Uitslagenlijst Regiobank Heller & Heller Zandstrooisterloop
Schoonebeek - Vrijdag 25 augustus 2023
05M, KIDSRUN T/M 5 JAAR
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Simon Lamberink
Hardenberg
2:59
2:59
2
Jop van Leeuwen
Schoonebeek
3:25
3:18
19
Julius Kerkdijk
Schoonebeek
5:03
5:02
23
Bodhi van Lieshout
Schoonebeek
6:40
6:40
05V, KIDSRUN T/M 5 JAAR
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Lize Beugelink
Schoonebeek
3:22
3:22
4
Lynn Beugelink
Schoonebeek
3:39
3:38
5
Mirjam van de Vrede
Marienberg
3:50
3:44
6
Jolien Suelmann
Klazienaveen
3:58
3:52
11
Phileine Kerkdijk
Schoonebeek
4:43
4:41
14
Janna Wietske van Rijs
Hengelo Ov
5:30
5:24
0607M, KIDSRUN 6 & 7 JAAR
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
6
Siem van Leeuwen
Schoonebeek
6:23
6:22
7
Thijs van de Vrede
Schoonebeek
6:32
6:30
16
Petie Hinderiks
Schoonebeek
8:17
8:12
17
Rowan van Lieshout
Schoonebeek
8:23
8:22
0607V, KIDSRUN 6 & 7 JAAR
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
5
Anne Minke van Rijs
Hengelo Ov
7:13
7:09
12
Anne van der Velde
Schoonebeek
8:19
8:16
13
Valerie Horsman
Schoonebeek
8:24
8:23
0810M, KIDSRUN 8 T/M 10 JAAR
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Rafaél Horsman
Schoonebeek
5:19
5:19
3
Benjamin Welter
Emlichheim
5:50
5:49
4
Luuk Klingenberg
Schoonebeek
5:54
5:53
5
Teun van Leeuwen
Schoonebeek
5:58
5:55
6
Wiebe Teun van Rijs
Hengelo Ov
5:59
5:57
9
Lorenzo Lübbers
Schoonebeek
6:19
6:17
10
Puck Meerstadt
Schoonebeek
6:22
6:21
17
Krijn Esders
Oosterhesselen
7:33
7:33
0810V, KIDSRUN 8 T/M 10 JAAR
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
2
Renée Meppelink
Schoonebeek
5:27
5:27
6
Juul Rotmensen
Schoonebeek
6:44
6:42
8
Bente Meerstadt
Schoonebeek
6:55
6:53
11
Melina Schulte
Schoonebeek
7:05
7:02
14
Kris Meppelink
Schoonebeek
7:25
7:24
16
Elianne van de Vrede
Schoonebeek
7:28
7:26
18
Elle Rotmensen
Schoonebeek
7:30
7:29
20
Famke Schepers
Schoonebeek
8:13
8:12
22
Julia van der Meer
Schoonebeek
8:30
8:30
1112M, KIDSRUN 11 & 12 JAAR
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
2
Senn van der Ziel
Coevorden
7:48
7:48
4
Maurits Jordaan
Schoonebeek
8:11
8:11
7
Quinten Horsman
Schoonebeek
9:44
9:44
1112V, KIDSRUN 11 & 12 JAAR
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
2
Annalie Oldenhuis
Coevorden
9:12
9:11
3
Fabienne Hilberts
Schoonebeek
9:19
9:18
4
Daphne Fokkert
Schoonebeek
9:27
9:26
6
Ilse Striper
Nieuw-Schoonebeek
9:33
9:31
9
Carlijn Schepers
Schoonebeek
10:49
10:47
10
Fiene Rotmensen
Schoonebeek
11:39
11:38
11
Marre Esders
Oosterhesselen
11:53
11:53
12
Aimee Oostenbrink
Schoonebeek
11:57
11:56
05M, ZANDSTROOISTERLOOP 5 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
12
Roya Wesseling
Schoonebeek
20:24
20:23
13
Martijn Scherpen
Schoonebeek
20:24
20:21
15
Thomas van Mensvoort
Emmen
20:30
20:10
16
Nick van der Weide
Emlichheim
20:34
20:33
18
Jan-Willem Rotmensen
Oosterhesselen
21:00
20:58
21
Rien Hans
Nieuw-Schoonebeek
21:18
21:13
22
Peter Boekhorst
Schoonebeek
21:26
21:13
36
Daniel Beukers
Schoonebeek
23:17
23:10
38
Jarno Wesseling
Schoonebeek
23:27
23:23
39
Erwin Westerveen
Coevorden
23:34
23:23
44
Mark Soppe
Klazienaveen-Noord
24:12
24:10
46
Jeroen Drenthen
Schoonebeek
24:22
24:14
51
Wiljo Wesseling
Schoonebeek
24:48
24:41
57
Jurrian Lanjouw
Schoonebeek
25:18
25:14
59
Eise van der Spoel
Schoonebeek
25:25
25:06
61
Matthijs Landman
Schoonebeek
26:01
25:53
62
Dennis Möhlman
Nieuw-Schoonebeek
26:02
25:48
69
Hans van Lieshout
Stieltjeskanaal
27:55
27:43
70
David van Veen
Schoonebeek
27:59
27:49
71
Pim van de Vrede
Marienberg
27:59
27:37
73
Justin Engberts
Schoonebeek
28:08
27:49
77
Dennis Scherpen
Klazienaveen
29:32
29:16
05V, ZANDSTROOISTERLOOP 5 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
2
Mirjam Hoffenkamp - V.v.Z.
Emmen
21:38
21:35
8
Lorain Schuiling
Schoonebeek
26:55
26:48
12
Yvet Hooiveld
Klazienaveen
29:33
29:18
14
Christel Horstmann
Schoonebeek
29:46
29:31
15
Marja Schoonewille
Klazienaveen
29:50
29:39
16
Nienke Strijker
Klazienaveen
30:07
30:03
19
Erna Savenije
Klazienaveen
30:33
30:23
20
Marit Klaassen
Schoonebeek
30:50
30:38
21
Ina Peters Kroeze
Klazienaveen
30:50
30:39
23
Yvette Scheerhoorn
Coevorden
31:03
30:52
24
Imme Esders
Oosterhesselen
31:18
31:16
25
Marieke Westerveen
Coevorden
31:19
31:07
26
Louise Smit
Nieuw-Amsterdam
31:28
31:16
27
Marja Siersema
Schoonebeek
31:33
31:17
28
Elles Wubbels
Klazienaveen
31:51
31:40
34
Roelineke Gommer
Schoonebeek
34:28
34:10
35
Martine van den Bosch
Schoonebeek
35:58
35:40
10M, ZANDSTROOISTERLOOP 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
3
Arjan Espeldoorn
Klazienaveen
38:42
38:41
5
Jens Joldersma
Schoonebeek
39:26
39:25
12
Richard Boxem
Klazienaveen
43:43
43:41
15
Richard Moorman
Klazienaveen
45:02
44:57
22
Alexander Hoogenberg
Nieuw-Schoonebeek
47:06
47:04
24
Vincent Bosman
Schoonebeek
47:27
47:25
29
Jeroen Hartmann
Klazienaveen
50:38
50:31
30
Bennie Beerling
Schoonebeek
50:50
50:46
32
Herman Klaassen
Schoonebeek
51:21
51:16
35
Addy van den Bosch
Schoonebeek
53:19
53:09
39
Thijs Harkema
Klazienaveen
54:21
54:13
40
Geert Karstenberg
Klazienaveen
54:23
54:16
42
Aaldert Posthuma
Zwartemeer
54:45
54:35
43
Albert van der Scheer
Schoonebeek
54:59
54:55
45
Berny Hilberts
Schoonebeek
56:07
55:59
47
Alfons Hilberts
Schoonebeek
56:11
56:03
48
Oebel Hadderingh
Klazienaveen
56:59
56:49
52
Wil Cornelis Hoogland
Schoonebeek
1:02:34
1:02:27
10V, ZANDSTROOISTERLOOP 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
2
Rachma Scheffer
Schoonebeek
42:26
42:23
4
Margret Pruim
Klazienaveen
51:06
50:56
6
Yvette Meppelink
Schoonoord
1:03:20
1:03:09
7
Marjan Brauckman
Odoornerveen
1:03:20
1:03:09
8
Hillie Stanneveld
Schoonoord
1:03:20
1:03:09
Uitslagen.nl
26-08-2023 00:23