Uitslagenlijst 34e Duincross

Den Helder - Zondag 1 december 2019

VSEN, CROSS DAMES
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jetske van Kampen
Groningen Atletiek
23:04
2
Daniëlle van Dorth
Hylas
24:28
3
Nina van Diepen
Hylas
25:28
4
Dieuwertje Bax
SV Sportlust
26:11
5
Noor Kuilboer
Hera
26:29
6
Tanya ten Velden
Alkmaar
27:08
7
Suzanne Kuin
Wervershoof
28:16
8
Emmo-Joy van Dorp
Zaanland
28:41
9
Maaike Vooren
Hylas
28:49
10
Judith Feskens
Den Helder
29:50
11
Floor ter Burg
Wieringerwaard
29:53
12
Jessica de visser
Den Helder
30:04
13
Serina Schouwenaar
SV Sportlust
30:09
14
Renee Woutering
Julianadorp
31:23
15
Amber Hogendorp
Den Helder
32:21
16
Dorien van Diepen
Wervershoof
34:24
17
Lydia de Lange
Julianadorp
35:19
18
Katinka Fortgens
SV Sportlust
35:55
19
Femke van de Burgt
Julianadorp
36:39
20
Klazina Korver
Den Helder
41:18
21
Lesley van den Broek
SV Sportlust
46:29
V35, CROSS DAMES
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Linda Reus
SAV
25:38
2
Leontien Dorland
AV Edam
27:58
3
Irene Deen
SAV
29:10
4
Esther Romein
Hollandia
29:49
5
Yavanna Mooijer
AV Edam
31:24
6
Paula Volkers
Heerhugowaard
35:20
7
Dorien Kuin
Hoogkarspel
35:40
8
Karina Vacano
Noordkop
37:37
9
Diana Snoodijk
SV Sportlust
46:26
V40, CROSS DAMES
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hanne Hofmans
Hera
25:24
2
Bianca van Diepen
Hylas
27:56
3
Mischa Straatman
Huisduinen
28:36
4
Lonneke Tol
Loopgroep Hoorn
28:51
5
Sandra Ulte
Zaanland
30:08
6
Marleen Stroomer
Zwaag
31:41
7
Marina Langendoen-Zijp
Den Helder
32:08
8
Cora Blankendaal
Triathlon
33:36
9
Mirella Snip
Zwaagdijk-West
33:46
10
Monique Keizer
Nieuwe Niedorp
33:53
11
Maaike van Beuvekom
Den Helder
33:59
12
Ramona Slot
SV Sportlust
36:07
13
Mirjam Kivits
Den Helder
38:24
14
Mariska van der Werf
Loopgroep Hoorn
38:38
V45, CROSS DAMES
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Suzan van Rooyen
Heerhugowaard
30:23
2
Angelique Kroon
Volendam
30:28
3
Lilian Koelemeij
Hera
30:45
4
Ayako Groot
Hollandia
33:40
5
Renata Slagter
TAS '82
34:09
6
Monica Zuidberg
SV Sportlust
36:08
7
Hélène schilder
Venhuizen
37:08
V50, CROSS DAMES
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lucienne Groenendijk
SV Sportlust
27:54
2
Audrey Breur
SV Sportlust
28:10
3
Esther Veldhuis
SAV
28:33
4
Sandra Butter
AV Edam
28:54
5
Alize Okel-Kooy
SV Sportlust
31:55
6
Irene van Dalen
SV Sportlust
32:34
7
Christa Nijholt
Hera
33:06
8
Anouk Spruit Bleeker
Noordkop
36:42
V55, CROSS DAMES
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mirjam de Boer
SAV
26:56
2
Winy Grent
Hollandia
31:48
3
Ingrête Karsten
Loopgroep Hoorn
31:52
4
Elly Ouwens
SV Sportlust
34:14
5
Edith Czech
Noordkop
36:41
V60, CROSS DAMES
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ans Thole
SAV
28:40
2
Margreet Broersen
SAV
31:49
3
Hankie Bijl
Hoorn Nh
34:07
4
Tonny Houtenbos
TAS '82
35:03
5
Mary Koenis
Hollandia
35:41
6
Wytske ten Velden
SV Sportlust
36:23
7
Marga Stroo
TAS '82
36:48
8
Pieternel Pot
Noordkop
41:39
9
Trix Gorter
Zevenbergen
42:06
MSEN, CROSS HEREN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Filmon Tesfu
SV Sportlust
34:18
2
GianLucaq Assorgia
AV '23
34:26
3
Tom Hoogeboom
Hylas
36:27
4
Pepijn Smilda
Hera
36:55
5
Tobias Pennekamp
Hylas
37:22
6
Jan-Arie Portegijs
Noordkop
38:04
7
Tristan Olij
Winkel
38:08
8
Joost Zaunbrecher
AV Edam
38:24
9
Djoao Lobles
Noordkop
39:04
10
Tim Tesselaar
Noordkop
39:06
11
Richard Leeman
Hera
39:19
12
Harm Jonker
SV Sportlust
39:40
13
Tyas Visser
AV Edam
39:51
14
Paul Okkerse
SV Sportlust
40:17
15
Remco Bruin
Hylas
40:50
16
Jordy van der Rijst
SV Sportlust
40:56
17
Wouter Hoogland
Hollandia
40:56
18
Dave Kanbier
Heerhugowaard
41:53
19
Jeffrey van Diepen
Hollandia
41:59
20
Gijs Molenaar
Nieuwe Niedorp
43:43
21
Erik Beudeker
AV Edam
44:20
22
Niels Vertelman
Hoogkarspel
45:05
23
Arpád Hornyák
Julianadorp
46:56
24
Tjerk Terpstra
Den Helder
47:01
25
Paul Homan
Hera
48:55
26
Marijn Benschop
SV Sportlust
49:42
27
Patrick Blaasse
51:29
28
Arnold Damen
Hoorn Nh
55:57
M35, CROSS HEREN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jaap Witte
Texel
37:40
2
Peter Jan Laverman
Hylas
38:55
3
Sjaak Bakker
Wervershoof
39:24
4
Raymond Koen
Noordkop
39:54
5
John Koomen
Wervershoof
42:22
6
John van de Swaluw
Wervershoof
43:23
7
Gerben Broens
AAC
43:29
8
Tjalf Pieter Hek
SV Sportlust
43:45
9
Ruud Roemersma
Heerhugowaard
44:04
10
Dennis Curvers
Noordkop
45:45
11
Bart Stavenuiter
Andijk
45:56
12
Laurens Duijker
Den Helder
47:20
13
Ronald Kolenberg
Andijk
47:22
14
Stephan Privee
Noordkop
48:15
15
Co van Bueren
Schagen
50:41
16
Remco v.d. Beek
Den Helder
51:28
M40, CROSS HEREN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mark van Lierop
DOKEV
37:07
2
Vincent Bruins
Hollandia
38:59
3
Sander Collet
AV Edam
39:31
4
Lars Eelman
Noordkop
39:41
5
Ronald Lienos
Noordkop
41:21
6
Tom Ten Bruggencate
Hera
41:33
7
Jos jacobsen
Zaanland
41:46
8
Ronald Marees
Oudesluis
42:16
9
Peter Karregat
Volendam
44:38
10
Niels Schepers
Breezand
45:12
11
Jeroen Linting
TAS '82
45:20
12
Rens de Groot
Schagen
46:30
13
Maarten Wanders
DOKEV
47:33
14
Marcel Wouters
Den Helder
47:51
15
Ronald Kok
TAS '82
48:56
16
Niels Visser
Loopgroep Hoorn
50:37
17
Anton van Dijk
Den Helder
50:57
18
Jeroen Mulhaus
Warmenhuizen
51:29
19
Pascal Milhous
Noordbeemster
51:29
20
Norbert Bijvoet
Hollandia
51:41
21
Rocky Holland
Oldenzaal
53:34
22
Edo Pruim
Breezand
56:55
M45, CROSS HEREN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ron van Diepen
Hylas
37:37
2
Jordy Vinke
Texel
38:37
3
Walter Klanker
Hylas
39:59
4
Rens Sterk
Barsingerhorn
41:40
5
Remko van Hove
Trias
41:45
6
Dennis Lambalk
AV Edam
42:34
7
Peter Tas
DOKEV
42:49
8
Tuan Do
TAS '82
43:24
9
Marco Collet
AV Edam
43:25
10
Menno Beneker
SV Sportlust
43:52
11
Sjaak Schuitemaker
Hollandia
45:09
12
Robert Jan van Vliet
Noordkop
45:30
13
Johan Bosman
Wervershoof
45:50
14
Jeroen Slagter
TAS '82
45:51
15
Bas Dorpmans
TAS '82
48:21
16
Edwin Bruin
Wieringermeer
48:54
17
Eric van den berg
Loopgroep Hoorn
50:14
18
Edwin de Wit
Den Helder
50:23
19
Jacco Kat
Den Helder
50:28
20
Jeroen van Burik
Julianadorp
53:21
21
Richard Valkenburg
Julianadorp
57:11
22
Wouter van Onzenoort
Noordkop
58:34
23
Ronald Touwen
Den Helder
59:14
24
Leon van Bemmelen
Den Helder
59:53
M50, CROSS HEREN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Pip Tesselaar
Hera
38:35
2
Ruud Beerepoot
Hera
39:10
3
Ton Bosgoed
SAV
41:01
4
Rober Stroet
SAV
41:43
5
Kees Bot
Hollandia
43:08
6
Simon Kroon
AV Edam
43:31
7
Gerard Warnaar
Hera
44:26
8
Klumpenhouwer Gertjan
SAV
44:42
9
Nico van Dalen
SV Sportlust
45:23
10
Martijn Stewart
SV Sportlust
46:04
11
Bas v.d. Ploeg
TAS '82
46:11
12
Rudy Boogaard
Heerhugowaard
46:42
13
Wil Does
Hylas
46:52
14
Harrie Weterhahn
Lionitas
47:10
15
Ruud Kolle
Noordkop
49:24
16
Marcel Laan
Blokker
51:37
17
Frank Groot
Anna Paulowna
51:54
18
Eric Goedel
54:14
19
Helmug de Kruijff
54:20
20
Marcel Jong
Den Helder
57:36
21
John Buikman
AV Edam
59:03
22
Diederick Stoel
Phanos
59:24
M55, CROSS HEREN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Cees Kersten
TAS '82
38:39
2
Hans Pater
Hera
42:34
3
Fred Smit
Hera
43:43
4
Erik Leibbrand
Noordkop
44:37
5
Ronald Wiering
Zaanland
44:40
6
Rene van den Berg
Hera
44:57
7
Jaap Broers
Hera
46:17
8
Teun Burgers
TAS '82
46:55
9
Sjon Wagenaar
Hoogkarspel
48:35
10
René Bakker
TAS '82
49:33
11
Aiko Pastoor
TAS '82
49:42
12
Marc Tesselaar
Den Helder
50:24
13
Frank Boon
SAV
50:50
14
Luuk Bos
TAS '82
56:06
15
Jeen Bijma
Den Helder
58:57
16
Berend Timmerman
TAS '82
59:48
17
Bert Spil
Hera
59:55
18
Sjaak Pronk
Spanbroek
59:55
19
Roel Verschoor
Noordkop
1:05:33
M60, CROSS HEREN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kees Portegijs
DOKEV
41:06
2
Jan-Willem Schutte
Noordkop
44:33
3
Jan Smit
Hollandia
45:41
4
Piet Jonker
Trias
46:59
5
Nico Wagenaar
Hera
47:07
6
Humphrey Mijnals
SV Sportlust
49:19
7
Ab Vos
Noordkop
49:40
8
Herman Akkerman
Hollandia
50:28
9
Jos ten Velden
SV Sportlust
50:53
10
Arie Kossen
NOVA
52:55
11
Carol Peperkamp
Hylas
53:43
12
Wim van Rijn
Noordkop
56:51
13
Peter Jacobs
Noordkop
59:28
14
Simon Laan
Hollandia
1:01:35
15
Harry Kraak
Noordkop
1:01:56
16
Ron Becamusca
Montfoort
1:01:58
M65, CROSS HEREN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan Kreuk
SAV
47:02
2
Ton van der Meche
SV Sportlust
47:24
3
Dick de Vries
TAS '82
47:59
4
Anton Knijn
Berkhout
49:09
5
Jan Elhorst
SV Sportlust
58:20
6
Jan Dorland
AV Edam
58:28
7
Dirk Jimmink
Loopgroep PK
58:30
8
Kik Huisman
Hollandia
58:33
9
Herman Bos
Hera
58:43
10
Martin Pool
Start '78
1:02:39
11
Ad Steltenpool
Hollandia
1:04:29
12
Wim Edam
AV Edam
1:07:05
13
Fred Sinselmeijer
AV Edam
1:10:37
M-9, JEUGD T/M 9 JAA
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Juliet Jonk
AV Edam
4:19
4:19
2
Ilse Boumans
Hera
4:39
4:39
3
Anna Keeman
SAV
4:53
4:53
4
Lynn Hoogendijk
SAV
5:04
5:04
5
Fienne Overtoom
Hera
5:13
5:12
6
Femm Bruin
NOVA
5:19
5:18
7
Britt Hoogendijk
SAV
5:24
5:23
8
Moniek Preijer
SAV
5:25
5:24
9
Fiep Jansen
Noordkop
5:37
5:36
10
Anna Hoogendijk
SAV
5:49
5:49
11
Jildau Boonstra
Den Helder
6:30
6:29
12
Mae Elema
Noordkop
7:04
7:03
13
Puck van der Vegt
7:10
7:08
14
Yfke Boonstra
Den Helder
7:31
7:30
15
Zoë Zwart
Noordkop
7:53
7:53
J-9, JEUGD T/M 9 JAA
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Quinten Orij
Hylas
4:20
4:19
2
Tijn van Pruissen
Hylas
4:26
4:24
3
Valentijn Kleine Koerkamp
Hylas
4:29
4:29
4
Mathijs Schuring
Julianadorp
4:33
4:31
5
Bram Mulder
Noordkop
4:36
4:36
6
Hylke Moeskops
Hylas
4:41
4:40
7
Dion Lauret
Broek op Langedijk
4:43
4:43
8
Thijmen Koen
Noordkop
4:48
4:48
9
Ids Boonstra
Noordkop
5:28
5:27
10
Tom Boekel
Noordkop
6:04
6:02
11
Thomas Vacano
Noordkop
6:10
6:08
12
Jim Oosterhuis
Den Helder
6:11
6:08
13
Morris Boekel
Noordkop
7:16
7:14
14
Stijn Vacano
Noordkop
7:42
7:39
M1012, JEUGD 10 T/M 12
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Liz Jonk
AV Edam
3:58
3:58
2
Sterre Kuipers
AV Edam
3:59
3:58
3
Ella Klumpenhouwer
SAV
4:03
4:02
4
Fien Jonk
AV Edam
4:11
4:11
5
Eva Boumans
Hera
4:24
4:24
6
Leila Smits
Noordkop
4:42
4:41
7
Anna Akhavan
SV Sportlust
4:48
4:47
8
loïs Hooiveld
SAV
4:56
4:56
9
Jill Bruin
NOVA
5:00
4:59
10
Alijsha Dekker
Noordkop
5:07
5:05
J1012, JEUGD 10 T/M 12
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Josh Garrone
NOVA
3:44
3:43
2
Max Preijer
SAV
3:50
3:48
3
Olivier Kleine Koerkamp
Hylas
4:02
4:02
4
Matteo Garonne
NOVA
4:04
4:03
5
Dino v.d. Wal
SV Sportlust
4:04
4:04
6
Thijmen van der Burg
Hera
4:07
4:06
7
Quint Kuijper
Zwaag
4:13
4:13
8
Thom Mulder
Noordkop
4:14
4:13
9
Lorenzo Ribeiro
Julianadorp
4:30
4:29
10
Tije Wiersma
Den Helder
4:33
4:31
11
Finn Siegersma
Julianadorp
4:34
4:33
12
Jelle Eppenga
Den Helder
4:39
4:37
13
Tijn Touwen
Noordkop
4:54
4:53
14
Rowan de Wit
NEA Volharding
5:02
5:02
15
Jelte Boonstra
Noordkop
5:03
5:01
16
Joey van Baak
Julianadorp
5:09
5:07
17
Ruben Schepers
Breezand
5:09
5:08
18
Niek Touwen
Noordkop
5:31
5:29
M1315, JEUGD 13 T/M 15
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Robine Hooiveld
SAV
8:27
8:27
2
Marit Brand
Hylas
9:20
9:19
3
Fee Plomp
NOVA
9:37
9:36
4
Annemia Koedoodèr
Wijdenes
9:41
9:40
5
Isa Kolle
Hera
10:04
10:03
J1315, JEUGD 13 T/M 15
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Aike van der Lei
AV Edam
7:09
7:09
2
Vasco Mosselman
SAV
7:39
7:38
3
Jur Bakker
AV Edam
7:52
7:52
4
Noel Sterk
Barsingerhorn
7:53
7:52
5
Mel van der laan
Nibbixwoud
7:58
7:58
6
Wesley van huijksloot
SAV
8:16
8:16
7
Ymme van Komen
Hollandia
8:23
8:22
8
Sander Buikman
AV Edam
8:44
8:43
9
Tom Donker
SV Sportlust
8:46
8:46
10
Luc van de Wal
SV Sportlust
9:10
9:09
11
Flint Plomp
NOVA
9:59
9:57
M1619, JEUGD 16 T/M 19
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Vere Tavernier
SV Sportlust
13:48
13:47
2
Sofie Steeman
SV Sportlust
16:41
16:39
3
Zola Assorgia
SV Sportlust
17:27
17:26
4
Joyce van Huijksloot
Grootebroek
20:18
20:16
J1619, JEUGD 16 T/M 19
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Rein Elings
Spanbroek
10:45
10:44
2
Lars Philipsen
Hera
10:46
10:45
3
Sven Verduijn
Noordkop
10:53
10:53
4
Nick Beerepoot
Spanbroek
12:19
12:19
VTRIM, TRIM DAMES
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Claudia Geldermans
Noordkop
52:26
2
Marijke Aarnoutse- Biersteker
Julianadorp
58:41
3
Loes Kunst
Hollandia
1:01:06
4
Marianne Bremer
Noordkop
1:02:02
5
Daphne Veenbrink
Huisduinen
1:02:54
6
Anna van Aalst
Hera
1:05:23
7
Angelique de Boer
Den Helder
1:05:33
MTRIM, TRIM HEREN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Yordi Verkroost
Hylas
23:26
2
Jeffrey Wassenaar
SV Sportlust
25:54
3
Jacco Vlaming
Julianadorp
26:57
4
Maarten Griek
Noordkop
27:17
5
Marijn Viskil
SV Sportlust
27:44
6
Jermo Agema
Den Helder
27:50
7
Jacob van der Wulp
SV Sportlust
28:08
8
Rob Donker
SV Sportlust
29:00
9
Jeroen Paus
SV Sportlust
29:11
10
Senna Giling
Hollandia
30:10
11
Jeroen Ulle
Zaanland
30:12
12
Frans Bouw
Apeldoorn
30:13
13
Dave Koster
SV Sportlust
30:18
14
Joep van der Wulp
SV Sportlust
30:40
15
Anjo Slot
SV Sportlust
31:23
16
Rick Leibbrand
Den Helder
32:39
17
Evert van den Burg
Noordkop
32:55
18
Frank Plate
Hillegom
32:55
19
Peta Weel
Wervershoof
33:09
20
Niels Giling
Zwaagdijk-West
33:18
21
Nick de Visser
Den Helder
33:40
22
Eugene Bouwesiks
Zaanland
35:16
23
Pascal Ordelmans
Noordkop
36:36
24
Reggy Simons
Noordkop
36:36
25
Cees Dubbeld
TAS '82
36:48
26
Co Wiskerke
TAS '82
36:48
27
Leo Witteman
TAS '82
36:49
28
Jan v.d. Ploeg
TAS '82
36:52
29
J.G. Tolhuis
SV Sportlust
37:08
30
Antom van der Wulp
SV Sportlust
37:45
31
Hans schipper
Hera
39:37
32
Piet Gijswijt
Noordkop
42:03
33
Piet Wildschut
TAS '82
42:12

Opmerkingen: crosscircuit@avwieringermeer.nl
Runnersworld Hoorn, Univé, Klaver Kaas, Studio Hekwerk
www.uitslagen.nl
01-12-2019 14:53