Uitslagenlijst Kleintje Berenloop
West-Terschelling - Zaterdag 2 november 2019
MSEN, 5 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
2
Timo van der Linden
Zutphen
18:20
18:20
3
Branco van Minnen
Marathon Pim Mulier
18:32
18:32
4
Jeffrey Peereboom
West-Terschelling
19:12
19:12
11
Roel Sillevis Smitt
Rotterdam
20:18
20:16
14
Melvin Keppel
Nederlandse Triathlonbond
20:47
20:46
21
Marcel Blanken
's-Gravenhage
23:07
23:05
22
Bas Duisterhout
West-Terschelling
23:09
23:04
24
Stefan Wijma
Oosterwolde Fr
23:43
22:51
28
Justin den Hollander
Willemstad Nb
23:51
23:24
29
Tymen de Schiffart
Nijmegen
23:54
23:34
41
Maarten Briggeman
Sappemeer
26:15
25:25
42
Lieuwe Kramer
Beetsterzwaag
26:18
25:26
43
Pieter Kranenborg
Overijse
26:19
25:27
44
Thomas Kramer
Beetsterzwaag
26:20
25:27
49
Jelmer de Schiffart
Nijmegen
27:03
26:44
50
Thomas Aalderink
Hilversum
27:12
25:46
56
Merijn Stolk
West-Terschelling
28:17
27:38
57
IO van Stein Callenfels
Haarlem
28:41
28:23
60
Lukas Finnema
Stoutenburg Noord
29:07
28:26
61
Halbe Bosgraaf
Leidschendam
29:09
28:56
62
Jasper Rouwenhorst
Silvolde
29:34
28:17
66
Willem Jaap Zwart
Enschede
30:12
29:23
68
Marc den Hollander
Willemstad Nb
30:49
30:23
69
Tim den Hollander
Willemstad Nb
31:00
30:34
70
Thomas Venhuizen
Appingedam
31:03
30:15
71
Geralt Vogelzang
Oldeholtpade
31:03
29:44
72
Dennis Gerritsma
Heerenveen
31:04
29:44
73
Hessel Teijema
AV Heerenveen
31:13
31:00
78
Youri van der Linden
Castricum
32:24
31:09
80
Seeger van Genne
Groningen
32:42
32:32
M40, 5 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Bernard te Boekhorst
Phoenix
16:41
16:40
3
Mark van Lieverloo
Nijmegen Atletiek
17:22
17:21
5
Patrik Kleinegris
Pijnenburg
20:55
20:51
6
Erwin van Wieringen
Utrecht
24:38
24:21
9
Catharinus de Schiffart
Nijmegen
27:04
26:44
10
Maikel van Breugel
Halfweg Nh
27:21
26:24
12
Edwin Wiersma
Loopgroep Hugo Veenker
27:54
27:08
14
Edwin Rouwenhorst
Silvolde
28:53
27:37
17
Hajo Jonker
Nederlandse Triathlonbond
30:11
29:03
22
Gerard Dijkstra
Heerenveen
32:20
31:53
23
Jeroen vam Wezep
Zwanenburg
33:13
32:07
25
Jochem Finnema
Stoutenburg Noord
33:26
32:45
32
Roeand Reijers
KAV Holland
34:46
34:39
33
Marco Reder
AV Badhoevedorp
35:11
34:10
M50, 5 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
2
Geert Ramakers
Loopgroep Bunnik
20:57
20:55
3
Martin van Solinge
Loopgroep Bunnik
21:01
20:59
4
Klaas Arkema
Nederlandse Triathlonbond
21:02
20:59
6
Wilfred de Jong
Pijnenburg
23:00
22:54
11
Henk Prins
Loopgroep Nienoord
25:14
24:41
12
Jan Albert Weening
Hurdegaryp
25:33
24:42
13
Jan Willem de Bos
Groningen
25:43
25:38
15
Aant van der Veen
Minnertsga
28:16
27:33
17
Wouter de Blocq van S
Pijnenburg
28:38
28:33
20
Gerard van Asperen
Leiderdorp
29:25
28:24
25
Paul van der Hijden
Almere
29:45
29:30
26
Harry Boer
West-Terschelling
29:54
29:30
27
Frank van Diemen
Hoofddorp
30:01
29:06
28
Elias de Deugd
Geldermalsen
30:17
29:35
31
Ritske Kleinhuis
Oudega gem Smallingerlnd
31:15
29:49
32
Maurice Huijs
Bergen op Zoom
31:31
30:24
35
Hans Hoogenboom
Bodegraven
32:10
31:58
38
Joost van der Linden
Castricum
32:24
31:09
41
Peter van der Boon
Voorschoten
34:15
33:30
42
Pieter van de Linde
Zwanenburg
34:34
33:32
43
Peter Staarthof
AV Badhoevedorp
34:34
33:38
46
Rene de Graaf
Middenbeemster
35:13
34:59
48
Gert-Jan Schouten
Zwanenburg
35:40
34:38
49
Jan Willem Hesseling
Ternaard
35:57
34:32
52
Martinus van der Veen
Almere
40:09
39:51
53
Henk Tuinenga
Oosterend Terschelling
42:43
41:14
54
Herman van Liere
Leiderdorp
42:44
41:43
55
Jan Maarten Gaasbeek
Gouda
45:17
44:08
M60, 5 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Vincent van Leent
Pijnenburg
22:23
22:16
2
Piet van Wijngaarden
Avantri
22:48
22:47
3
Theo van de Beek
Pijnenburg
23:12
23:04
7
Frans Witteveen
Pijnenburg
26:57
26:36
14
Gerrit Knop
West-Terschelling
30:23
29:17
22
Kees van Tienhoven
Spijkenisse
34:46
33:23
25
Wim Manshande
St.-Jacobiparochie
35:14
34:27
VSEN, 5 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
10
Nikke van der Linden
Zutphen
25:03
25:03
11
Brecht van de Poll
ATC '75
25:16
25:12
12
Lisette de Haart
Amsterdam
25:25
25:03
17
Mirjam Hoffenkamp
De Sperwers
26:48
26:42
20
Annelinde Waslander
Groningen
27:08
26:03
22
Viviën Bouma
NSAV 't Haasje
27:12
26:54
23
Karlijn Rouwenhorst
Silvolde
27:16
25:59
30
Anke van der Veen
Minnertsga
28:16
27:31
32
Vivianne de Kruijf
Avantri
28:34
28:27
33
Charlotte Postma
Groningen
28:34
27:50
40
Jessica Luiter
Zoeterwoude
28:59
28:47
43
Angeli van der Zwaag
Haarlem
29:15
28:57
44
Leonie Balt
West-Terschelling
29:17
28:41
45
Marieke Toering
IJsselmuiden
29:27
27:44
46
Isa Welten
West-Terschelling
29:33
28:43
54
Linda van der Veen-Verhaa
Ter Aar
30:00
29:43
58
Lorain Hindriks
Schoonebeek
30:17
29:57
66
Gerlinde van den Berg
Putten
31:33
31:15
72
Lianne Straatman
Groningen
32:10
30:50
83
Lieke Meulman
Nieuwe Pekela
33:12
31:41
88
Marit Dijkstra
West-Terschelling
33:46
33:17
91
Lara Huszar
Roelofarendsveen
33:49
33:19
97
Josephine Finnema
Stoutenburg Noord
34:09
33:36
100
Marleen Jorritsma
Midsland
34:31
34:10
104
Sterre Twaalfhoven
Utrecht
34:47
34:23
109
Marije Wijnbergen
Loopgroep Astrea
34:59
34:29
110
Anieke de Groot
Leeuwarden
35:07
34:17
115
Marjolein Manshande
Leeuwarden
35:14
34:27
120
Joyce Compier
Noordwijkerhout
35:29
34:56
121
Kelly Ree
West-Terschelling
35:31
34:42
122
Debbie Nomen
Hardinxveld-Giessendam
36:27
36:01
124
Allinde Molema
Oude Pekela
37:04
35:34
131
Corrien Dijkstra
Heerenveen
37:52
37:28
133
Rinske Mier
West-Terschelling
38:17
36:59
136
Janneke Ayal - de Groot
Hippolytushoef
38:33
37:35
137
Xueli Abbing
's-Gravenhage
38:38
38:26
138
Marlon van Vliet
Warnsveld
39:17
38:37
139
Stefanja Wielinga
Heerenveen
40:00
38:34
142
Anke de Klerk
Nieuw Beerta
40:50
39:41
144
Rieneke Rolff
West-Terschelling
41:06
40:17
145
Annet Heinen
Bunschoten-Spakenburg
42:21
41:00
149
Esther van Wieren-Nobel
Mantgum
49:13
48:49
150
Ashna stouten-jharap
Leiderdorp
49:36
48:03
V40, 5 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Thirza Koster-Mook
Voorthuizen
23:05
22:26
3
Rianne Vossers
LAAC Twente
23:51
23:45
4
Anita van der Wal
Friesland
24:27
24:27
5
Linda Duimering
SV Veendam
25:10
24:49
7
Mariëtte van Hemert
Woerden
28:16
27:32
10
Annemarie Leliveld
Groningen
28:46
28:42
11
Tabithia Meulenberg
Pijnenburg
29:02
28:56
13
Margreet Struijk
Spijkerboor Dr
29:56
29:03
15
Jessica Tot
West-Terschelling
29:57
28:32
16
Willemijn Lindenhovius
Zwolle
30:02
29:33
17
Renie Koopmans
Boornbergum
30:20
29:26
21
Annette IJzer
AV Castricum
31:18
30:54
26
Miranda Kersbergen
Boskoop
31:48
30:53
28
Marlies Dondertman
Markelo
32:08
31:58
32
Kirsten Zwart - Miedema
Haarlem
32:22
32:03
33
Annelies van der Sluis
Groningen
33:38
33:32
34
Miranda Muller-van Aacken
Leiden
33:39
33:08
35
Marieke Kerkvliet-Smits
Sassenheim
33:51
33:40
36
Ilona van der Linden
Zwolle
34:00
33:14
37
Marjolein Meulman
Nieuwe Pekela
34:02
32:31
38
Renate Rouwenhorst
Silvolde
34:07
32:49
40
Jolanda Boersma
AV Heerenveen
34:12
33:09
42
Lisa Finnema
Stoutenburg Noord
34:18
33:44
43
Marieke Kennis
Roelofarendsveen
34:21
34:06
47
Baukje Duinstra
Heerenveen
35:03
34:07
57
Cecile ten Kate
Eelderwolde
35:44
35:09
65
Jannetta van de Beek
Terschuur
37:36
36:10
67
Nynke Wiersma
Loopgroep Hugo Veenker
37:39
36:50
68
Nicoline Uittenbogaard
Boskoop
37:53
37:32
69
Marjanna van der Meulen
Hoorn Terschelling
38:08
36:52
71
Carla van den Bunt
Leusden
38:32
37:47
72
Danielle de Tombe
Leiderdorp
38:44
37:53
73
Iris van Asperen
Nieuwe Pekela
38:51
38:17
74
Wendy Zuiderwijk
SV Veendam
38:51
38:18
77
Bianca Companjen
Harderwijk
39:58
38:35
83
Esther Dekker
Egmond aan den Hoef
43:09
42:33
84
Martine Verhulst
Dordrecht
45:40
44:17
V50, 5 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Gea Stolk-Eland
Voorne Atletiek
24:00
23:20
2
Ingrid Serrarens
Hengelo Ov
26:30
26:20
4
Francis van der Schoot
Triathlon
26:46
26:14
5
Jeanet van der Velde
Siddeburen
28:39
28:29
8
Janny Klei
Uithuizermeeden
30:38
30:30
9
Marjan Roos
West-Terschelling
30:43
29:36
10
Wil Borst
West-Terschelling
31:13
30:05
12
Marit Voogdgeert Overzier
Overveen
31:26
30:31
13
Desirée Huijs
Bergen op Zoom
31:31
30:25
15
Sylvia Menken
Leiden Road Runners Club
31:47
31:34
16
Sonja De Graaff
Leiden Road Runners Club
31:47
31:34
19
Albertha Zwaagstra
LSV Invictus
32:16
31:34
25
Jeanette Brandsma
Lippenhuizen
33:33
33:18
26
Ageeth de Vries
Leiderdorp
33:40
32:50
28
Herma Mittendorff
Loopgroep Astrea
33:55
32:48
30
Hilda Kuipers
Loopgroep Astrea
34:07
33:37
31
Joke Meijer
Loopgroep De Zandloper
34:10
33:36
32
Celine van der Boon
Voorschoten
34:15
33:30
33
Arianne Schreuder
Ter Apel
34:17
33:35
34
Katinka Twaalfhoven
West-Terschelling
34:48
34:23
35
Jinke Zondervan
Ysbrechtum
35:02
33:50
38
Karin Lakerveld
Leeuwarden
35:14
34:26
40
Monique Geerts
Leiden Road Runners Club
35:39
34:38
41
Natasja de Jong
Oosterhout Nb
35:42
34:10
48
Marina Jonkers
West-Terschelling
38:17
37:00
55
Marjolein Bourgonje
Zwolle
39:35
39:02
56
Jolanda Veldhoen
Apeldoorn
39:38
39:10
57
Sietske van der Bij
Friesland
39:57
39:36
59
Hillie Brouwer-Westra
Terwispel
42:28
42:18
60
Désirée van der Poel
Oosterend Terschelling
42:43
41:13
64
Marijke Bos
Oosterend Terschelling
47:16
45:47
66
Annit Hulscher
De Grenslaupers
49:42
48:32
68
Anita Dijker
West-Terschelling
58:55
57:27
V60, 5 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
5
Marian van Voren
Terneuzen
29:34
29:26
8
Liesbeth Rensman
Leiden Road Runners Club
31:47
31:34
11
Gerrie Roos-Blaauw
West-Terschelling
34:03
34:02
13
Karien van der Werff
Athlos
34:27
33:04
19
Anneke van der Hoorn
Boskoop
35:55
35:45
20
Corrie Botermans
Leiden Road Runners Club
35:58
35:23
24
Klaske van der Wal-Exoo
Menaam
39:05
38:52
30
Jopie Kempenaar
Rijnsaterwoude
47:28
46:47
MSEN, 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Thijmen van der Loop
Groningen
35:35
35:35
3
Dave Kroon
Distance Runners Voorhout
37:20
37:20
4
Wouter van Rossum
Amersfoort
37:40
37:40
7
Simon van der Veen
Leeuwarden
39:42
39:41
8
Martin van Heteren
Kapel-Avezaath Buren
40:47
40:47
9
Mark van Ginkel
West-Terschelling
41:03
41:03
14
Sjoerd Hingstman
Loopgroep De Zoomlopers
43:18
43:00
25
Rick van de Grootevheen
Achterveld
47:26
47:23
27
Thomas Visser
Lippenhuizen
48:56
48:00
29
Louwrens Tolman
Lippenhuizen
49:31
49:29
31
Alexander Stillebroer
Utrecht
50:02
48:51
37
Lourens Kleefstra
Leeuwarden
50:23
49:56
43
Arjan Schouten
Wervershoof
51:22
49:10
49
Jan Pieter Hartog
Bunschoten-Spakenburg
52:08
49:50
53
Jacques van Cittert
Apeldoorn
52:53
52:24
54
Bas Postma
West-Terschelling
53:13
52:26
57
Sem van der Linden
Zutphen
54:20
53:05
61
Iemke Lurvink
West-Terschelling
54:42
51:31
63
Daniel Verdoorn
Leiderdorp
55:08
53:42
65
Maurijn van der Werf
Sexbierum
55:27
54:02
70
Kelvin Muller
West-Terschelling
56:02
53:17
84
Tymen Posthouwer
Harlingen
58:37
57:04
91
Thom van Brummen
Apeldoorn
59:08
58:48
97
Jarne Sikkema
Heeswijk-Dinther
59:52
57:12
98
Tim van Rooijen
Amersfoort
1:00:22
58:12
101
Douwe Sjirk Zijlstra
Groningen
1:00:50
59:14
105
Pieter Joost Veerman
Bunschoten-Spakenburg
1:01:01
58:42
108
Ronald Leemeijer
Leeuwarden
1:01:17
59:34
113
Jesper de Groot
St.-Annaparochie
1:03:55
1:01:58
121
Ron Drieënhuizen
Amsterdam
1:06:25
1:04:12
122
Sander De Vries
Loopgroep Bedum
1:06:32
1:04:44
127
Ruthger Zijlstra
Leeuwarden
1:09:17
1:06:44
130
Sander Brooshooft
Ammerstol
1:10:32
1:07:37
137
Ton Hettema
Rotterdam Atletiek
1:17:26
1:14:50
140
Niels Huszar
Roelofarendsveen
1:19:02
1:18:25
M40, 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
7
M. van der Linde
Capelle a.d. IJssel
48:27
46:54
8
Vincent van Suylekom
Bergambacht
49:19
49:08
9
Michel de Heer
Bergambacht
49:19
49:07
13
Xander van den Berg
Almere
51:46
50:54
17
Vincent Verweij
Zwanenburg
52:47
51:49
19
ERik Straathof
Zoeterwoude
53:29
50:39
25
Hans de Jager
Oosterwolde Fr
54:33
54:14
31
Jeroen Weber
Distance Runners Voorhout
55:55
54:54
35
Johannes van der Schaaf
Leeuwarden
56:51
56:03
36
Ronald Uittenbogaard
Boskoop
56:54
56:14
38
Tonnie Roggeveld
Loppersum
57:43
57:21
39
Jacques de Kleine
Harderwijk
57:59
55:47
40
Johannes Westerink
IJsselmuiden
58:15
57:33
41
Frank van der Linden
Zutphen
58:20
56:15
43
Wiebe Drenth
Oosterwolde Fr
58:43
57:18
44
Erwin Ytsma
Nes gem Dongeradeel
58:55
55:50
48
Rogier van Wanroij
Schiedam
59:36
57:33
50
Sjoerd Slinger
West-Terschelling
59:41
58:35
51
Bart-Jan Baaijens
Broek op Langedijk
59:52
57:40
53
Richard ter Veen
Loopgroep Klazienaveen
1:00:09
57:27
57
Martijn Kamminga
Zwanenburg
1:00:54
59:58
60
Jorrit van Deuveren
Nijkerk Gld
1:01:38
1:01:14
64
HP van Stein Callenfels
Haarlem
1:03:16
1:01:53
65
Henk Buitink
Nijkerkerveen
1:03:55
1:03:30
70
Albert Sikkema
Heeswijk-Dinther
1:04:27
1:01:48
77
Michel Aaldering
West-Terschelling
1:06:47
1:03:51
79
Lucinda Dijkstra
Oosterwolde Fr
1:07:57
1:07:38
80
Steven Goudberg
Leiderdorp
1:08:35
1:07:56
86
Eelco van der Schaaf
Harlingen
1:13:56
1:12:18
M50, 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
2
Willem van de Poll
ATC '75
43:43
43:34
3
Ben van den Assem
Hillegom
46:43
45:53
10
Nico Meeuwenoord
Leiden Road Runners Club
49:58
49:20
11
Jurgen van der Meer
AV '34
50:39
50:35
15
Marcel Gillemans
De Koplopers
52:27
50:47
17
Haiko Timmermans
Groningen
53:48
53:09
24
Henk-Jan Osse
Distance Runners Voorhout
55:56
54:55
25
John Wachtmeester
Loopgroep Astrea
56:19
54:24
28
Martin Uittenbogaard
Boskoop
56:33
55:49
32
Frank Barendsma
Sassenheim
56:59
56:35
33
Arthur de Leeuw
Monnickendam
57:12
56:59
39
Siewert Lindenbergh
Rotterdam
58:53
57:00
42
Henri Snelting
Atletico '73
1:00:26
58:20
50
Klaas van 't Klooster
Soest
1:02:32
1:01:56
52
Jan Wouter Kramer
Amersfoort
1:03:13
1:02:14
57
Henk Jan Balkema
West-Terschelling
1:04:42
1:03:24
58
Lex Heijster
Heerhugowaard
1:04:53
1:02:21
59
Rob van der Marel
Wassenaar
1:06:10
1:05:43
68
Ronald van den Bos
Leusden
1:11:00
1:10:57
70
Menno van der Zee
Wildervank
1:11:35
1:10:40
76
Rudi van Oosten
Siddeburen
1:13:32
1:12:31
80
Jan Martin Muntendam
West-Terschelling
1:20:05
1:19:23
M60, 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
2
Pieter van der Bij
Friesland
52:00
51:49
3
Gerard van Calmthout
Spark
52:13
52:10
5
Ruud Teunissen
's-Gravenhage
52:56
51:06
7
Ronald Leijzer
Atletico '73
55:06
52:54
11
Dick Tromp
Loopgroep De Drentsche Aa
57:52
56:12
14
Jan Kees Sorgdrager
Heerenveen
58:27
58:13
16
Theewis de Jong
Jonkerslan
58:59
58:28
22
Jonnie Wissing
Atletico '73
1:00:21
58:12
25
Nanne Kleefstra
Leeuwarden
1:01:01
1:00:33
26
Peter Hingstman
Loopgroep Houten
1:01:04
1:00:23
29
Bert Hoornenborg
Hilversum
1:01:25
1:01:14
32
Henk van den Hoek
Triathlon
1:02:28
1:02:21
33
Djurre Joh van der Schaaf
Friesland
1:02:38
1:00:04
36
Theo van Eijndthoven
IJsselstein Ut
1:04:49
1:03:41
43
Johan Bonnema
Wieringerwerf
1:07:12
1:06:33
47
Hans Oude Groeneger
AV '23
1:07:58
1:05:20
53
Norbert de Leeuw
Monnickendam
1:08:41
1:08:28
54
Leen Ooms
Leiden Road Runners Club
1:09:56
1:08:46
59
Frank de Wijn
Alphen aan den Rijn
1:11:47
1:11:43
63
Sybren Evert Couperus
Workum
1:12:58
1:11:52
70
Renald Louwes
Wieringerwerf
1:20:19
1:19:38
73
Sikke Visser
West-Terschelling
1:25:50
1:23:31
75
Ralph vd Boogaard
Hillegom
1:32:42
1:30:07
VSEN, 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
8
Marieke siemons
Nijmegen Atletiek
46:35
46:28
9
Quirina van Zessen
Nijkerk Gld
47:03
47:02
11
Merit Van Dalen
Achterveld
47:16
47:10
13
Annemarie van Zuthem
Hoogeveen
48:15
46:43
17
Yvonn van de Grootevheen
Achterveld
50:16
50:13
19
Anouk van de Grootevheen
Achterveld
50:44
50:42
26
Monique Sonneveld
Groningen
52:49
50:11
27
Kitty Kleinherenbrink
Nijverdal
53:06
51:47
29
Marjanneke Ottema
Groningen
53:17
51:30
35
Laura Meijer
West-Terschelling
54:35
52:03
41
Marleen Stiekema
Kropswolde
55:47
54:48
43
Lonneke van Laar
Groningen
56:00
55:39
47
Chris Farret Jentink
Annen
57:13
54:47
49
Yma Jongsma
West Terschelling
57:46
57:25
50
Evelien Weitenberg
Groningen
57:59
55:41
53
Hester Haagsma
Hoorn Terschelling
58:07
57:48
54
Richelle Waslander
Utrecht
58:31
56:19
55
Wieteke Boerman
Doetinchem
58:40
56:45
56
Marielle Veerman
Bunschoten-Spakenburg
58:44
58:18
62
Dorien van Diepen
Wervershoof
59:37
57:26
65
Lisette Stienstra
Grootegast
59:47
59:30
67
Marloes Olthof
Sint Pancras
59:52
57:10
68
Jorien Blankestijn
Alkmaar
59:53
57:22
69
Kathy Lawson
's-Gravenhage
1:00:13
57:37
74
Tess Stark
West-Terschelling
1:00:22
1:00:11
77
Fardau de Vries
Boornbergum
1:00:38
59:52
84
Kirsten de Bruijn
West-Terschelling
1:01:14
1:00:06
94
Frouke Bakker
Terschelling
1:02:09
1:01:48
95
Lusanne Zijl
Bunschoten-Spakenburg
1:02:11
1:01:45
100
Jantiene Lieman
Hoorn Terschelling
1:02:31
1:00:03
101
Silvana Weurding
Groningen
1:02:45
1:02:18
102
Tiffany van Stormbroek
Hilversum
1:02:47
1:01:06
103
Amanda van de Sande
Groningen
1:02:53
1:00:21
104
Nienke Rookmaker
West-Terschelling
1:03:02
1:00:31
107
Pauline Jeurissen
Eckelrade
1:03:12
1:02:20
109
Lizzy Diederiks
Amersfoort
1:03:16
1:01:09
110
Sandy van de Burgwal
Amersfoort
1:03:16
1:01:10
112
Marijn Beunk
Krimpen ad IJssel
1:03:18
1:00:32
116
Marijke Hengeveld
Loopgroep De Zandloper
1:03:32
1:00:45
117
Amanda van Eijndthoven
IJsselstein Ut
1:03:32
1:01:29
123
Doreen de Vries
Oosterbierum
1:04:06
1:02:51
125
Jacqueline Siebke
Amsterdam
1:04:19
1:02:07
127
Marlies de Ruiter
Leeuwarden
1:04:30
1:03:03
129
Maaike Ridderhof
Zuid-Scharwoude
1:04:43
1:02:58
130
Yvonne van Eijndthoven
IJsselstein Ut
1:04:50
1:03:42
131
Fenna Bosgraaf
's-Gravenhage
1:05:00
1:02:41
132
Joyce Bouwens
Alphen aan den Rijn
1:05:02
1:04:35
134
Sabine van Elsloo
Groningen
1:05:04
1:02:03
138
Femke Stegmann
Oosterend Terschelling
1:05:56
1:03:37
141
Rosalie van Zuilen
Haarlem
1:06:04
1:03:37
142
Maaike Visser
AV Heerenveen
1:06:12
1:05:45
144
Sanne van der Geest
Siddeburen
1:06:38
1:04:55
149
Elsbeth Rondaan
St.-Annaparochie
1:07:08
1:05:13
150
Dorien Brouwer
St.-Annaparochie
1:07:08
1:05:13
152
Femke van Geenhuizen
Bennekom
1:07:18
1:04:53
153
Jannie Schoenmaker
Ter Apel
1:07:20
1:06:57
157
Joyce van der Staaij
Rotterdam
1:07:44
1:05:36
159
Evelienke Dijkstra
Zeewolde
1:07:46
1:06:21
160
Stieneke Twint - de Jong
LSV Invictus
1:07:51
1:05:12
168
Miranda van der Meer
Leusden
1:09:17
1:06:49
169
Martine Menkhorst
Loopgroep De Zandloper
1:09:38
1:06:54
170
Rianda Reinderink
Groningen
1:09:49
1:09:30
171
Arjen Sipma
West-Terschelling
1:10:12
1:09:41
172
Tirza Ricker
West-Terschelling
1:10:12
1:09:41
175
Maura van Koppen
Harlingen
1:10:36
1:10:26
177
Jeannelle van de Veen
Nijkerk Gld
1:10:54
1:10:31
178
Saskia van der Hijden
Utrecht
1:10:55
1:07:58
181
Marijke India
West-Terschelling
1:11:43
1:09:40
184
Manouk Wapstra
St.-Annaparochie
1:12:09
1:10:56
186
Annet van Heerwaarden
Alkmaar
1:12:11
1:11:30
191
Sylvia Teeuwen
Bergambacht
1:12:32
1:09:35
194
Cynthia de Bie
Bergambacht
1:12:46
1:09:50
195
Saskia Geertsma
Luinjeberd
1:12:55
1:10:47
196
Ietsje Fennik
Ouwsterhaule
1:13:15
1:10:36
197
Marije Holtrop
Echtenerbrug
1:13:15
1:10:37
207
Fleur Koppers
West-Terschelling
1:16:07
1:13:36
209
Hanan Drieenhuizen
Amsterdam
1:16:35
1:14:22
211
Nicol Oonk
Loopgroep De Zandloper
1:17:42
1:14:57
212
Meiny Altena
Oudega Sudwest-Fryslan
1:17:49
1:16:27
215
Milika Huszar
Roelofarendsveen
1:19:01
1:18:25
219
Amber Seldenrust
Leeuwarden
1:25:04
1:22:02
220
Larissa Harshagen
Groningen
1:32:22
1:29:40
221
Stefanie van Kesteren
Hillegom
1:32:42
1:30:07
V40, 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Judith van der Meer
Lionitas
42:04
42:03
7
Andrea van der Meer
AV '34
50:38
50:36
9
Yvonne Mulder-Wiltjer
Haren Gn
52:34
52:25
10
Chantal Mante
Egmond-Binnen
53:35
53:17
11
Carole Vendrig
Loopgroep De Zandloper
53:57
51:33
13
Jeanette Overduin
LVA Plantaris
55:19
53:53
14
Gisela Te Velde
Stadskanaal
55:43
55:03
16
Wendy Stammis
Middenbeemster
56:28
55:24
20
Marieke Salomons
Leeuwarden
57:01
56:53
22
Elsbeth Zeijlemaker
Woerden
58:03
57:26
24
Anette Westerink
IJsselmuiden
58:15
57:33
25
Annemarieke de Vries
De Wilp Gn
58:18
57:00
26
Lynata Dijkstra
Heerenveen
58:27
58:21
27
Brigitte de Bruin
De Meern
58:28
55:36
32
Wieteke Schoorl
's-Gravenhage
59:38
59:11
35
Ingeborg Draaisma
Ruinerwold
59:46
58:55
49
Maaike Heidinga
Eppenhuizen
1:01:22
59:00
50
Yvonne Miske
Uithuizermeeden
1:01:41
1:00:18
52
Nicole van Oers
Atletico '73
1:01:51
59:42
53
Nicole Grondhuis
AV Heerenveen
1:02:04
1:00:01
54
Vera Ruige
West-Terschelling
1:02:07
59:43
56
Margreet de Geus
IJsselmuiden
1:02:18
1:01:52
58
Rianne van Bergen
Nijmegen Atletiek
1:02:27
1:00:12
61
Liesbeth de Ruiter
's-Gravenhage
1:02:38
1:02:09
62
Danielle Gillissen
Dordrecht
1:02:47
1:01:07
66
Wytske van der Kooi
Burgum
1:03:01
1:01:58
69
Ester Westenbrink
Haren Gn
1:03:08
1:02:21
73
Leonie Watermulder
Zuidlaren
1:03:30
1:01:33
74
Evelien ten Brinke
Loopgroep De Zandloper
1:03:32
1:00:45
75
I. Brouwer
West-Terschelling
1:03:37
1:02:55
77
Irma van Vlaanderen
Noordwijkerhout
1:03:49
1:01:33
79
Ninke van der Kooy
Loopgroep Gemeente Enschede
1:03:54
1:02:28
81
Margreta Kolkman
Amersfoort
1:04:07
1:03:35
82
Eline Attema
's-Gravenhage
1:04:09
1:03:40
85
Annette Maas-Luidenga
IJmuiden
1:04:36
1:03:28
86
Evelien van het Ende
Zwolle
1:04:55
1:02:34
87
Marlies Krikke
Loopgroep Bedum
1:04:57
1:04:00
88
Ester Broeders
Schoonhoven
1:04:58
1:02:44
89
Esther Brouwer
Schoonhoven
1:04:58
1:02:44
93
Freya Westerman
Leeuwarden
1:05:32
1:03:31
95
Marjolein Elsman - van Zo
Coevorden
1:05:36
1:05:28
96
Ingrid Lapar
Loopgroep Hugo Veenker
1:05:44
1:04:54
97
Brenda van Petersen
Hellendoorn
1:05:53
1:03:57
103
Simone Kruijer
Sint Maarten
1:06:41
1:05:29
104
Marieke Doeksen
West-Terschelling
1:06:41
1:03:55
105
Angela van Rijthoven
Bavel
1:06:44
1:04:30
106
Roos Ottevangers
Groningen
1:06:45
1:03:49
108
Annemieke van Keeken
Alphen aan den Rijn
1:06:53
1:05:47
109
Herma Hoskens
Atletics Nijverdal
1:07:06
1:05:09
110
Nicole ter Hedde-Fouwels
Atletics Nijverdal
1:07:06
1:05:11
111
Lydia Zeijlemaker
Roelofarendsveen
1:07:08
1:06:32
112
Martine Schlette
Kudelstaart
1:07:11
1:06:42
114
Marjon de Groot
Loopgroep Nienoord
1:07:23
1:06:08
117
Monique den Hertog
Vleuten
1:07:48
1:07:21
118
Claudia van Osnabrugge
Leiderdorp
1:07:50
1:05:33
123
Ingrid Seldentuis
Donderen
1:08:26
1:07:48
124
Sabine van der Lende
Zwolle
1:08:34
1:05:51
129
Marianne Mombarg
Loopgroep De Zandloper
1:09:34
1:06:49
130
Hester Visschers
Loopgroep De Zandloper
1:09:39
1:06:55
131
Alie van der Meer
Bolsward
1:09:42
1:08:23
136
Maureen Kromowirjo
Hilversum
1:10:04
1:08:25
137
Rita Bollemaat
Nieuwleusen
1:10:06
1:09:01
143
Sia van Keijsteren
Utrecht
1:10:48
1:09:54
145
Cariena Miske
the Hague Road Runners
1:11:30
1:10:06
156
Annoeska Kennis
Roelofarendsveen
1:12:45
1:10:50
158
Astrid Koopman-Kloppers
Hall
1:12:48
1:11:01
159
Jolanda Hancox
Leiden Road Runners Club
1:12:52
1:11:21
160
Nienke van Wanroij
Schiedam
1:12:52
1:10:49
164
Suzanne van der Velden
Rouveen
1:13:18
1:12:02
165
Anita Kuipers Boel
Groningen
1:13:47
1:12:12
169
Marry Siegersma
Doetinchem
1:14:49
1:13:36
171
Jessica Smidt
Loopgroep Leeuwarden
1:15:10
1:13:47
172
Jacqueline den Hollander
Willemstad Nb
1:15:14
1:13:01
174
Miranda Takkenberg
2e Exloermond
1:15:54
1:15:31
175
Marjan Koppers-Bakker
West-Terschelling
1:16:07
1:13:36
178
Saskia Speksnijder
Koekange
1:16:26
1:14:17
179
Marit Spaargaren
De Wilp Gn
1:16:27
1:14:45
182
Anita Wolfis
Loopgroep Bedum
1:17:39
1:16:42
183
Janneke Meijer
Loopgroep Bedum
1:17:39
1:16:42
190
Audrey van Gelder
Friesland
1:22:18
1:19:42
195
Nicole Kemmink
Nieuw-Vennep
1:24:59
1:24:42
196
Vivian Mulder-Welvering
Groningen
1:25:04
1:23:27
V50, 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Mirjam Bijsterveld
Mensingeweer
49:30
47:55
3
Marieke Langezaal
Distance Runners Voorhout
51:54
51:33
8
Rieta van Heuveln
Loopgroep Bedum
56:09
53:52
10
Marieke Bergman
Wijk bij Duurstede
57:01
55:27
11
Alette de Leeuw
Monnickendam
57:32
57:26
12
Lia van Gameren
Leiden Road Runners Club
57:38
57:00
13
Antien Veldhoen
Oosterhout Nb
57:38
54:47
14
Liesbeth de Ruiter de Vri
Franeker
57:43
56:16
15
Eefje Osse
Leiden Road Runners Club
57:43
57:28
17
Inge Poortvliet
Donkerbroek
58:38
57:56
18
Gerrie Visschers
Loopgroep De Zandloper
58:42
56:17
19
Tineke ten Brug
Leeuwarden
59:15
58:56
20
Jolanda Schouten
Leiden Atletiek
59:25
59:00
21
Olga van van Marion
Leiden Road Runners Club
59:31
57:45
22
Sandra Hoefsmit
Hellendoorn
59:33
57:35
23
Johanna De Bruin
Loopgroep Astrea
59:38
59:06
25
Rosa Brink-Elshoff
Voorschoten '97
59:39
57:16
28
Yvonne Damstra
Eelderwolde
1:00:12
57:57
30
Jacqueline van den Assem
Hillegom
1:00:41
59:52
31
Jolanda Joosten
's-Heerenberg
1:00:42
58:18
32
Sabine Leijgraaf
Hilversum
1:01:05
59:12
34
Anke Rewinkel
Atletico '73
1:01:39
59:34
35
Louise Schrijver
Voorschoten '97
1:01:53
59:30
42
Trijn Tromp
Uithuizermeeden
1:03:44
1:03:32
44
Ariette van Hespen
Leiden Road Runners Club
1:03:45
1:02:44
45
Marjolein Gessel
Groningen
1:03:57
1:03:18
48
Irene Weijers
Wijk bij Duurstede
1:04:25
1:02:51
56
Dorien Jongeneel
Rijnsburg
1:06:23
1:03:37
61
Yvonne Mackenzie
Groningen
1:07:03
1:06:29
63
Diana van Zuijlen
Stolwijk
1:07:20
1:07:07
64
Nicky van Soest Raessens
Tilburg
1:07:28
1:04:28
66
Marielle Kenemans
Loopsport Groningen
1:07:31
1:07:06
67
Hanneke Lichtenbelt
Amsterdam
1:07:35
1:05:19
73
Titia Pijpker
Loopgroep Zuidhorn
1:08:24
1:07:30
74
Hilda Meijerhof
Appingedam
1:08:30
1:07:55
78
Renate Deeterink
Warnsveld
1:08:50
1:06:02
79
Colette Van de Leur
Warnsveld
1:09:13
1:06:23
84
Anita van Wijnbergen
Utrecht
1:10:46
1:09:06
85
Dorianne van Schaijk
Utrecht
1:10:53
1:08:54
86
Veronique Hulsebosch
Bunnik
1:11:06
1:09:25
87
Annelies Schwartz
Groningen
1:11:17
1:08:33
91
Desire Hindriks
Leeuwarden
1:11:32
1:10:32
92
Annet van Doeveren
Bovenkarspel
1:11:43
1:09:27
93
Janneke van der Werff
Nieuw-Vennep
1:11:49
1:10:29
97
Adelien Van Beek
De Gemzen
1:12:08
1:09:09
101
Annet Wortelboer
Nieuwe Pekela
1:12:30
1:10:30
104
Annemarie Zantman
Groningen
1:13:10
1:12:40
109
Mascha van Huis-v. Koningsbrugge
De Meern
1:13:39
1:12:44
111
Monica van Vliet
Moordrecht
1:13:42
1:13:00
112
Hennie Van Lee
Loopgroep De Zandloper
1:13:44
1:10:58
114
Sjoerdje van der Meer
Deinum
1:14:06
1:11:40
118
Nicole van der Kluft
Hoorn Nh
1:14:58
1:12:35
122
Lilian Pfennings
Culemborg
1:16:13
1:13:10
125
Willie Buren
West-Terschelling
1:17:09
1:15:30
128
Lida van Sloten
Loopgroep Leeuwarden
1:17:45
1:15:09
129
Marleen den Hollander
Barendrecht
1:18:07
1:15:40
134
Karin Gerse
WZK Tri Team Wassenaar
1:20:15
1:19:20
136
Evelien Baarveld-Jonker
Peize
1:25:04
1:23:41
137
Monique Alders
Vierpolders
1:36:23
1:34:02
V60, 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
3
Gerrie van der Veen
Rotterdam
55:49
54:28
5
Dineke de Groot
Leeuwarden
57:50
57:34
7
Ria van der Schoot
Lionitas
1:00:37
1:00:34
11
Janny Bosch
Loopgroep De Zandloper
1:03:40
1:00:55
12
Gre De Kloet
Alphen aan den Rijn
1:04:57
1:03:59
14
Lieneke Warmerdam
Leiden Road Runners Club
1:05:28
1:04:17
16
Marian van Eijndthoven
IJsselstein Ut
1:06:04
1:04:56
17
Vic v.d. Broek d'Obrenan
Haarlem
1:06:05
1:03:37
20
Claske Braun
Alphen aan den Rijn
1:07:51
1:07:41
21
Astrid Hoevenaars
Culemborg
1:07:52
1:06:38
26
Marline Visscher
Alphen aan den Rijn
1:10:43
1:10:33
29
Hannie van Donselaar
Statina
1:12:29
1:11:15
31
Bertie Klein Elhorst
Loopgroep De Zandloper
1:13:44
1:10:58
35
Olga Maarleveld
Harderwijk
1:15:11
1:14:26
39
Helma Pascaud-Overdijk
Leiden Road Runners Club
1:18:52
1:17:48
43
Christiane Welker-Finkbeiner
Essen
1:22:35
1:21:25
47
Sineke van der Zee-Lentz
Wildervank
1:24:51
1:23:57
Uitslagen op bruto-tijd
Prijzen alleen voor de eerste 3 man+vrouw overall
Uitslagen.nl
18-11-2019 21:08