runners
41:09
40:59
16
Carolus Ijzerman
Giessenburg
41:31
41:23
17
Arnold Schiphof
Loopgroep Aart Stigter
42:13
42:08
18
Gert-Jan Rozendaal
Passaat
43:01
42:55
19
Frank Jonker
Papendrecht
43:19
43:13
20
Jeroen Stoop
Flakkee
43:25
43:23
21
Ronald Op der Heijde
Bunschoten-Spakenburg
43:27
43:23
22
Arie van Horssen
Haaften
43:52
43:44
23
Wilco Ijzerman
Typhoon
43:58
43:44
24
Arjan den Otter
Sliedrecht
44:00
43:51
25
Wim van der Voet
Papendrecht
44:04
43:46
26
Leon Aleman
Drimmelen
44:09
44:06
27
Raymond van der Mueren
Utrecht
44:27
44:16
28
Jos Broere
Typhoon
44:30
44:28
29
Bas van Binnendijk
Bergschenhoek
45:04
44:48
30
Marcel van der Wel
Typhoon
45:14
45:07
31
John Verhoeven
Altena Road Runners
45:18
45:11
32
Marcel Liefbroer
Papendrecht
45:50
45:43
33
Ad Kaashoek
Passaat
46:35
46:28
34
Ed den Breejen
Hoornaar
47:05
46:51
35
Frank Sebrechts
Papendrecht
47:06
47:00
36
Harm Kamp
Oud-Beijerland
47:15
47:00
37
Harjan Hubers
Typhoon
47:28
47:19
38
A Kros
Passaat
47:28
46:59
39
Kees van Wageningen
Noordeloos
47:33
47:24
40
Berrie Kremers
Gorinchem
47:35
47:16
41
Gijs van Andel
Fortius
47:55
47:44
42
Albert Martens
Fortius
47:57
47:50
43
Dick Boland
Culemborg
48:07
47:58
44
Rene Waltman
Papendrecht
48:46
48:35
45
Michel Linschoten
Altena Road Runners
49:13
49:06
46
Hans van den Berg
Rotterdam Atletiek
49:24
49:06
47
Marc van Sprundel
Hoornaar
50:08
49:55
48
Jan-Willem Mennink
Fortius
50:08
50:06
49
Andrť Verburg
Ameide
50:30
50:16
50
Peter & Erik van der Born
Schoonhoven
51:06
50:32
51
Jeeten Jumnoodoo
Gorinchem
51:17
51:05
52
Wilco 't Lam
Statina
51:20
51:02
53
Huib Kraaijeveld
Noordeloos
51:27
51:14
54
Dick van Kerkhof
Triathlon
51:42
51:12
55
Wim Vroegh
Herwijnen
52:25
52:11
56
Remco Martens
Atverni
52:44
52:33
57
Hans van den Adel
Papendrecht
52:57
52:36
58
Eric Lodder
Hendrik-Ido-Ambacht
53:31
53:01
59
Maurits van Vijfeijken
Fortius
53:49
53:31
60
Arjo Geelhoed
Papendrecht
54:05
53:47
61
Leo Boelen
Papendrecht
54:15
54:04
62
Dyon Vervoordeldonk
Barendrecht
54:31
53:57
63
Juriaan Groenewege
Rockanje
54:34
54:25
64
Juriaan Leeuwenburgh
Passaat
55:23
55:01
65
Fred de Gier
Startgroep AV Passaat
55:35
55:12
66
Bertus Verberkmoes
Papendrecht
56:29
56:17
67
Ewald Koorevaar
Nieuwe Wetering
56:47
56:17
68
Leo Hartman
Altena Road Runners
56:50
56:32
69
Laurens Heijboer
Papendrecht
57:12
56:43
70
Eelco Postma
AAA
58:32
58:11
71
Conno Mol
Papendrecht
58:42
58:17
72
Gregory Marks
Papendrecht
58:44
58:12
73
Peter van Dijk
Papendrecht
58:57
58:31
74
Andre Dekker
Startgroep AV Passaat
59:21
58:56
75
Gijsbert Oonk
Arkel
59:37
59:13
76
Andre Pijl
Papendrecht
1:00:06
59:34
77
Andre Vermaas
Papendrecht
1:01:20
1:00:45
78
Pieter Paans
Startgroep AV Passaat
1:01:34
1:01:09
79
Teus Donk
Startgroep AV Passaat
1:03:43
1:03:19
80
Rene Leensvaart
Huijbergen
1:04:06
1:03:38
81
Jan van de Lagemaat
Startgroep AV Passaat
1:07:40
1:07:15
82
Ben Juffer
Startgroep AV Passaat
1:08:18
1:07:52
M55, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Gerard Smit
Statina
37:43
37:42
2
Hafid Chaaby
Typhoon
37:51
37:50
3
Piet Voorwinden
Typhoon
38:38
38:36
4
Ron van der Linden
Statina
38:48
38:46
5
Heddie Nieuwdorp
AV '56
38:55
38:53
6
Henk van den Heuvel
Altena Road Runners
41:55
41:50
7
Jan Koelewijn
Bunschoten-Spakenburg
42:21
42:16
8
Ron Huizer
Loopgroep Aart Stigter
42:45
42:38
9
Sjon Vos
Fortius
43:05
43:02
10
Eric Rennert
Passaat
44:43
44:36
11
Eli Smits
Altena Road Runners
45:38
45:20
12
Hans de Jong
avVN
46:00
13
Jan Visser
Passaat
46:18
46:10
14
Rob Kruis
Typhoon
46:28
46:27
15
Arie van Vliet
Altena Road Runners
46:34
46:16
16
Goof van den Heuvel
Typhoon
47:40
47:34
17
Arie Kuperus
Fortius
48:19
48:13
18
Joop Stuy
Alblasserdam
48:20
48:10
19
Peter Hooijen
Loopgroep Aart Stigter
48:48
48:40
20
Peter Buisman
Passaat
48:54
48:29
21
Huib den Braven
Loopgroep PK
48:56
48:44
22
Peter Gelderblom
Papendrecht
48:59
48:52
23
Peter Timmermans
Sprang-Capelle
49:06
49:01
24
Bert van der Ham
Gorinchem
49:24
49:06
25
Arie Nouwen
Fortius
49:53
49:46
26
Ton Wulfert
Dordrecht
49:56
49:47
27
Nijs Dekker
Typhoon
50:11
49:58
28
Johannes de Jong
Fortius
50:47
50:39
29
Dick van Prooijen
Loopgroep PK
50:59
50:48
30
Jan Verschoor
Papendrecht
51:01
50:54
31
P. Peet
Passaat
51:22
51:12
32
P. Jansen
Papendrecht
51:23
51:07
33
Arie Kleijn
Passaat
51:44
51:27
34
Martin Bijl
Asperen
51:56
51:49
35
Peter van Es
Loopgroep Houten
52:09
51:41
36
Rien van Ekeren
Passaat
52:14
52:05
37
Peter Hans van Eeden
Typhoon
52:32
52:22
38
Leo Boelens
Dordrecht
52:58
52:54
39
Jacques Zegelaar
Papendrecht
53:00
52:47
40
Piet Huizer
Typhoon
53:03
52:34
41
Jan Vink
Noordeloos
53:05
52:53
42
Rob van der Vlies
Passaat
53:58
53:51
43
Jan van Beuzekom
Sliedrecht
54:19
54:05
44
Kees van Tienhoven
Spijkenisse
55:02
54:40
45
Koen Bijl
Herwijnen
55:42
55:12
46
Pieter Verweij
Dordrecht
56:14
55:53
47
Kees Gladpootjes
Fortius
56:31
56:12
48
Peter de Leng
Dordrecht
56:42
56:12
49
Rudi de Reuver
Utrecht
57:14
56:53
50
Bert van Oostrum
Statina
57:49
57:31
51
Vincent Damen
Barendrecht
58:23
57:49
52
Peter van oosterhout
Scorpio
58:46
58:30
53
Wim den Hartog
Asperen
58:51
58:24
54
Ad van den Biggelaar
Startgroep AV Passaat
59:22
58:59
55
Mans Sterk
Gorinchem
59:23
59:00
56
Rob de Koning
Passaat
59:44
59:24
57
Leo van der Welle
Ridderkerk
1:00:00
59:32
58
Rudi Versluis
Papendrecht
1:00:02
59:48
59
Robert Lems
Passaat
1:01:06
1:00:51
60
Loekie Leiwakabessy
Krimpen aan den IJssel
1:01:16
1:00:48
61
Tijs Koerts
Papendrecht
1:01:21
1:00:59
62
Wim Zwart
Passaat
1:01:34
1:01:07
63
Jan Clarisse
Passaat
1:01:51
1:01:31
64
Peter de Valois
Zoetermeer
1:04:04
1:03:31
65
Harry Stolk
Startgroep AV Passaat
1:09:58
1:09:31
66
Arcel Mol
Startgroep AV Passaat
1:09:58
1:09:31
VSEN, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Anna van Stigt
Fortius
42:21
42:19
2
Ingeborg van der Steen
Energie
43:57
43:53
3
Jarka Kortlever
Leerdam
44:34
44:30
4
Leonie Stooker
Gouda
44:45
44:41
5
Nicolet Timmers
Olympus '70
49:20
49:17
6
Elin Schermers
Hardinxveld-Giessendam
49:33
49:17
7
Marije Schut
Passaat
49:35
49:16
8
Soraya Schmidt
Papendrecht
50:27
50:17
9
Nathalie Kooiman
Alblasserdam
51:53
51:34
10
Joanne van Dijk
Amersfoort
54:03
53:47
11
Corien Overduin
Yerseke
57:05
56:48
12
Hanneke Vermeulen
Dordrecht
59:09
58:56
13
Anninka Vermeij
Papendrecht
59:51
59:31
14
Lieke Donk
Startgroep AV Passaat
1:03:43
1:03:19
15
Erika van Hofwegen
Startgroep AV Passaat
1:29:08
1:28:44
16
Eva Mol
Startgroep AV Passaat
1:29:08
1:28:44
V35, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Vivianne Steegstra
Atverni
41:48
41:44
2
Kyra Schafraad
Extrarunners Gorinchem
48:06
47:54
3
Elles van Dillen
Spijkenisse
50:53
50:45
4
Violette Verwey
Statina
51:20
51:02
5
Krista Vermeulen
Rotterdam
54:17
54:05
6
Roos Nijhof
Oud-Alblas
54:27
54:12
7
Tamara Kesauly
Papendrecht
54:27
54:12
8
Esther Romeijn
Papendrecht
54:29
54:13
9
Ellen de Jong
Papendrecht
54:48
54:31
10
Karin Kruisinga
Papendrecht
55:58
55:42
11
Jeannette Moolenaar
Vlaardingen
57:37
57:10
12
Miranda Venema
Papendrecht
57:44
57:16
13
Juris Smit
Dordrecht
57:47
57:31
14
Marleen van der Maarel
Papendrecht
58:39
58:28
15
Elsbeth Spoelder
Passaat
58:42
58:20
16
Cindy Kersbergen
Papendrecht
1:00:35
1:00:11
17
Gerdine Verlare
Papendrecht
1:01:49
1:01:21
18
Janja Cosic
Passaat
1:01:49
1:01:27
19
Wilma nigten
Zwijndrecht
1:01:59
1:01:44
20
Birgit Montijn
Papendrecht
1:05:23
1:05:02
21
Danielle van der Burght
Papendrecht
1:05:28
1:05:01
22
Marian van der Harst
Passaat
1:07:49
1:07:23
23
Phia van Amelsvoort
Papendrecht
1:07:59
1:07:45
24
Agnes Versteeg
Passaat
1:08:22
1:08:00
25
Astrid Verhoef
Passaat
1:13:13
1:12:52
26
Denise Alting Siberg
Papendrecht
1:25:16
1:24:53
V45, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Petra Sloots
Spark
40:37
40:33
2
Rianne Kremers
Typhoon
42:35
42:31
3
Cora Vlot
Passaat
44:43
44:39
4
Sandra Wormgoor
Statina
48:36
48:28
5
Gonnie Janssens
Prins Hendrik
48:56
48:45
6
Goverdien den Braven
Hoogblokland
49:22
49:10
7
Danielle van Beusekom
Passaat
50:09
49:53
8
Hilda Brak - v. Muijlwijk
Clytoneus
50:36
50:19
9
Jacqueline Koene
Fortius
50:41
50:34
10
Sandra Klein
Fortius
51:05
50:57
11
Alice Harrems
Typhoon
51:43
51:38
12
Femke Sybrandi
Rotterdam Atletiek
52:08
51:50
13
Astrid van der Born
Avantri
52:28
52:19
14
Margo van Mol
Spijk gem Lingewaal
52:42
52:38
15
Angela Veld
Statina
53:14
53:06
16
Filo Figueira
Energie
53:21
53:01
17
Marielle Schouwink
Energie
53:21
53:02
18
Toos Volmer
Fortius
53:25
53:14
19
Esther Oosterveer
Passaat
53:55
53:42
20
Miranda Bieleveld
Passaat
54:19
54:05
21
Jeanine van de Riet
Passaat
54:19
54:05
22
Ellen Visser
Fortius
54:54
54:35
23
Margo Naaktgeboren-Kleijn
Fortius
55:18
55:05
24
Mariella Scalia
Passaat
55:20
25
Hester de Groot
Groene Ster
56:15
55:55
26
Jolanda Buisman
Passaat
58:37
58:24
27
Astrid van de Kar
Passaat
1:01:21
1:00:59
28
Lenie de Visser
Waterweg
1:04:39
1:04:28
29
Mathilde Schram
Papendrecht
1:05:58
1:05:42
30
Yvonne van Dijk
Passaat
1:06:53
1:06:31
31
Rianne van Bruggen
Papendrecht
1:11:52
1:11:39
32
Lutine Vermey-Stolk
Startgroep AV Passaat
1:15:49
1:15:21
33
Dianne ter Borg
Startgroep AV Passaat
1:15:49
1:15:23
MRECR, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Melvin Franken
DJA
15:57
15:57
2
Wouter Baas
Meteren
16:57
16:56
3
Mario Poldervaart
Zuidland
17:05
17:04
4
Martijn van der Vegt
Zaltbommel
17:45
17:45
5
Christiaan Korte
Typhoon
18:25
18:24
6
Ad Verweij
Statina
18:54
18:53
7
Jochem Wiersma
Passaat
19:07
19:07
8
Bauke Visser
Passaat
19:16
19:14
9
Hans Bezemer
Barendrecht
19:37
19:36
10
Martijn Daane
Hendrik-Ido-Ambacht
19:57
19:55
11
Maarten Mannee
Papendrecht
20:07
12
Njord Mijnster
Passaat
20:20
20:20
13
Jaap Westerbeek
Passaat
20:28
20:26
14
Martin Verhage
AAA
20:38
20:36
15
Leon van Houwelingen
Hardinxveld-Giessendam
20:44
20:44
16
Robert Vielvoye
Oud-Beijerland
21:10
21:09
17
Jamie Hanselaar
Typhoon
21:11
21:11
18
Nathan Kuling
Typhoon
21:19
21:16
19
Jan van Heteren
Sliedrecht
21:21
21:19
20
Jeroen Jonker
Passaat
21:31
21:31
21
Renť Mijs
Papendrecht
21:49
21:49
22
Marco Roeleven
Wijchen
21:50
21:50
23
Marco Nederveen
Hardinxveld-Giessendam
21:54
21:54
24
Maurice LaparliŤre
Dordrecht
21:57
21:54
25
Tim Leeman
Fortius
22:04
22:04
26
Arjen Schippers
Passaat
22:12
22:12
27
Jeroen de Lange
Barendrecht
22:28
22:28
28
Ron Huizer
Loopgroep Aart Stigter
22:34
22:30
29
Radjesh Ramasray
Rotterdam
22:35
22:31
30
Eric de Vogel
Alblasserdam
23:02
23:02
31
Jeroen Koopman
Papendrecht
23:04
23:04
32
Ronald Tukker
Typhoon
23:04
22:57
33
Jarno Westerbeek
Papendrecht
23:04
23:04
34
Roelof Korte
Typhoon
23:09
23:07
35
Rob Viveen
Sliedrecht
23:11
36
Erwin Van Hoek
Hendrik-Ido-Ambacht
23:21
23:21
37
Tom de Bruin
Typhoon
23:28
23:28
38
Tommy Zirkzee
Typhoon
23:55
23:55
39
Alexandru Macovei
Papendrecht
24:17
24:04
40
Matthijs van Heiningen
Hoogblokland
24:18
24:15
41
Erwin Vroegh
Statina
24:24
24:24
42
Gert van Heiningen
Hoogblokland
24:26
24:22
43
Pieter Hanselaar
Typhoon
24:32
24:25
44
Tim den Hartigh
Papendrecht
24:35
24:20
45
Lars van Soest
Typhoon
24:41
46
Ruud Huisman
Passaat
24:43
47
Dirk Verhoef
Papendrecht
24:45
24:45
48
Sjaak Dijksman
Hendrik-Ido-Ambacht
24:48
24:45
49
Marco van Reijswoud
Papendrecht
24:50
24:44
50
Hugo Meijer
Sliedrecht
24:57
24:50
51
Milan Emo
Nieuwegein
24:59
24:55
52
Peter Bilstra
Typhoon
25:09
25:03
53
Jort Groenewege
Rockanje
25:12
25:12
54
Piet van der Meijden
Mijnsheerenland
25:12
25:05
55
Jeroen Holtrust
Gorinchem
25:43
25:36
56
Tom van der Stelt
Papendrecht
26:04
26:04
57
Patrick Korevaar
Sliedrecht
26:18
26:08
58
Duncan van Reijswoud
Papendrecht
26:35
59
Andrť Alderliesten
Fortius
26:40
26:37
60
John van der Stelt
Papendrecht
27:02
26:51
61
Henk Visser
Passaat
27:16
27:11
62
Eelco van Putten
Ridderkerk
27:29
27:20
63
Derk Alblas
Alblasserdam
27:33
27:19
64
Conrad van Maanen
Terschuur
27:33
27:29
65
Niels Spek
Krimpen aan den IJssel
28:04
28:03
66
Dirk Jan Leeuwis
Sliedrecht
28:14
28:04
67
Greg Hardeman
Papendrecht
28:14
28:14
68
Marc de Boer
AAV '36
28:34
28:21
69
Brand
Papendrecht
28:39
28:27
70
Willem Vlot
Papendrecht
28:42
28:42
71
Ferry Ossebaar
Papendrecht
29:17
29:17
72
Patrick Leeman
Alblasserdam
29:32
29:24
73
Dirk de Jong
Alblasserdam
29:35
29:27
74
Erik Andeweg
Papendrecht
29:52
29:40
75
Erik-Jan Andeweg
Papendrecht
29:53
29:41
76
Norbert van der Harst
Papendrecht
30:43
30:37
77
Jochem Stoppelenburg
Papendrecht
30:47
78
Willem-Arie Deelen
Papendrecht
31:14
79
Ronald van der Ploeg
Papendrecht
31:44
31:32
80
Henk van de Merwe
Kinderdijk
31:50
81
Julian van Dieen
Sliedrecht
32:11
32:02
82
Willem Vielvoye
Passaat
32:43
32:26
83
Dick van Nugteren
Ridderkerk
32:54
32:44
84
Jos de Rooy
AAA
33:47
33:34
85
Pieter van Leeuwen
Papendrecht
33:50
33:41
86
J.W. Markesteijn
Papendrecht
33:58
87
Arie de Jager
GVAC
34:01
33:51
88
Guus Klein Hofmeier
Papendrecht
34:03
33:52
89
Wim Koppelaar
Sliedrecht
35:26
35:26
90
Karel Vos
Papendrecht
36:07
35:55
91
William Klerk
Nieuw-Lekkerland
38:10
37:56
92
Eric Flach
Papendrecht
38:25
38:16
93
Christopher Jongerius
Startgroep AV Passaat
42:09
41:53
VRECR, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Petra Pubben
Rotterdam
20:28
20:26
2
Saskia Kersbergen
Dordrecht
21:23
21:22
3
Janita de Bruin - Koorevaar
Molenaarsgraaf
22:12
4
Nora in 't Veld
Giessenburg
22:58
22:55
5
Melissa Hanselaar
Typhoon
23:12
23:12
6
Delphine van der Grijn
Typhoon
23:20
7
Annieta Alblas
's-Gravendeel
23:21
23:19
8
Sacha Ruf
Passaat
23:24
23:24
9
Ina van Otzel
THOR
23:31
23:28
10
Annet Geurtsen
Hardinxveld-Giessendam
23:33
23:33
11
Wendy Snel
Ridderkerk
23:44
12
Marian Nederlof
Papendrecht
24:04
24:02
13
Inge Vroegh
Statina
24:42
14
Sophia Otte
Typhoon
24:44
24:40
15
Yvonne Dijksman
Hendrik-Ido-Ambacht
24:49
24:45
16
Tamara Lock
Sliedrecht
24:54
24:54
17
Laurence van den Berg
Papendrecht
24:58
24:58
18
Elles van Dillen
Spijkenisse
24:59
24:53
19
Johanny Gelens
Passaat
25:17
20
Sofie Bilstra
Gorinchem
25:43
25:36
21
Kyra Korevaar
Sliedrecht
26:18
26:08
22
Chadassa Mannee
Papendrecht
26:23
26:15
23
Michelle den Besten
Bleskensgraaf ca
26:26
26:21
24
Ada Rijnberg
Hardinxveld-Giessendam
26:26
26:21
25
Petra Aaftink
Tienhoven Zh
26:43
26:38
26
Lisanne de Jongh
Oud-Alblas
26:51
26:47
27
Lieke van de Hoef
Gellicum
27:04
27:04
28
Rosanne Bal
Barendrecht
27:55
27:46
29
Linda Stasse
Oosterhout Nb
27:59
27:50
30
Saskia Driesse
Sliedrecht
28:04
28:04
31
Iris van der Meer
Gorinchem
28:05
28:05
32
Marianne Blokland
Sliedrecht
28:24
28:20
33
Helen Pavaneli
Sliedrecht
28:29
34
Monique van Noort
Gorinchem
28:33
28:25
35
Naomi van Dormolen
Papendrecht
28:43
28:33
36
Anthea De Vogel
Alblasserdam
29:02
28:52
37
Selle Hartman
Dordrecht
29:04
28:59
38
Myriam Ligtenberg
Fortius
29:09
29:04
39
Stefanie Ossebaar
Papendrecht
29:17
29:07
40
Jacoline van Groningen
Alblasserdam
29:35
29:27
41
Anja de Haan
Dordrecht
29:40
29:35
42
Conny Korevaar
Sliedrecht
30:06
29:59
43
Roos Korevaar
Passaat
30:18
44
Elianne Burgers
Zwijndrecht
30:26
30:18
45
Lenya Slierendrecht
Rotterdam
30:34
30:34
46
Willemijn Noordermeer
Hardinxveld-Giessendam
30:55
30:47
47
Ilona van Beusekom
Papendrecht
31:12
31:00
48
Simone den Arend
Papendrecht
31:17
31:04
49
Lonneke de Raad
Passaat
31:19
31:07
50
Jacqueline den Boer
Passaat
31:24
31:10
51
Elise Jonker
Papendrecht
31:38
31:30
52
Annette van der Giessen
Papendrecht
31:44
31:33
53
Marith de Jongh
Oud-Alblas
32:23
32:19
54
Marlinda van de Graaf
Papendrecht
32:28
32:17
55
Sarina Kleinjan
Passaat
32:39
32:25
56
Brenda Schutte
Papendrecht
32:56
32:49
57
Tamara Hinderink
Passaat
34:02
33:47
58
Sandra Griffioen
Sliedrecht
34:12
34:06
59
Gerda Drinkwaard
Ottoland
37:54
37:40
60
Linda Groenewoud
Papendrecht
38:00
37:51
61
Denise van der Jagt
Schiedam
38:07
38:01
62
Charley Moree
Rockanje
38:10
37:55
63
Jasmine Flach
Passaat
38:16
38:16
64
Anke de Pundert
Papendrecht
38:31
38:15
65
Simone van Gerven
Papendrecht
39:27
39:27
66
Lieke van de Weide
Startgroep AV Passaat
39:33
39:33
67
Ellen van der Giessen
Passaat
40:49
40:33
68
Yvonne Blokland
Bleskensgraaf ca
40:51
40:35
JGR0, JEUGD GROEP 0 J
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Xem van Amelsvoort
De Viermaster
1:37
1:37
2
Sten gravemaker
't Kofschip - de Wielen
1:43
1:42
3
Akil Vreugd
De Knotwilg
1:46
1:46
4
Shahin Lodder
Het Palet
1:47
1:47
5
Loris Pisano
Het Palet
1:50
1:50
6
Evan van den Boogaard
Kindcentrum Oranje-Nassau
1:53
1:49
7
Ian Engels
't Kofschip - Zuidkil
1:53
1:52
8
Owen van Valen
Roald Dahl
1:54
1:53
9
Daan van der Wielen
't Kofschip - de Wielen
1:57
1:51
10
Thomas v.d. Eijnden
Prins Florisschool - Zuidkil
1:58
1:58
11
Jardo Vervoorn
Prins Willem Alexanderschool - Valkweg
1:58
1:58
12
Kenny Polderman
Kindcentrum Oranje-Nassau
2:00
2:00
13
Max Sluijmers
't Kofschip - de Wielen
2:02
2:02
14
Milo van der Ploeg
't Kofschip - de Wielen
2:03
2:03
15
Hadi Talib
't Kofschip - Zuidkil
2:04
2:03
16
Rayyan Talib
't Kofschip - Zuidkil
2:04
2:02
17
Wessel Sterk
De Knotwilg
2:04
2:01
18
Thomas Verloop
Kindcentrum Oranje-Nassau
2:05
2:01
19
Noah Toom
Anne de Vriesschool
2:06
2:06
20
Tom Schep
Het Palet
2:07
2:02
21
Mick Weening
De Knotwilg
2:07
2:05
22
Ryan Oostenrijk
Roald Dahl
2:08
2:06
23
Siem Moret
't Kofschip - Zuidkil
2:09
2:07
24
Jayden de Lange
Roald Dahl
2:10
2:08
25
Bram de Vries
IKC Beatrix
2:10
2:09
26
Kay Engels
't Kofschip - Zuidkil
2:10
2:08
27
Milay Basar
Prins Florisschool - Zuidkil
2:10
2:10
28
Jens van Dis
Prins Willem Alexanderschool - Valkweg
2:11
2:07
29
Jack Ruf
Papendrecht
2:11
2:05
30
Tijn Potters
Anne de Vriesschool - Baanhoek West
2:12
2:05
31
Senn van Donk
Kindcentrum Oranje-Nassau
2:12
2:06
32
Damien van Rijsbergen
Roald Dahl
2:14
2:12
33
Winsten Mouthaan
De Knotwilg
2:14
2:11
34
Stan Verlare
Prins Florisschool - Zuidkil
2:15
2:13
35
Stijn Van Den Heuvel
IKC Beatrix
2:15
2:10
36
Thijs Kouvelt
De Knotwilg
2:15
2:11
37
Midas Machielse
IKC Beatrix
2:15
2:10
38
Collin Keinemans
De Knotwilg
2:15
2:13
39
Boaz Brandwijk
Kindcentrum Oranje-Nassau
2:16
2:16
40
Julian van der Gugten
Prins Florisschool - Moerbeihof
2:16
2:09
41
Benne van Wijk
Kindcentrum Oranje-Nassau
2:16
2:12
42
Mats Dielessen
De Wilgen
2:16
2:10
43
Mees Verdoren
De Viermaster
2:17
2:17
44
Mels Dekker
't Kofschip - Zuidkil
2:17
2:15
45
Jake Batenburg
Anne de Vriesschool
2:18
2:17
46
Tim v/d Voort
De Wilgen
2:18
2:12
47
Kenzo Fransz
Roald Dahl
2:19
2:14
48
Lars Heilema
De Knotwilg
2:19
2:12
49
Benjamin Klein
Kindcentrum Oranje-Nassau
2:21
2:21
50
Raydjeno Ortega
't Kofschip - Zuidkil
2:21
2:21
51
Shayne GŲktas
IKC Beatrix
2:21
2:21
52
Ryan brand
't Kofschip - de Wielen
2:22
2:22
53
Mees van Veen
De Knotwilg
2:22
2:19
54
Nolan Hofwegen
De Knotwilg
2:22
2:20
55
Olaf Nobel
Kindcentrum Prins Constantijn
2:23
2:23
56
Luke Cordfunke
Kindcentrum Prins Constantijn
2:23
2:17
57
Koen Kraaijeveld
Anne de Vriesschool - Baanhoek West
2:24
2:16
58
Sam Fok
Roald Dahl
2:25
2:20
59
Daan Hofmann
't Kofschip - de Wielen
2:25
2:21
60
Boaz 't Jong
Kindcentrum Oranje-Nassau
2:25
2:21
61
Jay Bervoets
Roald Dahl
2:26
2:21
62
Kaj Hendriks
De Knotwilg
2:26
2:21
63
NoŽl van Giesen
Kindcentrum Prins Constantijn
2:26
2:22
64
Luuke Verlaan
Kindcentrum Oranje-Nassau
2:26
2:26
65
Amin Dzafic
IKC Beatrix
2:26
2:25
66
Senna Pisano
Het Palet
2:29
2:29
67
Sietse de Jong
Prins Florisschool - Moerbeihof
2:29
2:23
68
Brandon de Haas
't Kofschip - de Wielen
2:29
2:23
69
Tomas Raimond
Kindcentrum Prins Constantijn
2:29
2:26
70
Bram van Werd
Anne de Vriesschool - Baanhoek West
2:31
2:31
71
Dirk-Jan Lange
Kindcentrum Prins Constantijn
2:31
2:26
72
Youssef Al Shamary
Prins Willem Alexanderschool - Valkweg
2:31
2:31
73
Lars Steunenberg
Kindcentrum Oranje-Nassau
2:32
2:32
74
Jayron van Mierle
Papendrecht
2:32
2:27
75
Vigo de Waard
Prins Willem Alexanderschool - Valkweg
2:33
2:28
76
Kaj van Heteren
Oranje-Nassauschool
2:33
2:26
77
Jefta van de Graaf
Anne de Vriesschool - Baanhoek West
2:34
2:30
78
Julian van Rijn
Prins Willem Alexanderschool - Valkweg
2:35
2:28
79
Luca van Weert
Anne de Vriesschool
2:36
2:36
80
Benjamin Bras
Prins Willem Alexanderschool - Valkweg
2:36
2:28
81
Luuk Viveen
Roald Dahl
2:36
2:27
82
Ryan van der Meer
De Viermaster
2:37
2:30
83
Noud de Bruijn
De Knotwilg
2:37
2:37
84
Elked Erkin
De Leilinde
2:37
2:33
85
Robin van den Berg
De Viermaster
2:38
2:38
86
Max van Hoogdalem
De Knotwilg
2:39
2:33
87
Max Landsaat
't Kofschip - de Wielen
2:40
2:33
88
Yeroa Groenendijk
Kindcentrum Oranje-Nassau
2:40
2:30
89
Jasper Maat
Kindcentrum Prins Constantijn
2:40
2:40
90
Benjamin den Breeje
Kindcentrum Prins Constantijn
2:41
2:41
91
Robin Schep
Het Palet
2:42
2:37
92
Cas Baan
Papendrecht
2:43
2:31
93
Silven Koster
't Kofschip - de Wielen
2:45
2:44
94
Menno van Leeuwen
De Viermaster
2:45
2:38
95
Lars van der Beek
Prins Willem Alexanderschool - Valkweg
2:46
2:40
96
Julan van Dorland
Roald Dahl
2:46
2:41
97
Tim Baas
Het Palet
2:47
2:40
98
Daan de Wild
Anne de Vriesschool - Baanhoek West
2:49
2:49
99
Jack Kornet
De Viermaster
2:50
2:45
100
Kyan Hoogesteger
Anne de Vriesschool - Baanhoek West
2:50
2:47
101
Seth van Driel
De Leilinde
2:52
2:52
102
Kenan Gaal
De Leilinde
2:52
2:47
103
Lewis Kuil
De Viermaster
2:56
2:50
104
Lars Sprong
Kindcentrum Oranje-Nassau
2:57
2:53
105
Ethan van Herk
Roald Dahl
2:57
2:57
106
Stan de Vries
De Knotwilg
3:00
2:54
107
Fahd El Abbassi
Het Palet
3:02
3:02
108
Milo Glorioso
De Leilinde
3:02
2:51
109
Mats Grootenboer
Fortius
3:03
2:54
110
Senn van Ballegooijen
Anne de Vriesschool - Baanhoek West
3:03
2:55
111
Ben Middelkoop
Roald Dahl
3:03
2:53
112
Joshua Ramzam
Kindcentrum Prins Constantijn
3:04
3:04
113
Ryan Torun
Roald Dahl
3:04
2:58
114
Quinn Boon
Roald Dahl
3:04
3:04
115
Tygo de Waal
't Kofschip - de Wielen
3:04
2:54
116
Finn Heilema
De Knotwilg
3:05
2:54
117
Jahro van de Burgh
IKC Beatrix
3:06
2:58
118
Dries Visser
Prins Florisschool - Zuidkil
3:07
2:46
119
Nolan van Dorst
Roald Dahl
3:09
3:09
120
Sepp Kraal
Kindcentrum Oranje-Nassau
3:10
3:03
121
Wayne Barning
De Leilinde
3:12
2:59
122
Senn Kavelaar
IKC Beatrix
3:13
3:02
123
NoŽl de Haan
Het Palet
3:18
3:18
124
Naut Kooijman
Kindcentrum Oranje-Nassau
3:27
3:22
125
Charlie Arons
Dordrecht
3:32
3:21
126
Samuel Dekker
Prins Florisschool - Moerbeihof
3:34
3:20
127
GabriŽl Ramaker
De Knotwilg
3:36
3:26
JGR1, JEUGD GROEP 1 J
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Luuk Ossebaar
IKC Beatrix
3:13
3:09
2
Sjoerd Potuit
Kindcentrum Prins Constantijn
3:14
3:14
3
Finne de Jong
Prins Florisschool - Moerbeihof
3:22
3:22
4
Jesper van Leeuwen
De Viermaster
3:24
3:20
5
Koen Boer
Anne de Vriesschool
3:28
3:26
6
Milo Valk
Atverni
3:28
3:28
7
Matthias Maurer
Papendrecht
3:29
3:28
8
Levi van Heteren
Anne de Vriesschool
3:39
3:36
9
Levi Smouter
IKC Beatrix
3:39
10
Rinze Korevaar
Prins Willem Alexanderschool - Van der W
3:39
11
Senna Leeuwis
Henri Dunant
3:39
3:35
12
Matthijs de Jongh
Oud-Alblas
3:42
3:37
13
Lars Hendriks
De Knotwilg
3:45
3:43
14
Noah van Bezooijen
Fortius
3:46
3:45
15
Jonilson Matenda
IKC Beatrix
3:48
3:44
16
Dwayne Wolters
IKC Beatrix
3:48
3:48
17
Benjamin van der Giessen
De Leilinde
3:48
3:48
18
Levy van Doesburg
De Knotwilg
3:49
3:48
19
Finn Nobel
Kindcentrum Prins Constantijn
3:51
3:49
20
Motasem Zourob
Anne Frank
3:53
3:53
21
Joey Vieth
De Knotwilg
3:54
3:51
22
Tim Fenne
De Knotwilg
3:56
3:54
23
Fedde Kraal
Kindcentrum Oranje-Nassau
3:57
3:53
24
Mark Van Kuijk
IKC Beatrix
3:57
3:57
25
Yamaan Ramadan
Anne Frank
3:58
3:58
26
Finn van Heteren
Oranje-Nassauschool
3:58
3:58
27
Davey van der Hoeven
Dordrecht
3:59
3:59
28
Luca Noise
Anne Frank
3:59
3:57
29
Niek Korevaar
Anne de Vriesschool - Baanhoek West
4:00
4:00
30
Chris Borsje
Typhoon
4:00
31
Thijs Kraal
IKC Beatrix
4:02
4:02
32
Siem van Veen
De Knotwilg
4:02
4:00
33
Bryan van der Hoeven
Dordrecht
4:04
4:04
34
Milan Kanthasamy
Prins Willem Alexanderschool - Valkweg
4:04
4:00
35
Ferre van Driel
De Leilinde
4:04
36
Dennis van Rumph
't Kofschip - Zuidkil
4:06
4:06
37
Mees van der Harst
De Knotwilg
4:07
4:07
38
Jesse Slabicki
IKC Beatrix
4:07
4:07
39
Gijs Kroon
Anne de Vriesschool - Baanhoek West
4:08
4:03
40
Mohammad Zourob
Anne Frank
4:08
4:08
41
Damien Heukels
De Viermaster
4:09
4:04
42
Sven Singewald
De Leilinde
4:10
4:06
43
JadyŽn Davelaar
De Leilinde
4:10
44
Thijs Hoogenberg
't Kofschip - de Wielen
4:11
4:11
45
Neo Del Buono
Het Palet
4:11
4:11
46
Ferry Paans
De Viermaster
4:11
4:09
47
Stijn Visser
Prins Florisschool - Zuidkil
4:11
48
Troy d' Olivat
Roald Dahl
4:12
4:05
49
Gideon Ramaekers
Rotterdam
4:13
4:13
50
Casper Bliekendaal
't Kofschip - de Wielen
4:14
4:14
51
Tom de Waart
De Knotwilg
4:14
4:14
52
Lucas Kraaijeveld
IKC Beatrix
4:17
4:17
53
Joah Van Der Linden
IKC Beatrix
4:17
4:14
54
Liam van Donk
Kindcentrum Oranje-Nassau
4:23
4:18
55
Kevin Bieleveld
Prins Florisschool - Zuidkil
4:25
4:25
56
Giggs Pasman
Alblasserdam
4:25
57
Rutger de Bruijn
De Knotwilg
4:28
4:28
58
Erik Dijksman
't Kofschip - de Wielen
4:30
4:30
59
Bram Krijgsman
IKC Beatrix
4:30
4:26
60
Sepp Maliepaard
Prins Florisschool - Moerbeihof
4:35
4:35
61
Kay van 't Zand
De Viermaster
4:35
4:29
62
Nico Spetter
IKC Beatrix
4:36
4:30
63
Kaj Flach
IKC Beatrix
4:38
4:35
64
Quincy Bolt
De Knotwilg
4:39
4:39
65
Bryan Vermeulen
Roald Dahl
4:39
4:39
66
Ivano den Boesterd
Typhoon
4:42
4:42
67
Thom Cannoo
Oranje-Nassauschool
4:42
4:42
68
Damian Dirksz
Roald Dahl
4:42
4:37
69
Job Lange
Kindcentrum Prins Constantijn
4:46
4:39
70
Jeftha van de Burgh
IKC Beatrix
4:46
4:46
71
Roan v.d. Minkelis
Roald Dahl
4:49
4:43
72
Mats den Hartog
Oranje-Nassauschool
4:53
4:47
73
Luca van Stiphout
De Knotwilg
4:53
4:53
74
Thijmen Leenman
De Knotwilg
4:55
4:55
75
Pelle
De Viermaster
4:55
4:55
76
GabriŽl van't Verlaat
IKC Beatrix
4:55
4:51
77
Sam Baas
Het Palet
5:00
4:55
78
Milan le Grand
De Wilgen
5:01
4:56
79
Mick Wijers
Roald Dahl
5:03
4:57
80
Dylan Heukels
De Viermaster
5:14
5:14
81
Nieck van Kuijk
IKC Beatrix
5:40
5:33
82
Sven Blokland
De Viermaster
6:06
6:00
JGR2, JEUGD GROEP 2 J
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Luuk Bosveld
Fortius
3:34
3:34
2
Ruben van Roosmalen
Fortius
3:48
3:47
3
Sam Vreugdenhil
Zoetermeer
3:53
3:52
4
Yerne Biesterveld
Fortius
3:55
3:54
5
Pim van Andel
't Kofschip - Zuidkil
3:57
3:54
6
Sven Versluis
Kindcentrum Prins Constantijn
3:58
3:57
7
Luca Grispen
't Kofschip - de Wielen
3:58
8
Twan Gils
De Knotwilg
4:02
9
Maurits van der Poel
De Knotwilg
4:09
4:07
10
Davey Kemper
De Leilinde
4:10
4:07
11
RavaŽl Tjin Liep Shie
Prins Florisschool - Zuidkil
4:14
4:12
12
Sven Verboom
Prins Willem Alexanderschool - Valkweg
4:16
13
Syl Goosens
't Kofschip - de Wielen
4:17
4:15
14
Lucas Bliekendaal
't Kofschip - de Wielen
4:19
4:16
15
Ghalil Lodder
Het Palet
4:20
4:20
16
Olivier Markesteijn
IKC Beatrix
4:22
4:19
17
Julian Maes
De Leilinde
4:23
4:20
18
Brent Vervoorn
Prins Willem Alexanderschool - Valkweg
4:30
19
Milan van der Hoeven
Het Palet
4:32
4:29
20
Tijn Witvliet
De Leilinde
4:33
4:30
21
Renzo Korevaar
Roald Dahl
4:34
4:31
22
Leonida de Robertis
Anne Frank
4:35
4:33
23
Jelmer Korteland
De Viermaster
4:37
4:34
24
Karsten Kompagne
't Kofschip - Zuidkil
4:37
4:33
25
Jaydon Henneke
IKC Beatrix
4:38
4:34
26
Jayden Krete
De Viermaster
4:39
4:36
27
Luc Korteland
De Viermaster
4:42
4:39
28
Steijn Bartels
Prins Florisschool - Moerbeihof
4:42
4:39
29
Sam van Klaveren
Kindcentrum Prins Constantijn
4:44
4:42
30
Thijmen Markesteijn
IKC Beatrix
4:48
4:46
31
Mick Ouwehand
De Leilinde
4:48
4:46
32
Milan Groothuis
IKC Beatrix
4:49
4:47
33
Robin Knauff
IKC Beatrix
4:49
4:45
34
Jesse Schagen
Oranje-Nassauschool
4:50
4:50
35
Olivier Szacon
't Kofschip - Zuidkil
4:50
4:47
36
Owen Gort
Oranje-Nassauschool
4:50
4:50
37
Tygo van Berkel
Prins Florisschool - Moerbeihof
4:52
4:47
38
Kiyan Basar
Prins Florisschool - Zuidkil
4:58
4:56
39
Roan Bos
Kindcentrum Prins Constantijn
4:58
4:56
40
Sander van Rumph
't Kofschip - Zuidkil
4:59
4:56
41
Thijs Ramstijn
't Kofschip - de Wielen
5:01
4:57
42
Daan Vonk
Oranje-Nassauschool
5:02
5:02
43
Tobias Kuster
Papendrecht
5:04
4:59
44
Tom van Driel
Kindcentrum Oranje-Nassau
5:05
5:00
45
Luuk Boer
Anne de Vriesschool
5:08
5:08
46
Sjoerd Kleinjan
Passaat
5:11
5:07
47
Glenn van de Winden
De Viermaster
5:12
5:08
48
Nick Middelkoop
De Knotwilg
5:34
5:30
49
Nathan van Kleef
Prins Florisschool - Moerbeihof
5:44
5:41
50
Milan Sterrenburg
De Knotwilg
5:45
5:41
51
Thijs Heijnsdijk
De Knotwilg
5:45
5:41
52
Koen Poliste
IKC Beatrix
5:45
5:40
53
Harm Van De Graaf
IKC Beatrix
5:47
5:41
54
Ferenc de Jong
De Leilinde
6:07
6:04
55
Collin Montijn
IKC Beatrix
6:08
6:03
56
Mels Tempelaars
De Leilinde
6:09
6:06
JGR3, JEUGD GROEP 3
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Matthias Treurniet
Fortuna
6:04
6:02
2
Jesper Mol
Passaat
6:30
3
Sebastian Korte
Typhoon
7:02
7:00
4
Thomas van Roosmalen
Fortius
7:06
7:05
5
Joah van der Burgh
IKC Beatrix
7:08
7:06
6
Boaz Mulder
Prins Willem Alexanderschool - Valkweg
7:41
7:38
7
Thijmen Korsten
IKC Beatrix
7:45
7:43
8
Marijn van Rumph
't Kofschip - Zuidkil
7:49
7:46
9
Stan Kolenbrander
't Kofschip - Zuidkil
7:50
7:47
10
DaniŽl ros
Passaat
7:54
7:51
11
Thijs Filippo
IKC Beatrix
8:13
8:09
12
Milan Kraaijeveld
't Kofschip - Zuidkil
8:37
8:34
13
Cas Kraal
Kindcentrum Prins Constantijn
8:56
8:54
14
Devey van Bragt
De Viermaster
9:31
9:27
15
Matthew Verhoef
Oranje-Nassauschool
10:12
10:08
16
Mattias Raimond
Kindcentrum Prins Constantijn
10:31
10:29
17
Levi Broekhof
Kindcentrum Prins Constantijn
12:07
12:03
18
Jarrell de Knijff
Het Palet
13:20
13:20
MGR3, JEUGD GROEP 3
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Kyra Korevaar
Passaat
6:41
6:39
2
Marije van der Maarel
Kindcentrum Prins Constantijn
6:45
6:44
3
Novi Hermus
Fortius
6:56
6:55
4
Esmee van Dis
Prins Willem Alexanderschool - Valkweg
7:13
7:11
5
Jasmijn Korevaar
Prins Willem Alexanderschool - Van der W
7:25
7:23
6
Sofie Elderson
Prins Willem Alexanderschool - Valkweg
7:50
7:48
7
Laura van Wijngaarden
Henri Dunant
7:53
7:51
8
Renske Kors
IKC Beatrix
8:17
8:14
9
Elvira le Mair
't Kofschip - de Wielen
8:38
8:34
10
Maud Valks
De Knotwilg
9:03
8:59
11
Manon Polder
De Knotwilg
9:03
8:59
12
Jinthe Donker
De Knotwilg
9:15
9:12
13
Elise de Haas
't Kofschip - Zuidkil
9:43
9:40
14
Andrea Smits
't Kofschip - de Wielen
9:58
9:55
15
Ayla Commandeur
't Kofschip - de Wielen
10:12
10:10
16
Suzanne Kraal
IKC Beatrix
10:19
10:16
17
Emy Stuij
IKC Beatrix
10:21
10:18
18
Julia Visser
IKC Beatrix
10:42
10:39
19
Anja Pavlovic
IKC Beatrix
10:48
10:46
20
Cynthia van Vuren
De Wilgen
12:18
12:14
MGR0, JEUGD GROEP 0 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Elin Korevaar
Roald Dahl
1:44
1:42
2
Liz van Amelsvoort
De Viermaster
1:50
1:48
3
Nora Scheperboer
Prins Florisschool - Zuidkil
1:55
1:52
4
Mara Groenendijk
De Knotwilg
1:58
1:56
5
Sanne Bolt
De Knotwilg
2:03
2:00
6
Isa Gort
Oranje-Nassauschool
2:04
2:04
7
Elza Wassenaar
't Kofschip - Zuidkil
2:04
8
Marlene de Robertis
Anne Frank
2:04
2:04
9
Emilia Buitrago
't Kofschip - Zuidkil
2:05
2:05
10
Tessa Wiersma
Anne de Vriesschool
2:06
2:06
11
Nikita de Jong
Henri Dunant
2:08
2:05
12
Hannah Vermeij
Papendrecht
2:09
2:09
13
Yenthe Gooijer
't Kofschip - de Wielen
2:10
2:06
14
Lisa van der Ploeg
't Kofschip - de Wielen
2:10
2:07
15
Noťmi Leihitu
De Knotwilg
2:13
2:09
16
Roos Paauwe
Anne de Vriesschool - Baanhoek West
2:14
2:14
17
Eva Jimenez
Dordrecht
2:14
2:12
18
Stella Pavlovic
IKC Beatrix
2:15
2:13
19
Fajen Pieters
De Viermaster
2:15
2:13
20
Daey Pieters
De Viermaster
2:17
2:14
21
Emily v.d. Zwaan
Roald Dahl
2:18
2:13
22
Aybike Tekin
De Knotwilg
2:19
2:14
23
Alice Wang
De Leilinde
2:19
2:16
24
Izzy Horians
't Kofschip - Zuidkil
2:20
2:20
25
Milena de Bruin
't Kofschip - de Wielen
2:20
26
Jenna Salhi
De Knotwilg
2:22
2:15
27
Esiyora Groenendijk
Kindcentrum Oranje-Nassau
2:23
2:16
28
Rifka Vermeulen
De Leilinde
2:23
2:18
29
Fae Suijkerbuijk
De Leilinde
2:23
2:19
30
Vivian Kuik
Kindcentrum Prins Constantijn
2:24
2:24
31
Jazz Gerrissen
De Viermaster
2:24
2:22
32
Jasmine Grigoryan
IKC Beatrix
2:25
2:25
33
Yasmin Dekker
De Wilgen
2:25
2:22
34
Kiki Flierman
Anne de Vriesschool - Baanhoek West
2:26
2:21
35
Saar Thijsse
Roald Dahl
2:27
2:24
36
Guusje van Hoogdalem
De Knotwilg
2:27
2:27
37
Lyra Lanser
De Leilinde
2:27
38
Jade Veth
De Knotwilg
2:28
2:21
39
Jade de Bruin
De Knotwilg
2:29
2:29
40
Lynn Windhorst
Kindcentrum Prins Constantijn
2:30
2:30
41
Chelsea van Rooijen
De Knotwilg
2:31
2:24
42
Floortje van der Harst
De Knotwilg
2:33
2:33
43
NŠrai Tjin Liep Shie
Prins Florisschool - Zuidkil
2:33
44
Mila Dekker
't Kofschip - Zuidkil
2:35
2:30
45
Julia Blok
Kindcentrum Oranje-Nassau
2:35
2:32
46
Isalin den Hartog
Oranje-Nassauschool
2:36
2:36
47
Femke van Loenhout
Anne de Vriesschool - Baanhoek West
2:37
2:32
48
Dunya Mashal
Roald Dahl
2:37
49
Delayla van der Wielen
't Kofschip - de Wielen
2:39
2:39
50
Elin van Noorden
De Knotwilg
2:39
51
Nina Schipper
't Kofschip - de Wielen
2:39
2:39
52
Jackie Vieth
De Knotwilg
2:40
2:36
53
Lotus Kersbergen
Henri Dunant
2:40
2:37
54
Trijntje van Baalen
Kindcentrum Prins Constantijn
2:41
2:41
55
Megan van 't Verlaat
IKC Beatrix
2:41
56
Rosanne Saly
De Viermaster
2:42
2:39
57
Madelinde Logtenberg
Prins Florisschool - Moerbeihof
2:45
2:40
58
Fay Maaskant
Roald Dahl
2:45
2:45
59
Luna van Wijk
Anne de Vriesschool - Baanhoek West
2:45
2:45
60
Victůria van Beest
Henri Dunant
2:45
61
Catoo Corpeleijn
De Knotwilg
2:46
2:38
62
Femke Blokland
De Viermaster
2:46
2:40
63
Lotte Jongeneel
De Knotwilg
2:47
2:41
64
Anna Voerman
't Kofschip - Zuidkil
2:48
2:39
65
Caitlyn Montijn
IKC Beatrix
2:48
66
Evy de Heer
De Knotwilg
2:48
67
Elisja Henneke
IKC Beatrix
2:48
2:36
68
Lizzy Schaap
De Knotwilg
2:49
2:49
69
Sophie Verlaan
Kindcentrum Oranje-Nassau
2:49
70
Sarah Babel
Kindcentrum Oranje-Nassau
2:49
2:45
71
Amy Salentijn
IKC Beatrix
2:50
2:50
72
Maribel de Weerd
Kindcentrum Prins Constantijn
2:51
2:41
73
Lea le Grand
De Wilgen
2:52
2:52
74
Isa Van Der Bracht
De Knotwilg
2:52
2:46
75
Mia Tomsia
Anne Frank
2:53
2:53
76
Noor Roosken
Dordrecht
2:55
2:45
77
Suze Krijgsman
IKC Beatrix
2:56
2:56
78
Jessy Visscher
Kindcentrum Oranje-Nassau
2:59
2:50
79
Lisa Lange
Kindcentrum Prins Constantijn
2:59
80
Feline Kramer
Kindcentrum Oranje-Nassau
2:59
2:50
81
Senna Verhoeven
Prins Florisschool - Moerbeihof
2:59
2:59
82
Lotte Sterrenburg
Prins Florisschool - Moerbeihof
3:03
2:52
83
Romy Buchholz
De Viermaster
3:04
3:00
84
Elina Leenman
De Knotwilg
3:05
2:57
85
Luna den Ottelander
Oranje-Nassauschool
3:05
2:52
86
Yasmijn van der Hulst
De Viermaster
3:05
87
Alyssa Schuurmans
Roald Dahl
3:09
3:01
88
ViŽnne Overloop
De Knotwilg
3:09
89
Sarah van der Lee
De Leilinde
3:10
3:06
90
Lena Aaldijk
't Kofschip - de Wielen
3:12
3:12
91
Julia van Stiphout
De Knotwilg
3:17
3:17
92
Janna Tops
Kindcentrum Prins Constantijn
3:25
3:13
93
Dalila Kujovic
De Knotwilg
3:38
3:27
94
Kyara den Hoed
De Knotwilg
3:38
3:28
95
Milena Visser
De Knotwilg
3:39
3:32
96
Louise van der Werf
Dordrecht
3:51
3:38
MGR1, JEUGD GROEP 1 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Anna Valks
De Knotwilg
3:19
3:15
2
Anne Schoester
Fortius
3:30
3:30
3
Maureen Polder
De Knotwilg
3:32
4
Fayenne Munten
Passaat
3:35
3:32
5
Fay Grispen
't Kofschip - de Wielen
3:35
3:35
6
Isa van Houwelingen
't Kofschip - Zuidkil
3:41
3:39
7
Maren van Diest
't Kofschip - Zuidkil
3:43
3:43
8
Lieke van Noorden
De Knotwilg
3:44
3:40
9
Kathlijn van Dis
Prins Willem Alexanderschool - Valkweg
3:45
3:42
10
Evy Verschuren
De Knotwilg
3:47
3:43
11
Yara Verschuren
De Knotwilg
3:47
3:47
12
Nicoline Kaashoek
Ameide
3:50
3:50
13
Evi Vreugdenhil
Zoetermeer
3:52
3:50
14
Isa Verloop
De Knotwilg
3:52
3:52
15
Teske van den Bos-Ong
Anne de Vriesschool
3:55
3:55
16
Dunya Zarbi
Het Palet
3:58
3:58
17
Louise van der Leeden
De Leilinde
3:58
3:55
18
Tara Roosken
Dordrecht
3:59
3:54
19
Femke Snel
De Knotwilg
4:00
3:55
20
Sofie Wiersma
Anne de Vriesschool
4:05
4:05
21
Evanne Mol
Passaat
4:05
22
Simone Lems
De Viermaster
4:07
4:00
23
Romaisa Vreugd
De Knotwilg
4:09
4:07
24
Anne-Lynn Keinemans
De Knotwilg
4:09
4:09
25
Lieke Elderson
Prins Willem Alexanderschool - Valkweg
4:13
4:08
26
Allina Zabi
De Wilgen
4:13
4:13
27
Julia Hubers
Kindcentrum Prins Constantijn
4:16
4:10
28
Danae Clayton
IKC Beatrix
4:18
4:18
29
ChloŽ Teuben
De Knotwilg
4:19
4:15
30
Destiny Alvarez
Oranje-Nassauschool
4:21
4:18
31
Milou den Oudsten
't Kofschip - de Wielen
4:21
4:21
32
Linde Klein
Kindcentrum Oranje-Nassau
4:21
4:18
33
Elizan Koyuncu
't Kofschip - Zuidkil
4:23
4:18
34
Lize Mijs
't Kofschip - de Wielen
4:23
4:20
35
Nisa de bruin
't Kofschip - de Wielen
4:25
4:25
36
Fenna Versluis
Kindcentrum Prins Constantijn
4:27
4:21
37
Lotte Walgers
De Knotwilg
4:27
4:27
38
Tess Dubbeldam
De Knotwilg
4:28
4:28
39
Tane Basar
't Kofschip - Zuidkil
4:30
4:30
40
Evy de Snoo
De Knotwilg
4:30
4:30
41
Nisanur Teke
Oranje-Nassauschool
4:32
4:32
42
Luna van Belle
Het Palet
4:32
4:26
43
Jaycee Beumer
Roald Dahl
4:33
4:33
44
Mila van der Weiden
De Knotwilg
4:33
4:33
45
Eline van Leur
Roald Dahl
4:34
4:34
46
Sara van Wijk
Kindcentrum Oranje-Nassau
4:35
4:35
47
Tess Van Der Bracht
De Knotwilg
4:36
4:28
48
Eline van Berkel
Prins Florisschool - Moerbeihof
4:37
4:31
49
May Kuil
De Viermaster
4:39
4:39
50
Elena van der Straten
De Knotwilg
4:40
4:40
51
Evi Windhorst
Kindcentrum Prins Constantijn
4:42
4:36
52
Sanne Heuvelman
Prins Florisschool - Moerbeihof
4:42
4:37
53
Mukades Aikebaierjiang
Roald Dahl
4:44
4:44
54
Marly Visscher
Kindcentrum Oranje-Nassau
4:44
4:37
55
Indra Vermeulen
De Leilinde
4:46
4:46
56
Marie-Jeanne Verhoef
Oranje-Nassauschool
4:47
4:47
57
Theresa de Bruyne
Papendrecht
4:47
4:47
58
Else-Marie de Bruyne
Papendrecht
4:48
4:48
59
Rieke Stuurman
Oranje-Nassauschool
4:52
4:50
60
Emma Verloop
De Knotwilg
4:53
4:53
61
Mona Wang
De Leilinde
4:53
4:50
62
Sarah Blok
Kindcentrum Oranje-Nassau
4:54
4:49
63
Valente den Boesterd
Typhoon
4:55
4:50
64
Emy Kuster
IKC Beatrix
4:55
4:47
65
Merijn Kaldenberg
Gorinchem
4:56
4:49
66
Fenna Sloof
't Kofschip - Zuidkil
4:57
4:52
67
Feline Zee
't Kofschip - Zuidkil
4:58
4:53
68
Marley Sterrenburg
De Knotwilg
4:58
4:58
69
Veerle Kooijman
Kindcentrum Oranje-Nassau
4:59
4:53
70
Sarah Verhagen
Kindcentrum Oranje-Nassau
4:59
4:54
71
Eva Advocaat
Prins Willem Alexanderschool - Van der W
4:59
4:59
72
Caitlin Rolwes
De Knotwilg
5:01
5:01
73
Liz van Duijne
Prins Florisschool - Zuidkil
5:02
5:02
74
Olivia Barning
De Leilinde
5:02
5:02
75
Fleur Nossent
Kindcentrum Prins Constantijn
5:03
5:03
76
Esmee Verlaan
Kindcentrum Oranje-Nassau
5:04
5:04
77
Iris Steunenberg
Kindcentrum Oranje-Nassau
5:05
4:59
78
Lieke van der Beek
Prins Willem Alexanderschool - Valkweg
5:06
5:02
79
Zofia Baczkowska
Zevenbergen
5:08
5:08
80
Nova Soer
Roald Dahl
5:09
5:09
81
Ilana Maaskant
Roald Dahl
5:10
5:10
82
Norah Hilgerman
Anne de Vriesschool
5:11
5:11
83
Naomi Brandt
Kindcentrum Oranje-Nassau
5:12
5:04
84
Eva Dragic
Kindcentrum Oranje-Nassau
5:21
5:13
85
Merel Kooijmans
Kindcentrum Oranje-Nassau
5:21
5:14
86
Thirza Stam
Oranje-Nassauschool
5:23
5:23
87
Naomi Bos
Kindcentrum Prins Constantijn
5:26
5:26
88
Nika Hoogerwaard
Papendrecht
5:27
5:22
89
Melanie van Wouwe
Kindcentrum Oranje-Nassau
5:27
5:27
90
Esmae Nieman
Prins Florisschool - Zuidkil
5:51
5:51
91
Fleur Middelkoop
Kindcentrum Oranje-Nassau
5:53
5:47
92
Zahra El Abbassi
Het Palet
6:08
6:01
93
Amber van der Hoorn
De Knotwilg
6:08
6:04
94
Esmee le Mair
't Kofschip - de Wielen
6:19
6:17
MGR2, JEUGD GROEP 2 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Eva Blokland
Passaat
3:38
3:37
2
Carlijne van der Maarel
Kindcentrum Prins Constantijn
3:42
3:40
3
Nina Blokland
Passaat
4:00
3:59
4
Febe Goosens
't Kofschip - de Wielen
4:01
4:00
5
Lieke Boshuizen
Passaat
4:03
4:01
6
Elin Stevens
Statina
4:10
4:09
7
Debora Maurer
Papendrecht
4:21
4:18
8
Yara Ruf
Papendrecht
4:26
4:24
9
Alieke Van Der Linden
IKC Beatrix
4:27
4:24
10
Tula Hermus
Fortius
4:33
4:31
11
Jaimie Van Praet
't Kofschip - de Wielen
4:33
4:31
12
Isa Scheperboer
Prins Florisschool - Zuidkil
4:38
4:36
13
Mirthe Raimond
Kindcentrum Prins Constantijn
4:41
4:39
14
Sarah den Boer
Anne de Vriesschool
4:46
4:44
15
Iris de Noord
Roald Dahl
4:59
4:56
16
Annelien Ritchi
Kindcentrum Prins Constantijn
5:05
5:02
17
Nicole van der Wielen
't Kofschip - de Wielen
5:07
5:06
18
Tess den Breeje
Kindcentrum Prins Constantijn
5:08
5:05
19
Amanda van Hemmen
Papendrecht
5:09
5:06
20
Lenthe van Hunen
Het Palet
5:09
5:06
21
Esra Verlare
Prins Florisschool - Zuidkil
5:09
5:06
22
Esther van Hemmen
Papendrecht
5:10
5:06
23
Elin Kraaijeveld
't Kofschip - Zuidkil
5:12
5:08
24
Lieke van Wijngaarden
De Knotwilg
5:15
5:13
25
Evi Mijs
't Kofschip - de Wielen
5:16
5:14
26
Faya van Giesen
Kindcentrum Prins Constantijn
5:20
5:16
27
Merel de Bruijn
De Knotwilg
5:34
5:33
28
Iva Donker
De Knotwilg
5:34
5:32
29
Ilana Cruden
Het Palet
5:36
5:33
30
Esmee Westerbeke
't Kofschip - de Wielen
5:42
5:38
31
Lotte de Waart
De Knotwilg
5:45
5:42
32
Evie Leeuwis
Henri Dunant
5:53
5:51
33
Lisa de Snoo
De Knotwilg
5:57
5:54
34
Jasmine Flach
IKC Beatrix
5:58
5:55
35
Jade Heijkoop
't Kofschip - de Wielen
6:15
6:12
36
Marit Van Der Stelt
IKC Beatrix
6:20
6:16
37
Hanna Stuurman
Kindcentrum Oranje-Nassau
6:20
6:17
38
Femke Verlaan
Kindcentrum Oranje-Nassau
6:28
6:26
39
Christa Udo
Kindcentrum Oranje-Nassau
6:29
6:27
40
Sarah 't Jong
Kindcentrum Oranje-Nassau
6:32
6:29
41
Evelien Spetter
IKC Beatrix
6:42
6:37
Toyota Schouten - (0183) 633 733 - info@toyota-schouten.nl
www.uitslagen.nl
30-06-2019 09:12