Uitslagenlijst 35e Kooyman Polderloop
de Kwakel - Donderdag 3 augustus 2023
JO<=8, 1.2 KILOMETER KINDERLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
4
Jens van Huukloot Tuinenburg
Kudelstaart
5:22
5:19
6
Jim Vreugdenhil
Zoetermeer
5:37
5:35
7
Jason Plasmeijer
De Kwakel
5:42
5:38
8
Jesse Stevens
Vrouwenakker
5:56
5:54
24
Florian van der Veen
Ter Aar
7:01
6:51
26
Jarko van der Plas
Kudelstaart
7:06
7:03
35
Gwen Buskermolen
De Kwakel
7:36
7:32
36
Bay van den Burgt
De Kwakel
7:42
7:36
37
Jesper van der Schinkel
De Kwakel
7:53
7:45
46
Jake Cornelissen
De Kwakel
8:56
8:40
51
Noud van der Meer
De Kwakel
9:48
9:37
52
Beor Kers
Ouderkerk aan de Amstel
10:22
9:58
53
Daley Cornelissen
De Kwakel
10:56
10:40
ME<=8, 1.2 KILOMETER KINDERLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
21
Stella van Kessel
Kudelstaart
7:33
7:18
24
Fem van der Hulst
De Kwakel
7:47
7:38
27
Dafne Plasmeijer
De Kwakel
8:01
7:56
38
Tess van der Schinkel
De Kwakel
8:37
8:31
41
Teddy Mae Rijnbeek
De Kwakel
8:54
8:40
43
Lieke van der Meer
De Kwakel
8:58
8:48
48
Saar van Scheppingen
De Kwakel
9:16
8:58
49
Merel Leeuwerink
De Kwakel
9:22
9:06
52
Zoë Buskermolen
Kudelstaart
10:13
10:00
JO911, 1.2 KILOMETER KINDERLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
9
Jay van Kessel
Kudelstaart
5:16
5:13
ME911, 1.2 KILOMETER KINDERLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
2
Babette van Rijn
De Kwakel
4:38
4:37
9
Jill Buskermolen
De Kwakel
6:04
5:59
11
Fayliz Zevenhoven
De Kwakel
6:08
6:06
13
Annefien van Rijn
Vrouwenakker
6:10
5:59
15
Cheyenne Voortman
De Kwakel
6:11
6:08
16
Déliz Honig
Aalsmeerderbrug
6:17
6:12
18
Anne Fleur van der Veen
Ter Aar
6:55
6:51
21
Larissa van der Plas
Kudelstaart
9:26
9:20
22
Isabel van Rijn
Vrouwenakker
21:02
21:00
4MAN, 4 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Daniël de Looze
Alphen aan den Rijn
14:13
14:09
9
Rafal Kielczynski
Kudelstaart
16:27
16:24
10
Jonne Van Schaardenburg
Uithoorn
16:33
16:31
11
Sjoerd Zuiderduin
De Kwakel
16:37
16:33
14
Senn Hogenboom
Kudelstaart
17:27
17:23
18
Sjaak van der Poel
Noordwijk Zh
17:58
17:55
21
Mark Van Huuksloot Kuilenburg
Kudelstaart
18:01
17:59
28
Floris van der Steen
Kudelstaart
18:33
18:26
33
Niel Onderwater
Kudelstaart
19:09
19:04
36
Mario Willemse
Ons Tweede Thuis
19:31
19:21
37
Nadir Ozgules
Ons Tweede Thuis
19:33
19:25
42
Stan Buskermolen
De Kwakel
19:49
19:40
44
Sam Vreugdenleeuwen
Zoetermeer
19:58
19:53
47
Jaap Kroon
Alphen aan den Rijn
20:26
20:23
49
Sander Tuinhof
Ons Tweede Thuis
20:38
20:32
50
Richard Villerius
Ons Tweede Thuis
20:40
20:31
51
Frank Jacobsen
Ons Tweede Thuis
20:42
20:33
55
Danny Baron
Ons Tweede Thuis
21:00
20:54
57
Sebas Kessens
Ons Tweede Thuis
21:16
21:08
58
Michel Klaver
Ons Tweede Thuis
21:16
21:10
59
Stephan Parson
Kudelstaart
21:23
21:13
61
Jeroen de Jong
Kudelstaart
21:39
21:13
62
Leon van der Knaap
De Kwakel
21:42
21:30
64
Cedric van Dijk
Kudelstaart
22:12
21:47
66
Mees Hoogerwerf
Kudelstaart
22:17
22:01
69
Sander Vastenhout
Ons Tweede Thuis
22:59
22:30
72
Noa Blommestijn
Zevenhoven
23:36
23:26
73
Raymon van den Hoek
Kudelstaart
23:37
23:20
75
Dave Steinbruckner
De Kwakel
23:56
23:37
78
Leander Wennekers
Ons Tweede Thuis
24:30
24:08
81
Pieter Water
Ons Tweede Thuis
25:14
24:39
83
Patrick Zandvliet
Ons Tweede Thuis
25:46
25:13
86
Marc Rodenberg
Ons Tweede Thuis
26:52
26:27
88
Sander Vooges
Ons Tweede Thuis
27:38
27:17
89
Ferdy Marquenie
Amstelveen
28:15
28:06
90
Ferry Marquenie
Amstelveen
28:15
28:06
94
Gijsbertus van Beek
Nieuwegein
29:23
29:13
96
Bart van Rooyen
Ons Tweede Thuis
29:38
29:24
97
Marcel van Duin
Ons Tweede Thuis
29:41
29:15
98
Nico Pater
Ons Tweede Thuis
29:45
29:19
103
Kees-Jan van Til
Kudelstaart
31:48
31:41
104
Matthijs Schrama
Ons Tweede Thuis
32:35
32:12
105
Ton Verberne
Ons Tweede Thuis
32:36
32:12
106
Arjan Overbeek
Ons Tweede Thuis
34:44
34:23
107
Tim ten Have
Ons Tweede Thuis
34:45
34:23
108
Fabrice de Jong
Ons Tweede Thuis
35:07
34:47
109
Walter Wiedijk
Ons Tweede Thuis
36:11
35:47
4VRO, 4 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
3
Everdien Horlings
Alphen aan den Rijn
19:16
19:10
6
Anniek Verschuure
Amstelveen
19:57
19:53
7
Chantal van Nobelen
De Zilk
19:58
19:46
15
Esther Visscher
Ons Tweede Thuis
20:42
20:36
17
Jolanda van Walraven
Uithoorn
21:08
20:55
19
Sandra Kerstens
Oegstgeest
21:16
21:11
20
Marit de Vries-Dekker
De Kwakel
21:25
21:17
22
Britt van der Knaap
De Kwakel
21:42
21:31
23
Eveline Hogerwerf
De Kwakel
21:46
21:29
26
Maartje Blommestijn
De Kwakel
22:19
22:16
27
Laura van Velzen
Nieuwveen
22:32
22:16
30
Tessa van Duren - Slieker
Aalsmeer
22:43
22:35
31
Jacqueline van Dijk
Kudelstaart
22:48
22:24
33
Asmea Medini
Ons Tweede Thuis
22:59
22:30
34
Katja Roozendaal
De Kwakel
23:01
22:38
35
Jennifer Delano
Haarlemmermeer
23:04
22:58
37
Sanne Van Til
Amsterdam Zuidoost
23:16
23:08
42
Tess Blommestijn
Zevenhoven
23:30
23:18
47
Roos van Kessel
Kudelstaart
24:00
23:54
48
Manon Breedijk
Woerdense Verlaat
24:02
23:57
49
Annemijn Jongkind
Aalsmeer
24:03
23:58
58
Christa Snoek
Vrouwenakker
25:18
25:03
59
Jeannette Boerlage
De Kwakel
25:18
25:03
61
Stasja Koaler
Broek in Waterland
25:25
25:10
62
Sjoukje Bossenbroek
Ons Tweede Thuis
25:47
25:13
64
Sandra Zijerveld
De Kwakel
25:50
25:37
67
Anita Gravendeel
De Kwakel
26:19
26:04
72
Jasmijn Schuurman
De Kwakel
26:49
26:46
73
Lianne Prot
Alphen aan den Rijn
26:50
26:28
74
Sabrina Oudt
Ons Tweede Thuis
26:52
26:27
75
Miranda Blommestijn
Zevenhoven
27:40
27:24
76
Monique Melis
Ons Tweede Thuis
27:42
27:19
78
Marisa Oosthuizen
Uithoorn
28:31
27:46
80
Nicole Nieuwenhoff
Vreeland
29:04
28:49
81
Sandra van Tol
Ons Tweede Thuis
29:38
29:24
82
Corien van der Poel
Noordwijk Zh
29:42
29:22
83
Petra van Lingen-Koopmans
Uithoorn
30:04
29:45
85
Robin Fiege
Ons Tweede Thuis
30:23
29:55
86
Marja Kamp
Ons Tweede Thuis
30:34
30:06
87
Noah Nwosu
Ons Tweede Thuis
30:34
30:05
89
Carlijn Boor
Ons Tweede Thuis
32:34
32:07
90
Judith Swart
Ons Tweede Thuis
32:34
32:12
91
Britt Stolker
Ons Tweede Thuis
32:34
32:12
92
Isa van den Hooff
Ons Tweede Thuis
32:35
32:13
93
Wil Voorn
Ons Tweede Thuis
35:08
34:48
94
Iris Cornelissen
De Kwakel
35:13
34:58
95
Esther Villerius
Ons Tweede Thuis
36:10
35:47
96
Mirriam Mul
Ons Tweede Thuis
42:11
41:45
10MAN, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Joey Hendriks
De Zware Jongens
32:14
32:12
3
Brent Pieterse
Team Nieuwkoop 1
32:45
32:43
4
Kasper Koeleman
Broek in Waterland
33:19
33:18
5
Lukas van der Storm
Prins Hendrik
33:34
33:31
6
Robert Hogerwerf
Familie Hogerwerf en Dennie & Steffen
34:26
34:25
7
Mathijs Wiggers
De Zware Jongens
34:49
34:47
10
Joost Hogerwerf
Familie Hogerwerf en Dennie & Steffen
35:42
35:40
14
Rik Groenendijk
De Zware Jongens
37:01
36:59
17
Bob van Schaick
Mission Impossible
37:10
36:56
18
Sietse van der Pal
Zaanland
37:17
37:14
19
Michel Hageman
De Zware Jongens
37:21
37:19
20
Paul Hogerwerf
Familie Hogerwerf en Dennie & Steffen
37:32
37:30
23
Matthijs Horlings
Alphen aan den Rijn
38:07
38:05
26
Dave Stolwijk
Leiden Atletiek
38:27
38:11
30
Jaco de Kraker
Team Geer hard
38:49
38:44
32
Robert Schrauwen
Loopgroep PK
38:56
38:50
33
Tjalling de Vries
Nieuwveen
38:59
38:59
34
Frans van Heteren
Aalsmeer
39:09
38:59
36
Erwin Koopstra
Mission Impossible
39:17
39:06
40
Michael Pietersen
Amstelveen
39:28
39:23
42
René de Jong
TZN (Team Zonder Naam)
39:35
39:31
44
Marcel Kraan
AV Aalsmeer Toppers
39:37
39:31
46
Stefan Immerzeel
Team Nieuwkoop 1
39:46
39:40
47
Thijs Timmermans
AV'47 team
39:51
39:45
49
Patrick van Leeuwen
AV'47 team
39:54
39:50
53
Theo Woldberg
Team Geer hard
40:00
39:55
54
Jeffrey van den Helder
Team Nieuwkoop 1
40:01
39:55
55
Robert Pronk
RKDES 3 team 1
40:16
39:58
56
Bart de Jong
RKDES 3 team 1
40:18
40:09
58
Helwin Gompelman
Team Nieuwkoop 2
40:24
40:17
61
Steffen Hak
Familie Hogerwerf en Dennie & Steffen
40:50
40:48
63
Marc Groenendijk
TZN (Team Zonder Naam)
40:57
40:54
64
Rick Wessels
LVA Plantaris
40:59
40:48
66
Mike Verschueren
RKDES 3 team 1
41:04
40:57
71
Eugene Ollie
Team Geer hard
41:53
41:48
72
Timo Kas
Familie Hogerwerf en Dennie & Steffen
41:58
41:53
73
Gerrit Versteegh
RKDES 3 team 1
42:08
41:51
74
Tjalling Letterie
Team Geer hard
42:14
41:50
75
Bobby Jacobs
Mission Impossible
42:15
41:53
79
Jeffrey Rodenburg
AV'47 team
42:32
42:26
80
Mark Scherhage
TZN (Team Zonder Naam)
42:37
42:30
81
Robert-jan van Bodegraven
Aalsmeer
42:49
42:41
82
Chris van der Neut
Startbaan
42:58
42:53
85
Erik Verschuren
Oegstgeest
43:11
42:53
88
Stan van der Kroon
Ter Aar
43:18
42:59
89
Frans van 't Schip
Mijdrecht
43:18
43:06
91
Michel Vollebregt
Team Nieuwkoop 2
43:36
43:31
92
David van Kessel
Kudelstaart
43:41
43:09
94
Pierre van Kessel
De Kwakel
43:48
43:20
96
Andre Alders
Autobedrijf Renault Nieuwendijk (team 2)
44:00
43:40
99
Bram Janmaat
RKDES 3 team 1
44:21
44:13
100
Nico Schipper
TZN (Team Zonder Naam)
44:21
44:09
101
Yannick Habes
Autobedrijf Renault Nieuwendijk (team 1)
44:39
44:18
104
Marco Israel
Team Geer hard
44:57
44:48
105
Tom Doeswijk
RKDES 3 team 2
44:57
44:39
106
Michiel Pekelharing
Kudelstaart
44:59
44:50
110
Casper Westerbos
De Kwakel
45:12
44:39
112
Sergi Rivas Calvis
De Kwakel
45:16
44:44
125
Ruben Rosenbrand
Autobedrijf Renault Nieuwendijk (team 2)
46:38
46:01
131
Joost van der Veen
Ter Aar
46:55
46:13
135
Hendrik van Essen
Amsterdam
47:07
46:23
137
Jeroen Hijsteek
Nieuw-Vennep
47:24
47:04
139
Sietse van Haersma Buma
Boskoop
47:29
47:20
140
Leon van Prooijen
AV'47 team
47:29
47:26
141
Mike Droge
Team Nieuwkoop 2
47:31
47:23
142
Martin van der Beek
Amstelveen
47:33
47:14
143
Johan van Rijn
Het Feestcomite
47:47
46:49
144
Barry Vermeulen
AV Aalsmeer Toppers
47:48
47:35
145
Erwin Gademan
Team Born to Run
47:52
47:47
154
Rick Geurtsen
Alphen aan den Rijn
48:07
47:33
156
Peter de Waal Malefijt
Amsterdam
48:28
48:16
158
Floris van der Velde
Nederhorst den Berg
48:28
47:42
159
Edwin Maurits
Team Nieuwkoop 2
48:39
48:06
162
Maarten Hogenboom
De Kwakel
48:50
48:00
163
Mathijs van Rijn
De Kwakel
48:51
48:32
164
Floris Janse Jonge
Amstelveen
48:55
48:39
166
Mano van Veen
Autobedrijf Renault Nieuwendijk (team 1)
49:05
48:47
167
Michel Hoekstra
AV Aalsmeer Toppers
49:06
48:24
170
Edwin Hoogenboom
Nieuwkoop
49:12
48:49
172
Maarten de Wit
AV-Startbaan
49:15
48:59
174
Rene Spitteler
AV Aalsmeer Kanjers
49:32
49:01
177
Huub van de Mortel
Team Born to Run
49:54
49:47
183
Timo Rietveld
Nieuw-Vennep
50:19
49:56
184
Winfried Falk
AV Aalsmeer Toppers
50:23
49:52
185
Robert van Loon
Autobedrijf Renault Nieuwendijk (team 2)
50:26
49:49
186
Frank Harms
Team Born to Run
50:34
50:28
196
Patrick den Haan
De Kwakel
50:58
50:17
198
Noah van Leeuwen
De Kwakel
51:02
50:47
202
Jan van den Bergen
Vinkeveen
51:16
50:44
204
Don van Seventer
Hazerswoude-Dorp
51:21
51:09
208
Michiel Kuipers
Kudelstaart
51:25
51:17
211
Henk van Leeuwen
De Kwakel
51:30
51:16
215
Michel Hoogervorst
Team 9Knots
51:41
51:10
216
Frank Labee
Het Feestcomite
51:42
51:16
217
Arthur Kuijper
Team Born to Run
52:01
51:58
225
Marc van Dalen
Mission Impossible
52:45
52:25
230
Pim Blommestijn
Het Feestcomite
53:23
52:36
234
Timo Peters
Autobedrijf Renault Nieuwendijk (team 2)
53:43
52:59
238
Jan Bruine de Bruin
AV Aalsmeer Kanjers
54:11
53:36
239
Jos Hogenboom
RKDES 3 team 2
54:19
53:30
242
Arjan Buskermolen
Kudelstaart
54:32
53:53
243
Marco van Nieuwburg
Autobedrijf Renault Nieuwendijk (team 1)
54:34
54:01
248
Michiel Levenbach
AV-Startbaan
54:53
54:25
250
Sjaak van de Velden
Mijdrecht
55:15
54:31
251
Chris van der Neut
Amstelveen
55:22
54:33
255
Sten Raadschelders
RKDES 3 team 2
55:35
55:21
256
Luuk van Westerop
Uithoorn
55:46
55:26
258
Zoiye van Leeuwen
De Kwakel
55:48
55:27
259
Stephan Griffioen
Amsterdam
55:53
55:26
269
Henk Cheung
AV Aalsmeer Helden
57:24
56:49
270
Kees Nieuwendijk
Autobedrijf Renault Nieuwendijk (team 1)
57:50
57:14
273
Albert Blommestijn
Het Feestcomite
58:17
57:23
276
Dennis Krommenhoek
Aalsmeer
58:47
58:27
281
Robbert Heemskerk
Maarssen
1:00:30
59:49
285
Egbert de Langen
Clytoneus
1:01:21
1:01:10
286
Vincent van der Sluijs
Utrecht
1:01:54
1:01:40
287
Vincent Jongepier
Amsterdam
1:01:56
1:01:35
292
Gert van Hasselt
Mijdrecht
1:04:57
1:04:40
293
Charles van Trappen
Wilnis
1:05:06
1:04:47
10VRO, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jeske van der Pal
Zaanland
39:02
39:00
2
Evita Hoogeveen
AV'47 team
39:54
39:48
3
Sian Keil
Nederlandse Triathlon Bond
40:51
40:47
8
Carla van Rooijen
Uithoorn
43:26
43:15
9
Lydia Korrel
Ouderkerk aan de Amstel
44:41
44:29
12
Esther van Dijk
TZN (Team Zonder Naam)
46:18
46:14
14
Ingeborg Kers
Ouderkerk aan de Amstel
47:03
46:49
15
Juliet Niessen
Team Geer hard
47:04
46:59
16
Karin van Waveren
Mijdrecht
47:37
47:32
17
Marjan van Ginkel
AV Aalsmeer Toppers
47:52
47:29
18
Selma Smit
Team Born to Run
47:53
47:47
20
Debby Immerzeel
Team Nieuwkoop 1
48:32
48:00
21
Linda Jonker
AV Aalsmeer Kanjers
49:20
48:37
23
Inge van den Berg
AV Aalsmeer Kanjers
50:24
49:41
26
Caroline van Rekum
AV-Startbaan
51:37
51:09
35
Njoo
Ouderkerk aan de Amstel
54:15
53:33
36
Naomi Weeland
Rijpwetering
54:22
53:33
37
Angelique van der Linden
AAV '36
54:28
54:12
39
Nadine van der Kraats
De Kwakel
54:42
53:56
43
Mànon Breedijk
Woerdense Verlaat
56:26
55:37
46
Jaimy Raadschelders
Kudelstaart
56:39
55:54
47
Patricia te Boekhorst
Oostzaan
56:40
56:35
48
Monique Liesker
Kudelstaart
56:49
56:16
49
Bernadette Scholten
Aalsmeer
56:53
56:12
51
Rianne van Mourik
Mijdrecht
57:13
56:28
53
Esther van Weeren
Amstelveen
57:27
56:45
54
Susanne Schreuder
Uithoorn
57:39
57:32
56
Jette Blommestijn
De Kwakel
58:17
57:31
57
Wendy Quispel-Zandvliet
AV Aalsmeer Helden
58:19
57:32
58
Nanda van Dalen
Mission Impossible
58:22
57:59
61
Jeannette Vink
's-Gravenhage
58:31
58:05
65
Carolien Trock
AV Aalsmeer Helden
59:00
58:12
66
Ria Timmer-Bouwhuis
AV Aalsmeer Helden
59:00
58:42
67
Barbara van der Teems
Amsterdam
59:43
59:15
70
Laura Verdegaal
Amstelveen
1:00:28
1:00:01
71
Michelle Samson
Het Feestcomite
1:00:28
1:00:01
75
Petra van Leeuwen
Het Feestcomite
1:00:59
1:00:47
79
Sandra Kerstens
Oegstgeest
1:03:42
1:03:22
80
Esther Smits
Santpoort-Noord
1:03:51
1:03:37
81
Hanneke van der Westen
Aalsmeer
1:03:51
1:03:39
85
Serana van der Zwaan
Ter Aar
1:06:45
1:05:48
86
Karin van der Horst
Uithoorn
1:06:46
1:06:41
90
Pien Streefkerk
Ouderkerk aan de Amstel
1:08:04
1:07:50
Uitslagen.nl
07-08-2023 13:33